X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 148 40

    Wysłany: 2 października, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niktważny wrote:
    Kurcze nie miałam takiego badania ani nikt mi nie zlecał, przyjaciółka mi o tym mówiła ostatnio żebym sobie zrobiła może rzeczywiście warto 🫣 a ile takie badanie kosztuje?

    Jakoś ok 400 zł na testdna.pl

    Polecam zrobić te badanie pomimo ceny nawet wyższej ponieważ moja koleżanka przez te mutacje miała długie starania

    Mało który ginekolog o tym mówi

    Niktważny lubi tę wiadomość

  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 148 40

    Wysłany: 2 października, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka96 wrote:
    Nie wytrzymałam i zrobiłam dziś test, 8 dzień po zastrzyku j jasna kreska wiec pewnie pozostałości po orvitelli. Następny test planuje zrobić 14 dni po zastrzyku czyli 8.10. Bardzo liczę na ten cykl mimo ze nie odczuwam tak jak wy żadnego bólu w jajnikach itp. ;( a wy kiedy testujecie? Tez 8.10?


    Ja bym chciała wytrzymać do 9.10 czyli równe 14 dni po zastrzyku

  • Niktważny Przyjaciółka
    Postów: 88 23

    Wysłany: 2 października, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    Jakoś ok 400 zł na testdna.pl

    Polecam zrobić te badanie pomimo ceny nawet wyższej ponieważ moja koleżanka przez te mutacje miała długie starania

    Mało który ginekolog o tym mówi
    Ty wykonywałas to badanie sama czy byłaś w placówce??

  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 148 40

    Wysłany: 2 października, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykonywałam je przez stronę testdna.pl bo tam zamawiasz tylko to, opłacasz i czekasz na kuriera z paczka, a w środku pałeczki do pobrania sobie wymazu z policzka, odsyłasz paczkęi czekasz na wynik

    Niktważny lubi tę wiadomość

  • Niktważny Przyjaciółka
    Postów: 88 23

    Wysłany: 3 października, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    Wykonywałam je przez stronę testdna.pl bo tam zamawiasz tylko to, opłacasz i czekasz na kuriera z paczka, a w środku pałeczki do pobrania sobie wymazu z policzka, odsyłasz paczkęi czekasz na wynik
    Nie wiem czy też brałaś pakiet standard za 437 zł? Bo jest jeszcze jakiś inny z konsultacją lekarza i krótszym czasem oczekiwania na wyniki

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 417 133

    Wysłany: 3 października, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niktważny wrote:
    Nie wiem czy też brałaś pakiet standard za 437 zł? Bo jest jeszcze jakiś inny z konsultacją lekarza i krótszym czasem oczekiwania na wyniki

    Ja brałam ten normalny pakiet

    Niktważny lubi tę wiadomość

  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 148 40

    Wysłany: 3 października, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niktważny wrote:
    Nie wiem czy też brałaś pakiet standard za 437 zł? Bo jest jeszcze jakiś inny z konsultacją lekarza i krótszym czasem oczekiwania na wyniki

    Ja też ten standard

    Niktważny lubi tę wiadomość

  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 148 40

    Wysłany: 4 października, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka96 wrote:
    Nie wytrzymałam i zrobiłam dziś test, 8 dzień po zastrzyku j jasna kreska wiec pewnie pozostałości po orvitelli. Następny test planuje zrobić 14 dni po zastrzyku czyli 8.10. Bardzo liczę na ten cykl mimo ze nie odczuwam tak jak wy żadnego bólu w jajnikach itp. ;( a wy kiedy testujecie? Tez 8.10?

    I co powtarzałaś może test?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października, 08:48

  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 148 40

    Wysłany: 4 października, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się czy nie testować w weekend, bo 9.10 wypada w środę a potem po każdym teście mam skrajne emocje.. a na 8 do pracy.. czy to będzie pozytywny czy negatywyny to będę rozemocjonowana ..

  • AlicjaRogos Koleżanka
    Postów: 44 6

    Wysłany: 4 października, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    Zastanawiam się czy nie testować w weekend, bo 9.10 wypada w środę a potem po każdym teście mam skrajne emocje.. a na 8 do pracy.. czy to będzie pozytywny czy negatywyny to będę rozemocjonowana ..
    A ile to będzie po zastrzyku? Ja też myślałam żeby w weekend coś sprawdzić ale u mnie to zdecydowanie za szybko

  • cysterka95 Przyjaciółka
    Postów: 63 27

    Wysłany: 4 października, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testowałam wczoraj żeby zobaczyć czy Ovitrelle już zeszło i jeszcze był taki dosłownie cień cienia ledwo widoczny więc też się zastanawiam czy jutro nie powtórzyć 🤔 jak wyjdzie biel to przynajmniej będę mieć pewność że Ovi już nie ma, więc przy ewentualnych kreskach (🤞🏻) w przyszłym tyg nie miałabym wątpliwości

    👫 29 & 29
    PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️starania na luzie od 01.2024
    ▪️z pomocą medyczną od 08.2024

    stymulacja Lametta + Ovitrelle 💉 + duphaston

    1 cs
    lametta + ovitrelle
    pęcherzyk nie pękł ❌

    2 cs
    16-20.09 Lametta
    25.09 monitoring - pęcherzyk 23 mm 🤞🏻 Ovitrelle 💉
    30.09 monitoring - książkowe ciałko żółte
    8-9.10 testujemy
  • AlicjaRogos Koleżanka
    Postów: 44 6

    Wysłany: 4 października, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cysterka95 wrote:
    Ja testowałam wczoraj żeby zobaczyć czy Ovitrelle już zeszło i jeszcze był taki dosłownie cień cienia ledwo widoczny więc też się zastanawiam czy jutro nie powtórzyć 🤔 jak wyjdzie biel to przynajmniej będę mieć pewność że Ovi już nie ma, więc przy ewentualnych kreskach (🤞🏻) w przyszłym tyg nie miałabym wątpliwości
    A ile dni to było po zastrzyku?

  • cysterka95 Przyjaciółka
    Postów: 63 27

    Wysłany: 4 października, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlicjaRogos wrote:
    A ile dni to było po zastrzyku?

    8 po zastrzyku, 7dpo

    👫 29 & 29
    PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️starania na luzie od 01.2024
    ▪️z pomocą medyczną od 08.2024

    stymulacja Lametta + Ovitrelle 💉 + duphaston

    1 cs
    lametta + ovitrelle
    pęcherzyk nie pękł ❌

    2 cs
    16-20.09 Lametta
    25.09 monitoring - pęcherzyk 23 mm 🤞🏻 Ovitrelle 💉
    30.09 monitoring - książkowe ciałko żółte
    8-9.10 testujemy
  • AlicjaRogos Koleżanka
    Postów: 44 6

    Wysłany: 4 października, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cysterka95 wrote:
    8 po zastrzyku, 7dpo
    To może też dzisiaj sprawdzę u mnie dzisiaj mija 7 dzień po zastrzyku

  • cysterka95 Przyjaciółka
    Postów: 63 27

    Wysłany: 4 października, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U każdego ten zastrzyk różnie się utrzymuje więc warto sprawdzić nawet orientacyjnie :) u mnie na teście w zeszłym cyklu nie było widać nic już w 7 dniu po, teraz w 8 ledwo co, a są dziewczyny u których nawet 11 po jeszcze coś wychodzi

    👫 29 & 29
    PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️starania na luzie od 01.2024
    ▪️z pomocą medyczną od 08.2024

    stymulacja Lametta + Ovitrelle 💉 + duphaston

    1 cs
    lametta + ovitrelle
    pęcherzyk nie pękł ❌

    2 cs
    16-20.09 Lametta
    25.09 monitoring - pęcherzyk 23 mm 🤞🏻 Ovitrelle 💉
    30.09 monitoring - książkowe ciałko żółte
    8-9.10 testujemy
  • AlicjaRogos Koleżanka
    Postów: 44 6

    Wysłany: 4 października, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cysterka95 wrote:
    U każdego ten zastrzyk różnie się utrzymuje więc warto sprawdzić nawet orientacyjnie :) u mnie na teście w zeszłym cyklu nie było widać nic już w 7 dniu po, teraz w 8 ledwo co, a są dziewczyny u których nawet 11 po jeszcze coś wychodzi
    No wiadomo z tego co kojarzę to w zeszłym cyklu jakoś chyba 10, 11 dzień nie było nic u mnie widać ale nie testowałam przed 10 dniem więc nie wiem jak było wcześniej

  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 148 40

    Wysłany: 4 października, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlicjaRogos wrote:
    A ile to będzie po zastrzyku? Ja też myślałam żeby w weekend coś sprawdzić ale u mnie to zdecydowanie za szybko


    U mnie jutro będzie 10 dzień po zastrzyku, a w niedzielę 11 dzień po zastrzyku, zastrzyk był 25.09 więc tego dnia nie liczę. Owulacja wydaje mi się że była z czwartku na piątek w nocy więc 26/27 września. Czyli po owulacji byłoby to 9-10 dni

  • Justii94 Koleżanka
    Postów: 36 25

    Wysłany: 4 października, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Trochę się nie odzywałam, ale uważnie czytałam co piszecie.
    Ja dzisiaj 9dc pierwsza wizyta. I mamy to! 3 przecherzyki na prawej stronie ( tam gdzie mam jajowód). Jeden prawie 19 mm a dwa po 15 mm. Doktor postanowiła jeszcze ze 2 dni kontynuować stymulację aromkiem, a w poniedziałek rano podać zastrzyki. Mam 1x ovitrelle i 2 amp gonapeptyl. Od 14.10 mam zacząć przyjmować porogesteron oraz przez 3 dni 1/3 ovitrelle sobie podawać, czyli rozłożyć jeden zastrzyk na 3 razy ponoć ma pomóc w implantacji. Masakra aż takiego kombo to jeszcze nie miałam 🥹 trzymajcie kciuki

    moooonaa, cysterka95, AlicjaRogos, Mq1991, Migotka96, Mała.mi 93 lubią tę wiadomość

  • Migotka96 Debiutantka
    Postów: 15 8

    Wysłany: 4 października, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    I co powtarzałaś może test?

    Tak, dzisiaj rano zrobiłam test i wydawało mi się ze śnieżnobiały ale wróciłam teraz do domu, spojrzałam raz jeszcze i kreska takiej samej widoczności jak dwa dni temu. Zastanawiam się czy to jeszcze zastrzyk, ostatni w 10 dniu po zastrzyku na teście nie było widać nic 🙈

    Wczoraj tez odczuwałam lekkie bóle w jajniku w którym był pęcherzyk

    Kolejny test zrobię we wtorek i jak dalej będzie kreseczka to 10.10 beta

    Dorzucam zdjęcie, test u góry z dzisiaj, na dole z dwa dni wcześniej. Sama nie wiem czy sobie wmawiam ze ta kreska z dzisiaj jest mocniejsza czy to prawda
    https://zapodaj.net/plik-tsdLSp69cI

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października, 16:52

    Endometrioza 🦠
    AMH 4,45

    Stymulacja
    Lametta + 💉 Orvitelle + Duphaston

    1cs
    Pęcherzyk nie pękł, cykl bezowulacyjny

    2cs
    14-18.09 lametta
    14dc pęcherzyk 22mm - 💉orvitelle
  • Migotka96 Debiutantka
    Postów: 15 8

    Wysłany: 4 października, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę dziewczyny że wszystkie jesteśmy niecierpliwe w tym testowaniu po zastrzyku 🙈 ❣️

    cysterka95 lubi tę wiadomość

    Endometrioza 🦠
    AMH 4,45

    Stymulacja
    Lametta + 💉 Orvitelle + Duphaston

    1cs
    Pęcherzyk nie pękł, cykl bezowulacyjny

    2cs
    14-18.09 lametta
    14dc pęcherzyk 22mm - 💉orvitelle
‹‹ 397 398 399 400 401
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ