X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Dominika 84 Przyjaciółka
    Postów: 99 37

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiszę tylko,że od 3-7 dnia cyklu biorę lamette. To tyle. Możesz mi napisac dlaczego bierzesz luteine czy duphaston? Na co te leki są? Może ja powinnam wspomnieć o tym ginekologowi? Chociaż mój ginekolog ma bardzo dobrą opinię. Jest typowo od problemów z płodnością, więc chyba gdybym musiała to bym miała w zaleceniach jakieś leki, co?

  • oligi Przyjaciółka
    Postów: 123 30

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czemu biore ale chyba po to aby utrzymac ewentualna ciaze a jezeli jej nie ma to skrocic cykl- zawsze po 10 dniach brania po odstawieniu na drugi dzien okres dostaje.
    Nie robilam badan na progesteron bo mi nie kazala ale w pierwsza ciaze jak zaszlam tez bralam.
    Ja musze testowac bo jezeli nie odstawie luteiny to okres mi sie nie pojawi za szybko jezeli nie jestem w ciazy. Jezeli bede w ciazy to nie moge przerwac brania luteiny , tylko ja kontynuowac.

    oligi
  • Dominika 84 Przyjaciółka
    Postów: 99 37

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam progesteron w normie, tylko estradiol miałam niski,dlatego co miesiąc biorę lamette. Ciekawa jestem czy te nasz Lewuski strzeliły w tym miesiącu :) Kiedy będziesz robiła test? Ja niechciany okres powinnam dostać ok 28-29grudnia. Więc jeszcze trochę czasu mam. Będę siebie obserwować bo przez te miesiące starań dokładnie rozpoznaję znaki zbliżającego się okresu. Mam nadzieję,że teraz ich nie będzie :/

  • oligi Przyjaciółka
    Postów: 123 30

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to moze dlatego nie bierzesz :) Ja nie bralam jakies 3 miesiace temu i po prostu czekalam na okres i dostalam po 33 dniach a jak bralalm luteine to juz po 30 dostalam.
    Ostatnio tabletke luteiny biore 26.12 wieczorem wiec musze zrobic test 27.12 sikany :) bete tez zrobie ale na winyki musze czekac do popoludniawiec i tak bede tabletke jeszcze jedna musiala wziac ta poranna ale lepiej wziac niz nie wziac podbno. W pierwszej ciazy mialam tak ze bralam 10 dni luteine , pozniej przerywalam na dwa dni i jezeli 3-go dnia po odstawieniu nie pojawila sie @ to robilam test i juz wiedzialam ze jestem w ciazy bo po lutce zawsze co do dnia przychodzila @. Zycze nam aby te nasze LEWE jaja nas nie zawiodly ! Jezeli nie zawioda to bede kibicowac zawsze naszemu LEWEMU pilkarzowi ;) zawsze mnie wkurzal i to co media z niego robily nalepszego itp ale chyba jest najlepszy wiec musze to odszczekac a jak zajde z lewego to na pewno odszczekam haha

    Dominika 84 lubi tę wiadomość

    oligi
  • oligi Przyjaciółka
    Postów: 123 30

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika czy orientujesz sie czy Lameta dziala jak CLO ? W sensie czy tez stymuluje owulacje i moze dzialac nowotworowo na jajniki jak przy CLO?
    Na ulotce CLo jest wyraznie napisane a Lameta przeciez jest przeciwnowotworowa tak?

    oligi
  • Dominika 84 Przyjaciółka
    Postów: 99 37

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oligi wrote:
    Dominika czy orientujesz sie czy Lameta dziala jak CLO ? W sensie czy tez stymuluje owulacje i moze dzialac nowotworowo na jajniki jak przy CLO?
    Na ulotce CLo jest wyraznie napisane a Lameta przeciez jest przeciwnowotworowa tak?[/QUO

    Niestety nie mam pojęcia :/ Ja lamette brałam 3cykl. Nigdy innych leków. Wiec nie mam wiedzy w tym temacie :/ O lamettcie wiem tyle,że jest lekiem używanym w leczeniu nowotworów piersi. Mnie miała podnieść poziom estradiolu. To tyle.

  • oligi Przyjaciółka
    Postów: 123 30

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika 84 wrote:
    oligi wrote:
    Dominika czy orientujesz sie czy Lameta dziala jak CLO ? W sensie czy tez stymuluje owulacje i moze dzialac nowotworowo na jajniki jak przy CLO?
    Na ulotce CLo jest wyraznie napisane a Lameta przeciez jest przeciwnowotworowa tak?[/QUO

    Niestety nie mam pojęcia :/ Ja lamette brałam 3cykl. Nigdy innych leków. Wiec nie mam wiedzy w tym temacie :/ O lamettcie wiem tyle,że jest lekiem używanym w leczeniu nowotworów piersi. Mnie miała podnieść poziom estradiolu. To tyle.

    Rozumiem :) No to dam znac 27.12! :) Tymczasem mam nadzieje ze brzuchy nas jak na okres bolec nie beda i rok zakonczy sie pomyslnie!:)

    oligi
  • Mango83 Przyjaciółka
    Postów: 97 35

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kto testuje ze mną jutro? Jutro 13 dzień po zastrzyku.

    Mango83
  • oligi Przyjaciółka
    Postów: 123 30

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mango daj znac koniecznie jutro z samego rana!!!! :)

    oligi
  • Mango83 Przyjaciółka
    Postów: 97 35

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam znać! Boje się co to wyjdzie.

    Mango83
  • oligi Przyjaciółka
    Postów: 123 30

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mango a bierzesz luteine albo dupka?

    oligi
  • Mango83 Przyjaciółka
    Postów: 97 35

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biorę Dupka dzisiaj ostatni dzień.

    Mango83
  • oligi Przyjaciółka
    Postów: 123 30

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli jutro test sikany czy tak czy siak bete?

    oligi
  • Mango83 Przyjaciółka
    Postów: 97 35

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobię z krwi.pierwszy raz biorę Dupka w tym cyklu

    Mango83
  • oligi Przyjaciółka
    Postów: 123 30

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zycze powodzenia i cudownych wiadomosci na swieta!!! Daj koniecznie jutro znac!!! :)

    oligi
  • Dominika 84 Przyjaciółka
    Postów: 99 37

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oligi wrote:
    Rozumiem :) No to dam znac 27.12! :) Tymczasem mam nadzieje ze brzuchy nas jak na okres bolec nie beda i rok zakonczy sie pomyslnie!:)
    Też mam taką nadzieję :-)

    oligi lubi tę wiadomość

  • Marzena782 Autorytet
    Postów: 529 447

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mango83 wrote:
    Dziewczyny kto testuje ze mną jutro? Jutro 13 dzień po zastrzyku.


    Daj Konoecznie znać ! Robisz betę czy siłacza ?:)
    Ja mam dziś 9d po Zastrzyku i z ciekawości za testowałam .
    Na betę idę w piątek :) i powtarzam 26:)

    4,5 roku starań
    Pcos ,Pierwsza Owulacja i Udana! 16tydz. Ciąży !
    w4sqflw12tdr9ahl.png


  • oligi Przyjaciółka
    Postów: 123 30

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzena782 wrote:
    Daj Konoecznie znać ! Robisz betę czy siłacza ?:)
    Ja mam dziś 9d po Zastrzyku i z ciekawości za testowałam .
    Na betę idę w piątek :) i powtarzam 26:)

    Marzenia 9 dni po zastrzyku zatestowalas i jaki wynik testu ?:)
    Mango jak test??? :)

    oligi
  • Mango83 Przyjaciółka
    Postów: 97 35

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oligi. Wynik będę miała ok 16.00 .denerwuje się.dam znać

    Mango83
  • Mango83 Przyjaciółka
    Postów: 97 35

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik 2,68 .czyli czekam na @

    Mango83
‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ