Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną TFP Fertility Macierzyństwo - kraków
Odpowiedz

TFP Fertility Macierzyństwo - kraków

Oceń ten wątek:
  • Syla30 Koleżanka
    Postów: 49 18

    Wysłany: 6 grudnia 2025, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia wrote:
    Może akurat uda Ci się że nawet to usg piersi załatwisz w tym samym dniu w klinice 😉


    Kurczę właśnie wątpię bo mamy na 17:30 dlatego tak myślę czy zdążymy ogarnąć badania jakby co 🫣 zobaczymy 😅

  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 7 grudnia 2025, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syla30 wrote:
    Kurczę właśnie wątpię bo mamy na 17:30 dlatego tak myślę czy zdążymy ogarnąć badania jakby co 🫣 zobaczymy 😅

    Nie pamiętam do której mają to USG ale jakby się okazało że do 19 to byś zdążyła ☺️ jak coś to pytaj w gabinecie i doktor zadzwoni na recepcje zapyta sie czy jeszcze jest lekarz ☺️
    I jak coś to odrazu zapytaj się w jakie godziny i w jakie dni przyjmuje Pani anestezjolog bo ta wizyta będzie Ci potrzebna przed punkcją (z tego co pamiętam przyjmowała raz w tygodniu) ☺️

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Ajsza11 Koleżanka
    Postów: 45 25

    Wysłany: 9 marca, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ☺️ czy któraś z Was może przygotowuje się do punkcji lub jest świeżo po ? Czy orientuje się się może w jakie dni lekarze robią punkcję?

    👩29👨34
    02.2021 CP laparoskopia z zachowaniem jajowodu
    04.2023 CP podany metotreksat
    08.2024 ciąża biochemiczna
    12.2025 CP usunięcie jajowodu

    Dodatni CD56
  • Jenny Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 9 marca, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Punkcję zrobią Ci nawet w sobotę jeśli będzie taka potrzeba 🙂

    2012 guz jajnika, laparoskopowe usunięcie jajnika
    2016 start starań naturalnych
    2018 jajowód drożny, regularne cykle owulacyjne, czynnik męski ❌
    2023 wracamy do starań
    08.2023 usunięcie polipa macicy
    2024 androlog
    2025 program in vitro MZ
    03.2025 stymulacja, punkcja
    Mamy 7 zarodków: PGT 5 zarodków>2 euploidalne 4.2.2, 5.3.1, 2 bez PGT
    05.2025 histeroskopia, usunięcie polipa i stan zapalny endometrium
    06.2025 antybiotykoterapia
    07.2025 cykl naturalny- transfer 4.2.2, beta < 3.2
    08.2025 pauza
    09.2025 cykl sztuczny (estrofem, vagifem, +dołożone lenzetto) transfer 25.09???
    11.2025 transfer 5.3.1, beta 0
    01.2026 Immunologia AlloMLR 12%
    KIR Bx, cross-match 3%,
    05.26 cykl sztuczny
    30.05.26 transfer ostatnich 2 zarodków, cb 💔
  • Jupiter Autorytet
    Postów: 589 473

    Wysłany: 19 marca, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wiecie moze kiedy w 2025 przestano przyjmowac nowe pary do progamu invitro w Macierzynstwie?

    Ona:32
    AMH: 1.4 -> 2.2 ; KIR Bx;
    ❗️Tarczyca: Niedoczynność, Hashimoto
    ❗️Geny: Mthfr - homo , PAI-1 homo
    ❗️Adenomioza

    On: 33
    Morfo: 2% -> 4%- > 3% -> 3%
    MAR, HBA, MiOXYS - ✅ HLA-C C1C1
    ❗️DFI 26% -> 39% -> 5️⃣%❗️ŻPN IIIst

    10.2025 🔀 udrożniony jajowód+histeroskopia
    12.2025 💔 CB
    04.2026 ❌ IUI
    05.2026 ❌ IUI + Accofil
    06.2026 infekcja 🤷🏼‍♀️
  • Oczekujaca Autorytet
    Postów: 842 473

    Wysłany: 24 marca, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    jak to jest tam z transferami? U mnie wypada idealnie w okresie świąt Wielkanocnych😕 czy oni go wykonają normalnie czy muszę odczekać cykl? Pewnie ktoś mial taki przypadek z punkcja cz transferem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca, 20:11

    Starania od 02.2024
    klinika leczenia niepłodności od 07.2025
    👩‍💼 33 🤵‍♂️34
    AMH 2,58
    Kariotypy👍
    morfologia 2%
    HBA 64%, chromatyna 22%
    I procedura Ovaleap Ganirelix 💉
    05.03 punkcja 🥚➡️ MII 6➡️ ❄️ 4.2.2
    07.04 FET 🍍 | EmbryoGlue ❌
    II procedura Rekovelle Mensinorm Ganirelix💉
    18.05 punkcja 🥚➡️MII 15➡️ 12❄️🫢🥹
    Lipiec transfer⏳

    „Kwiat, który rozkwita w niepogodę jest rzadszy i piękniejszy niż inne”
  • Jenny Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 25 marca, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapytaj w rejestracji, na pewno mają harmonogram na okres świąteczny i ustalone dyżury.

    2012 guz jajnika, laparoskopowe usunięcie jajnika
    2016 start starań naturalnych
    2018 jajowód drożny, regularne cykle owulacyjne, czynnik męski ❌
    2023 wracamy do starań
    08.2023 usunięcie polipa macicy
    2024 androlog
    2025 program in vitro MZ
    03.2025 stymulacja, punkcja
    Mamy 7 zarodków: PGT 5 zarodków>2 euploidalne 4.2.2, 5.3.1, 2 bez PGT
    05.2025 histeroskopia, usunięcie polipa i stan zapalny endometrium
    06.2025 antybiotykoterapia
    07.2025 cykl naturalny- transfer 4.2.2, beta < 3.2
    08.2025 pauza
    09.2025 cykl sztuczny (estrofem, vagifem, +dołożone lenzetto) transfer 25.09???
    11.2025 transfer 5.3.1, beta 0
    01.2026 Immunologia AlloMLR 12%
    KIR Bx, cross-match 3%,
    05.26 cykl sztuczny
    30.05.26 transfer ostatnich 2 zarodków, cb 💔
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 25 marca, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczekujaca wrote:
    Dziewczyny,
    jak to jest tam z transferami? U mnie wypada idealnie w okresie świąt Wielkanocnych😕 czy oni go wykonają normalnie czy muszę odczekać cykl? Pewnie ktoś mial taki przypadek z punkcja cz transferem

    Ja miałam transfer 23 grudnia a na początku był scenariusz na 24 grudnia i zapytalam sie co jak wypadnie w wigilie to usłyszałam że transfer odbędzie sie w wigilie i tyle tak wiec mysle ze i w okres wielkanocny bedzie dyżur 😊

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Syla30 Koleżanka
    Postów: 49 18

    Wysłany: 13 maja, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny odzywam się po paru miesiącach , nie jeszcze nie miałam transferu 🫪😤 ciągle coś … liczę że jutro już poznam datę i nic nie stanie na drodze..
    Moje pytanie jest takie czy w naszej klinice robią we wszystkie dni transfer nawet i w sobotę i w niedzielę ?tak to w jakich godzinach ? Czy na cyklu sztucznym coś badają np. estradiol ?dziękuję za odpowiedzi ♥️

  • White1 Autorytet
    Postów: 2029 4673

    Wysłany: 14 maja, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syla30 wrote:
    Hej dziewczyny odzywam się po paru miesiącach , nie jeszcze nie miałam transferu 🫪😤 ciągle coś … liczę że jutro już poznam datę i nic nie stanie na drodze..
    Moje pytanie jest takie czy w naszej klinice robią we wszystkie dni transfer nawet i w sobotę i w niedzielę ?tak to w jakich godzinach ? Czy na cyklu sztucznym coś badają np. estradiol ?dziękuję za odpowiedzi ♥️
    Jeśli transfer jest na cyklu naturalnym, to termin będzie dostosowany do daty owulacji. Na sztucznym można dowolnie wybierać, więc na pewno w dzień roboczy. Ja miałam transfer o 13:30, z rana odbywają się punkcje, bo trzeba być na czczo, do transferu nie, dlatego są później. W moim cyklu (sztucznym) nie było badanych hormonów, tylko usg z podglądem endometrium. Miałam dużą obstawę progesteronem, więc lekarz też nie zalecił badania proga, ale ja zbadałam na własną rękę w dniu transferu z rana, na szczęście wyszedł w okolicach 30ng na spadku, więc nawet nie konsultowałam wyniku.

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 14 maja, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syla30 wrote:
    Hej dziewczyny odzywam się po paru miesiącach , nie jeszcze nie miałam transferu 🫪😤 ciągle coś … liczę że jutro już poznam datę i nic nie stanie na drodze..
    Moje pytanie jest takie czy w naszej klinice robią we wszystkie dni transfer nawet i w sobotę i w niedzielę ?tak to w jakich godzinach ? Czy na cyklu sztucznym coś badają np. estradiol ?dziękuję za odpowiedzi ♥️

    Zrobią ci transfer w każdy dzień 😊 w niedzielę z tego co pamiętam są dyżury ale wtedy też są transfery. Jak doktor wyznaczy datę to pielęgniarki dzwonią do embriologów i mówią że jest taka i taka data na transfer i tyle 😊.
    Ja się pytałam co będzie jak wypadnie mi w wigilie transfer bo miałam cykl naturalny i usłyszałam że zobaczymy się w wigilie 😊
    Ja pamiętam jak miałam stymulacje i doktor miała mieć urlop to powiedziała że jak trzeba będzie wizyte w trakcie jej urlopu to ona podjedzie dla mnie 😊

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Jana35 Znajoma
    Postów: 27 12

    Wysłany: 31 maja, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    jesteśmy na początku naszej drogi z kliniką. Naszym lekarzem jest dr Bazański. Jestem w trakcie pierwszej stymulacji do ivf. Strasznie się stresuję, że na każdym etapie coś pójdzie źle.

  • White1 Autorytet
    Postów: 2029 4673

    Wysłany: 31 maja, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jana35 wrote:
    Hej,
    jesteśmy na początku naszej drogi z kliniką. Naszym lekarzem jest dr Bazański. Jestem w trakcie pierwszej stymulacji do ivf. Strasznie się stresuję, że na każdym etapie coś pójdzie źle.
    Pamiętaj, że do ciąży wystarczy jeden zdrowy zarodek 😊 trzymam kciuki za procedurę 🤞

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Jana35 Znajoma
    Postów: 27 12

    Wysłany: 1 czerwca, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z was mogłaby mi powiedzieć co się dzieje po punkcji? Jak wygląda kontakt z kliniką?

  • Kasiooola Autorytet
    Postów: 1659 2851

    Wysłany: 1 czerwca, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc
    Chcialam zapytac zanim zadzwonie do klinki czy jeszcze maja srodki z ministerstwa czy będziemy czekać do przyszłego roku?

    Ona. 38, On. 40+

    26.08.2011 3450gram i 52cm 💙
    23.01.2023 3100gram, 49 cm 💝

    Starania od 10.2024
    Hashimoto, wysoka prolaktyna, lewy jajowód niedrożny.
    05.2026 - histeroskopia
    06.2026 - drożność jajowodów
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 1 czerwca, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jana35 wrote:
    Czy któraś z was mogłaby mi powiedzieć co się dzieje po punkcji? Jak wygląda kontakt z kliniką?

    Po punkcji dochodzisz do siebie na sali a potem zjedziesz na dół i idziesz na badanie ginekologiczne 😊 po kilku dniach kontrola po punkcji.
    Jeśli chodzi o hodowle to dzwonią bodajże w trzeciej dobie i po zakończeniu hodowli 😊

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 1 czerwca, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiooola wrote:
    Czesc
    Chcialam zapytac zanim zadzwonie do klinki czy jeszcze maja srodki z ministerstwa czy będziemy czekać do przyszłego roku?

    Z tego co ostatnio widziałam to wrzucali post że jeszcze mają środki 😊
    Ja w pierwszej rozmowie przez telefon z rejestracją mówiłam że chce podejść do in vitro z dofinansowania i Pani powiedziała że oczywiście mają jeszcze środki jeśli spełniam kryteria to od razu zostaje zakwalifikowana😊
    Normalnie na pierwszej wizycie miałabym kwalifikacje ale mąż chciał jeszcze spróbować inseminację i po niej miałam już wizytę z podpisaniem papierków do in vitro

    Kasiooola lubi tę wiadomość

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Jana35 Znajoma
    Postów: 27 12

    Wysłany: 1 czerwca, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia wrote:
    Po punkcji dochodzisz do siebie na sali a potem zjedziesz na dół i idziesz na badanie ginekologiczne 😊 po kilku dniach kontrola po punkcji.
    Jeśli chodzi o hodowle to dzwonią bodajże w trzeciej dobie i po zakończeniu hodowli 😊

    Dziękuję za info. Nie wiedziałam, że po wybudzeniu jest jeszcze badanie.

  • Oczekujaca Autorytet
    Postów: 842 473

    Wysłany: 1 czerwca, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jana35 wrote:
    Dziękuję za info. Nie wiedziałam, że po wybudzeniu jest jeszcze badanie.
    Ja po punkcji miałam kontrolę, która polegała na rozmowie z ginem, informacji ile było i wypisaniu leków i ewentualnego zwolnienia.
    Dzwonili z labu pierwszego dnia i na koniec hodowli, u mnie w szóstej dobie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca, 12:54

    Starania od 02.2024
    klinika leczenia niepłodności od 07.2025
    👩‍💼 33 🤵‍♂️34
    AMH 2,58
    Kariotypy👍
    morfologia 2%
    HBA 64%, chromatyna 22%
    I procedura Ovaleap Ganirelix 💉
    05.03 punkcja 🥚➡️ MII 6➡️ ❄️ 4.2.2
    07.04 FET 🍍 | EmbryoGlue ❌
    II procedura Rekovelle Mensinorm Ganirelix💉
    18.05 punkcja 🥚➡️MII 15➡️ 12❄️🫢🥹
    Lipiec transfer⏳

    „Kwiat, który rozkwita w niepogodę jest rzadszy i piękniejszy niż inne”
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 1 czerwca, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jana35 wrote:
    Dziękuję za info. Nie wiedziałam, że po wybudzeniu jest jeszcze badanie.

    Ja miałam badanie ginekologiczne ale nie wiem czy to standardowa procedura 😊
    Wtedy też miałam podaną informacje ile było poprawnych jajeczek, ile z nich było dojrzałych i ile poszło do zapłodnienia 😊
    Może nie zawsze badają więc na spokojnie 😊

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ