Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍍 udane IVF 🍍 bo staraczką z OF będę już zawsze 💕
Odpowiedz

🍍 udane IVF 🍍 bo staraczką z OF będę już zawsze 💕

Oceń ten wątek:
  • Jjj Autorytet
    Postów: 2046 1239

    Wysłany: 23 kwietnia 2023, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaszczureczka wrote:
    Eliza pojawiła się po pilnym cc o 11.05, w ostatniej fazie porodu po skurczu coś powodowało, że się wycofywała do gory.
    9/10pkt za zasinienie skory
    ~3200g
    54cm

    Gratulacje🥰
    Witamy Elizę na świecie😍

    Jaszczureczka lubi tę wiadomość

    Starania od IV 2018 (PCOS, insulinooporność, czynnik męski)
    V 2021-IVF Artvimed , 5❄❄❄❄❄
    VI 2021- transfer, blastka 5.1.1, beta 12,49🥺
    IX 2021-transfer, blastka 4.1.1, beta 0🥺
    II 2022- transfer ❄❄ 4.3.3, beta 0 🥺
    Został ❄️ 3.3.3
    V 2022 Naturalny Cud😍
    Styczeń 2023r Nasz Synek jest na świecie👶
    V 2025 transfer ostatniego ❄️-👎
  • Moniek330 Autorytet
    Postów: 4574 3779

    Wysłany: 23 kwietnia 2023, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy Wasze dzieci też mają takie grubaśne nóżki ? Masakra, o ile rączki i brzuszek są ok, to po nogach wygląda jakby była otyła 🙆 ostatnio się zastanawiałam czy czasem nie są spuchnięte, bo nawet jak skarpetki założę to widać, że takie nabite 🫣

    My dziś mieliśmy intensywny dzień, duuuużo spacerowaliśmy, mała była bardzo grzeczna. Już nawet w foteliku w samochodzie da się ją zagadać i nie płacze 😄 ale wkładkę wyjęłam i faktycznie jest dużo lepiej. Co do tej parasolki, zapisałam sobie linka i też się nad nią zastanowię chociaż my w Venicci mamy długą budkę i wentylacja jest też dość spora, no ale gdzieś czytałam że jak się tą budkę rozłoży maksymalnie to dziecko w gondoli się gotuje 🙄

    🔸Czynnik męski ➡koncentracja: 1-3mln, DFI: 33% ➡od 17.04 Clostilbegyt+Pentohexal ➡JEST POPRAWA! Koncentracja: 35mln, w całości 112mln, DFI: 18%

    💉 punkcja, 0❄️
    💉punkcja, 3❄️❄️❄️, po PGT-A 1❄️
    💔Transfer 4AA
    💉 punkcja, 3❄️❄️❄️, po PGT-A 1❄️
    ⬇️
    Naturalny cud!
    29dc beta 139,80, 32dc 775,70, 34dc 1858,80
    NIFTY ok ☺️ Dziewczynka ❤️
    12w6d Prenatalne - FHR 155/min, CRL 7,2cm
    21w1d Połówkowe - FHR 148/min, 407g
    29w3d Prenatalne - FHR 132/min, 1567g
    39w1d jest na świecie ❤️

    Czeka na nas ❄️
  • Moniek330 Autorytet
    Postów: 4574 3779

    Wysłany: 23 kwietnia 2023, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaszczureczka, śliczna malutka, gratulacje 🥰🥰🥰

    Jaszczureczka lubi tę wiadomość

    🔸Czynnik męski ➡koncentracja: 1-3mln, DFI: 33% ➡od 17.04 Clostilbegyt+Pentohexal ➡JEST POPRAWA! Koncentracja: 35mln, w całości 112mln, DFI: 18%

    💉 punkcja, 0❄️
    💉punkcja, 3❄️❄️❄️, po PGT-A 1❄️
    💔Transfer 4AA
    💉 punkcja, 3❄️❄️❄️, po PGT-A 1❄️
    ⬇️
    Naturalny cud!
    29dc beta 139,80, 32dc 775,70, 34dc 1858,80
    NIFTY ok ☺️ Dziewczynka ❤️
    12w6d Prenatalne - FHR 155/min, CRL 7,2cm
    21w1d Połówkowe - FHR 148/min, 407g
    29w3d Prenatalne - FHR 132/min, 1567g
    39w1d jest na świecie ❤️

    Czeka na nas ❄️
  • Kolorowa27 Autorytet
    Postów: 528 512

    Wysłany: 23 kwietnia 2023, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiatko możesz przypomnieć jakiego łóżeczka turystycznego używacie i czy jesteście z niego zadowoleni? Przyszło mi podjąć decyzję a jest tego tyle na rynku, nie wiem zupełnie na co zwrócić uwagę.. 🫣

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2023, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaszczureczka wrote:
    Wstawiam jeszcze zalegle zdjecie
    https://zapodaj.net/490bab5c4cdb3.jpg.html

    Śliczności 🤩

    Jaszczureczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2023, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniek330 wrote:
    Dziewczyny, czy Wasze dzieci też mają takie grubaśne nóżki ? Masakra, o ile rączki i brzuszek są ok, to po nogach wygląda jakby była otyła 🙆 ostatnio się zastanawiałam czy czasem nie są spuchnięte, bo nawet jak skarpetki założę to widać, że takie nabite 🫣

    My dziś mieliśmy intensywny dzień, duuuużo spacerowaliśmy, mała była bardzo grzeczna. Już nawet w foteliku w samochodzie da się ją zagadać i nie płacze 😄 ale wkładkę wyjęłam i faktycznie jest dużo lepiej. Co do tej parasolki, zapisałam sobie linka i też się nad nią zastanowię chociaż my w Venicci mamy długą budkę i wentylacja jest też dość spora, no ale gdzieś czytałam że jak się tą budkę rozłoży maksymalnie to dziecko w gondoli się gotuje 🙄

    Mój ma oponki na rączkach i nóżkach 🤭 jeżeli o takie coś chodzi. Plus ma drugi podbródek i taki dość pokaźny brzuszek 😂. Wydaje mi się, że większość dzieci tak ma. Zacznie chodzić to pewnie sie to wyrówna i zniknie ;).

    Moniek330 lubi tę wiadomość

  • MajówkaS. Autorytet
    Postów: 1511 1294

    Wysłany: 23 kwietnia 2023, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniek330 wrote:
    Dziewczyny, czy Wasze dzieci też mają takie grubaśne nóżki ? Masakra, o ile rączki i brzuszek są ok, to po nogach wygląda jakby była otyła 🙆 ostatnio się zastanawiałam czy czasem nie są spuchnięte, bo nawet jak skarpetki założę to widać, że takie nabite 🫣

    My dziś mieliśmy intensywny dzień, duuuużo spacerowaliśmy, mała była bardzo grzeczna. Już nawet w foteliku w samochodzie da się ją zagadać i nie płacze 😄 ale wkładkę wyjęłam i faktycznie jest dużo lepiej. Co do tej parasolki, zapisałam sobie linka i też się nad nią zastanowię chociaż my w Venicci mamy długą budkę i wentylacja jest też dość spora, no ale gdzieś czytałam że jak się tą budkę rozłoży maksymalnie to dziecko w gondoli się gotuje 🙄
    Venicci ma spf 50 wiec nie nagrzewa się tak jak „stare” wózki :) jak otworzysz wentylacje to będzie ok. Z tym zakrywaniem budki bardziej chodzi o taki trend jak był kiedyś zarzucania pieluchy na budkę i wtedy faktycznie te dzieci się kisily, bo ani wentylacji nie było, ani powietrze nie miało cyrkulacji z przodu bo Pielucha szczelnie przykrywała 😢

    Moniek330 lubi tę wiadomość

    2017- naturalsik ❤️

    👧🏻 Amh 1,7, IO, Hashimo
    Okazjonalnie LUF, hormony w normie
    👱🏻‍♂️Morfologia 7%->5%->4% Fragmentacja 36%
    Diagnostyka 2020/2021
    03/2022 -Eurofertil Ostrava
    Elonva+menopur+provera❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    Transfer 19.05 🍀
    5dpt beta 13,34 prog 16,5 •7dpt beta 46,9• 11dpt beta 180 • 12dpt beta 285 • 13 dpt beta 456
    14 dpt - jest pęcherzyk
    21dpt mamy zarodek
    28 dpt jest 💓
    12t4d prenatalne ok, nifty zdrowy chłopiec
    01.23 52cm szczęścia 💙💙💙
  • Jjj Autorytet
    Postów: 2046 1239

    Wysłany: 23 kwietnia 2023, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniek330 wrote:
    Dziewczyny, czy Wasze dzieci też mają takie grubaśne nóżki ? Masakra, o ile rączki i brzuszek są ok, to po nogach wygląda jakby była otyła 🙆 ostatnio się zastanawiałam czy czasem nie są spuchnięte, bo nawet jak skarpetki założę to widać, że takie nabite 🫣

    My dziś mieliśmy intensywny dzień, duuuużo spacerowaliśmy, mała była bardzo grzeczna. Już nawet w foteliku w samochodzie da się ją zagadać i nie płacze 😄 ale wkładkę wyjęłam i faktycznie jest dużo lepiej. Co do tej parasolki, zapisałam sobie linka i też się nad nią zastanowię chociaż my w Venicci mamy długą budkę i wentylacja jest też dość spora, no ale gdzieś czytałam że jak się tą budkę rozłoży maksymalnie to dziecko w gondoli się gotuje 🙄

    Tak, mój ma takie wałeczki na udach😁
    Co do wózka to jak rozłożysz całkowicie budkę i otworzysz wentylację to nie powinno być dziecku gorąco.
    W moim wózku nie da dodatkowo rozłożyć budki i jest ona dosyć wysoka więc bez parasolki u nas ani rusz.

    Moniek330 lubi tę wiadomość

    Starania od IV 2018 (PCOS, insulinooporność, czynnik męski)
    V 2021-IVF Artvimed , 5❄❄❄❄❄
    VI 2021- transfer, blastka 5.1.1, beta 12,49🥺
    IX 2021-transfer, blastka 4.1.1, beta 0🥺
    II 2022- transfer ❄❄ 4.3.3, beta 0 🥺
    Został ❄️ 3.3.3
    V 2022 Naturalny Cud😍
    Styczeń 2023r Nasz Synek jest na świecie👶
    V 2025 transfer ostatniego ❄️-👎
  • Syla87 Autorytet
    Postów: 2334 1749

    Wysłany: 23 kwietnia 2023, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaszczureczka wrote:
    Wstawiam jeszcze zalegle zdjecie
    https://zapodaj.net/490bab5c4cdb3.jpg.html

    Ale ma usteczka 😍 cudna gratulacje 😘🥳

    Starania od 08.2019
    👩🏼
    drożność 03.2021 - oba niedrożne, prawy udrożniony,
    Laparoskopia jajowodów 07.2021 - usunięcie zrostów, oba jajowody drożne
    👨🏻 20.11.2020 morfologia 2% reszta parametrów ok

    Trzy nieudane IUI
    29.04.2022 punkcja
    IVF ❄️❄️❄️❄️❄️ na zimowisku
    04.05.2022 transfer 5 dniowej blastki 5.1.1.
    7 dpt cień cienia
    8 dpt beta 122
    10 dpt beta 318
    12 dpt beta 702
    14 dpt beta 1543
    19 dpt (23.05.2022) pecherzyk ciążowy beta 7661 prog 231
    29 dpt (02.06.2022) 6+4 jest echo zarodka ❤️ CRL 0,67
    08.07.2022 I prenatalne wszystko ok
    13.07.2022 drugie prenatalne u innego lekarza tez ok
    30.08.2022 II połówkowe, będzie mała bejbisia 👨‍👩‍👧
    02.11.2022 III prenatalne 🍀
    10.01.2023 - urodziła się nasza córeczka 🥰🥰🥰
  • Moniek330 Autorytet
    Postów: 4574 3779

    Wysłany: 23 kwietnia 2023, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoanniks wrote:
    Mój ma oponki na rączkach i nóżkach 🤭 jeżeli o takie coś chodzi. Plus ma drugi podbródek i taki dość pokaźny brzuszek 😂. Wydaje mi się, że większość dzieci tak ma. Zacznie chodzić to pewnie sie to wyrówna i zniknie ;).

    Tak właśnie takie oponki też ma 😄 na rączkach tak nie, ale nóżki są grubaski 😅 dwa podbródki też ma i tak fajnie się jej policzki trzęsą jak jedzie samochodem 🤣
    MajówkaS. wrote:
    Venicci ma spf 50 wiec nie nagrzewa się tak jak „stare” wózki :) jak otworzysz wentylacje to będzie ok. Z tym zakrywaniem budki bardziej chodzi o taki trend jak był kiedyś zarzucania pieluchy na budkę i wtedy faktycznie te dzieci się kisily, bo ani wentylacji nie było, ani powietrze nie miało cyrkulacji z przodu bo Pielucha szczelnie przykrywała 😢

    O widzisz, dobrze że mi to napisałaś bo dziś się zastanawiałam czy dobrze robię zasłaniając jej tą budkę całkowicie, ale ona też nienawidzi jak jej słońce prosto w oczy świeci.. 🙂

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    🔸Czynnik męski ➡koncentracja: 1-3mln, DFI: 33% ➡od 17.04 Clostilbegyt+Pentohexal ➡JEST POPRAWA! Koncentracja: 35mln, w całości 112mln, DFI: 18%

    💉 punkcja, 0❄️
    💉punkcja, 3❄️❄️❄️, po PGT-A 1❄️
    💔Transfer 4AA
    💉 punkcja, 3❄️❄️❄️, po PGT-A 1❄️
    ⬇️
    Naturalny cud!
    29dc beta 139,80, 32dc 775,70, 34dc 1858,80
    NIFTY ok ☺️ Dziewczynka ❤️
    12w6d Prenatalne - FHR 155/min, CRL 7,2cm
    21w1d Połówkowe - FHR 148/min, 407g
    29w3d Prenatalne - FHR 132/min, 1567g
    39w1d jest na świecie ❤️

    Czeka na nas ❄️
  • Syla87 Autorytet
    Postów: 2334 1749

    Wysłany: 23 kwietnia 2023, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do ubioru mała dziś była w body z krótkim rękawem 🙈 ja miałam zawał ale było tak gorąco ze jak zakładałam jej coś na wierzch to był ryk. Mam nadzieje ze się nie zaziębiła 😱

    Starania od 08.2019
    👩🏼
    drożność 03.2021 - oba niedrożne, prawy udrożniony,
    Laparoskopia jajowodów 07.2021 - usunięcie zrostów, oba jajowody drożne
    👨🏻 20.11.2020 morfologia 2% reszta parametrów ok

    Trzy nieudane IUI
    29.04.2022 punkcja
    IVF ❄️❄️❄️❄️❄️ na zimowisku
    04.05.2022 transfer 5 dniowej blastki 5.1.1.
    7 dpt cień cienia
    8 dpt beta 122
    10 dpt beta 318
    12 dpt beta 702
    14 dpt beta 1543
    19 dpt (23.05.2022) pecherzyk ciążowy beta 7661 prog 231
    29 dpt (02.06.2022) 6+4 jest echo zarodka ❤️ CRL 0,67
    08.07.2022 I prenatalne wszystko ok
    13.07.2022 drugie prenatalne u innego lekarza tez ok
    30.08.2022 II połówkowe, będzie mała bejbisia 👨‍👩‍👧
    02.11.2022 III prenatalne 🍀
    10.01.2023 - urodziła się nasza córeczka 🥰🥰🥰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2023, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniek330 wrote:
    O widzisz, dobrze że mi to napisałaś bo dziś się zastanawiałam czy dobrze robię zasłaniając jej tą budkę całkowicie, ale ona też nienawidzi jak jej słońce prosto w oczy świeci.. 🙂

    Takie te nasz „grubaski” są słodkie 🤭 do schrupania 🥰. Mi się podoba, że ma trochę tego ciałka do kochania 🥰.

    Moniek330 lubi tę wiadomość

  • kid_aa Autorytet
    Postów: 2650 3263

    Wysłany: 23 kwietnia 2023, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Biedzie jutro promo na dady pure care. Macie jakieś doświadczenia z nimi?

    age.png
    30.11.2012 (puste jajo), 12.02.2016 (28tc*) - naturalsy 💔
    IUI 05.2017 :( IMSI 08.2017 :( IMSI 01.2018 :( IMSI 03.2019 :( IMSI 05.2019 (Mini-IVF) :( 08.2020 stymulacyjna klapa :(
    AZ 02.2022 :( 7dpt 16, 9dpt 34, 11dpt 31
    AZ 03.2022 7dpt 46, 9dpt 135, 12dpt 426, 16dpt 1730, 20dpt 5035, 7t3d ❤️ 🍀🤞🍀 It's a boy 🥰
    genotyp AA, V Leiden, MTHFR a1298c, nasienie kiepskie, polimorfizm Apal
    2950g Syn - Nasza Miłość😍
  • MajówkaS. Autorytet
    Postów: 1511 1294

    Wysłany: 23 kwietnia 2023, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kid_aa wrote:
    W Biedzie jutro promo na dady pure care. Macie jakieś doświadczenia z nimi?
    Bardzo podobne do pampers harmonie :) już kiedyś tu o nich pisałam, że my ich używamy na noc, a w dzień bambiboo i to są jedyne pieluchy jakie nie odparzają małego :) także ja bardzo polecam warto spróbować :)

    kid_aa lubi tę wiadomość

    2017- naturalsik ❤️

    👧🏻 Amh 1,7, IO, Hashimo
    Okazjonalnie LUF, hormony w normie
    👱🏻‍♂️Morfologia 7%->5%->4% Fragmentacja 36%
    Diagnostyka 2020/2021
    03/2022 -Eurofertil Ostrava
    Elonva+menopur+provera❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    Transfer 19.05 🍀
    5dpt beta 13,34 prog 16,5 •7dpt beta 46,9• 11dpt beta 180 • 12dpt beta 285 • 13 dpt beta 456
    14 dpt - jest pęcherzyk
    21dpt mamy zarodek
    28 dpt jest 💓
    12t4d prenatalne ok, nifty zdrowy chłopiec
    01.23 52cm szczęścia 💙💙💙
  • Madżka89 Autorytet
    Postów: 2531 4007

    Wysłany: 23 kwietnia 2023, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja nóżki ma długie i stosunkowo szczupłe wobec góry😊 druga bródka jest i łapki michelinki😂

    Moniek330 lubi tę wiadomość

    event.png
    🙍🏻‍♀️
    Letrox 75,MTHFR hetero, PAI-homo
    🙎🏻‍♂️
    Teratozoospermia, fragmentacja39%
    08.2017 poronienie 9 tc 👼
    10.20-04.21 3x IUI 🐒
    10.2021-przygotowanie IVF🍀
    01.2022-punkcja 🥚🥚🥚- 16 komórek➡️ 6 zarodków ➡️ ❄️❄️ 2 blastocysty( 5AA, 3BB) ➡️ ❄️1 zarodek po NGS
    02.2022- transfer-odwołany➡️ zapalenie endometrium
    21.03- biopsja➡️ wynik prawidłowy
    10.05- TRANSFER 3.2.2 🙏🍀
    17.05- BETA 23/ 19.05- 55 / 23.05-281
    7.06- USG- jest ❤️ CRL 6mm
    14.06- USG- CRL 1,42cm
    28.06- USG -CRL 3,04cm Córeczka💕
    18.07. USG PRENATALNE- CRL 7cm
    28.08. USG- CRL 9cm
    18.08. USG- 185g
    2.09. USG- 308g
    20.09 USG POŁÓWKOWE - 463g
    30.09. USG- 612g
    21.10. USG- 970g
    10.11. USG - 1588g
    25.11. USG III TRYM.- 1650g
    01. 23 Nasz Cud SN 3610g 56cm💗
  • @ Autorytet
    Postów: 785 529

    Wysłany: 23 kwietnia 2023, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaszczureczka wrote:
    Wstawiam jeszcze zalegle zdjecie
    https://zapodaj.net/490bab5c4cdb3.jpg.html

    Ślicznota! Gratulacje dla Ciebie, a Elizę witamy po tej stronie brzucha😁

    Jaszczureczka lubi tę wiadomość

    Ja 41 lat
    On 43 lata

    luty 2021 - IUI - nieudana
    kwiecień 2021 - IUI - nieudana

    Marzec 22:
    - Punkcja - 11 pobranych/8 dojrzałych/7 zapłodnionych
    - 5 blastek - witryfikacja:
    * 5 dniowe - 4AB, 4BB
    * 6 dniowe - 4BA, 4BB, 4BB

    Kwiecień 2022
    IMSI 5 dniowa blastka AB
    13dpt<0.100

    Czerwiec 2022
    - transfer 23.06.2022
    8dpt - 59,5; 11dpt-535; 13dpt-358; 15dpt-964; 18dpt-3187; 25dpt-33 753
    - 28 dpt - jest serduszko :)

    29.08.2022 I prenatalne
    24.10.2022 II prenatalne - będzie dziewuszka :)
    09.01.2023 III prenatalne
    06.03.2023 CC - córcia :) 57 cm 3640 g

    23.05.2025 - syn - [*] 19 tc - Zespół Edwardsa
  • ........ Autorytet
    Postów: 2452 3302

    Wysłany: 23 kwietnia 2023, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć sory ze tak z buta ale mam pytanie czy to jest możliwe że w 31tc odszedł mi czop,byłam teraz w WC i przy podceieraniu zauważyłam na papierze taki sluz gesty przezroczysty wcześniej czegoś takiego nie miałam,przypominało trochę to jak sluz płody tylko trochę gęściejszy sory za szczegóły

    https://zrzutka.pl/g5kns3
    Dla naszej Kamisi


    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • Czereśnia Autorytet
    Postów: 735 1340

    Wysłany: 23 kwietnia 2023, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kid_aa wrote:
    W Biedzie jutro promo na dady pure care. Macie jakieś doświadczenia z nimi?
    Są spoko, tylko rozmiary trochę inne jak pampers. Premium care używamy 2, a Dady musza być 3.

    kid_aa lubi tę wiadomość

    Córcia 05.11.2012 naturals ❤️
    I transfer - 😭💔
    II transfer - ✅ -Brak serduszka 🖤
    14.06. 2022 ⏸ NATURALS 🙏🏻🥹
    Synek 09.02.2023 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2023, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czereśnia wrote:
    Są spoko, tylko rozmiary trochę inne jak pampers. Premium care używamy 2, a Dady musza być 3.

    No właśnie na tę wielkość też się nacięłam ostatnio. Pampersy używamy 2 a dady 2 są jak jedynki pampersów.

  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 23 kwietnia 2023, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas weekend pod znakiem nowości ❤️
    Wczoraj mała pierwszy raz śmiała się w glos! Pomału widać pierwszy ząbek a dziś sama przekręciła się z plecków na brzuch! 😍 Poza tym wczoraj zaliczyliśmy obiad w knajpce obok domu a dziś długi spacer pierwszy raz w innym miejscu niż najbliższy park 😊 lub przychodnia 😅
    Jutro mamy Fizjo i mam ogromna nadzieje ze dostaniemy zielone światło na nosidło hybrydowe 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2023, 22:34

    Moniek330, Madżka89, GorzkoGorzko, aga12345, nick nieaktualny, Syla87, MajówkaS., ........, Juska, Jjj, Zenula, @, Darkaaa, kasiek2620 lubią tę wiadomość

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
‹‹ 1233 1234 1235 1236 1237 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ