Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Udane IVF 🍍ciążowe rozważania 🤰
Odpowiedz

Udane IVF 🍍ciążowe rozważania 🤰

Oceń ten wątek:
  • dallia Autorytet
    Postów: 2696 3770

    Wysłany: 15 czerwca 2025, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra zrobiłam zdjecie. Test u góry z wczoraj biel test środkowy z dzisiaj a test na dole na porównania 2 lata temu pełne 4dpt. Na wyzwo przebija cos na środkowym nie wiem czym widac na zdjęciu

    https://zapodaj.net/plik-b7Et25isQ6

    aaaania87 lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png

    starania od marca 2020🙏
    leczenie w klinice - luty 2022

    👩 31 HSG - niedrożny lewy jajowód ❌AMH 1.91
    Kariotypy, cba, cytokiny ok Kir bx
    👦 36 wszystko ok

    Zostala 4.1.1 ❄

    2.05.23 - FET 🥰--> 01.2024 Buba 3430g 52 cm 🩷

    11.06.25 - FET 🥰--> 02.2026 Bubus 3690g 53cm💙
  • Giosiek Autorytet
    Postów: 1709 3007

    Wysłany: 15 czerwca 2025, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dallia wrote:
    Dobra zrobiłam zdjecie. Test u góry z wczoraj biel test środkowy z dzisiaj a test na dole na porównania 2 lata temu pełne 4dpt. Na wyzwo przebija cos na środkowym nie wiem czym widac na zdjęciu

    https://zapodaj.net/plik-b7Et25isQ6
    Na pewno widzę coś na tym dolnym. Na tym środkowym chyba też, ale nie mam pewności czy mnie oczy nie oszukują 😅

    age.png

    age.png
  • Giosiek Autorytet
    Postów: 1709 3007

    Wysłany: 15 czerwca 2025, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już po porannym sikaniu. Dziś 6 dpt.

    https://zapodaj.net/plik-5GroEFaMW4

    aaaania87, dallia, izabelka90, Nadziejka30, Rosa_13, Kluska, fortunate_bunia, monester, Pusiek, Elka198321, Yuki, KateM lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • aaaania87 Autorytet
    Postów: 1763 2471

    Wysłany: 15 czerwca 2025, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dallia widzę tez kreseczkę na środkowym :) jest jeszcze wcześnie wiec może faktycznie popołudniu będzie ja wyraźniej widać :)

    Gosiek będzie super beta, trzymam kciuki 😊 mega się cieszę

    dallia, Giosiek lubią tę wiadomość

    age.png
    age.png

    👩🏼👦🏼👶🏼👶🏼🦮🐕‍🦺
  • dallia Autorytet
    Postów: 2696 3770

    Wysłany: 15 czerwca 2025, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giosiek wrote:
    Na pewno widzę coś na tym dolnym. Na tym środkowym chyba też, ale nie mam pewności czy mnie oczy nie oszukują 😅


    Tak na tym dolnym jest ale to kreska z 2 lata temu z małą 🤣

    age.png

    age.png

    starania od marca 2020🙏
    leczenie w klinice - luty 2022

    👩 31 HSG - niedrożny lewy jajowód ❌AMH 1.91
    Kariotypy, cba, cytokiny ok Kir bx
    👦 36 wszystko ok

    Zostala 4.1.1 ❄

    2.05.23 - FET 🥰--> 01.2024 Buba 3430g 52 cm 🩷

    11.06.25 - FET 🥰--> 02.2026 Bubus 3690g 53cm💙
  • dallia Autorytet
    Postów: 2696 3770

    Wysłany: 15 czerwca 2025, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giosiek wrote:
    Ja też już po porannym sikaniu. Dziś 6 dpt.

    https://zapodaj.net/plik-5GroEFaMW4


    Woo piękna krecha 🥰🥰

    Giosiek lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png

    starania od marca 2020🙏
    leczenie w klinice - luty 2022

    👩 31 HSG - niedrożny lewy jajowód ❌AMH 1.91
    Kariotypy, cba, cytokiny ok Kir bx
    👦 36 wszystko ok

    Zostala 4.1.1 ❄

    2.05.23 - FET 🥰--> 01.2024 Buba 3430g 52 cm 🩷

    11.06.25 - FET 🥰--> 02.2026 Bubus 3690g 53cm💙
  • dallia Autorytet
    Postów: 2696 3770

    Wysłany: 15 czerwca 2025, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaania87 wrote:
    Dallia widzę tez kreseczkę na środkowym :) jest jeszcze wcześnie wiec może faktycznie popołudniu będzie ja wyraźniej widać :)

    Gosiek będzie super beta, trzymam kciuki 😊 mega się cieszę


    Taak jest mniej wyraźnie ale ewidetnie cos tam widac na żywo w porównaniu z tym górnym wczorajszym😁

    age.png

    age.png

    starania od marca 2020🙏
    leczenie w klinice - luty 2022

    👩 31 HSG - niedrożny lewy jajowód ❌AMH 1.91
    Kariotypy, cba, cytokiny ok Kir bx
    👦 36 wszystko ok

    Zostala 4.1.1 ❄

    2.05.23 - FET 🥰--> 01.2024 Buba 3430g 52 cm 🩷

    11.06.25 - FET 🥰--> 02.2026 Bubus 3690g 53cm💙
  • Giosiek Autorytet
    Postów: 1709 3007

    Wysłany: 15 czerwca 2025, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dallia wrote:
    Tak na tym dolnym jest ale to kreska z 2 lata temu z małą 🤣
    Tak, wiem. Mój wzrok chyba tylko tyle umie wychwycić 😅
    Chociaż jak się dłużej przyglądnęłam, to faktycznie na tym środkowym nieśmiało coś przebija 😊
    Z niecierpliwością czekam na test popołudniowy! Myślę, że będzie już ładniej widać ⏸️

    age.png

    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 15 czerwca 2025, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dallia wrote:
    Pewnie coś by się znalazło 😅 ale ja tam facellka wierze wtedy wykryły mi jakieś mikro wartości 😅 ostatnio tez musiałam czekac do poniedziałku z beta 6dpt

    Izabelka dobrze Cie tu widzieć 😘 czasami zaglądam na wasze wątki co tam słychać duzy ten Twój chłopak juz 😍kiedy to zlecialo🤗🤭
    Hihi z córeczką wieczorem 4dpt wyszedł a rano zero było, pamiętam to 😁

    Ja też was podczytuję od czasu do czasu i kibicuję w powrotach 🍀💚

    Tak duży już mój chłopiec i to dosłownie 🤭 9700g chwilę temu na liczniku było, ale na szczęście zwalnia już trochę i oszczędza mój kręgosłup 😁

    My lada moment też wracamy po rodzentwo ❤️ przygotowania trwają, bo muszę kp zakończyć. ..

    Nadziejka30 lubi tę wiadomość

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 15 czerwca 2025, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dallia widzę na środkowym 🥰 a ja cieni się naoglądałam z Niko 😅

    Giosiek u Ciebie to krechą petarda, oczu nie trzeba mrużyć ❤️💚🍀 niech rośnie 🤞

    Giosiek, dallia lubią tę wiadomość

  • KateM Autorytet
    Postów: 5968 8105

    Wysłany: 15 czerwca 2025, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, widać i widać 😃
    Oby pięknie przyrastało!😀♥️

    Giosiek, dallia lubią tę wiadomość

    kirAA, allo-mlr 0, morfo 0%,2%, Fragmentacja DNA - 28%,ŻPN II st
    Kariotyp❗️BT (11;22)
    03.2022 I IVF - Artemida Białystok
    09.03 punkcja ❄️❄️08.04 transfer 1AA ❄️ 10dpt < 1.1 05.05 transfer 3AA ❄️ 6-6,8-11,10-5 cb💔🖤
    06.2022 II IVF długi protokół
    04.07 punkcja❄️❄️❄️❄️ 08.09 transfer 1BB, accofil + acard 14.09 6dpt <0.2 🖤09.10 transfer 4AA accofil+acard 4dpt - 3,7 6dpt-8,2 8dpt - 4.6 💔🖤
    09.11 transfer 4AA 6-3.5,8-17,9-25,10-27,12-18💔🖤
    14.12 transfer 3AB 5 -13,7 - 27.1 💔🖤
    16.01.2023 - Invimed Wrocław - start
    13.02 punkcja
    8❄️ zbadanych 2❄️BT
    19.04 - 7 transfer 4AA
    4dpt 9, 7dpt 45,10dpt 243, 13dpt 810, 15dpt 1872, 17dpt 3401, 27dpt usg + wlew ivig
    21w3 440g chłopaka 🐥
    28w5 1438g chłopaka🐥
    35w3 2700g chłopaka 🐣
    age.png
  • PatrycjaBbbbb Autorytet
    Postów: 2729 3257

    Wysłany: 15 czerwca 2025, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny są kreseczki 😍😍😍😍
    Niech bobaski rosną ☺️👶🏻👶🏻👶🏻👶🏻

    U nas dwójka dzieci ząbkuje 🤣 zastanawiam się czy się nie wyprowadzić z domu

    Giosiek, dallia, Yuki lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png

    15. 03.2023 FET 4AA🥳🥳🥳!!!
    5dpt ⏸️
    6dpt Bhcg 38.4 mlU/mL
    8dpt Bhcg 132.3 mlU/mL
    10dpt Bhcg 337.2 mlU/mL
    12dpt Bhcg 824.8 mlU/mL
    14dpt Bhcg 2152.3 mlU/mL
    16 dpt GS 6mm + YS
    21 dpt Bhcg 21472.3 mlU/mL
    6w5d CRL 7.92mm + ♥️ + krwiak
    8w0d CRL 1.71cm + ♥️
    10w0d CRL 3.22cm
    12w3d CRL 6.3cm, prenatalne okej, chłopiec 🚗💙
    20w3d prenatalne II, 380g 🤩
    20.11 CC, 55cm, 3340g, 38+3

    04.2024 - naturals, rośnie mała Mikuszelka 🚺
    26.08.24 20w6d II prenatalne - 340g 🌸
    CC planowane na 29.12.2024 38+6
    Marcelka, 3380g, 52cm


    Sprzedaje na Vinted rzeczy po maluszkach 🛍️🛍️🛍️🛒🛒🛒

    https://www.vinted.pl/member/107424262-pattbbb
  • Nadziejka30 Autorytet
    Postów: 1193 1519

    Wysłany: 15 czerwca 2025, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pięknie widać 😍😍😍😘kciuki za bety 🤞❤️

    Giosiek, dallia lubią tę wiadomość

    I procedura
    11.'22
    1. Transfer nieudany ❌️

    01.'23
    2. Transfer ❄️ udany🩷
    01.10. córeczka 3700g 61cm💗

    II procedura
    09.'24
    ❄️
    10.'24
    Transfer -Cb

    III procedura
    11.'24
    ❄️❄️

    12.'24
    7dpt 90,4 11dpt 261,4 15dpt 1233
    28dpt mamy serduszko
  • Nadzieja9 Przyjaciółka
    Postów: 86 36

    Wysłany: 15 czerwca 2025, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK wrote:
    Nie czytaj internetow bo to Ci nie pomoże, internet i kartka papieru przyjmą wszystko. Nie pisze tego jakoś po złości tylko dlatego że sama czytałam często różne głupoty i dobierałam sobie do głowy.
    Będzie dobrze 🤞

    Dziękuję Ci! W internecie znalazłam wszystko oprócz głosu rozsądku :)

  • Nadzieja9 Przyjaciółka
    Postów: 86 36

    Wysłany: 15 czerwca 2025, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny i ja trzymam kciuki żeby kreseczka już tylko ciemniała :)
    A jeśli brak kreseczki - trzeba iść na betę z krwi. U mnie w maju 8 dpt pięciodniowca test który miał być czuły od bety 10 wyszedł negatywny. Ale mąż kazał iść na krew i dwa dni później, czyli 10 dpt, beta była 132. W międzyczasie zdążyłam odstawić proga i dostałam lekkich skurczy macicy jak na okres. Na szczęście nic się wtedy złego nie stało.

  • Kluska Autorytet
    Postów: 4498 7426

    Wysłany: 15 czerwca 2025, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dallia wrote:
    Dobra zrobiłam zdjecie. Test u góry z wczoraj biel test środkowy z dzisiaj a test na dole na porównania 2 lata temu pełne 4dpt. Na wyzwo przebija cos na środkowym nie wiem czym widac na zdjęciu

    https://zapodaj.net/plik-b7Et25isQ6
    Ja widzę coś na środkowym 🫣 tzn dolnym oczywiście też ale na środkowym widać nawet jak zasłonie dolny.

    dallia lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png

    Artvimed Kraków

    06.25 transfer 5BB, 6dpt 38.4, 10dpt 200, 12dpt 376, 14dpt 880, 30dpt zarodek z ❤️🍀

    02.25 histeroskopia

    11.24 transfer ❄️, biochem

    11.22 zabraliśmy ❄️ do 🏡, 07.23 Z jest na świecie ❤️♀️

    10.22 mamy 4 zdrowe ❄️
    09.22 mamy 5 ❄️ z pierwszego IVF

    👱‍♀️87, 🧔 86

    ♀️Niepłodność jajowodowa: oba niedrożne

    💊KIR BX (brakuje 2DS2, 2DS3, 2DS4 norm)
    💊Układ hetero w czynnik Leiden, R2 i MTHFR
    💊Wysokie NK maciczne
    💊 Zapalenie endometrium

    ♂️Delikatnie obniżona morfologia ale fragmentacja, stres oksydacyjny i inne testy super.
  • dallia Autorytet
    Postów: 2696 3770

    Wysłany: 15 czerwca 2025, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kluska wrote:
    Ja widzę coś na środkowym 🫣 tzn dolnym oczywiście też ale na środkowym widać nawet jak zasłonie dolny.


    Sikłam teraz ciut wyraźniejsza i szybciej się pojawiła wiec chyba coś się dzieje🤩

    https://zapodaj.net/plik-aOMVPk4Ny2

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2025, 17:23

    izabelka90, Rosa_13, Giosiek, KateM, Kluska, fortunate_bunia, Yuki lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png

    starania od marca 2020🙏
    leczenie w klinice - luty 2022

    👩 31 HSG - niedrożny lewy jajowód ❌AMH 1.91
    Kariotypy, cba, cytokiny ok Kir bx
    👦 36 wszystko ok

    Zostala 4.1.1 ❄

    2.05.23 - FET 🥰--> 01.2024 Buba 3430g 52 cm 🩷

    11.06.25 - FET 🥰--> 02.2026 Bubus 3690g 53cm💙
  • Rosa_13 Autorytet
    Postów: 1105 1876

    Wysłany: 15 czerwca 2025, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dallia wrote:
    Sikłam teraz ciut wyraźniejsza i szybciej się pojawiła wiec chyba coś się dzieje🤩

    https://zapodaj.net/plik-aOMVPk4Ny2

    Widać ❤️ Trzymam kciuki za kreseczkę i piękna betę 🍀🍀

    dallia lubi tę wiadomość

    age.png

    Moja Dziewczynka 3500g ❤️🌹
  • Giosiek Autorytet
    Postów: 1709 3007

    Wysłany: 15 czerwca 2025, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dallia wrote:
    Sikłam teraz ciut wyraźniejsza i szybciej się pojawiła wiec chyba coś się dzieje🤩

    https://zapodaj.net/plik-aOMVPk4Ny2
    Teraz już nawet ja widzę, także jest na prawdę dobrze 😊
    Trzymam kciuki za betę! 🍀🍀

    dallia lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • KateM Autorytet
    Postów: 5968 8105

    Wysłany: 15 czerwca 2025, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dallia wrote:
    Sikłam teraz ciut wyraźniejsza i szybciej się pojawiła wiec chyba coś się dzieje🤩

    https://zapodaj.net/plik-aOMVPk4Ny2

    Widać, teraz zdecydowanie lepiej nic rano 😃
    Widzę, że jesteś równie niecierpliwa jak ja w tym czasie 😂



    kirAA, allo-mlr 0, morfo 0%,2%, Fragmentacja DNA - 28%,ŻPN II st
    Kariotyp❗️BT (11;22)
    03.2022 I IVF - Artemida Białystok
    09.03 punkcja ❄️❄️08.04 transfer 1AA ❄️ 10dpt < 1.1 05.05 transfer 3AA ❄️ 6-6,8-11,10-5 cb💔🖤
    06.2022 II IVF długi protokół
    04.07 punkcja❄️❄️❄️❄️ 08.09 transfer 1BB, accofil + acard 14.09 6dpt <0.2 🖤09.10 transfer 4AA accofil+acard 4dpt - 3,7 6dpt-8,2 8dpt - 4.6 💔🖤
    09.11 transfer 4AA 6-3.5,8-17,9-25,10-27,12-18💔🖤
    14.12 transfer 3AB 5 -13,7 - 27.1 💔🖤
    16.01.2023 - Invimed Wrocław - start
    13.02 punkcja
    8❄️ zbadanych 2❄️BT
    19.04 - 7 transfer 4AA
    4dpt 9, 7dpt 45,10dpt 243, 13dpt 810, 15dpt 1872, 17dpt 3401, 27dpt usg + wlew ivig
    21w3 440g chłopaka 🐥
    28w5 1438g chłopaka🐥
    35w3 2700g chłopaka 🐣
    age.png
‹‹ 1302 1303 1304 1305 1306 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ