Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II
Odpowiedz

udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II

Oceń ten wątek:
  • Monita Autorytet
    Postów: 475 1212

    Wysłany: 14 stycznia 2025, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja karmie piersią, a pierwsza miesiaczk niestety przyszla po 3 miesiącach od porodu. Teraz co jakieś 50 dni jest I trwa cały tydzień 🙈 przed ciąża 3-4 dni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2025, 20:32

    izabelka90 lubi tę wiadomość

    👩89'
    ➡️IO ➡️hiperprolaktynemia ➡️PCO ➡️PAI1 ➡️przeciwciała przeciwplemnikowe ➡️cross-match 21,6% ➡️allo MLR 0%➡️KIR Bx

    👨80'
    ➡️obniżone parametry nasienia ➡️ żylaki powrózka nasiennego

    Rozpoczęcie starań - 2015
    IUI - 4 ❌
    2019 ciąża naturalna - 6 t.c. serduszko przestało bić 😪💔

    01.2023 I prcedura IVF <Bocian Warszawa>
    12.01.2023 punkcja - 24🥚19 dojrzałych - 13 zamrożonych, 6 zapłodnionych
    Mamy 2❄ 5 A.A. 😍

    11.02.2023 transfer FET
    6 dpt ⏸ ❌CB 😪

    17.03.2023 transfer FET ❌ 😪

    06.2023 II procedura IVF
    5 zarodków 😍

    07.06.2023 transfer ET ❌ 😪

    29.09.2023 transfer FET
    6 dpt ⏸, 7 dpt 98.3, 10 dpt 475, 14 dpt 2704, 18 dpt pęcherzyk ciążowy z uwidocznionym pęcherzykiem żółtkowym 🥰, 25 dpt ❤
    age.png
  • xxMiaxx Autorytet
    Postów: 1835 1969

    Wysłany: 14 stycznia 2025, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Ja zrobiłam nowe zamówienie pampersów nr 5 😃 ale mamy wagę ponad 10 i niby te 4 są dobre ale no potrafią przeciekac a Kate mówiła, że nie ma dużej różnicy.
    Mój waży 9700 i jesteśmy na 4 ale myślę że zużyjemy te 2 paczki i będę zamawiać 5. Nam nie przeciekają ale zawsze zmieniam jak widzę że te gumki się odciskają na nóżkach i jakoś przy zapięciu czuje różnicę kiedy już nie tak leżą na tyłku więc właśnie będę patrzeć jak sytuacja na koniec 2 paczki 🙂

    izabelka90, Nowa na forum lubią tę wiadomość

    Starania naturalne od 06.2019.
    12.22r start w klinice niepłodności
    22.09.23 Start Stymulacji
    2.10 Punkcja 🥚🥚
    7.10 transfer ET😊 7dpt beta 0.16
    4.11 transfer FET, cykl naturalny, 10dpt bhcg 250,2:' 12dpt bhcg 742,4:' 18dpt pęcherzyk ciąży z żółtkowym, 25dpt❤️,26dpt❤️i krwiak, 6t5t CRL 0. 96cm, 8t1dCRL 2,15cm, 9t 2,86cm, 11tc 4,93cm
    11.01 12tc I prenatalne - wszystko ok, prawdopodobnie Chłopiec ❤️Papp-a ryzyka niskie
    19.03 21+5 II prenatalne, wszystko ok, synek 498g💙26t4d 924g 💙3 prenatalne ok, 29t 1400g, 35t3d 2300g💙
    36t4d B 2730g 53cm💙
    Mamy ❄️❄️
    1.04 7t2d ciąży naturalnej ☺️
    38+1 N 2500g 48 cm 🩷
    age.png
    age.png
  • xxMiaxx Autorytet
    Postów: 1835 1969

    Wysłany: 14 stycznia 2025, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nadal nie mam miesiączki ale myślę że przez to że maly dużo siedział na piersi w dzień i w nocy, jakieś przeczucie mam że jak teraz redukuje te nocne karmienia i oduczam go zasypiania przy piersi to pewnie za jakiś czas okres dostanę. Z tego co ostatnio czytałam to karmienia nocne mają bardzo wpływ przez wytwarzaną w tamtych godzinach prolaktyne o ile się nie mylę

    Starania naturalne od 06.2019.
    12.22r start w klinice niepłodności
    22.09.23 Start Stymulacji
    2.10 Punkcja 🥚🥚
    7.10 transfer ET😊 7dpt beta 0.16
    4.11 transfer FET, cykl naturalny, 10dpt bhcg 250,2:' 12dpt bhcg 742,4:' 18dpt pęcherzyk ciąży z żółtkowym, 25dpt❤️,26dpt❤️i krwiak, 6t5t CRL 0. 96cm, 8t1dCRL 2,15cm, 9t 2,86cm, 11tc 4,93cm
    11.01 12tc I prenatalne - wszystko ok, prawdopodobnie Chłopiec ❤️Papp-a ryzyka niskie
    19.03 21+5 II prenatalne, wszystko ok, synek 498g💙26t4d 924g 💙3 prenatalne ok, 29t 1400g, 35t3d 2300g💙
    36t4d B 2730g 53cm💙
    Mamy ❄️❄️
    1.04 7t2d ciąży naturalnej ☺️
    38+1 N 2500g 48 cm 🩷
    age.png
    age.png
  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 3748 4230

    Wysłany: 14 stycznia 2025, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My aktualnie weszliśmy w 3. Lupilu 2 już za małe.
    Mam dada care i Huggies care. Te Huggies sa wyższe i na noc nadają się idealnie :)

    event.png
    39+1 4000g 56cm ☀️
    👧🏻♡
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 14 stycznia 2025, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xxMiaxx wrote:
    Ja nadal nie mam miesiączki ale myślę że przez to że maly dużo siedział na piersi w dzień i w nocy, jakieś przeczucie mam że jak teraz redukuje te nocne karmienia i oduczam go zasypiania przy piersi to pewnie za jakiś czas okres dostanę. Z tego co ostatnio czytałam to karmienia nocne mają bardzo wpływ przez wytwarzaną w tamtych godzinach prolaktyne o ile się nie mylę
    Ja też jeszcze nie dostałam no i mój też dużo ciągnie 🫣 chociaż w nocy nie jest najgorzej bo je koło 19-20 przed spaniem i tak zasypia na cycku 😁 i 1-2 , 4-6, ostatnio kilka razy o 23 się budził jeszcze.

  • AnkaSłomianka Autorytet
    Postów: 526 384

    Wysłany: 14 stycznia 2025, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xxMiaxx wrote:
    Ja nadal nie mam miesiączki ale myślę że przez to że maly dużo siedział na piersi w dzień i w nocy, jakieś przeczucie mam że jak teraz redukuje te nocne karmienia i oduczam go zasypiania przy piersi to pewnie za jakiś czas okres dostanę. Z tego co ostatnio czytałam to karmienia nocne mają bardzo wpływ przez wytwarzaną w tamtych godzinach prolaktyne o ile się nie mylę

    Ja się zdziwiłam że już dostałam bo młody to straszny ssak, jakby mógł to by się nie odłączał 🫣🤣
    Ostatnio zasnął i się odłączył i od razu się przebudził i w takiej panice zaczął szukać i się popłakał aż
    Mia, jak oduczasz zasypiania przy piersi?


    W ogóle to mi się przypomniało że myślałam że jak będzie miał pół roku to łóżeczko przeniesiemy do jego pokoju a ja pomyślę nad odstawieniem 🤣🤣🤣

    🙎🏻‍♀️1985 PAI1 hetero, IO, 3x usuwane polipy (08.22, 06.23, 10.23)
    🙎🏻‍♂️1981
    13.11.23 transfer ❄️4.1.1
    20.11.23 bHCG -58
    22.11.23 bHCG- 150
    24.11.23 bHCG -345
    27.11.23 bHCG -1313
    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 14 stycznia 2025, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xxMiaxx wrote:
    Ja nadal nie mam miesiączki ale myślę że przez to że maly dużo siedział na piersi w dzień i w nocy, jakieś przeczucie mam że jak teraz redukuje te nocne karmienia i oduczam go zasypiania przy piersi to pewnie za jakiś czas okres dostanę. Z tego co ostatnio czytałam to karmienia nocne mają bardzo wpływ przez wytwarzaną w tamtych godzinach prolaktyne o ile się nie mylę
    Niby mają ale w praktyce się to nie sprawdza u moich koleżanek

  • xxMiaxx Autorytet
    Postów: 1835 1969

    Wysłany: 14 stycznia 2025, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnkaSłomianka wrote:
    Ja się zdziwiłam że już dostałam bo młody to straszny ssak, jakby mógł to by się nie odłączał 🫣🤣
    Ostatnio zasnął i się odłączył i od razu się przebudził i w takiej panice zaczął szukać i się popłakał aż
    Mia, jak oduczasz zasypiania przy piersi?


    W ogóle to mi się przypomniało że myślałam że jak będzie miał pół roku to łóżeczko przeniesiemy do jego pokoju a ja pomyślę nad odstawieniem 🤣🤣🤣
    Nie karmię już na leżąco tylko nadal na łóżku ale na siedząco i nie pozwalam na zaśnięcie przy piersi. Mój ma max 2,5h aktywności także weszła rutyna drzemek, je pół godziny bądź 15 minut przed pójściem spać na drzemkę , kiedy widzę że zwalnia tempo i już ciumka a nie ssie a do tego przymknął oczy to go budzę, mówię do niego i wtedy patrzy, odkładam na łóżko obok siebie i leżymy chwilę a jak zaczyna lekko płakać to dostaje smoczka i się przytula do mnie i idzie spać ☺️ dzisiaj na wieczór pił i pił aż sam się odchylił i wyginał by go odłożyć obok i tak zrobiłam, przytulił się do mnie i zasnął , widać że zaczął łapać że cyca nie ma bo dwa pierwsze dni jak się przytulał w pozycji w której wcześniej pił pierś to chciał przez bluzkę łapać pierś a dzisiaj już tego nie robił tylko rączkę kładł na bluzkę i zasypiał bez albo ze smoczkiem . Jak wejdzie w głębszy sen to smoczek wypluwa , wcześniej w nocy potrafił być co chwilę przy piersi , przebudził się i już a teraz w zaledwie parę dni przebudzi się , spojrzy gdzie jestem i się przytuli i śpi dalej . Wczoraj zasnął 19.30 , jak się przebudził to do z mężem dosypialiśmy tuleniem i potem zjadł po północy a następnie o 5 rano, także tutaj dało się zauważyć że cyc od jedzenia wcześniej nie był skoro tutaj mu tak starczało 🙂 w końcu podczas drzemek czy zaśnięcia na sen nocny mogę wyjść z pokoju , na spokojnie się wykąpać bo nie szuka piersi buzia a jak się przebudzi to mąż może teraz też go przytulić i przy nim zaśnie a wcześniej nie było to wogole możliwe 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2025, 22:04

    AnkaSłomianka lubi tę wiadomość

    Starania naturalne od 06.2019.
    12.22r start w klinice niepłodności
    22.09.23 Start Stymulacji
    2.10 Punkcja 🥚🥚
    7.10 transfer ET😊 7dpt beta 0.16
    4.11 transfer FET, cykl naturalny, 10dpt bhcg 250,2:' 12dpt bhcg 742,4:' 18dpt pęcherzyk ciąży z żółtkowym, 25dpt❤️,26dpt❤️i krwiak, 6t5t CRL 0. 96cm, 8t1dCRL 2,15cm, 9t 2,86cm, 11tc 4,93cm
    11.01 12tc I prenatalne - wszystko ok, prawdopodobnie Chłopiec ❤️Papp-a ryzyka niskie
    19.03 21+5 II prenatalne, wszystko ok, synek 498g💙26t4d 924g 💙3 prenatalne ok, 29t 1400g, 35t3d 2300g💙
    36t4d B 2730g 53cm💙
    Mamy ❄️❄️
    1.04 7t2d ciąży naturalnej ☺️
    38+1 N 2500g 48 cm 🩷
    age.png
    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 14 stycznia 2025, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xxMiaxx wrote:
    Nie karmię już na leżąco tylko nadal na łóżku ale na siedząco i nie pozwalam na zaśnięcie przy piersi. Mój ma max 2,5h aktywności także weszła rutyna drzemek, je pół godziny bądź 15 minut przed pójściem spać na drzemkę , kiedy widzę że zwalnia tempo i już ciumka a nie ssie a do tego przymknął oczy to go budzę, mówię do niego i wtedy patrzy, odkładam na łóżko obok siebie i leżymy chwilę a jak zaczyna lekko płakać to dostaje smoczka i się przytula do mnie i idzie spać ☺️ dzisiaj na wieczór pił i pił aż sam się odchylił i wyginał by go odłożyć obok i tak zrobiłam, przytulił się do mnie i zasnął , widać że zaczął łapać że cyca nie ma bo dwa pierwsze dni jak się przytulał w pozycji w której wcześniej pił pierś to chciał przez bluzkę łapać pierś a dzisiaj już tego nie robił tylko rączkę kładł na bluzkę i zasypiał bez albo ze smoczkiem . Jak wejdzie w głębszy sen to smoczek wypluwa , wcześniej w nocy potrafił być co chwilę przy piersi , przebudził się i już a teraz w zaledwie parę dni przebudzi się , spojrzy gdzie jestem i się przytuli i śpi dalej . Wczoraj zasnął 19.30 , jak się przebudził to do z mężem dosypialiśmy tuleniem i potem zjadł po północy a następnie o 5 rano, także tutaj dało się zauważyć że cyc od jedzenia wcześniej nie był skoro tutaj mu tak starczało 🙂 w końcu podczas drzemek czy zaśnięcia na sen nocny mogę wyjść z pokoju , na spokojnie się wykąpać bo nie szuka piersi buzia a jak się przebudzi to mąż może teraz też go przytulić i przy nim zaśnie a wcześniej nie było to wogole możliwe 🙂
    Nie chcę Cię martwić ale zaraz się wszystko zepsuje 😅 przynajmniej u nas się mega popsuło 😅 naprawdę kiedyś myślałam, że najtrudniej to już było - odwołuje. Jazda się dopiero zaczyna 😃 także szykujcie się dziewczyny 😎

  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 14 stycznia 2025, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym okresem do też jest teoria że jeśli karmisz 100 minut na dobę to okres nie przyjdzie 😃 albo jeśli karmisz w nocy. To wszystko jednak jest tylko chyba życzeniem, bo nie znam osoby, u której by się to sprawdziło. Jestem tak bardzo odzwyczajona od miesiączek, że potrafię po prysznicu się ubrać , łażę już po domu i nagle czuje że mnie zalewa -a ja zapomniałam podpaski/tamponu założyć 😃😅
    Także dobrze że człowiek w domu siedzi bo jeczze by w pracy zapomniał,😃

  • xxMiaxx Autorytet
    Postów: 1835 1969

    Wysłany: 14 stycznia 2025, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Nie chcę Cię martwić ale zaraz się wszystko zepsuje 😅 przynajmniej u nas się mega popsuło 😅 naprawdę kiedyś myślałam, że najtrudniej to już było - odwołuje. Jazda się dopiero zaczyna 😃 także szykujcie się dziewczyny 😎
    Biorę to pod uwagę , wystarczy że wjedzie bolesne ząbkowanie czy coś innego ale wiem jedno ze napewno nie pozwolę na zasypianie przy piersi na leżąco , wszystko inne może gdzieś polec ale oddzielenie karmienia od spania musi się trzymać 🙈

    Starania naturalne od 06.2019.
    12.22r start w klinice niepłodności
    22.09.23 Start Stymulacji
    2.10 Punkcja 🥚🥚
    7.10 transfer ET😊 7dpt beta 0.16
    4.11 transfer FET, cykl naturalny, 10dpt bhcg 250,2:' 12dpt bhcg 742,4:' 18dpt pęcherzyk ciąży z żółtkowym, 25dpt❤️,26dpt❤️i krwiak, 6t5t CRL 0. 96cm, 8t1dCRL 2,15cm, 9t 2,86cm, 11tc 4,93cm
    11.01 12tc I prenatalne - wszystko ok, prawdopodobnie Chłopiec ❤️Papp-a ryzyka niskie
    19.03 21+5 II prenatalne, wszystko ok, synek 498g💙26t4d 924g 💙3 prenatalne ok, 29t 1400g, 35t3d 2300g💙
    36t4d B 2730g 53cm💙
    Mamy ❄️❄️
    1.04 7t2d ciąży naturalnej ☺️
    38+1 N 2500g 48 cm 🩷
    age.png
    age.png
  • xxMiaxx Autorytet
    Postów: 1835 1969

    Wysłany: 14 stycznia 2025, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Z tym okresem do też jest teoria że jeśli karmisz 100 minut na dobę to okres nie przyjdzie 😃 albo jeśli karmisz w nocy. To wszystko jednak jest tylko chyba życzeniem, bo nie znam osoby, u której by się to sprawdziło. Jestem tak bardzo odzwyczajona od miesiączek, że potrafię po prysznicu się ubrać , łażę już po domu i nagle czuje że mnie zalewa -a ja zapomniałam podpaski/tamponu założyć 😃😅
    Także dobrze że człowiek w domu siedzi bo jeczze by w pracy zapomniał,😃
    Ja się boję tego pierwszego okresu🙈 do tego mam w głowie jak będzie mi ładnie zasypiał a ja nagle będę musiała wyjść z pokoju i wszystko rypnie 🙈 a z drugiej strony jak okres wróci to zacznie się organizm stabilizować do kolejnego transferu także nie wiem sama już co lepsze 😅 zobaczymy kiedy zawita 😅

    Starania naturalne od 06.2019.
    12.22r start w klinice niepłodności
    22.09.23 Start Stymulacji
    2.10 Punkcja 🥚🥚
    7.10 transfer ET😊 7dpt beta 0.16
    4.11 transfer FET, cykl naturalny, 10dpt bhcg 250,2:' 12dpt bhcg 742,4:' 18dpt pęcherzyk ciąży z żółtkowym, 25dpt❤️,26dpt❤️i krwiak, 6t5t CRL 0. 96cm, 8t1dCRL 2,15cm, 9t 2,86cm, 11tc 4,93cm
    11.01 12tc I prenatalne - wszystko ok, prawdopodobnie Chłopiec ❤️Papp-a ryzyka niskie
    19.03 21+5 II prenatalne, wszystko ok, synek 498g💙26t4d 924g 💙3 prenatalne ok, 29t 1400g, 35t3d 2300g💙
    36t4d B 2730g 53cm💙
    Mamy ❄️❄️
    1.04 7t2d ciąży naturalnej ☺️
    38+1 N 2500g 48 cm 🩷
    age.png
    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 14 stycznia 2025, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Twoja metoda brzmi bardzo humanitarnie;) i ładnie się chłopak dostosowuje. A to gdzies wyczytałas czy autorska metoda?czy te warsztaty z Hafijs?

  • Sernik Autorytet
    Postów: 910 1331

    Wysłany: 14 stycznia 2025, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xxMiaxx wrote:
    Ja nadal nie mam miesiączki ale myślę że przez to że maly dużo siedział na piersi w dzień i w nocy, jakieś przeczucie mam że jak teraz redukuje te nocne karmienia i oduczam go zasypiania przy piersi to pewnie za jakiś czas okres dostanę. Z tego co ostatnio czytałam to karmienia nocne mają bardzo wpływ przez wytwarzaną w tamtych godzinach prolaktyne o ile się nie mylę
    Mia, tak z ciekawości, jak redukujesz nocne karmienia i oduczasz od zasypiania przy piersi ? muszę się sama w końcu za to zabrać 🫣

    Edit, już widzę Twojego posta w którym wyjaśniasz. Nie zauważyłam wcześniej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2025, 22:33

    xxMiaxx lubi tę wiadomość

    25.05.2024❤️🤱🏻
    age.png
  • Mi_Lusia Autorytet
    Postów: 534 381

    Wysłany: 14 stycznia 2025, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Z tym okresem do też jest teoria że jeśli karmisz 100 minut na dobę to okres nie przyjdzie 😃 albo jeśli karmisz w nocy. To wszystko jednak jest tylko chyba życzeniem, bo nie znam osoby, u której by się to sprawdziło. Jestem tak bardzo odzwyczajona od miesiączek, że potrafię po prysznicu się ubrać , łażę już po domu i nagle czuje że mnie zalewa -a ja zapomniałam podpaski/tamponu założyć 😃😅
    Także dobrze że człowiek w domu siedzi bo jeczze by w pracy zapomniał,😃
    U mnie są 2-3 nocne karmienia, zaraz mała będzie miała 8 miesięcy i miesiączki na horyzoncie brak (oby jak najdłużej) 😉 moja koleżanka dopóki nie odstawiła nocnego karmienia też nie dostała okresu, a ona chciała szybko starać się o drugie. Mojej siostrze po pierwszym dziecku okres wrócił dopiero po całkowitym zaprzestaniu kp. Ile kobiet tyle przypadków 🙂

    05.2025 🩷
    preg.png
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 14 stycznia 2025, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xxMiaxx wrote:
    Mamy chłopców jak dbacie o ich siusiaki ? Podczas mycia odciągacie minimalnie napletek ? Wiem że mój ma 6 miesięcy i późno o to pytam ale są sprzeczne informacje
    Odrobinę, bo ma tam zebrane puszki z pieluchy, to chyba niedobrze, aby zostawało. Położna mówiła też, żeby tak delikatnie sprawdzać czy tam nic nie ma.

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 14 stycznia 2025, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleander92 wrote:
    My rozpoczęliśmy rd wczoraj - brokuł na początek......boże jak my się nastawiliśmy jak to będzie pięknie i ładnie, dobrze że mąż nie wyciągnął telefonu by nagrać te pamiętną chwilę pierwszego stałego posiłku.....młody poczuł dosłownie kropkę brokuła na początku języka i zaczął udawać że rzyga😐 potem już było tylko gorzej i na widok łyżeczki się rozpłakał i tyle było z jedzenia...pies skorzystał i dojadł resztki. Dziś wleciała i dynia i ziemniak zaproponowałam w różnych postaciach młody pogardził i tym, oblizał łyżeczkę z dyni, wysmarował nią sobie czoło i się rozryczał...cudownie się zapowiada, mój entuzjazm opadł
    My nagraliśmy pierwszy posiłek, też brokuł. Synek miał minę, jakby spodziewał się, że będzie dobre, a nie jest 🤣🤣🤣 ale troszkę zjadł, taki jakby rozżalony 😉

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 14 stycznia 2025, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa_13 wrote:
    Dostałam dzisiaj pierwszy okres po ciąży. Byłam zawiedziona bo pierwsza moja myśl to ta, że nie ma ciąży 🙈🤡 myślałam, że teraz jak mam Moja Dziewczynkę to już takich myśli nie będzie 🤣🤣
    Ale długo nie miałaś, super. Ja już po 3 mcach dostałam.
    A macie jeszcze linea negra? Bo moja jakoś się trzyma, tylko odrobinę zbladła, ale jest 🤔

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 14 stycznia 2025, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Podpaski poporodowe i podkłady zużywałam do okresu pierwszego... potem w sumie kolejne jedynie ciut lżejsze. Ale niesamowite że leje się jak z wiadra a ja nie zdycham jak to było wcześniej.
    Mam to samo, nic nie boli, niesamowite

    monester lubi tę wiadomość

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • _Pina Autorytet
    Postów: 522 388

    Wysłany: 14 stycznia 2025, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też kp, 3-4 karmienia w nocy i miesiączki brak - nie tęsknię 🙂 a podpaski poporodowe zostawiłam bo już wcześniej monester pisała, że nieźle zalewa więc czekają na wykorzystanie

    age.png

    Nasze szczęście już z nami 💖
‹‹ 1371 1372 1373 1374 1375 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ