udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II
-
WIADOMOŚĆ
-
Rosa_13 wrote:Dostałam dzisiaj pierwszy okres po ciąży. Byłam zawiedziona bo pierwsza moja myśl to ta, że nie ma ciąży 🙈🤡 myślałam, że teraz jak mam Moja Dziewczynkę to już takich myśli nie będzie 🤣🤣
No co Ty. Jesteśmy kobietami. Nam zawsze będzie mało 🤣 Daj znać czy jakoś łagodnie przeszłaś czy jest mocniejszy niż przed ciążą, bo już słyszałam różne głosy. Gdybym ja miała mieć mocniejszy to chyba z wiadrem bym musiała chodzić 🤣
Dziewczyny jak pampers premium care wypada rozmiarowo? Mogę patrzeć na wagę na opakowaniu? Używaliśmy na początku, później przeszliśmy na Bella happy ale w nocy nie dają rady i codziennie mamy basen w łóżku 🙈
-
My np przy wadze 7 kilo szybko kończyliśmy rozmiar 3 żeby w 4 wskoczyć i obecnie 4 a mały ma tak pod 8 kilo nie ważyłam już jakiś czas.Jenny93 wrote:No co Ty. Jesteśmy kobietami. Nam zawsze będzie mało 🤣 Daj znać czy jakoś łagodnie przeszłaś czy jest mocniejszy niż przed ciążą, bo już słyszałam różne głosy. Gdybym ja miała mieć mocniejszy to chyba z wiadrem bym musiała chodzić 🤣
Dziewczyny jak pampers premium care wypada rozmiarowo? Mogę patrzeć na wagę na opakowaniu? Używaliśmy na początku, później przeszliśmy na Bella happy ale w nocy nie dają rady i codziennie mamy basen w łóżku 🙈 -
Podpaski poporodowe i podkłady zużywałam do okresu pierwszego... potem w sumie kolejne jedynie ciut lżejsze. Ale niesamowite że leje się jak z wiadra a ja nie zdycham jak to było wcześniej.Jenny93 wrote:No co Ty. Jesteśmy kobietami. Nam zawsze będzie mało 🤣 Daj znać czy jakoś łagodnie przeszłaś czy jest mocniejszy niż przed ciążą, bo już słyszałam różne głosy. Gdybym ja miała mieć mocniejszy to chyba z wiadrem bym musiała chodzić 🤣
Dziewczyny jak pampers premium care wypada rozmiarowo? Mogę patrzeć na wagę na opakowaniu? Używaliśmy na początku, później przeszliśmy na Bella happy ale w nocy nie dają rady i codziennie mamy basen w łóżku 🙈
Nowa na forum lubi tę wiadomość
-
Jenny93 wrote:No co Ty. Jesteśmy kobietami. Nam zawsze będzie mało 🤣 Daj znać czy jakoś łagodnie przeszłaś czy jest mocniejszy niż przed ciążą, bo już słyszałam różne głosy. Gdybym ja miała mieć mocniejszy to chyba z wiadrem bym musiała chodzić 🤣
Dziewczyny jak pampers premium care wypada rozmiarowo? Mogę patrzeć na wagę na opakowaniu? Używaliśmy na początku, później przeszliśmy na Bella happy ale w nocy nie dają rady i codziennie mamy basen w łóżku 🙈
Mniej więcej możesz. My od początku Używamy Pampers Premium Care. Teraz młody waży równe 9kg, właśnie przeszliśmy z 3 na 4. Trójki są od 6 do 10kg.
Jenny93 lubi tę wiadomość
-
Ja zrobiłam nowe zamówienie pampersów nr 5 😃 ale mamy wagę ponad 10 i niby te 4 są dobre ale no potrafią przeciekac a Kate mówiła, że nie ma dużej różnicy.WiosnyFanka wrote:Mniej więcej możesz. My od początku Używamy Pampers Premium Care. Teraz młody waży równe 9kg, właśnie przeszliśmy z 3 na 4. Trójki są od 6 do 10kg.
WiosnyFanka lubi tę wiadomość
-
izabelka90 wrote:My np przy wadze 7 kilo szybko kończyliśmy rozmiar 3 żeby w 4 wskoczyć i obecnie 4 a mały ma tak pod 8 kilo nie ważyłam już jakiś czas.
Mój waży niecałe 6 to w takim razie chyba jeszcze 3 zamówię. Dzięki
WiosnyFanka, izabelka90 lubią tę wiadomość
-
7 korygowane właśnie nam i Wam wybija- bo my transferowe bliźniaki 😅- a kalendarzowe to już prawie 8,5 😱 kiedy to zleciało to nie wiem . Ja wolę posługiwać się wiekiem korygowanym bo widzę, że umiejętności tak osiąga właśnie.WiosnyFanka wrote:Wam właśnie chyba wybiło 8 miesięcy, prawda?
izabelka90, Nowa na forum lubią tę wiadomość
-
monester wrote:7 korygowane właśnie nam i Wam wybija- bo my transferowe bliźniaki 😅- a kalendarzowe to już prawie 8,5 😱 kiedy to zleciało to nie wiem . Ja wolę posługiwać się wiekiem korygowanym bo widzę, że umiejętności tak osiąga właśnie.
Ja się posługuję kalendarzowym
Nam pojutrze stuknie 8 miesięcy... Szok.
izabelka90, Nowa na forum lubią tę wiadomość
-
No kalendarzowym na potrzeby inne 😅 ale jak patrzę na jego jedzenie to wolę mówić że korygowany wiek 😅WiosnyFanka wrote:Ja się posługuję kalendarzowym

Nam pojutrze stuknie 8 miesięcy... Szok.
Niemniej jednak patrzcie większość urlopu nam już minęła. Jak to się stało ?





