udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II
-
WIADOMOŚĆ
-
monester wrote:No kalendarzowym na potrzeby inne 😅 ale jak patrzę na jego jedzenie to wolę mówić że korygowany wiek 😅
Niemniej jednak patrzcie większość urlopu nam już minęła. Jak to się stało ?
Nie mam pojęcia. Serio.
Za 4 miesiące wracam do roboty.Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2025, 11:55
-
Mój siostrzeniec w wieku 6 miesięcy ważył trochę ponad 10 kg 🙈 ale już na roczek miał tylko trochę ponad 12. Zaczniecie dr, mały będzie bardziej mobilny, to i jedzenie przestanie być najważniejszym elementem dnia 😉izabelka90 wrote:Serio śmietanka 😅 8 ,075 w ubraniach i suchym pampersie 🫣
izabelka90 lubi tę wiadomość
-
No mam nadzieję, że trochę zwolni 🫣 z mobilnością też tak sobie póki co ale dupa ciężka 😅Mi_Lusia wrote:Mój siostrzeniec w wieku 6 miesięcy ważył trochę ponad 10 kg 🙈 ale już na roczek miał tylko trochę ponad 12. Zaczniecie dr, mały będzie bardziej mobilny, to i jedzenie przestanie być najważniejszym elementem dnia 😉
-
A Ty Monester wracasz do pracy? Jaki plan?monester wrote:No kalendarzowym na potrzeby inne 😅 ale jak patrzę na jego jedzenie to wolę mówić że korygowany wiek 😅
Niemniej jednak patrzcie większość urlopu nam już minęła. Jak to się stało ?
[/url] -
Jenny93 wrote:No co Ty. Jesteśmy kobietami. Nam zawsze będzie mało 🤣 Daj znać czy jakoś łagodnie przeszłaś czy jest mocniejszy niż przed ciążą, bo już słyszałam różne głosy. Gdybym ja miała mieć mocniejszy to chyba z wiadrem bym musiała chodzić 🤣
Dziewczyny jak pampers premium care wypada rozmiarowo? Mogę patrzeć na wagę na opakowaniu? Używaliśmy na początku, później przeszliśmy na Bella happy ale w nocy nie dają rady i codziennie mamy basen w łóżku 🙈
Ja akurat mam 3 okres 🥹
Podpachy połogowe z canpol ratują życie. Więcej krwi jak w połogu.
Są obfite, a ten aktualny bardziej boli 🙈
Myślałam, że mi się pokręci czasowo coś, ale przychodzi jak w zegarku po odczuwalnej owulacji. -
Osa 🐝 wrote:Ja akurat mam 3 okres 🥹
Podpachy połogowe z canpol ratują życie. Więcej krwi jak w połogu.
Są obfite, a ten aktualny bardziej boli 🙈
Myślałam, że mi się pokręci czasowo coś, ale przychodzi jak w zegarku po odczuwalnej owulacji.
Serio? Myślałam, że tylko ten pierwszy jest taki 🙈 -
Dziewczyny, co myślicie o tym?
Transfer miałam 19.12, na teście dwie kreski już po kilku dniach od transferu, beta rośnie zgodnie z normami.
Dziś pierwsze USG na którym jest pęcherzyk, ciałko żółte ale brak zarodka
Jestem załamana, następną wizytę mam za tydzień, ale nie mam w sobie nadziei że zarodek się pojawi.
Lekarz powiedział, że zarodek powinien być już widoczny. Czy miał ktoś podobną sytuację, a jednak później zarodek się ‚odnalazł’?👩31, pcos, brak owulacji
👱🏼♂️32, zle wyniki nasienia, morf 0%
Kariotypy u obydwojga - ok
Badania na trombofilie- ok
11/2024: stymulacja
12/2024: transfer ✅
02/2025: poronienie zatrzymane w 12 tyg 💔
07/2025 stymulacja. 7 zarodków: pgt-a: 4 zdrowe
08.10.2025 transfer 4.A.A ✅
8 dpt: beta 86,1 / prog 11,8 🙏🏻
10 dpt: beta 195
12 dpt: beta 373 -
Aaaaapap wrote:Dziewczyny, co myślicie o tym?
Transfer miałam 19.12, na teście dwie kreski już po kilku dniach od transferu, beta rośnie zgodnie z normami.
Dziś pierwsze USG na którym jest pęcherzyk, ciałko żółte ale brak zarodka
Jestem załamana, następną wizytę mam za tydzień, ale nie mam w sobie nadziei że zarodek się pojawi.
Lekarz powiedział, że zarodek powinien być już widoczny. Czy miał ktoś podobną sytuację, a jednak później zarodek się ‚odnalazł’?
U mnie 21 dpt był tylko GS i YS. Dopiero na USG 27 dpt było widać zarodek i serduszko. To był chyba najtrudniejszy tydzień w moim życiu, niemalże cały przepłakany. Wierz w swojego Okruszka i powtórz USG za tydzień. Trzymam mocno kciuki żeby i u Ciebie było szczęśliwe zakończenie ❤️ -
Ja okres dostałam 4 dni temu i już w zasadzie się skończył
Najkrótszy i najbardziej skąpy ever 🤷🏻♀️
Przez ostatnie lata miałam obfite i bolesne prze polipy a do tej pory jeszcze żaden nie urósł więc może to dlatego tym razem tak łaskawie. Oczywiście dostałam w sobotę wieczorem a na niedzielę rano basen 🫣🤦🏻♀️🤣
-
Szarlotka90 wrote:Osa a ty kp? Ja mieszane i jeszcze czekam

My już mm. Walczyłam do 2 msc. Ale przeszłam już na mm. Mam zamrożone na czarna godzinę 😅 czekam na okazje i jej dam 😅
Ale @ przyszła jak byłam kpiWiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2025, 19:14
Szarlotka90 lubi tę wiadomość









