Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II
Odpowiedz

udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II

Oceń ten wątek:
  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 14 stycznia 2025, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    No kalendarzowym na potrzeby inne 😅 ale jak patrzę na jego jedzenie to wolę mówić że korygowany wiek 😅
    Niemniej jednak patrzcie większość urlopu nam już minęła. Jak to się stało ?

    Nie mam pojęcia. Serio.
    Za 4 miesiące wracam do roboty.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2025, 11:55

    age.png
  • kasia12323 Autorytet
    Postów: 739 607

    Wysłany: 14 stycznia 2025, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż zważyłam moją ale świeżo po mleku waga 8.10kg🫣

    WiosnyFanka, izabelka90 lubią tę wiadomość

    age.png
  • Mi_Lusia Autorytet
    Postów: 534 381

    Wysłany: 14 stycznia 2025, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Serio śmietanka 😅 8 ,075 w ubraniach i suchym pampersie 🫣
    Mój siostrzeniec w wieku 6 miesięcy ważył trochę ponad 10 kg 🙈 ale już na roczek miał tylko trochę ponad 12. Zaczniecie dr, mały będzie bardziej mobilny, to i jedzenie przestanie być najważniejszym elementem dnia 😉

    izabelka90 lubi tę wiadomość

    05.2025 🩷
    preg.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 14 stycznia 2025, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Az sprawdziłam wagę młodego na 5 miesięcy urodzeniowych miał 8 kilo przekroczone 😃😅
    To rosną podobnie nasze maluszki 😁 za chwilę 5 i tydzień.

    monester lubi tę wiadomość

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 14 stycznia 2025, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiosnyFanka wrote:
    Ja się posługuję kalendarzowym :-)
    Nam pojutrze stuknie 8 miesięcy... Szok.
    Laski Wasze bambino pod roczek już 🥹 kiedy to zleciało 🥹♥️

    WiosnyFanka lubi tę wiadomość

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 14 stycznia 2025, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi_Lusia wrote:
    Mój siostrzeniec w wieku 6 miesięcy ważył trochę ponad 10 kg 🙈 ale już na roczek miał tylko trochę ponad 12. Zaczniecie dr, mały będzie bardziej mobilny, to i jedzenie przestanie być najważniejszym elementem dnia 😉
    No mam nadzieję, że trochę zwolni 🫣 z mobilnością też tak sobie póki co ale dupa ciężka 😅

  • Hope_89 Autorytet
    Postów: 1331 966

    Wysłany: 14 stycznia 2025, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    No kalendarzowym na potrzeby inne 😅 ale jak patrzę na jego jedzenie to wolę mówić że korygowany wiek 😅
    Niemniej jednak patrzcie większość urlopu nam już minęła. Jak to się stało ?
    A Ty Monester wracasz do pracy? Jaki plan?

    event.png[/url]
  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 14 stycznia 2025, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope_89 wrote:
    A Ty Monester wracasz do pracy? Jaki plan?
    Zostaje z dzieckiem w domu

    izabelka90, Jenny93, Hope_89, WiosnyFanka, Monita, Nowa na forum lubią tę wiadomość

  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 3748 4230

    Wysłany: 14 stycznia 2025, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny93 wrote:
    No co Ty. Jesteśmy kobietami. Nam zawsze będzie mało 🤣 Daj znać czy jakoś łagodnie przeszłaś czy jest mocniejszy niż przed ciążą, bo już słyszałam różne głosy. Gdybym ja miała mieć mocniejszy to chyba z wiadrem bym musiała chodzić 🤣


    Dziewczyny jak pampers premium care wypada rozmiarowo? Mogę patrzeć na wagę na opakowaniu? Używaliśmy na początku, później przeszliśmy na Bella happy ale w nocy nie dają rady i codziennie mamy basen w łóżku 🙈

    Ja akurat mam 3 okres 🥹
    Podpachy połogowe z canpol ratują życie. Więcej krwi jak w połogu.
    Są obfite, a ten aktualny bardziej boli 🙈
    Myślałam, że mi się pokręci czasowo coś, ale przychodzi jak w zegarku po odczuwalnej owulacji.

    event.png
    39+1 4000g 56cm ☀️
    👧🏻♡
  • Mi_Lusia Autorytet
    Postów: 534 381

    Wysłany: 14 stycznia 2025, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Zostaje z dzieckiem w domu
    To tak jak ja. To znaczy pewnie w minimalnym stopniu wrócę i w międzyczasie będę zmieniać charakter pracy

    05.2025 🩷
    preg.png
  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5300 4301

    Wysłany: 14 stycznia 2025, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osa 🐝 wrote:
    Ja akurat mam 3 okres 🥹
    Podpachy połogowe z canpol ratują życie. Więcej krwi jak w połogu.
    Są obfite, a ten aktualny bardziej boli 🙈
    Myślałam, że mi się pokręci czasowo coś, ale przychodzi jak w zegarku po odczuwalnej owulacji.


    Serio? Myślałam, że tylko ten pierwszy jest taki 🙈

  • Aaaaapap Znajoma
    Postów: 21 14

    Wysłany: 14 stycznia 2025, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, co myślicie o tym?
    Transfer miałam 19.12, na teście dwie kreski już po kilku dniach od transferu, beta rośnie zgodnie z normami.
    Dziś pierwsze USG na którym jest pęcherzyk, ciałko żółte ale brak zarodka :(
    Jestem załamana, następną wizytę mam za tydzień, ale nie mam w sobie nadziei że zarodek się pojawi.
    Lekarz powiedział, że zarodek powinien być już widoczny. Czy miał ktoś podobną sytuację, a jednak później zarodek się ‚odnalazł’?

    👩31, pcos, brak owulacji
    👱🏼‍♂️32, zle wyniki nasienia, morf 0%
    Kariotypy u obydwojga - ok
    Badania na trombofilie- ok

    11/2024: stymulacja
    12/2024: transfer ✅
    02/2025: poronienie zatrzymane w 12 tyg 💔

    07/2025 stymulacja. 7 zarodków: pgt-a: 4 zdrowe
    08.10.2025 transfer 4.A.A ✅
    8 dpt: beta 86,1 / prog 11,8 🙏🏻
    10 dpt: beta 195
    12 dpt: beta 373
  • Hope_89 Autorytet
    Postów: 1331 966

    Wysłany: 14 stycznia 2025, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Zostaje z dzieckiem w domu
    Ja też, w między czasie spróbuję z transferem ale to na spokojnie

    monester, WiosnyFanka, Nowa na forum lubią tę wiadomość

    event.png[/url]
  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 3748 4230

    Wysłany: 14 stycznia 2025, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny93 wrote:
    Serio? Myślałam, że tylko ten pierwszy jest taki 🙈

    Mam nadzieję, że każdy kolejny będzie lepszy 😅
    Ja zawsze miałam skąpe i maks 4-5 dni, przy czym ten 4 i 5 dzień już lekkie plamienia🙈

    event.png
    39+1 4000g 56cm ☀️
    👧🏻♡
  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5300 4301

    Wysłany: 14 stycznia 2025, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaapap wrote:
    Dziewczyny, co myślicie o tym?
    Transfer miałam 19.12, na teście dwie kreski już po kilku dniach od transferu, beta rośnie zgodnie z normami.
    Dziś pierwsze USG na którym jest pęcherzyk, ciałko żółte ale brak zarodka :(
    Jestem załamana, następną wizytę mam za tydzień, ale nie mam w sobie nadziei że zarodek się pojawi.
    Lekarz powiedział, że zarodek powinien być już widoczny. Czy miał ktoś podobną sytuację, a jednak później zarodek się ‚odnalazł’?


    U mnie 21 dpt był tylko GS i YS. Dopiero na USG 27 dpt było widać zarodek i serduszko. To był chyba najtrudniejszy tydzień w moim życiu, niemalże cały przepłakany. Wierz w swojego Okruszka i powtórz USG za tydzień. Trzymam mocno kciuki żeby i u Ciebie było szczęśliwe zakończenie ❤️

  • Szarlotka90 Autorytet
    Postów: 364 201

    Wysłany: 14 stycznia 2025, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osa 🐝 wrote:
    Mam nadzieję, że każdy kolejny będzie lepszy 😅
    Ja zawsze miałam skąpe i maks 4-5 dni, przy czym ten 4 i 5 dzień już lekkie plamienia🙈

    Osa a ty kp? Ja mieszane i jeszcze czekam :)

    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 14 stycznia 2025, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka90 wrote:
    Osa a ty kp? Ja mieszane i jeszcze czekam :)
    Ja dostałam po 6 miesiącach tylko kpi

    Szarlotka90, Jenny93 lubią tę wiadomość

  • AnkaSłomianka Autorytet
    Postów: 526 384

    Wysłany: 14 stycznia 2025, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja okres dostałam 4 dni temu i już w zasadzie się skończył
    Najkrótszy i najbardziej skąpy ever 🤷🏻‍♀️
    Przez ostatnie lata miałam obfite i bolesne prze polipy a do tej pory jeszcze żaden nie urósł więc może to dlatego tym razem tak łaskawie. Oczywiście dostałam w sobotę wieczorem a na niedzielę rano basen 🫣🤦🏻‍♀️🤣

    🙎🏻‍♀️1985 PAI1 hetero, IO, 3x usuwane polipy (08.22, 06.23, 10.23)
    🙎🏻‍♂️1981
    13.11.23 transfer ❄️4.1.1
    20.11.23 bHCG -58
    22.11.23 bHCG- 150
    24.11.23 bHCG -345
    27.11.23 bHCG -1313
    age.png
  • Szarlotka90 Autorytet
    Postów: 364 201

    Wysłany: 14 stycznia 2025, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Ja dostałam po 6 miesiącach tylko kpi

    My w nocy i do południa jesteśmy kp, później mm i kpi. Rollercoaster.

    age.png
  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 3748 4230

    Wysłany: 14 stycznia 2025, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka90 wrote:
    Osa a ty kp? Ja mieszane i jeszcze czekam :)

    My już mm. Walczyłam do 2 msc. Ale przeszłam już na mm. Mam zamrożone na czarna godzinę 😅 czekam na okazje i jej dam 😅
    Ale @ przyszła jak byłam kpi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2025, 19:14

    Szarlotka90 lubi tę wiadomość

    event.png
    39+1 4000g 56cm ☀️
    👧🏻♡
‹‹ 1370 1371 1372 1373 1374 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ