Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II
Odpowiedz

udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II

Oceń ten wątek:
  • Saimi Autorytet
    Postów: 1435 1453

    Wysłany: 20 stycznia 2025, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguśka dużo siły życzę!!

    Nowa na forum zdrówka dla synusia!

    Kessa również zdrówka dla małej!

    Próbuje troszkę Was nadrobić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2025, 16:27

    Aguśka lubi tę wiadomość

    1 ivf i A na świecie ❤️🥰💓
    Czy będzie kolejny cud?

    age.png
  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 20 stycznia 2025, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za wszystkie komentarze w sprawie naszego ulewania.

    Pewnie wszystkie znają, tylko ja nie jestem na bieżąco, ale bardzo polecam profil na IG "u_wojtusia_na_talerzu". Niektóre przepisy mega fajne, będziemy próbować.

    izabelka90, monester, Nowa na forum, AnkaSłomianka lubią tę wiadomość

    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 20 stycznia 2025, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi_Lusia wrote:
    Wiesz przecież, że nie musisz miesiączkować przy kp, żeby zajść w ciążę 😉
    No rzeczywiście bo kp nie chroni przed ciążą, ale póki co nic się tam nie dzieje i czekam grzecznie bo CC było.
    Skupiłam się na tym czasie gdzie już można przypuszczać kiedy ta owulka może być 😁

  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 20 stycznia 2025, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiosnyFanka wrote:
    Dzięki dziewczyny za wszystkie komentarze w sprawie naszego ulewania.

    Pewnie wszystkie znają, tylko ja nie jestem na bieżąco, ale bardzo polecam profil na IG "u_wojtusia_na_talerzu". Niektóre przepisy mega fajne, będziemy próbować.

    Czy tylko ja mam pokusę, żeby gotować młodemu pewniaki, które zje? Jak próbujemy nowości to kończyny na łyżeczce czasem... A jak wiem co lubi to ładnie zjada . No ale skoro ma poznawać smaki ...

  • Kessa Autorytet
    Postów: 2863 3467

    Wysłany: 20 stycznia 2025, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas angina. Boszeee i skąd, ja pierdziele.
    Zrobiłam też test combo, negatywny.


    Doczytuje pomału co nieco... Aguśka - dużo siły! 💪 Musi Cię to wszystko bardzo dużo kosztować. Ale twarda z Ciebie babka.

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰 13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸 21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀 25+2 -> 903g małej królewny 🥰 30+0 -> 1730g pannicy ♥️ 34+2 -> 2960g 🎀
    40+3 -> Królewna jest z nami 😍 4070g,62cm 💕
    age.png
    Na feriach ❄️❄️❄️
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 20 stycznia 2025, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia12323 wrote:
    U nas doszlo jeszcze zapalenie ucha. 2 pediatrów badało małą na oddziale, wydzielina się mocno rozrzedziła, prawe ucho całe zawalone wyglądało jakby ta wydzielina była w uchu już jakby zaschnięta, drugie ucho tez lekko zawalone. Dostała antybiotyk na 10dni. Lekarz stwierdził że to bakteryjne zapalenie ucha
    Współczuję, ze swojego dzieciństwa (oczywiście późniejszego) pamiętam, że to było bolesne 😟

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • kasia12323 Autorytet
    Postów: 739 607

    Wysłany: 20 stycznia 2025, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na forum wrote:
    Współczuję, ze swojego dzieciństwa (oczywiście późniejszego) pamiętam, że to było bolesne 😟
    No mała marudzi strasznie zwłaszcza że przebijają się górne jedynki i tak wszystko na raz

    age.png
  • Hope_89 Autorytet
    Postów: 1332 966

    Wysłany: 20 stycznia 2025, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ze tak głupio spytam jakie są jogurty godne polecenia dla takich maluchów?

    event.png[/url]
  • Mi_Lusia Autorytet
    Postów: 534 381

    Wysłany: 20 stycznia 2025, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope_89 wrote:
    A ze tak głupio spytam jakie są jogurty godne polecenia dla takich maluchów?
    Naturalny, ale taki bez mleka w proszku, ja jeszcze daję kokosowy z biedronki bo ma fajny, prosty skład

    izabelka90 lubi tę wiadomość

    05.2025 🩷
    preg.png
  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 3748 4230

    Wysłany: 20 stycznia 2025, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope_89 wrote:
    A ze tak głupio spytam jakie są jogurty godne polecenia dla takich maluchów?

    Mi siostra poleciła z Lidla BIELUCH coś takiego, ale składu nie widziałam.

    izabelka90 lubi tę wiadomość

    event.png
    39+1 4000g 56cm ☀️
    👧🏻♡
  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 3748 4230

    Wysłany: 20 stycznia 2025, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnkaSłomianka wrote:
    Czy któraś z was nie chciałby za koszty wysyłki pieluch
    https://kolorky.pl/kolorky-deluxe-velvet
    Rozmiar S
    Opakowanie 25 szt + 32 sztuki wypakowane do worka strunowego?

    Napisz może na wątku 3 udanym? Dziewczyny tam pomału się rozpakowują i kompletują :)

    Ja bym się skusiła, ale mój klocuszek ma już 7 kg 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2025, 18:40

    AnkaSłomianka lubi tę wiadomość

    event.png
    39+1 4000g 56cm ☀️
    👧🏻♡
  • Hope_89 Autorytet
    Postów: 1332 966

    Wysłany: 20 stycznia 2025, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi_Lusia wrote:
    Naturalny, ale taki bez mleka w proszku, ja jeszcze daję kokosowy z biedronki bo ma fajny, prosty skład
    Z Piątnicy?

    event.png[/url]
  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 20 stycznia 2025, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osa 🐝 wrote:
    Mi siostra poleciła z Lidla BIELUCH coś takiego, ale składu nie widziałam.
    Serek bieluch to klasyk 😃 dla dorosłych też, sklad super ale jakoś dziecku nie smakuje

  • Mi_Lusia Autorytet
    Postów: 534 381

    Wysłany: 20 stycznia 2025, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope_89 wrote:
    Z Piątnicy?
    Tak, będzie ok. Trzeba czytać składy, bo producenci z prostego produktu zrobić śmietnik.

    05.2025 🩷
    preg.png
  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 20 stycznia 2025, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Czy tylko ja mam pokusę, żeby gotować młodemu pewniaki, które zje? Jak próbujemy nowości to kończyny na łyżeczce czasem... A jak wiem co lubi to ładnie zjada . No ale skoro ma poznawać smaki ...

    My próbujemy nowości. Zresztą ja generalnie z tych, które lubią gotować i eksperymentować w kuchni. Zawsze eksperymentowałam głównie dla siebie (bo mój Stary to #teamschabowy). Teraz mam nadzieję, że będę miała również syna po swojej stronie kuchennej mocy :-)

    Wczoraj pierwszy raz wjechała na przekąskę poznańska "pyra z gzikiem". Dziś na obiad risotto z pomidorami i dynią. Jutro zrobię placki z dyni. Powoli wprowadzam kawałki, bo papki i musy już mamy opanowane.

    izabelka90, monester, Nowa na forum lubią tę wiadomość

    age.png
  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 20 stycznia 2025, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope_89 wrote:
    A ze tak głupio spytam jakie są jogurty godne polecenia dla takich maluchów?

    Zerknij tutaj:

    https://zapodaj.net/plik-vFGorqAMMA

    Hope_89 lubi tę wiadomość

    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 20 stycznia 2025, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiosnyFanka wrote:
    My próbujemy nowości. Zresztą ja generalnie z tych, które lubią gotować i eksperymentować w kuchni. Zawsze eksperymentowałam głównie dla siebie (bo mój Stary to #teamschabowy). Teraz mam nadzieję, że będę miała również syna po swojej stronie kuchennej mocy :-)

    Wczoraj pierwszy raz wjechała na przekąskę poznańska "pyra z gzikiem". Dziś na obiad risotto z pomidorami i dynią. Jutro zrobię placki z dyni. Powoli wprowadzam kawałki, bo papki i musy już mamy opanowane.
    O super my jeczze papki. A jak wchodzą nowości ? Kawaler dalej wszystko zjada ? Mój nie cierpi pomidorów ! A ja uwielbiam i mogłabym wszystko z nimi robić. A najlepsze że jak mu już te pomidory dam na próbę to potem jest taka obraza, że nic innego nie chce ode mnie.

  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 20 stycznia 2025, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    O super my jeczze papki. A jak wchodzą nowości ? Kawaler dalej wszystko zjada ? Mój nie cierpi pomidorów ! A ja uwielbiam i mogłabym wszystko z nimi robić. A najlepsze że jak mu już te pomidory dam na próbę to potem jest taka obraza, że nic innego nie chce ode mnie.

    Ja tez kocham pomidory. Moze jak bedzie sezon to lepiej mu podejdą. Btw, charakterek ma ten Twój synciu :-)

    Jeśli chodzi o kawałki to czasami przy pierwszych kęsach się krzywi, ale finalnie chyba ciekawość zwycięża, bo nie przerywa i dalej próbuje. Na razie poza jajkiem z awokado zjada wszystko co matka podaje. Mam patent na to, by kawałki warzyw się w rączkach nie ślizgały - obtaczam je w amarantusie ekspandowanym. Polecam.

    izabelka90, Nowa na forum lubią tę wiadomość

    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 20 stycznia 2025, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiosnyFanka wrote:
    Ja tez kocham pomidory. Moze jak bedzie sezon to lepiej mu podejdą. Btw, charakterek ma ten Twój synciu :-)

    Jeśli chodzi o kawałki to czasami przy pierwszych kęsach się krzywi, ale finalnie chyba ciekawość zwycięża, bo nie przerywa i dalej próbuje. Na razie poza jajkiem z awokado zjada wszystko co matka podaje. Mam patent na to, by kawałki warzyw się w rączkach nie ślizgały - obtaczam je w amarantusie ekspandowanym. Polecam.
    Tak, dobrze nas synuś tresuje. No ale dalej jest taki przytulasek kochany i przylepka. Właśnie kombinuje jak go odłożyć do łóżeczka 😅
    Właśnie jak wam idzie zasypianie wieczorne i ile czasu wam zajmuje ten rytuał? U nas kąpiel, butla, bujanie, śpiewanie i musi dobrze zasnąć żeby się dał odłożyć. Razem schodzi 1.5 godziny mi zwykle.

  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 20 stycznia 2025, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Tak, dobrze nas synuś tresuje. No ale dalej jest taki przytulasek kochany i przylepka. Właśnie kombinuje jak go odłożyć do łóżeczka 😅
    Właśnie jak wam idzie zasypianie wieczorne i ile czasu wam zajmuje ten rytuał? U nas kąpiel, butla, bujanie, śpiewanie i musi dobrze zasnąć żeby się dał odłożyć. Razem schodzi 1.5 godziny mi zwykle.

    Nie powiem, bo podobno jak się coś pisze na forum pozytywnego to potem się to sypie ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2025, 20:39

    AnkaSłomianka, Nowa na forum lubią tę wiadomość

    age.png
‹‹ 1383 1384 1385 1386 1387 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy to nie wszystko: Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą.

Co najmniej dwa fakty na temat folianów i suplementacji przed ciążą naprawdę Cię tu zaskoczą. Zebraliśmy najczęstsze pytania naszej społeczności i na ich podstawie stworzyliśmy kompletny, oparty na badaniach przewodnik po mądrej suplementacji. Jeśli myślisz, że „zacznę brać coś po pozytywnym teście” - koniecznie sprawdź, dlaczego nauka mówi coś zupełnie innego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ