Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II
Odpowiedz

udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II

Oceń ten wątek:
  • Kessa Autorytet
    Postów: 2863 3467

    Wysłany: 28 stycznia 2025, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Nie ma nadziei 😅 im dalej tym gorzej, mam wrażenie, że te chwile wytchnienia są po to żeby nie zwariować 😅
    Nie no, dziecko ma ponad rok i śpi 🤣 może taki egzemplarz 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2025, 09:49

    izabelka90, Osa 🐝 lubią tę wiadomość

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰 13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸 21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀 25+2 -> 903g małej królewny 🥰 30+0 -> 1730g pannicy ♥️ 34+2 -> 2960g 🎀
    40+3 -> Królewna jest z nami 😍 4070g,62cm 💕
    age.png
    Na feriach ❄️❄️❄️
  • Kessa Autorytet
    Postów: 2863 3467

    Wysłany: 28 stycznia 2025, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Opisując słoiczek dziś z odciąganiem mlekiem zdałam sobie sprawę, że już prawie 9 miesięcy jestem KPI ! Chyba sobie przyznam medal 🏅
    Och tak, należy się!

    izabelka90, monester lubią tę wiadomość

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰 13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸 21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀 25+2 -> 903g małej królewny 🥰 30+0 -> 1730g pannicy ♥️ 34+2 -> 2960g 🎀
    40+3 -> Królewna jest z nami 😍 4070g,62cm 💕
    age.png
    Na feriach ❄️❄️❄️
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 28 stycznia 2025, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Opisując słoiczek dziś z odciąganiem mlekiem zdałam sobie sprawę, że już prawie 9 miesięcy jestem KPI ! Chyba sobie przyznam medal 🏅
    Należy się jak nic ten 🏅 ❤️

    monester lubi tę wiadomość

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 28 stycznia 2025, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Nie ma nadziei 😅 im dalej tym gorzej, mam wrażenie, że te chwile wytchnienia są po to żeby nie zwariować 😅
    🫣🫣

    Przeżyjemy, walczyłyśmy po to aby nie spać po nocach ❤️ wolę nie spać z dzieckiem obok niż nie spać i płakać z jego braku.

    monester, Kessa, Mimi09, Rosa_13, Jenny93, Monita, Osa 🐝 lubią tę wiadomość

  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6493

    Wysłany: 28 stycznia 2025, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    🫣🫣

    Przeżyjemy, walczyłyśmy po to aby nie spać po nocach ❤️ wolę nie spać z dzieckiem obok niż nie spać i płakać z jego braku.
    Pięknie napisane ! Ja jeczze jeśli mam możliwość spać z nim w łóżku albo walczyć o odłożenie do łóżeczka, bo ktoś tam napisal, że dzieci mają spać w łóżeczku - to wolę spac z nim w łóżku;) a wiecie, że jak moja mama była mała to spali wszyscy za piecem razem ? Nie do końca mogę sobie to wyobrazić ale tak podobno było ;)

    izabelka90, Kessa, AnkaSłomianka lubią tę wiadomość

  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6493

    Wysłany: 28 stycznia 2025, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessa wrote:
    Nie no, dziecko ma ponad rok i śpi 🤣 może taki egzemplarz 🤣
    O jaaa i ząbkowanie nie obudziło ? Ja do czasu zęba pierwszego nie bardzo wierzyłam w tę nieprzespane noce bo ząbkowanie 😅

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 28 stycznia 2025, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Pięknie napisane ! Ja jeczze jeśli mam możliwość spać z nim w łóżku albo walczyć o odłożenie do łóżeczka, bo ktoś tam napisal, że dzieci mają spać w łóżeczku - to wolę spac z nim w łóżku;) a wiecie, że jak moja mama była mała to spali wszyscy za piecem razem ? Nie do końca mogę sobie to wyobrazić ale tak podobno było ;)
    Też tak myślę,czerpmy jak najwięcej z tego czasu dopóki chcą być blisko nas,bo to minie niestety. Mój brat ma prawie 5 łatkę i powiedział mi właśnie, że on żałuje teraz, że nie zawsze miał czas aby przytulić,bo teraz mała już tak nie chce....

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 28 stycznia 2025, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My zamiast niani elektrycznej na przeprowadzkę do swojego pokoju zmieniamy materac w swoim łóżku żeby małemu lepiej było 😁

    monester, Rosa_13 lubią tę wiadomość

  • Kessa Autorytet
    Postów: 2863 3467

    Wysłany: 28 stycznia 2025, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    O jaaa i ząbkowanie nie obudziło ? Ja do czasu zęba pierwszego nie bardzo wierzyłam w tę nieprzespane noce bo ząbkowanie 😅
    Właśnie nie.
    Wstała rano, a tak pierwszy ząb. Ogólnie obyło się bez marudków.


    Za to np. mojego brata malec już też rok skończył to bratowa pamięta przez cały ten czas tylko jedna przespaną noc 🙈 z jedna pobudka na jedzenie, bez okienka na zabawę 🙈 to dziecię ma tyle energii, że nie wiem skąd ja czerpie 🤣

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰 13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸 21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀 25+2 -> 903g małej królewny 🥰 30+0 -> 1730g pannicy ♥️ 34+2 -> 2960g 🎀
    40+3 -> Królewna jest z nami 😍 4070g,62cm 💕
    age.png
    Na feriach ❄️❄️❄️
  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6493

    Wysłany: 28 stycznia 2025, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessa wrote:
    Właśnie nie.
    Wstała rano, a tak pierwszy ząb. Ogólnie obyło się bez marudków.


    Za to np. mojego brata malec już też rok skończył to bratowa pamięta przez cały ten czas tylko jedna przespaną noc 🙈 z jedna pobudka na jedzenie, bez okienka na zabawę 🙈 to dziecię ma tyle energii, że nie wiem skąd ja czerpie 🤣
    To tylko pokazuje jak różne są dzieci i te wszelkke porady/ porównania / itd są o kant d.

    Mimi09 lubi tę wiadomość

  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6493

    Wysłany: 28 stycznia 2025, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    My zamiast niani elektrycznej na przeprowadzkę do swojego pokoju zmieniamy materac w swoim łóżku żeby małemu lepiej było 😁
    Kupujecie większy materac ? Kurde ale nie dziwię się dzieciom, my śpimy z partnerami a nie osobno to czemu one mają chcieć spać same? Ja też rozmyślam jak poszerzyć łóżko 😅 ale wychodzi mi tylko jedno rozwiązanie - wyrzucić tatusia 😅

    Mimi09 lubi tę wiadomość

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 28 stycznia 2025, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Kupujecie większy materac ? Kurde ale nie dziwię się dzieciom, my śpimy z partnerami a nie osobno to czemu one mają chcieć spać same? Ja też rozmyślam jak poszerzyć łóżko 😅 ale wychodzi mi tylko jedno rozwiązanie - wyrzucić tatusia 😅
    Nie aż takie kombinacje to nie, twardszy bierzemy po prostu. U nas tatuś jak jest to spłaszczony jak naleśnik przy ścianie, gdyby łóżko nie było dosuniete to może i w dziurze by spał 😅

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 28 stycznia 2025, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mały jak go karmię na leżąco to nawet nogę lubi sobie zarzucić na mnie, tak jak ja na starego albo kołdrę 😁

    monester lubi tę wiadomość

  • Kessa Autorytet
    Postów: 2863 3467

    Wysłany: 28 stycznia 2025, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    To tylko pokazuje jak różne są dzieci i te wszelkke porady/ porównania / itd są o kant d.
    Dokładnie tak.

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰 13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸 21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀 25+2 -> 903g małej królewny 🥰 30+0 -> 1730g pannicy ♥️ 34+2 -> 2960g 🎀
    40+3 -> Królewna jest z nami 😍 4070g,62cm 💕
    age.png
    Na feriach ❄️❄️❄️
  • Kessa Autorytet
    Postów: 2863 3467

    Wysłany: 28 stycznia 2025, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Kupujecie większy materac ? Kurde ale nie dziwię się dzieciom, my śpimy z partnerami a nie osobno to czemu one mają chcieć spać same? Ja też rozmyślam jak poszerzyć łóżko 😅 ale wychodzi mi tylko jedno rozwiązanie - wyrzucić tatusia 😅
    Ja wyrzuciłam 🙈 tak zaczął chrapać że nie dało się przy nim spać... Już potrafią mi małą wybudzić w nocy. Także teraz ma zycie kawalerskie w salonie 🤣 w sumie jak i tak nigdy do niej w nocy nie wstawał to odczułam tylko to że trochę lepiej się wysypiam bo przynajmniej mi nie charczy nad uchem ciągle 🙈

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰 13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸 21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀 25+2 -> 903g małej królewny 🥰 30+0 -> 1730g pannicy ♥️ 34+2 -> 2960g 🎀
    40+3 -> Królewna jest z nami 😍 4070g,62cm 💕
    age.png
    Na feriach ❄️❄️❄️
  • kasia12323 Autorytet
    Postów: 739 607

    Wysłany: 28 stycznia 2025, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To u nas w łóżku śpi starszy syn to my po bokach a on książę na środku łóżka. Od małego spal sam w łóżeczku a potem mu się odwidzialo i budził się i tak wrzeszczał i płakał że nie dało się tego wytrzymać i raz wzięliśmy do łóżka i tak już został😂 czasem go mąż wyniesie do jego pokoju jak już śpi ale trochę pospi i wraca do nas tak że ja nawet nie wiem kiedy przyszedł😂😂

    age.png
  • xxMiaxx Autorytet
    Postów: 1835 1969

    Wysłany: 28 stycznia 2025, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Dziewczyny dałam dziś na noc małemu mm, saszetka na 200ml wody,wypił 170 z butli, zasnął zaraz po jedzeniu na mnie. Odłożyłam do łóżka,za jakiś czas się położyłam ja. Koło 1:30 obudził mnie niski cukier więc musiałam wstać,nie było mnie chwilę i mały już coś się kręcił i stękał,dałam smoczek, zasnął i obudził się dopiero przed 5 na jedzenie i zasnął jeszcze na chwilę do 6😀 co to za piękną noc była,chce wierzyć, że to nie przypadek i to mleko go trzymało a ja muszę być obok żeby dobrze spał, dziś zasuwam do roska po saszetki 🤪
    Ty mi lepiej powiedz co zrobić by tyle wypił mój tego mm 😅 najwięcej 90ml mu weszło a w ostatnich dniach jedynie po 30 tyle że w dzień dawałam , muszę spróbować na wieczór ☺️
    Nas wszystkich choróbsko dopadło i po 14 idziemy do lekarza 🥹

    Starania naturalne od 06.2019.
    12.22r start w klinice niepłodności
    22.09.23 Start Stymulacji
    2.10 Punkcja 🥚🥚
    7.10 transfer ET😊 7dpt beta 0.16
    4.11 transfer FET, cykl naturalny, 10dpt bhcg 250,2:' 12dpt bhcg 742,4:' 18dpt pęcherzyk ciąży z żółtkowym, 25dpt❤️,26dpt❤️i krwiak, 6t5t CRL 0. 96cm, 8t1dCRL 2,15cm, 9t 2,86cm, 11tc 4,93cm
    11.01 12tc I prenatalne - wszystko ok, prawdopodobnie Chłopiec ❤️Papp-a ryzyka niskie
    19.03 21+5 II prenatalne, wszystko ok, synek 498g💙26t4d 924g 💙3 prenatalne ok, 29t 1400g, 35t3d 2300g💙
    36t4d B 2730g 53cm💙
    Mamy ❄️❄️
    1.04 7t2d ciąży naturalnej ☺️
    38+1 N 2500g 48 cm 🩷
    age.png
    age.png
  • xxMiaxx Autorytet
    Postów: 1835 1969

    Wysłany: 28 stycznia 2025, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    My zamiast niani elektrycznej na przeprowadzkę do swojego pokoju zmieniamy materac w swoim łóżku żeby małemu lepiej było 😁
    Dajcie znać z materacem , a może któraś z was śpi z maluchem i ma swój duży wygodny ? Mój pode mną się zapada pomimo że wagi nie przekraczam i jak śpię z synkiem to się odsuwam do niego by nie leciał w moją stronę jak na.m boki spi

    Starania naturalne od 06.2019.
    12.22r start w klinice niepłodności
    22.09.23 Start Stymulacji
    2.10 Punkcja 🥚🥚
    7.10 transfer ET😊 7dpt beta 0.16
    4.11 transfer FET, cykl naturalny, 10dpt bhcg 250,2:' 12dpt bhcg 742,4:' 18dpt pęcherzyk ciąży z żółtkowym, 25dpt❤️,26dpt❤️i krwiak, 6t5t CRL 0. 96cm, 8t1dCRL 2,15cm, 9t 2,86cm, 11tc 4,93cm
    11.01 12tc I prenatalne - wszystko ok, prawdopodobnie Chłopiec ❤️Papp-a ryzyka niskie
    19.03 21+5 II prenatalne, wszystko ok, synek 498g💙26t4d 924g 💙3 prenatalne ok, 29t 1400g, 35t3d 2300g💙
    36t4d B 2730g 53cm💙
    Mamy ❄️❄️
    1.04 7t2d ciąży naturalnej ☺️
    38+1 N 2500g 48 cm 🩷
    age.png
    age.png
  • Rosa_13 Autorytet
    Postów: 1105 1876

    Wysłany: 28 stycznia 2025, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Kupujecie większy materac ? Kurde ale nie dziwię się dzieciom, my śpimy z partnerami a nie osobno to czemu one mają chcieć spać same? Ja też rozmyślam jak poszerzyć łóżko 😅 ale wychodzi mi tylko jedno rozwiązanie - wyrzucić tatusia 😅

    Ja tak zrobiłam 🤣🤣🤣 chwilowo tatuś śpi w salonie, ale u nas większym problemem jest chrapanie taty niż brak miejsca 🤪🙈

    izabelka90 lubi tę wiadomość

    age.png

    Moja Dziewczynka 3500g ❤️🌹
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 28 stycznia 2025, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xxMiaxx wrote:
    Ty mi lepiej powiedz co zrobić by tyle wypił mój tego mm 😅 najwięcej 90ml mu weszło a w ostatnich dniach jedynie po 30 tyle że w dzień dawałam , muszę spróbować na wieczór ☺️
    Nas wszystkich choróbsko dopadło i po 14 idziemy do lekarza 🥹
    On po prostu nie ma problemu z tym czy mm czy moje czy moje mrożone 🤪 tu trochę gorzej ale i tak wypije.
    Od urodzenia był dokarmiany mm zanim ja swoje zaczęłam ściągać, później od czasu do czasu dostał jak byliśmy na jakiejś wizycie kontrolnej.

    Zdrówka dla Synka.😚

    My to szczęściarze i od tej infekcji co miał jakoś w październiku to nic się nie dzieje 🙏 ufff 🙏 i niech tak pozostanie.

‹‹ 1398 1399 1400 1401 1402 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ