Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II
Odpowiedz

udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II

Oceń ten wątek:
  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 6 marca 2025, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosinka jezcze dwa ważne pytania - co to był za guzek ?
    A drugie - czy rozwiązałas problem ze stokke 😅

  • gosinka Autorytet
    Postów: 1018 1464

    Wysłany: 7 marca 2025, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Gosinka jezcze dwa ważne pytania - co to był za guzek ?
    A drugie - czy rozwiązałas problem ze stokke 😅

    Haha szacuneczek za pamięć 😅 akcja podnóżek zakończona sukcesem, Stary skręcał krzesełko trzy razy, ale w końcu jest jak należy 😃
    A guzek był pozostałością po laktacji, aktualnie w cyckach czysto.

    monester, Nowa na forum, WiosnyFanka lubią tę wiadomość

    age.png
  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5303 4305

    Wysłany: 7 marca 2025, 02:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosinka wrote:
    Haha szacuneczek za pamięć 😅 akcja podnóżek zakończona sukcesem, Stary skręcał krzesełko trzy razy, ale w końcu jest jak należy 😃
    A guzek był pozostałością po laktacji, aktualnie w cyckach czysto.


    A to z kolei ja dopytam też o guzek. Co to dokładnie było? Chodzę po ścianach, bo też w czasie USG wyszedł mi guzek i czekam na biopsję. W głowie już najgorsze myśli co będzie z małym, że mąż sam sobie nie poradzi itd 😭

  • Krakus Autorytet
    Postów: 556 618

    Wysłany: 7 marca 2025, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miaxxx gratulacje! Myślałam, że razem zaczniemy procedury w maju, a tu taka zmiana. Zazdroszczę Ci :)
    Ja kończę KP w tym miesiącu, ale u mnie były cykle bezowulacyjne, więc nie spodziewam się cudów. Pomijając zbliżenia z częstotliwością raz na miesiąc 😴

    xxMiaxx lubi tę wiadomość

    I FET 🩷 07.2024
    IV FET 🩵 04.2026
  • AnkaSłomianka Autorytet
    Postów: 526 384

    Wysłany: 7 marca 2025, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    A ktoś jeszcze poza mną zachowuje obecnie czystość małżeńska 😅? Czy jak to się tam nazywa?

    My 🤣🫣😳
    Ale dwa razy było blisko, tylko młody wstał
    On juz do wizji bycia jedynakiem się chyba nastroił ;)

    monester lubi tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️1985 PAI1 hetero, IO, 3x usuwane polipy (08.22, 06.23, 10.23)
    🙎🏻‍♂️1981
    13.11.23 transfer ❄️4.1.1
    20.11.23 bHCG -58
    22.11.23 bHCG- 150
    24.11.23 bHCG -345
    27.11.23 bHCG -1313
    age.png
  • gosinka Autorytet
    Postów: 1018 1464

    Wysłany: 7 marca 2025, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny93 wrote:
    A to z kolei ja dopytam też o guzek. Co to dokładnie było? Chodzę po ścianach, bo też w czasie USG wyszedł mi guzek i czekam na biopsję. W głowie już najgorsze myśli co będzie z małym, że mąż sam sobie nie poradzi itd 😭

    W opisie badania jest zmiana dysplastyczna z kilkoma mniejszymi torbielami. Nie miałam zleconej biopsji i rzeczywiście z czasem guzek się zmniejszył i jest praktycznie niewyczuwalny.
    Wiem, że łatwo powiedzieć, ale postaraj się nie martwić. Ja oczywiście miałam tak jak Ty, że w myślach najgorsze scenariusze, ale dziewczyny tutaj mnie wtedy uspokoiły, że wiele zmian w piersiach jest niegroźnych i wymaga jedynie regularnej obserwacji. Kiedy masz biopsję? Jak duży ten guzek?

    age.png
  • Rosa_13 Autorytet
    Postów: 1105 1876

    Wysłany: 7 marca 2025, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnkaSłomianka wrote:
    My 🤣🫣😳
    Ale dwa razy było blisko, tylko młody wstał
    On juz do wizji bycia jedynakiem się chyba nastroił ;)

    Pocieszam że u nas mała ma rok a my dalej jak w zakonie 🤣 no kurde ale nie ma kiedy 🙈 ale już podjęta decyzja, przenosimy się do innej sypialni a w obecnej robimy małej pokój. Jadę dzisiaj zobaczyć farby 😍

    monester, izabelka90, gosinka, Monita, Nowa na forum, WiosnyFanka, Krakus lubią tę wiadomość

    age.png

    Moja Dziewczynka 3500g ❤️🌹
  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 7 marca 2025, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnkaSłomianka wrote:
    My 🤣🫣😳
    Ale dwa razy było blisko, tylko młody wstał
    On juz do wizji bycia jedynakiem się chyba nastroił ;)
    No właśnie właśnie bo to jest kwestia tego że jak my jesteśmy przytomni i moglibyśmy to dziecko płacze 😅 albo śpi niespokojnie i co chwila trzeba łazić do niego

  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 7 marca 2025, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa_13 wrote:
    Pocieszam że u nas mała ma rok a my dalej jak w zakonie 🤣 no kurde ale nie ma kiedy 🙈 ale już podjęta decyzja, przenosimy się do innej sypialni a w obecnej robimy małej pokój. Jadę dzisiaj zobaczyć farby 😍
    Ja mam plan przygotować drugie łóżko ale niekoniecznie dla młodego bo nie wiem czy się uda go teraz wytransportowac 😅

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 7 marca 2025, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas seksy coraz częściej ale w ogumieniu jeszcze. Raz mieliśmy taką akcję, że mały w dostawce się przewracal i stękał, ja w śmiech bo zaczął to robić jak Stary za mamę zaczął się zabierać 😅 no śmieszne to seksy były 😅

    Ogólnie próbuje małego w łóżeczku w swoim pokoju zostawiać, pierwsza noc za nami i jak do 24 obudził mi się 3 razy tak wylądował ze mną w łóżku już ♥️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2025, 09:43

    Osa 🐝 lubi tę wiadomość

  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 7 marca 2025, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xxMiaxx wrote:
    Hej dziewczyny !
    Ja z najnowszymi wieściami , pokarm w piersiach zaniknął, wydaje mi się że miałam dni płodne bo był etap sporych upławów i że synek jakoś szybciej zasypiał to rodzice skorzystali może z dwa razy i znów dawno nic nie było 😅 w niedzielę wzięłam ostatnią tabletkę no i tak sobie czekałam na ten okres biorąc pod uwagę że może się coś wydarzyć ale po tylu latach starań nie sądziłam że może 😅 wczoraj jakoś średnio się czułam , taka zmęczona bardzo i dzisiaj to samo , ledwo po 6 wstałam z małym a w ciągu dnia zmęczenie nie odpuszczało , więc stwierdziłam a co mi tam siknę sobie i nagle naturalne dwie kreski 🙈
    3ef4bef450f7b.jpghttps://zapodaj.net/plik-8UHZSv1wsT

    I to z testu popołudniowego także trochę szok, ze może skończy się bez tej miesiączki 😅 wiecie jak to na początku , może być różnie , na dniach postaram się zrobić betę i zobaczymy czy się prawidłowo to rozwinie bo to nigdy nie wiadomo .
    Pierwsze co jak przyszłam do mojego męża z tym testem to powiedziałam że mam nadzieję że więcej niż jedno jajko mój organizm nie wypuścił po takim czasie 🙈
    Super informacja, jednak ludzki organizm jest nieobliczalny 😁

    xxMiaxx lubi tę wiadomość

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • gosinka Autorytet
    Postów: 1018 1464

    Wysłany: 7 marca 2025, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    No właśnie właśnie bo to jest kwestia tego że jak my jesteśmy przytomni i moglibyśmy to dziecko płacze 😅 albo śpi niespokojnie i co chwila trzeba łazić do niego

    My w tygodniu śpimy osobno, co niestety nie sprzyja bliskości. A w weekend młody często ląduje w naszym łóżku, więc nie ma jak. Ostatnio było już bardzo gorąco, ale okres mnie powstrzymywał 🥲 Jesteśmy UMÓWIENI w ten weekend na jakieś bzykanko, ale zobaczymy co nam z tego finalnie wyjdzie 😀 Stary jak zobaczy kurewskie majtki zamiast bezszwowych to możemy nie doczekać do akcji 😂🫢

    izabelka90, Nowa na forum, AnkaSłomianka, monester, WiosnyFanka, Mimi09 lubią tę wiadomość

    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 7 marca 2025, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosinka 😂😂😂

    gosinka lubi tę wiadomość

  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 7 marca 2025, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osa 🐝 wrote:
    My dziś w dresiku, komin i czapka bawełniane :) pod spodem body krótki rękaw, jak zasnęła to kocyk na nóżki :) meeega ciepło, na słoneczku na pewno miałyśmy 20 st. Ja krótki rękawek to młodej dodatkowa warstwę. Właśnie dziś w szafie zauważyłam kombinezon dresowy, który dostała w prezencie 🙈 ten baby brain mnie wykańcza.. też Wam się nasiliło?? Ja czuję się jak idiotka 😂
    Dziś robiłam sobie kolację i o czymś pomyślałam, że muszę zrobić - dodam, że to było ważne.. poszłam zalać herbatę i zapomniałam 😤 czaicie, że do teraz nie pamiętam co to było 😆
    Na początku, podczas prób poprawy laktacji, brałam m in.lecytynę. Miałam wrażenie, że psychicznie lepiej się po niej czułam. Potem już po pewnym czasie wróciłam do samej lecytyny, i nie wiem czy to efekt placebo, czy faktycznie działa, ale poprawiło się ogólne kojarzenie faktów, pamięć itp. 🤔

    Osa 🐝 lubi tę wiadomość

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 3748 4230

    Wysłany: 7 marca 2025, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    A ktoś jeszcze poza mną zachowuje obecnie czystość małżeńska 😅? Czy jak to się tam nazywa?

    Czyli nie jestem zła żona ?🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2025, 10:05

    monester lubi tę wiadomość

    event.png
    39+1 4000g 56cm ☀️
    👧🏻♡
  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 3748 4230

    Wysłany: 7 marca 2025, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosinka wrote:
    My w tygodniu śpimy osobno, co niestety nie sprzyja bliskości. A w weekend młody często ląduje w naszym łóżku, więc nie ma jak. Ostatnio było już bardzo gorąco, ale okres mnie powstrzymywał 🥲 Jesteśmy UMÓWIENI w ten weekend na jakieś bzykanko, ale zobaczymy co nam z tego finalnie wyjdzie 😀 Stary jak zobaczy kurewskie majtki zamiast bezszwowych to możemy nie doczekać do akcji 😂🫢

    My też osobno śpimy.. i to totalnie gasi płomień 😂
    Może faktycznie czas się umówić ? Będzie wiadomo co i kiedy😅

    gosinka lubi tę wiadomość

    event.png
    39+1 4000g 56cm ☀️
    👧🏻♡
  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 3748 4230

    Wysłany: 7 marca 2025, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja księżniczka ma dziś 6miesiecy 🎂 🎁 kiedy to zleciało 🥹 codziennie mnie czymś zaskakuje i rozśmiesza od samego rana 😍 dziś np. Po przebudzeniu śmiesznie wypychała językiem dolną wargę😂 tak się uśmiałam 🥹

    Monita, Nowa na forum, AnkaSłomianka, Szarlotka90, KateM, gosinka, monester, izabelka90, WiosnyFanka, Krakus, EBa, Dzoana88 lubią tę wiadomość

    event.png
    39+1 4000g 56cm ☀️
    👧🏻♡
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 7 marca 2025, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny93 wrote:
    W ciąży też się nie powinno jeść. Tak samo zresztą jak tych wszystkich pakowanych mixów sałat itp.
    O tym nie wiedziałam. A mixy sałat sałat były serwowane prawie codziennie podczas mojego miesięcznego pobytu w szpitalu 😐

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 7 marca 2025, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Co do filmu - to patrzyłam na niego jak stara matrona komentując sobie w głowie - ta, cycki cię zabolały to myślisz że w ciąży jesteś, po jednej inseminacji. Naiwna. Ale potem emocje wróciły w momencie punkcji i czekania na ten telefon z laboratorium. I to nerwowe patrzenie na telefon. Żaden film o niepłodności mnie chyba tak nie poruszył. Z tym, że potem zastanowiłam się, czy ta jej reakcja nie była przerysowana ? 1.5 roku starań i taka reakcja na brak wyników ? My tu jakoś dalej tkwiliśmy w związkach po 5-7-10 latach nieskutecznych działań. I co, mniej nam zależało ?
    Moja droga, z uwagi na późny start, była o wiele krótsza: dwie nieudane stymulacje i decyzja o kd. Potem 3 nieudane transfery, długa przerwa na badania, leki, konsultacje i kolejna próba udana. Niemniej, zryczałam się w kilku momentach, bo doskonale rozumiem, co czuła, pamiętam jak wyszłam zapłakana z kliniki po informacji o przerwaniu stymulacji, jak robiłam betę i było 0 po transferach...
    Mnie irytowało w tym filmie tylko to, że on ciągle jakieś alko popijał i jeszcze do tego popalał...nikt mu nie powiedział, że min 3 mce bez używek???

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 7 marca 2025, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    A ktoś jeszcze poza mną zachowuje obecnie czystość małżeńska 😅? Czy jak to się tam nazywa?
    Ja...z różnych powodów...ale fakt jest faktem 🙈

    monester, WiosnyFanka lubią tę wiadomość

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
‹‹ 1441 1442 1443 1444 1445 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ