Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II
Odpowiedz

udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II

Oceń ten wątek:
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 1 kwietnia 2025, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trochę po czasie ale ja też czuję się jak totalna ameba, kilka razy próbowałam napisać posta i kasowałam bo ciężko mi wypowiedź skleić 😅

  • kasia12323 Autorytet
    Postów: 739 607

    Wysłany: 1 kwietnia 2025, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas mały postęp od niedzieli mała zaczęła siadać jeszcze nieporadnie i chwieje się ale postęp jest

    izabelka90, monester, Szarlotka90, Saimi, gosinka lubią tę wiadomość

    age.png
  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 3748 4230

    Wysłany: 1 kwietnia 2025, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Dziewczyny trochę po czasie ale ja też czuję się jak totalna ameba, kilka razy próbowałam napisać posta i kasowałam bo ciężko mi wypowiedź skleić 😅

    Mi też nie minęło haha🙈 czasami jak coś napisze to czytam 2 raz i zmieniam 😂

    event.png
    39+1 4000g 56cm ☀️
    👧🏻♡
  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 1 kwietnia 2025, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    U nas dziś omlecik z pomidorem, pokroiłam pomidora w drobną kosteczkę,rozbeltalam z jajkiem i dałam trochę oregano. Robię tak samo ze szpinakiem ( dodaje odmrożoną kostke szpinakun i doprawiam pieprzem i czosnkiem) ,cukinią (tre na tarce kawałek i doprawiamy pietruszką, koperkiem)

    Mały chętnie je banany/jabłka w cieście. Robię na oczko ciasto jajko,mąka orkiszowa pełnoziarnistą/jasna,jogurt naturalny,cynamon. Mączam owoce ,układam na blaszce wyłożonej papierem i do piekarnika na 10/15 minut 180 stopni.

    Banany w cieście brzmią kapitalnie - będzie próbowane.

    U nas jeszcze na śniadania serwujemy twarożek z tartym ogórkiem i rzodkiewką (BTW- znalazłam kapitalny twaróg z Lidlu - z Piątnicy w zielonym opakowaniu).

    Na kolację ostatnio podawałam wytrawne mufinki (za każdym razem zmieniam coś w przepisie) lub amarantuski (rozgnieciony banan + amarantus ekspandowany - układam placuszki na papierze do pieczenia i wrzucam do piekarnika).

    Teraz planuję zakup jakiejś porządnej gofrownicy, bo chciałabym zacząć robić gofry wytrawne. Macie jakąś sprawdzoną?

    izabelka90, Mi_Lusia, Kasiek789, thestorm lubią tę wiadomość

    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 1 kwietnia 2025, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiosnyFanka wrote:
    Banany w cieście brzmią kapitalnie - będzie próbowane.

    U nas jeszcze na śniadania serwujemy twarożek z tartym ogórkiem i rzodkiewką (BTW- znalazłam kapitalny twaróg z Lidlu - z Piątnicy w zielonym opakowaniu).

    Na kolację ostatnio podawałam wytrawne mufinki (za każdym razem zmieniam coś w przepisie) lub amarantuski (rozgnieciony banan + amarantus ekspandowany - układam placuszki na papierze do pieczenia i wrzucam do piekarnika).

    Teraz planuję zakup jakiejś porządnej gofrownicy, bo chciałabym zacząć robić gofry wytrawne. Macie jakąś sprawdzoną?
    Muszę te amarantuski zrobić 😁

    Co jeszcze mi się przypomniało placki z brokuła, pół główki brokuła ugotowane na parze rozgnieść widelcem,do tego jajko,jedną/dwie łyżki mąki, doprawić natka pietruszki lub koperkiem. Można je upiec lub na patelnię wrzucić. Podaję z jogurtem.

    My polecamy jogurt maluta z Biedronki.

    WiosnyFanka, Hope_86 lubią tę wiadomość

  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 1 kwietnia 2025, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiosnyFanka wrote:
    Banany w cieście brzmią kapitalnie - będzie próbowane.

    U nas jeszcze na śniadania serwujemy twarożek z tartym ogórkiem i rzodkiewką (BTW- znalazłam kapitalny twaróg z Lidlu - z Piątnicy w zielonym opakowaniu).

    Na kolację ostatnio podawałam wytrawne mufinki (za każdym razem zmieniam coś w przepisie) lub amarantuski (rozgnieciony banan + amarantus ekspandowany - układam placuszki na papierze do pieczenia i wrzucam do piekarnika).

    Teraz planuję zakup jakiejś porządnej gofrownicy, bo chciałabym zacząć robić gofry wytrawne. Macie jakąś sprawdzoną?
    Mozano

  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 1 kwietnia 2025, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie się was czyta jak kombinujcie z jedzeniem, ale najważniejsze że dzieci to próbują ;) ja motywacji dużej nie mam. Za to właśnie mija mi 11 Miechów kpi 🥳

    Rosa_13, izabelka90, WiosnyFanka, Jenny93, AnkaSłomianka, Kasiek789, EBa, Krakus, Hope_89, Mimi09, Szarlotka90, Saimi, Monita, gosinka, _Pina lubią tę wiadomość

  • Rosa_13 Autorytet
    Postów: 1105 1876

    Wysłany: 1 kwietnia 2025, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiosnyFanka wrote:
    Banany w cieście brzmią kapitalnie - będzie próbowane.

    U nas jeszcze na śniadania serwujemy twarożek z tartym ogórkiem i rzodkiewką (BTW- znalazłam kapitalny twaróg z Lidlu - z Piątnicy w zielonym opakowaniu).

    Na kolację ostatnio podawałam wytrawne mufinki (za każdym razem zmieniam coś w przepisie) lub amarantuski (rozgnieciony banan + amarantus ekspandowany - układam placuszki na papierze do pieczenia i wrzucam do piekarnika).

    Teraz planuję zakup jakiejś porządnej gofrownicy, bo chciałabym zacząć robić gofry wytrawne. Macie jakąś sprawdzoną?

    Ja mam z mpm i jest super, gofry wychodzą super chrupiące, jak z budki nad morzem. Ja wytrawnych jeszcze nie robiłam, robiłam z musi owocowego i super wychodzą.

    WiosnyFanka, Kasiek789 lubią tę wiadomość

    age.png

    Moja Dziewczynka 3500g ❤️🌹
  • Rosa_13 Autorytet
    Postów: 1105 1876

    Wysłany: 1 kwietnia 2025, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Fajnie się was czyta jak kombinujcie z jedzeniem, ale najważniejsze że dzieci to próbują ;) ja motywacji dużej nie mam. Za to właśnie mija mi 11 Miechów kpi 🥳

    Brawo za te 11 miesięcy 🤩🤩😍

    monester lubi tę wiadomość

    age.png

    Moja Dziewczynka 3500g ❤️🌹
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 1 kwietnia 2025, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kiedyś dla sobie robiłam gofry z płatek jaglanych,jajka i mleka, dla bobasa też będą spoko. Pyszne były. Też mam zajawkę na nową gofrownice także będę podczytywać.

    Rosa_13, WiosnyFanka, Kasiek789 lubią tę wiadomość

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 1 kwietnia 2025, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Fajnie się was czyta jak kombinujcie z jedzeniem, ale najważniejsze że dzieci to próbują ;) ja motywacji dużej nie mam. Za to właśnie mija mi 11 Miechów kpi 🥳
    Brawo Ty 🥳🥳🥳

    Za miesiąc roczek Synusia 🤩🩵

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2025, 09:35

    monester lubi tę wiadomość

  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 1 kwietnia 2025, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa_13 wrote:
    Brawo za te 11 miesięcy 🤩🤩😍
    Tego przynajmniej nie odmawia 🤣

    Rosa_13, izabelka90, Jenny93 lubią tę wiadomość

  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 1 kwietnia 2025, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Ja kiedyś dla sobie robiłam gofry z płatek jaglanych,jajka i mleka, dla bobasa też będą spoko. Pyszne były. Też mam zajawkę na nową gofrownice także będę podczytywać.
    Daj przepis.

  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 1 kwietnia 2025, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa_13 wrote:
    Ja mam z mpm i jest super, gofry wychodzą super chrupiące, jak z budki nad morzem. Ja wytrawnych jeszcze nie robiłam, robiłam z musi owocowego i super wychodzą.
    Poproszę przepis ;)
    Ja mam sprawdzony z Aniagotuje, też jak nas morzem

    Rosa_13 lubi tę wiadomość

  • Rosa_13 Autorytet
    Postów: 1105 1876

    Wysłany: 1 kwietnia 2025, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to nie śniadanko, ale podrzucam przepis na obiadek który u nas znika w całości z talerzyka.
    Wrzucamy do garnka surowy makaron np.penne ale sprawdzi się każdy, pieczarki starte na tarce na dużych oczkach, fasolkę szparagową ( ja daję mrożoną), czosnek przeciśnięty przez prasę i odrobinkę pieprzu. Zalewam wszystko wodą tak żeby całość przykryć. Gotuję na wolnym ogniu aż makaron będzie miękki. Na koniec dodaje mascarpone ( ale i bieluch będzie ok), zostawiam na chwilę. Obiadek gotowy w kilkanaście minut i w sumie to robi się sam w jednym garnku :)

    izabelka90, WiosnyFanka, Kasiek789, Hope_86, Monita, Mimi09, monester lubią tę wiadomość

    age.png

    Moja Dziewczynka 3500g ❤️🌹
  • Rosa_13 Autorytet
    Postów: 1105 1876

    Wysłany: 1 kwietnia 2025, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Poproszę przepis ;)
    Ja mam sprawdzony z Aniagotuje, też jak nas morzem

    Ja mam sprawdzony przepis od dziewczyny z insta, zresztą polecam zajrzeć do niej na profil, wszysto co zrobię z jej przepisu wychodzi i jest pycha.

    9ccf84a265f97.jpghttps://zapodaj.net/plik-bS1qY5vkL4



    A te z musu owocowego to
    125 ml musu owocowego
    100 g mąki
    1 jajo
    40 ml oliwy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2025, 09:56

    izabelka90, monester, WiosnyFanka, Hope_86 lubią tę wiadomość

    age.png

    Moja Dziewczynka 3500g ❤️🌹
  • kasia12323 Autorytet
    Postów: 739 607

    Wysłany: 1 kwietnia 2025, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś zrobiłam małej placuszki z jabłkiem ale super się nimi rzuca o podłogę a jeszcze lepiej lata talerzyk 🤣

    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 1 kwietnia 2025, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Daj przepis.
    50 gram płatek jaglanych, zalać około 100ml mleka, dodać jajko , odstawić trochę aby nasiąkły płatki i do gofrownicy. Jeszcze dam znać czy 1 jajko czy dwa,wieki nie robiłam a mózg nie ten i nie pamiętam już czy przypadkiem dwa jaja nie miały być 🫣

    Zamówiłam dziś gofrownice nową i będę robić 😁

    monester, WiosnyFanka, Hope_86 lubią tę wiadomość

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 1 kwietnia 2025, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa_13 wrote:
    Może to nie śniadanko, ale podrzucam przepis na obiadek który u nas znika w całości z talerzyka.
    Wrzucamy do garnka surowy makaron np.penne ale sprawdzi się każdy, pieczarki starte na tarce na dużych oczkach, fasolkę szparagową ( ja daję mrożoną), czosnek przeciśnięty przez prasę i odrobinkę pieprzu. Zalewam wszystko wodą tak żeby całość przykryć. Gotuję na wolnym ogniu aż makaron będzie miękki. Na koniec dodaje mascarpone ( ale i bieluch będzie ok), zostawiam na chwilę. Obiadek gotowy w kilkanaście minut i w sumie to robi się sam w jednym garnku :)
    Super, robię zrzut. Ja robię coś takiego ze szpinakiem mrożonym i na koniec jogurt maluta wrzucam 😁

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 1 kwietnia 2025, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa_13 wrote:
    Ja mam sprawdzony przepis od dziewczyny z insta, zresztą polecam zajrzeć do niej na profil, wszysto co zrobię z jej przepisu wychodzi i jest pycha.

    9ccf84a265f97.jpghttps://zapodaj.net/plik-bS1qY5vkL4



    A te z musu owocowego to
    125 ml musu owocowego
    100 g mąki
    1 jajo
    40 ml oliwy
    Uwielbiam ja a zwlaszczjej przepisy na drożdżowe 🤤🤤

‹‹ 1474 1475 1476 1477 1478 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ