Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II
Odpowiedz

udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II

Oceń ten wątek:
  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5303 4305

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Też przyjmę polecajke natomiast widziałam na necie filmik żeby rozsmarowywać na przykład pędzlem do makijażu i w sumie to chyba by dało radę przy tych gęstych


    Tylko z pędzlem żeby to było higieniczne to trzeba by było go myć po każdym użyciu, bo jednak krem jest wilgotny, a to idealne siedlisko dla bakterii

  • Mas Autorytet
    Postów: 4663 3243

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnkaSlomianka, dobrze się rozsmarowuje HiPP i ponoć też mustela.
    Ja szukam czegoś w fajnej cenie o większej pojemności, bo HiPP na samą buzię czy dłonie jest ok, ale jak wejdzie konieczność smarowania całego ciałka, to zejdzie w 3 dni

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 1❄️ czeka
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5303 4305

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mas wrote:
    AnkaSlomianka, dobrze się rozsmarowuje HiPP i ponoć też mustela.
    Ja szukam czegoś w fajnej cenie o większej pojemności, bo HiPP na samą buzię czy dłonie jest ok, ale jak wejdzie konieczność smarowania całego ciałka, to zejdzie w 3 dni


    Mustela ma filtr chemiczny. Najlepiej stosować przynajmniej po 1 roku życia, a na początek jednak filtr mineralny, bo jest niekomedogenny. Chociaż ja ogólnie jestem zwolennikiem filtrów mineralnych. Nawet dla dorosłych

  • Mas Autorytet
    Postów: 4663 3243

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny93 wrote:
    Mustela ma filtr chemiczny. Najlepiej stosować przynajmniej po 1 roku życia, a na początek jednak filtr mineralny, bo jest niekomedogenny. Chociaż ja ogólnie jestem zwolennikiem filtrów mineralnych. Nawet dla dorosłych

    Właśnie też czytałam, że mustela to chemia.
    A jakie mają filtry naturalne?

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 1❄️ czeka
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • Rosa_13 Autorytet
    Postów: 1105 1876

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnkaSłomianka wrote:
    Owszem macie sporo racji, jeśli sytuacja układa się fatalnie to jest to pewne zabezpieczenie dla dziecka.
    Natomiast w sytuacji gdy rodzic „nic nie odwala” to sporo komplikuje, zwłaszcza jeśli się ma jakieś nieruchomości.
    Mam wśród dalszych znajomych taką sytuację- po śmierci męża mama z 2 dzieci chciała sprzedać dom i kupić mieszkanie/ mieszkania bo dom zbyt duży i nie dawała rady fizycznie i psychicznie- mąż w nim zmarł.
    Finalnie wynajmuje mieszkanie😳


    🌞🌞Zmieniając temat- macie do polecenia filtr uv dla dzieci?
    Próbowałam dermę ale jest tak paskudne do posmarowania i zmycia że go wyrzuciłam

    My mamy dermedic sunbrella. Fajnie się rozsmarowuje, ma lekką konsystencję.

    age.png

    Moja Dziewczynka 3500g ❤️🌹
  • Mi_Lusia Autorytet
    Postów: 535 381

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam krem Alphanova bebe i jak większość filtrów mineralnych jest ciężki w obsłudze. To znaczy jest w miarę płynny, ale rozsmarowuje się ciężko.

    05.2025 🩷
    preg.png
  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5303 4305

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mas wrote:
    Właśnie też czytałam, że mustela to chemia.
    A jakie mają filtry naturalne?


    Tutaj jest fajnie wszystko opisane
    https://www.srokao.pl/2022/05/fajne-filtry-dla-dzieci-z-drogerii-i.html

    Ja się zdecydowałam na dermedic sunbrella

  • Mas Autorytet
    Postów: 4663 3243

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny93 wrote:
    Tutaj jest fajnie wszystko opisane
    https://www.srokao.pl/2022/05/fajne-filtry-dla-dzieci-z-drogerii-i.html

    Ja się zdecydowałam na dermedic sunbrella

    A, to my mieliśmy w zeszłym roku. Dość ciężko się rozsmarowuje, no ale to już taki urok.

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 1❄️ czeka
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • Rosa_13 Autorytet
    Postów: 1105 1876

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mas wrote:
    A, to my mieliśmy w zeszłym roku. Dość ciężko się rozsmarowuje, no ale to już taki urok.

    Są dwa rodzaje tego dermedic sunbrella, krem i mleczko. Ja mam mleczko w sprayu i naprawdę fajnie się rozsmarowuje

    Mas, AnkaSłomianka, WiosnyFanka lubią tę wiadomość

    age.png

    Moja Dziewczynka 3500g ❤️🌹
  • Mas Autorytet
    Postów: 4663 3243

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa_13 wrote:
    Są dwa rodzaje tego dermedic sunbrella, krem i mleczko. Ja mam mleczko w sprayu i naprawdę fajnie się rozsmarowuje

    O, to spróbujemy 🙂

    Rosa_13 lubi tę wiadomość

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 1❄️ czeka
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • AnkaSłomianka Autorytet
    Postów: 526 384

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za polecenia!
    Kupię to mleczko sunbrella, mam całkiem dobre doświadczenia z dermedic.
    Dla mnie gamechangerem było odkrycie koreańskich filtrów, ale to wiadomo że nie dla mikroludzi

    🙎🏻‍♀️1985 PAI1 hetero, IO, 3x usuwane polipy (08.22, 06.23, 10.23)
    🙎🏻‍♂️1981
    13.11.23 transfer ❄️4.1.1
    20.11.23 bHCG -58
    22.11.23 bHCG- 150
    24.11.23 bHCG -345
    27.11.23 bHCG -1313
    age.png
  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5303 4305

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnkaSłomianka wrote:
    Dziękuję za polecenia!
    Kupię to mleczko sunbrella, mam całkiem dobre doświadczenia z dermedic.
    Dla mnie gamechangerem było odkrycie koreańskich filtrów, ale to wiadomo że nie dla mikroludzi

    Tylko mleczko ma w składzie filtry chemiczne

  • AnkaSłomianka Autorytet
    Postów: 526 384

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny93 wrote:
    Tylko mleczko ma w składzie filtry chemiczne
    Właśnie widzę i szukam czegoś innego
    Kupiłam młodemu już koszulkę z filtrem uv i czapkę

    🙎🏻‍♀️1985 PAI1 hetero, IO, 3x usuwane polipy (08.22, 06.23, 10.23)
    🙎🏻‍♂️1981
    13.11.23 transfer ❄️4.1.1
    20.11.23 bHCG -58
    22.11.23 bHCG- 150
    24.11.23 bHCG -345
    27.11.23 bHCG -1313
    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnkaSłomianka wrote:
    Właśnie widzę i szukam czegoś innego
    Kupiłam młodemu już koszulkę z filtrem uv i czapkę
    Pokaż

  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5303 4305

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnkaSłomianka wrote:
    Właśnie widzę i szukam czegoś innego
    Kupiłam młodemu już koszulkę z filtrem uv i czapkę

    Ja się czaiłam jeszcze na emolium. Możesz sobie poczytać ale dermedic miałam akurat dostępny stacjonarnie więc padło na niego. A jakiej firmy? Pokaż :D

  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny93 wrote:
    Tylko z pędzlem żeby to było higieniczne to trzeba by było go myć po każdym użyciu, bo jednak krem jest wilgotny, a to idealne siedlisko dla bakterii
    Przy raczkującym dziecku, które bierze do buzi totalnie wszystko to chyba pędzel by nie był mu straszny.
    Trochę bakterii w te czy wewte. Ja nie wiem jak my pójdziemy na plac zabaw, ja tego chyba nie przeżyje 🤣😉

  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5303 4305

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Przy raczkującym dziecku, które bierze do buzi totalnie wszystko to chyba pędzel by nie był mu straszny.
    Trochę bakterii w te czy wewte. Ja nie wiem jak my pójdziemy na plac zabaw, ja tego chyba nie przeżyje 🤣😉


    No do buzi to jedno, ale na buzię drugie. Może jestem przewrażliwiona, bo długo walczyłam z trądzikiem, więc mam fioła na punkcie higieny okołotwarzowej 🤣 Będziesz jak mój mąż xd Poszliśmy do logopedy żeby sprawdziła czy młody prawidłowo je, a on cały czas latał z chusteczką, bo mu spadnie i się pobrudzi xd Chociaż ja też byłam tak sterylnie wychowywana, a na szczęście bardzo rzadko choruję.

  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny93 wrote:
    No do buzi to jedno, ale na buzię drugie. Może jestem przewrażliwiona, bo długo walczyłam z trądzikiem, więc mam fioła na punkcie higieny okołotwarzowej 🤣 Będziesz jak mój mąż xd Poszliśmy do logopedy żeby sprawdziła czy młody prawidłowo je, a on cały czas latał z chusteczką, bo mu spadnie i się pobrudzi xd Chociaż ja też byłam tak sterylnie wychowywana, a na szczęście bardzo rzadko choruję.
    No ale on będzie wylizywal zjeżdżalnie na bank. Nie da na to patrzeć 🤣

  • AnkaSłomianka Autorytet
    Postów: 526 384

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupowałam na zalando lounge( które ktoś powinien mi zablokować🫣)

    https://www.aboutyou.pl/p/liewood/ochrona-uv-noah-24467756?vid=77670981&om_channel=PLA&view=adp&rh=09&dsw=31&lmk=4082&utm_content=152758506124&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=PLA_PL_AP_GENERIC_Best_CSS_ADF&gad_source=1&gbraid=0AAAAADH7xydCIKPrmRDgz_6HeY3nPaUMn&gclid=CjwKCAjw8IfABhBXEiwAxRHlsHuUREQojFVfK_3sHcQVRSzYJiglZjH73RUp_Tqh5X509J8lbkdXlhoCHucQAvD_BwE

    Liewood ma tam często bardzo dobre promocje
    Mam od nnich sporo innych rzeczy i jestem zadowolona.
    Wszystkie te uv to oczywiście nie jest bawełna, zobaczymy jak nam się to sprawdzi

    Jenny93 lubi tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️1985 PAI1 hetero, IO, 3x usuwane polipy (08.22, 06.23, 10.23)
    🙎🏻‍♂️1981
    13.11.23 transfer ❄️4.1.1
    20.11.23 bHCG -58
    22.11.23 bHCG- 150
    24.11.23 bHCG -345
    27.11.23 bHCG -1313
    age.png
  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5303 4305

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    No ale on będzie wylizywal zjeżdżalnie na bank. Nie da na to patrzeć 🤣

    Ja tego nie robiłam xd ale nie wiem czy to charakter czy wychowanie właśnie 🤣 ja z tych co zanim usiadłam na ławkę to musiałam wytrzeć, a jak mi się ręce w piaskownicy pobrudziły to miałam butelkę z wodą żeby polać. Na drzewa nie wchodziłam, bo jeszcze spadnę, po kałużach nie skakałam bo będę brudna, mokra i chora. I do dzisiaj tak mam, że ręce myję zawsze dwa razy, a owoce i warzywa tak długo, że inny by zdążył worek ziemniaków w tym czasie obrać i jeszcze zjeść xd I ja mam obawy trochę w innym kierunku, że moje dziecko będzie lubiło się pobrudzić, a ja nie będę mogła tego przełknąć. Chociaż bałagan podczas jedzenia mi nie przeszkadza i to ja strofowałam męża żeby dał mu się bawić. Może wyjdę jeszcze na ludzi 🤣

‹‹ 1501 1502 1503 1504 1505 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ