Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II
Odpowiedz

udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II

Oceń ten wątek:
  • PatrycjaBbbbb Autorytet
    Postów: 2729 3257

    Wysłany: 19 kwietnia 2025, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnkaSłomianka wrote:
    Kupowałam na zalando lounge( które ktoś powinien mi zablokować🫣)

    https://www.aboutyou.pl/p/liewood/ochrona-uv-noah-24467756?vid=77670981&om_channel=PLA&view=adp&rh=09&dsw=31&lmk=4082&utm_content=152758506124&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=PLA_PL_AP_GENERIC_Best_CSS_ADF&gad_source=1&gbraid=0AAAAADH7xydCIKPrmRDgz_6HeY3nPaUMn&gclid=CjwKCAjw8IfABhBXEiwAxRHlsHuUREQojFVfK_3sHcQVRSzYJiglZjH73RUp_Tqh5X509J8lbkdXlhoCHucQAvD_BwE

    Liewood ma tam często bardzo dobre promocje
    Mam od nnich sporo innych rzeczy i jestem zadowolona.
    Wszystkie te uv to oczywiście nie jest bawełna, zobaczymy jak nam się to sprawdzi

    No to szybko schnące materiały do użytku głównie na zewnętrznych kąpieliskach, plaża, basen przy domu. Tak na sucho może być faktycznie ciut za gorąco :) Może są też bawełniane bluzki z ochroną UV, bo my mamy na przykład bawełnianą czapeczkę z UV50+ 😜 nie wiem na ile to chwyt marketingowy a na ile fakt , pytanie czy nie każdy bawełniany longsleeve będzie stanowił taką ochronę, jako bariera fizyczna 😊

    Ogólnie te stroje się dobrze sprawdzają na wodne eskapady latem 😊

    A bluzeczka prześliczna!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2025, 08:02

    age.png

    age.png

    15. 03.2023 FET 4AA🥳🥳🥳!!!
    5dpt ⏸️
    6dpt Bhcg 38.4 mlU/mL
    8dpt Bhcg 132.3 mlU/mL
    10dpt Bhcg 337.2 mlU/mL
    12dpt Bhcg 824.8 mlU/mL
    14dpt Bhcg 2152.3 mlU/mL
    16 dpt GS 6mm + YS
    21 dpt Bhcg 21472.3 mlU/mL
    6w5d CRL 7.92mm + ♥️ + krwiak
    8w0d CRL 1.71cm + ♥️
    10w0d CRL 3.22cm
    12w3d CRL 6.3cm, prenatalne okej, chłopiec 🚗💙
    20w3d prenatalne II, 380g 🤩
    20.11 CC, 55cm, 3340g, 38+3

    04.2024 - naturals, rośnie mała Mikuszelka 🚺
    26.08.24 20w6d II prenatalne - 340g 🌸
    CC planowane na 29.12.2024 38+6
    Marcelka, 3380g, 52cm


    Sprzedaje na Vinted rzeczy po maluszkach 🛍️🛍️🛍️🛒🛒🛒

    https://www.vinted.pl/member/107424262-pattbbb
  • AnkaSłomianka Autorytet
    Postów: 526 384

    Wysłany: 19 kwietnia 2025, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatrycjaBbbbb wrote:
    No to szybko schnące materiały do użytku głównie na zewnętrznych kąpieliskach, plaża, basen przy domu. Tak na sucho może być faktycznie ciut za gorąco :) Może są też bawełniane bluzki z ochroną UV, bo my mamy na przykład bawełnianą czapeczkę z UV50+ 😜 nie wiem na ile to chwyt marketingowy a na ile fakt , pytanie czy nie każdy bawełniany longsleeve będzie stanowił taką ochronę, jako bariera fizyczna 😊

    Ogólnie te stroje się dobrze sprawdzają na wodne eskapady latem 😊

    A bluzeczka prześliczna!

    Ja głównie myślę o użytkowanie na tarasie przy mikro baseniku bo młody kocha wodę i chlapanie.
    Osobiście nienawidzę ubrań ze sztucznych materiałów i młody też nic takiego nie ma.
    Z tego co czytałam to bawełna, zwłaszcza jasna nie jest jakaś super barierą niestety. Rozważam też zakup dla siebie czegoś podobnego. Jestem blada i piegowata, mam alergię na promieniowanie objawiającą się pokrzywką, a jak już się opalę to wyglądam jak brudna🤷🏻‍♀️

    🙎🏻‍♀️1985 PAI1 hetero, IO, 3x usuwane polipy (08.22, 06.23, 10.23)
    🙎🏻‍♂️1981
    13.11.23 transfer ❄️4.1.1
    20.11.23 bHCG -58
    22.11.23 bHCG- 150
    24.11.23 bHCG -345
    27.11.23 bHCG -1313
    age.png
  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5303 4305

    Wysłany: 19 kwietnia 2025, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zdrowych i spokojnych świąt Wielkiej Nocy. Niech ten świąteczny czas będzie po brzegi wypełniony radością i głośnym śmiechem naszych dzieci, przegoni wszystkie troski i zmartwienia🐣🐑

    Rok temu byłam pełna obaw co będzie jutro. Dziś szykuję małemu pierwszy mikrokoszyczek i nie mogę uwierzyć jaką jestem szczęściarą, że go mam 🥹❤️

    monester, Mimi09, Mas, Hope_89, Kasiek789, Nowa na forum lubią tę wiadomość

  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 19 kwietnia 2025, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pierwsze święta wielkanocne z kurzem na półkach, brudna podłoga a okna to szkoda gadać 😛
    I ogólnie mam to wszystko gdzieś ;) priorytety się zmieniły

    AnkaSłomianka, Mimi09, Hope_89, Monita, Kasiek789, Nowa na forum, gosinka lubią tę wiadomość

  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5303 4305

    Wysłany: 19 kwietnia 2025, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    U mnie pierwsze święta wielkanocne z kurzem na półkach, brudna podłoga a okna to szkoda gadać 😛
    I ogólnie mam to wszystko gdzieś ;) priorytety się zmieniły


    Przestań 🤣 U mnie przez okna to już prawie nic nie widać. Rolet nie trzeba zasłaniać 😁

  • EBa Ekspertka
    Postów: 241 557

    Wysłany: 19 kwietnia 2025, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrowych, spokojnych Świąt Wielkanocnych 🐣 Bo żeby były wyjątkowe to nie muszę Wam życzyć dzięki wszystkim dzieciaczkom 🥰

    AnkaSłomianka, Mimi09, Jenny93, Kasiek789, Nowa na forum lubią tę wiadomość

    Córka, ciąża naturalna, 02.2019
    Aniołek, ciąża naturalna, 04.2021 13 tc
    Córka, in-vitro, urodzona 09.2024
  • PatrycjaBbbbb Autorytet
    Postów: 2729 3257

    Wysłany: 19 kwietnia 2025, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnkaSłomianka wrote:
    Ja głównie myślę o użytkowanie na tarasie przy mikro baseniku bo młody kocha wodę i chlapanie.
    Osobiście nienawidzę ubrań ze sztucznych materiałów i młody też nic takiego nie ma.
    Z tego co czytałam to bawełna, zwłaszcza jasna nie jest jakaś super barierą niestety. Rozważam też zakup dla siebie czegoś podobnego. Jestem blada i piegowata, mam alergię na promieniowanie objawiającą się pokrzywką, a jak już się opalę to wyglądam jak brudna🤷🏻‍♀️

    A to będzie super się sprawdzało, my tak użytkowaliśmy zeszłego lata taki strój

    Basenik polecam płytki z dmuchanym dnem, ja lałam zwykle ciepłą wodę codziennie i mały się pluskał 🙂 czasami mu się tam ulało, zdarzyła się też kupa 😆 więc łatwiej tak wymienić wodę

    Btw na BestSecret z liewood są kąpielówki do kompletu z tej serii co wysłałaś 😜 szukam dla starszaka jeszcze stroju na zmianę i rzucił mi się w oczy ten print

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2025, 19:57

    AnkaSłomianka lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png

    15. 03.2023 FET 4AA🥳🥳🥳!!!
    5dpt ⏸️
    6dpt Bhcg 38.4 mlU/mL
    8dpt Bhcg 132.3 mlU/mL
    10dpt Bhcg 337.2 mlU/mL
    12dpt Bhcg 824.8 mlU/mL
    14dpt Bhcg 2152.3 mlU/mL
    16 dpt GS 6mm + YS
    21 dpt Bhcg 21472.3 mlU/mL
    6w5d CRL 7.92mm + ♥️ + krwiak
    8w0d CRL 1.71cm + ♥️
    10w0d CRL 3.22cm
    12w3d CRL 6.3cm, prenatalne okej, chłopiec 🚗💙
    20w3d prenatalne II, 380g 🤩
    20.11 CC, 55cm, 3340g, 38+3

    04.2024 - naturals, rośnie mała Mikuszelka 🚺
    26.08.24 20w6d II prenatalne - 340g 🌸
    CC planowane na 29.12.2024 38+6
    Marcelka, 3380g, 52cm


    Sprzedaje na Vinted rzeczy po maluszkach 🛍️🛍️🛍️🛒🛒🛒

    https://www.vinted.pl/member/107424262-pattbbb
  • PatrycjaBbbbb Autorytet
    Postów: 2729 3257

    Wysłany: 19 kwietnia 2025, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny93 wrote:
    Przestań 🤣 U mnie przez okna to już prawie nic nie widać. Rolet nie trzeba zasłaniać 😁

    U mnie jest banan rozmazany na szybie od dwóch dni 🥲🍌

    Kasiek789, Nowa na forum, Bunkierka, gosinka lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png

    15. 03.2023 FET 4AA🥳🥳🥳!!!
    5dpt ⏸️
    6dpt Bhcg 38.4 mlU/mL
    8dpt Bhcg 132.3 mlU/mL
    10dpt Bhcg 337.2 mlU/mL
    12dpt Bhcg 824.8 mlU/mL
    14dpt Bhcg 2152.3 mlU/mL
    16 dpt GS 6mm + YS
    21 dpt Bhcg 21472.3 mlU/mL
    6w5d CRL 7.92mm + ♥️ + krwiak
    8w0d CRL 1.71cm + ♥️
    10w0d CRL 3.22cm
    12w3d CRL 6.3cm, prenatalne okej, chłopiec 🚗💙
    20w3d prenatalne II, 380g 🤩
    20.11 CC, 55cm, 3340g, 38+3

    04.2024 - naturals, rośnie mała Mikuszelka 🚺
    26.08.24 20w6d II prenatalne - 340g 🌸
    CC planowane na 29.12.2024 38+6
    Marcelka, 3380g, 52cm


    Sprzedaje na Vinted rzeczy po maluszkach 🛍️🛍️🛍️🛒🛒🛒

    https://www.vinted.pl/member/107424262-pattbbb
  • Mas Autorytet
    Postów: 4663 3243

    Wysłany: 19 kwietnia 2025, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    U mnie pierwsze święta wielkanocne z kurzem na półkach, brudna podłoga a okna to szkoda gadać 😛
    I ogólnie mam to wszystko gdzieś ;) priorytety się zmieniły

    U nas tak samo i trochę mnie to stresuje. A raczej stresowało. Teraz już przeszło 🙂
    No dobra, podłogę umyliśmy 😆

    izabelka90 lubi tę wiadomość

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 1❄️ czeka
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • Mas Autorytet
    Postów: 4663 3243

    Wysłany: 19 kwietnia 2025, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, radosnych Świąt! 🐇🌷🐣
    Chyba dla nas wszystkich pierwsza Wielkanoc z naszymi małymi cudami 🥰

    izabelka90, Jenny93, Kasiek789, Rosa_13, _Pina, Nowa na forum lubią tę wiadomość

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 1❄️ czeka
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 19 kwietnia 2025, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mas wrote:
    U nas tak samo i trochę mnie to stresuje. A raczej stresowało. Teraz już przeszło 🙂
    No dobra, podłogę umyliśmy 😆
    Względnie czysta podłoga to luksus 😅 wystarczy 😁


    Mas lubi tę wiadomość

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 19 kwietnia 2025, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakąś polecajka okularów dla bobasa? 😎

  • Mas Autorytet
    Postów: 4663 3243

    Wysłany: 19 kwietnia 2025, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Dziewczyny jakąś polecajka okularów dla bobasa? 😎

    Ponoć babiators są fajne, ale to wiem tylko że słyszenia, bo okulary to ja se mogę założyć, nie moje dziecko 😛

    izabelka90 lubi tę wiadomość

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 1❄️ czeka
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • PatrycjaBbbbb Autorytet
    Postów: 2729 3257

    Wysłany: 19 kwietnia 2025, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Dziewczyny jakąś polecajka okularów dla bobasa? 😎

    Iza kup najpierw jakieś zwyklaki w rossku i przymierz czy wgl będzie chciał mieć na twarzy 😜

    My mamy teraz okulary Kietla ale młody też wytrzymuje krótką chwilę 😜

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2025, 21:33

    izabelka90 lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png

    15. 03.2023 FET 4AA🥳🥳🥳!!!
    5dpt ⏸️
    6dpt Bhcg 38.4 mlU/mL
    8dpt Bhcg 132.3 mlU/mL
    10dpt Bhcg 337.2 mlU/mL
    12dpt Bhcg 824.8 mlU/mL
    14dpt Bhcg 2152.3 mlU/mL
    16 dpt GS 6mm + YS
    21 dpt Bhcg 21472.3 mlU/mL
    6w5d CRL 7.92mm + ♥️ + krwiak
    8w0d CRL 1.71cm + ♥️
    10w0d CRL 3.22cm
    12w3d CRL 6.3cm, prenatalne okej, chłopiec 🚗💙
    20w3d prenatalne II, 380g 🤩
    20.11 CC, 55cm, 3340g, 38+3

    04.2024 - naturals, rośnie mała Mikuszelka 🚺
    26.08.24 20w6d II prenatalne - 340g 🌸
    CC planowane na 29.12.2024 38+6
    Marcelka, 3380g, 52cm


    Sprzedaje na Vinted rzeczy po maluszkach 🛍️🛍️🛍️🛒🛒🛒

    https://www.vinted.pl/member/107424262-pattbbb
  • EBa Ekspertka
    Postów: 241 557

    Wysłany: 19 kwietnia 2025, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Dziewczyny jakąś polecajka okularów dla bobasa? 😎

    Iza ja dla starszej córki kupiłam z polecajki z innego wątku okularki firmu Izipizi, ale miała wtedy chyba 3 latka więc była sporo starsza niż nasze bobasy teraz, z tego co pamiętam są rozmiary i dla dzidziusiów z tej firmy. Fajne w tych okularkach jest to że mają dodatkowo pasek którym można spiąć z tyłu okularki i nie będą spadały (nie wiem czy mają to wszystkie modele), chociaż możliwe że inne też mają - nie robiłam rekonesansu głębszego kupiłam zaraz po przeczytaniu polecajki. Córka ma je 3 lata i są trwałe muszę stwoerdzic pomimo że czasem zgarnie je do jakiejś zabawy. Kosztują chyba stówkę z jakimś hakiem z tego co kojarzę, ale to pewnie też zależy od sklepu.

    izabelka90 lubi tę wiadomość

    Córka, ciąża naturalna, 02.2019
    Aniołek, ciąża naturalna, 04.2021 13 tc
    Córka, in-vitro, urodzona 09.2024
  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 19 kwietnia 2025, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okulary albo markowe z filtrem albo wcale - te tanie to najgorsze zło, bo rozszerza się źrenica bo przyciemniane szkła, a promieniowanie UV wnika, to już lepiej bez okularów

    Monita lubi tę wiadomość

  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 3748 4230

    Wysłany: 19 kwietnia 2025, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    U mnie pierwsze święta wielkanocne z kurzem na półkach, brudna podłoga a okna to szkoda gadać 😛
    I ogólnie mam to wszystko gdzieś ;) priorytety się zmieniły

    Jejku ! Mam to samo. Podłoga przy krzesełku małej to już masakra 😂. W tym roku stołuje się u rodziny, rozkład jazdy rozpisany. Podoba mi się to 😆
    Okna myłam w pokojach tylko, bo ich nie dotykałam prawie rok, reszta czeka na chęci 🙏
    Normalnie , to bym do tego wszystkiego nie dopuściła, ale tak jak piszesz, priorytety całkiem inne

    Również życzę Wam spokojnych świąt w gronie rodziny - wyjątkowe w tym roku, bo w większym gronie 🥰 🐣

    Jenny93, Mas, Nowa na forum lubią tę wiadomość

    event.png
    39+1 4000g 56cm ☀️
    👧🏻♡
  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 3748 4230

    Wysłany: 19 kwietnia 2025, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatrycjaBbbbb wrote:
    U mnie jest banan rozmazany na szybie od dwóch dni 🥲🍌

    Hahahah uśmiałam się 😂 bo małej dałam banana po 2 s. Nim rzuciła, pies go „olał” i tak leżał do następnego poranka 🤣

    Nowa na forum lubi tę wiadomość

    event.png
    39+1 4000g 56cm ☀️
    👧🏻♡
  • Kessa Autorytet
    Postów: 2863 3467

    Wysłany: 20 kwietnia 2025, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EBa wrote:
    Iza ja dla starszej córki kupiłam z polecajki z innego wątku okularki firmu Izipizi, ale miała wtedy chyba 3 latka więc była sporo starsza niż nasze bobasy teraz, z tego co pamiętam są rozmiary i dla dzidziusiów z tej firmy. Fajne w tych okularkach jest to że mają dodatkowo pasek którym można spiąć z tyłu okularki i nie będą spadały (nie wiem czy mają to wszystkie modele), chociaż możliwe że inne też mają - nie robiłam rekonesansu głębszego kupiłam zaraz po przeczytaniu polecajki. Córka ma je 3 lata i są trwałe muszę stwoerdzic pomimo że czasem zgarnie je do jakiejś zabawy. Kosztują chyba stówkę z jakimś hakiem z tego co kojarzę, ale to pewnie też zależy od sklepu.
    Ja mam te.
    Moja raz na taki dzień, że jest spoko i ich nie rusza, a innego dnia zdejmuje w sekundzie i lądują na ziemi 🙈




    Spokojnych i zdrowych świąt, dziewczyny 😍

    Mas, izabelka90, Nowa na forum lubią tę wiadomość

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰 13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸 21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀 25+2 -> 903g małej królewny 🥰 30+0 -> 1730g pannicy ♥️ 34+2 -> 2960g 🎀
    40+3 -> Królewna jest z nami 😍 4070g,62cm 💕
    age.png
    Na feriach ❄️❄️❄️
  • Mas Autorytet
    Postów: 4663 3243

    Wysłany: 20 kwietnia 2025, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Okulary albo markowe z filtrem albo wcale - te tanie to najgorsze zło, bo rozszerza się źrenica bo przyciemniane szkła, a promieniowanie UV wnika, to już lepiej bez okularów

    My chcemy w domu przyzwyczaić w takich tanich.
    Serio, nie sądzę, za ten mój dzik zaakceptuje jakieś

    izabelka90 lubi tę wiadomość

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 1❄️ czeka
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
‹‹ 1502 1503 1504 1505 1506 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ