Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II
Odpowiedz

udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II

Oceń ten wątek:
  • Mas Autorytet
    Postów: 4663 3243

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Kate a teraz po tych przerwach na choroby to chętnie młody wraca do żłobka ? I jak sobie radzicie w pracy gdy on chory ?

    O właśnie, dobre pytania. My nie mamy nikogo do pomocy, więc nie wiem, jak to będzie.

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 1❄️ czeka
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Jakie macie patenty na szybkie sosy do makaronu ? Gotówce, pół gotówce lub robione samodzielnie ?
    Ja na przykład lubię słoiczek gerbera zielony groszek, cukinia, brokuł - smakuje naturalnie, używam jako sos do makaronu.

    Gotuję makaron orzo razem z brokułem (tak, aby brokuł się lekko rozgotował). Odlewam wodę i energicznie mieszam. Dodaję mascarpone i śmietanę kwaśną. Dla nas robię tak samo tylko zamiast mascarpone dodaję ser lazur. Pyyycha!

    Druga opcja: gotuję dynię na parze. Rozgniatam widelcem i dodaję mleczko kokosowe.

    Trzecia opcja to teraz oczywiście truskawki z jogurtem greckim. Dosładzam namoczonymi wcześniej daktylami. Wszystko blenduję i voila - gotowe.

    monester, Kasiek789 lubią tę wiadomość

    age.png
  • AnkaSłomianka Autorytet
    Postów: 526 384

    Wysłany: 11 czerwca 2025, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiosnyFanka wrote:
    Gotuję makaron orzo razem z brokułem (tak, aby brokuł się lekko rozgotował). Odlewam wodę i energicznie mieszam. Dodaję mascarpone i śmietanę kwaśną. Dla nas robię tak samo tylko zamiast mascarpone dodaję ser lazur. Pyyycha!

    Druga opcja: gotuję dynię na parze. Rozgniatam widelcem i dodaję mleczko kokosowe.

    Trzecia opcja to teraz oczywiście truskawki z jogurtem greckim. Dosładzam namoczonymi wcześniej daktylami. Wszystko blenduję i voila - gotowe.

    Do niedawna można było kupić sproszkowane daktyle, ale zniknęły 🙀🙀

    🙎🏻‍♀️1985 PAI1 hetero, IO, 3x usuwane polipy (08.22, 06.23, 10.23)
    🙎🏻‍♂️1981
    13.11.23 transfer ❄️4.1.1
    20.11.23 bHCG -58
    22.11.23 bHCG- 150
    24.11.23 bHCG -345
    27.11.23 bHCG -1313
    age.png
  • Cynamonka Autorytet
    Postów: 373 582

    Wysłany: 11 czerwca 2025, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam sos z bakłażana, pieczarek i pomidorów. Doprawiam bazylią, czosnkiem i odrobiną mozzarelli.

    Ja nadal nie daję dziecku makaronu w całości, ale czas najwyższy. Jakie kształty najchętniej i bezpiecznie zjadają Wasze dzieci?

    '89, PCOS, brak jajowodu po cp
    Pierwsza stymulacja, wrzesień 2023: ❄️❄️❄️ (niebadane)
    1 Transfer (4bb) - 10dpt 423 -> 14dpt 1981 -> 16dpt 3721
    USG 29dpt - jest ❤️
    age.png

    2 Transfer (4bb) ❌ beta 0
    3 Transfer (3bb) ❌ biochem

    Druga stymulacja, luty 2026: ❄️❄️❄️ (PGT-A ✔️)
    histero - obraz niejednoznaczny 🤨
    cd138 ✅ eBiom ✅
    4 Transfer (3bb) ❌ beta 0
  • KateM Autorytet
    Postów: 5968 8105

    Wysłany: 11 czerwca 2025, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Kate a teraz po tych przerwach na choroby to chętnie młody wraca do żłobka ? I jak sobie radzicie w pracy gdy on chory ?

    Teraz ma kryzys, więc chodzi znowu do żłobka z płaczem, ale uspokaja się tam po jakimś czasie, wg mnie żłobek a lęk separacyjny jest problemem.
    Gorzej idzie do żłobka jak siedzi w domu, do tej pory 50:50 opiekę brał mąż i przyjeżdżała teściowa, ale ma jakieś problemy zdrowotne i robotę na działce, wyjazdy nad morze więc zostaliśmy sami na ten moment.

    Ale jak jesteśmy w ciągu żłobka, to on się cieszy i sam rwie do drzwi, przynosi ubrania i buty i czeka, jedynie moment przekazywania jest z podkowa albo płaczem.

    W pracy jest ciężko jak syn w domu, bo praca zdalna mimo różnicy piętra to ogarnianie i pomoc drugiej osobie jest potrzebna, plus typ wymagającego chłopca który jak się źle czuje to dużo płacze więc ratujemy się dużą ilością przebywania na zewnątrz, koło domu.

    Jedyny plus to zaangażowany tato, ale na przyszłość planujemy nianię która przyjdzie jak będzie chory, sąsiadów mama jest na emeryturze i zaczęła pomagać w opiece więc chcemy ją zaangażować do pomocy, by nie brać ciągle opieki/zwolnien.

    @Mas ale to minęło 😆😬 grunt to się nie zamykać, a jak coś nie będzie pasowało to szukać nawet innej placówki, ale też trochę im ufać i kontrolować 😀🤭

    @wiosny fanka dalej podtrzymuje, że z chęcią wykupię catering u Ciebie 😃

    Mas, WiosnyFanka lubią tę wiadomość

    kirAA, allo-mlr 0, morfo 0%,2%, Fragmentacja DNA - 28%,ŻPN II st
    Kariotyp❗️BT (11;22)
    03.2022 I IVF - Artemida Białystok
    09.03 punkcja ❄️❄️08.04 transfer 1AA ❄️ 10dpt < 1.1 05.05 transfer 3AA ❄️ 6-6,8-11,10-5 cb💔🖤
    06.2022 II IVF długi protokół
    04.07 punkcja❄️❄️❄️❄️ 08.09 transfer 1BB, accofil + acard 14.09 6dpt <0.2 🖤09.10 transfer 4AA accofil+acard 4dpt - 3,7 6dpt-8,2 8dpt - 4.6 💔🖤
    09.11 transfer 4AA 6-3.5,8-17,9-25,10-27,12-18💔🖤
    14.12 transfer 3AB 5 -13,7 - 27.1 💔🖤
    16.01.2023 - Invimed Wrocław - start
    13.02 punkcja
    8❄️ zbadanych 2❄️BT
    19.04 - 7 transfer 4AA
    4dpt 9, 7dpt 45,10dpt 243, 13dpt 810, 15dpt 1872, 17dpt 3401, 27dpt usg + wlew ivig
    21w3 440g chłopaka 🐥
    28w5 1438g chłopaka🐥
    35w3 2700g chłopaka 🐣
    age.png
  • AnkaSłomianka Autorytet
    Postów: 526 384

    Wysłany: 11 czerwca 2025, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonka wrote:
    Ja polecam sos z bakłażana, pieczarek i pomidorów. Doprawiam bazylią, czosnkiem i odrobiną mozzarelli.

    Ja nadal nie daję dziecku makaronu w całości, ale czas najwyższy. Jakie kształty najchętniej i bezpiecznie zjadają Wasze dzieci?

    Młody je głównie radiatori( kroję je wzdłuż) bo dużo sosu „łapią”
    Świderki też dają radę

    🙎🏻‍♀️1985 PAI1 hetero, IO, 3x usuwane polipy (08.22, 06.23, 10.23)
    🙎🏻‍♂️1981
    13.11.23 transfer ❄️4.1.1
    20.11.23 bHCG -58
    22.11.23 bHCG- 150
    24.11.23 bHCG -345
    27.11.23 bHCG -1313
    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 11 czerwca 2025, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonka wrote:
    Ja polecam sos z bakłażana, pieczarek i pomidorów. Doprawiam bazylią, czosnkiem i odrobiną mozzarelli.

    Ja nadal nie daję dziecku makaronu w całości, ale czas najwyższy. Jakie kształty najchętniej i bezpiecznie zjadają Wasze dzieci?
    Ja podaję rurki i świderki.

    Kasiek789 lubi tę wiadomość

  • Mas Autorytet
    Postów: 4663 3243

    Wysłany: 11 czerwca 2025, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonka wrote:
    Ja polecam sos z bakłażana, pieczarek i pomidorów. Doprawiam bazylią, czosnkiem i odrobiną mozzarelli.

    Ja nadal nie daję dziecku makaronu w całości, ale czas najwyższy. Jakie kształty najchętniej i bezpiecznie zjadają Wasze dzieci?

    U nas świderki pełnoziarniste lubelli. Szybko się gotują i są smaczne. A nie lubię pełnoziarnistych makaronów.

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 1❄️ czeka
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • Mi_Lusia Autorytet
    Postów: 535 381

    Wysłany: 11 czerwca 2025, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonka wrote:
    Ja polecam sos z bakłażana, pieczarek i pomidorów. Doprawiam bazylią, czosnkiem i odrobiną mozzarelli.

    Ja nadal nie daję dziecku makaronu w całości, ale czas najwyższy. Jakie kształty najchętniej i bezpiecznie zjadają Wasze dzieci?
    Moja najbardziej lubi penne

    05.2025 🩷
    preg.png
  • zosiaaaa Autorytet
    Postów: 1850 2126

    Wysłany: 11 czerwca 2025, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mas wrote:
    Kate, ja już jestem na wychowawczym 😆 tylko trzy miesiące, ale jednak.
    Poza tym, masz rację 🙂
    I właśnie w tym problem, nie zgadzam się z naszą decyzja 😉, ale nie mam wyjścia.

    Mimo wszystko jestem zdania, że najpierw na żłobek musi być gotowy rodzic, by było gotowe dziecko. Ja w pracy czuję się super, bo do życia potrzebuje kontaktu z ludźmi, wyjścia z domu i mam poczucie że dziecko w tym czasie świetnie spędza czas, jest zaopiekowane. Dla porównania do dziadków nie mam grama zaufania.

    Kasiek789 lubi tę wiadomość

    Starania od 2017r.
    01.2022r. pierwsza wizyta Gameta Rzgów
    05.2022r. FET: 4AB beta 0
    06.2022r. FET: 4CC beta 0
    10.2022r. histeroskopia: przewlekły stan zapalny endometrium
    03.2023r. FET: 4CC
    beta 10dpt: 253,8 mlU/ml
    beta 12dpt: 799,7 mlU/ml
    41+2 CC 4180g 60cm 10 pkt ♥️

    age.png
  • Monita Autorytet
    Postów: 475 1212

    Wysłany: 11 czerwca 2025, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dziś roczek 🥹 nie wiem kiedy to zleciło, siedzę i oglądam zdjęcia z zeszłego roku i oczy zaszkolne 🥰 tak długo na to czekałam, a czas z dzieckiem pędzi jak szalony.

    AnkaSłomianka, izabelka90, monester, Jenny93, Rosa_13, EBa, Saimi, Kessa, Mas, Kasiek789 lubią tę wiadomość

    👩89'
    ➡️IO ➡️hiperprolaktynemia ➡️PCO ➡️PAI1 ➡️przeciwciała przeciwplemnikowe ➡️cross-match 21,6% ➡️allo MLR 0%➡️KIR Bx

    👨80'
    ➡️obniżone parametry nasienia ➡️ żylaki powrózka nasiennego

    Rozpoczęcie starań - 2015
    IUI - 4 ❌
    2019 ciąża naturalna - 6 t.c. serduszko przestało bić 😪💔

    01.2023 I prcedura IVF <Bocian Warszawa>
    12.01.2023 punkcja - 24🥚19 dojrzałych - 13 zamrożonych, 6 zapłodnionych
    Mamy 2❄ 5 A.A. 😍

    11.02.2023 transfer FET
    6 dpt ⏸ ❌CB 😪

    17.03.2023 transfer FET ❌ 😪

    06.2023 II procedura IVF
    5 zarodków 😍

    07.06.2023 transfer ET ❌ 😪

    29.09.2023 transfer FET
    6 dpt ⏸, 7 dpt 98.3, 10 dpt 475, 14 dpt 2704, 18 dpt pęcherzyk ciążowy z uwidocznionym pęcherzykiem żółtkowym 🥰, 25 dpt ❤
    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 11 czerwca 2025, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monita wrote:
    U nas dziś roczek 🥹 nie wiem kiedy to zleciło, siedzę i oglądam zdjęcia z zeszłego roku i oczy zaszkolne 🥰 tak długo na to czekałam, a czas z dzieckiem pędzi jak szalony.
    Aż oczy mu się zeszklily 🥹 wszystkiego najlepszego dla córeczki ❤️😍🤩 zdrówka 😚

    Monita lubi tę wiadomość

  • Rosa_13 Autorytet
    Postów: 1105 1876

    Wysłany: 11 czerwca 2025, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monita wrote:
    U nas dziś roczek 🥹 nie wiem kiedy to zleciło, siedzę i oglądam zdjęcia z zeszłego roku i oczy zaszkolne 🥰 tak długo na to czekałam, a czas z dzieckiem pędzi jak szalony.

    Sto lat dla córeczki 🍀🍓 samych pięknych chwil ❤️

    Monita lubi tę wiadomość

    age.png

    Moja Dziewczynka 3500g ❤️🌹
  • Mi_Lusia Autorytet
    Postów: 535 381

    Wysłany: 11 czerwca 2025, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiaaaa wrote:
    Mimo wszystko jestem zdania, że najpierw na żłobek musi być gotowy rodzic, by było gotowe dziecko. Ja w pracy czuję się super, bo do życia potrzebuje kontaktu z ludźmi, wyjścia z domu i mam poczucie że dziecko w tym czasie świetnie spędza czas, jest zaopiekowane. Dla porównania do dziadków nie mam grama zaufania.
    A moim zdaniem nie ma co porównywać przypadków i zakładać, że któraś opcja jest lepsza a któraś gorsza. Sama napisałaś że TY czujesz się dobrze w pracy, a są kobiety dla których praca to praca, a dopiero czas spędzony w domu z dzieckiem daje im satysfakcję. Dalej, są przypadki, że kobieta chciałaby zostać w domu, ale nie może sobie na to pozwolić i ten żłobek jest jedynym rozwiązaniem . Tak samo są takie babcie i dziadkowie, którzy będą super opieką dla malucha, a są tacy którzy kompletnie się do tego nie nadają.
    Myślę, że tutaj każda z nas chce jak najlepiej dla swojego dziecka i stara się w tym duchu podejmować wszystkie decyzje. A, że czasem musimy wybrać coś wbrew sobie… no cóż takie życie.

    AnkaSłomianka, WiosnyFanka, Kessa, Mas, Monita, Kasiek789 lubią tę wiadomość

    05.2025 🩷
    preg.png
  • Saimi Autorytet
    Postów: 1435 1453

    Wysłany: 11 czerwca 2025, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monita wrote:
    U nas dziś roczek 🥹 nie wiem kiedy to zleciło, siedzę i oglądam zdjęcia z zeszłego roku i oczy zaszkolne 🥰 tak długo na to czekałam, a czas z dzieckiem pędzi jak szalony.

    Wszystkiego najlepszego dla małej gwiazdki 😘

    Monita lubi tę wiadomość

    1 ivf i A na świecie ❤️🥰💓
    Czy będzie kolejny cud?

    age.png
  • zosiaaaa Autorytet
    Postów: 1850 2126

    Wysłany: 11 czerwca 2025, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi_Lusia wrote:
    A moim zdaniem nie ma co porównywać przypadków i zakładać, że któraś opcja jest lepsza a któraś gorsza. Sama napisałaś że TY czujesz się dobrze w pracy, a są kobiety dla których praca to praca, a dopiero czas spędzony w domu z dzieckiem daje im satysfakcję. Dalej, są przypadki, że kobieta chciałaby zostać w domu, ale nie może sobie na to pozwolić i ten żłobek jest jedynym rozwiązaniem . Tak samo są takie babcie i dziadkowie, którzy będą super opieką dla malucha, a są tacy którzy kompletnie się do tego nie nadają.
    Myślę, że tutaj każda z nas chce jak najlepiej dla swojego dziecka i stara się w tym duchu podejmować wszystkie decyzje. A, że czasem musimy wybrać coś wbrew sobie… no cóż takie życie.

    Przedstawiam inny punkt widzenia, jednocześnie będąc głosem kobiet, dla których powrót do pracy i danie dziecka do żłobka nie wywoływało ani przez sekundę żadnych wyrzutów sumienia ani smutku. Jak któraś czuję podobnie, to niech ma świadomość, że to jest absolutnie w porządku. I tak, kocham spędzać czas ze swoim dzieckiem, daje mi to ogromne szczęście i satysfakcję. Czuję się życiowo i zawodowo absolutnie totalnie spełniona.

    Jeżeli któraś nie może pozwolić sobie na zostanie z dzieckiem w domu, to proszę, nie katujcie się wyrzutami sumienia, czy założeniem, że żłobek to zło. Taki był cel mojej wypowiedzi w tym temacie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2025, 20:55

    WiosnyFanka, Kasiek789 lubią tę wiadomość

    Starania od 2017r.
    01.2022r. pierwsza wizyta Gameta Rzgów
    05.2022r. FET: 4AB beta 0
    06.2022r. FET: 4CC beta 0
    10.2022r. histeroskopia: przewlekły stan zapalny endometrium
    03.2023r. FET: 4CC
    beta 10dpt: 253,8 mlU/ml
    beta 12dpt: 799,7 mlU/ml
    41+2 CC 4180g 60cm 10 pkt ♥️

    age.png
  • Mi_Lusia Autorytet
    Postów: 535 381

    Wysłany: 11 czerwca 2025, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiaaaa wrote:
    Przedstawiam inny punkt widzenia, jednocześnie będąc głosem kobiet, dla których powrót do pracy i danie dziecka do żłobka nie wywoływało ani przez sekundę żadnych wyrzutów sumienia ani smutku. Jak któraś czuję podobnie, to niech ma świadomość, że to jest absolutnie w porządku. I tak, kocham spędzać czas ze swoim dzieckiem, daje mi to ogromne szczęście i satysfakcję. Czuję się życiowo i zawodowo absolutnie totalnie spełniona.

    Jeżeli któraś nie może pozwolić sobie na zostanie z dzieckiem w domu, to proszę, nie katujcie się wyrzutami sumienia, czy założeniem, że żłobek to zło. Taki był cel mojej wypowiedzi w tym temacie.
    Ja też chciałam podkreślić, że nie ma tylko jednej i słusznej drogi. I tak jak żłobek nie jest złem, tak też nie można zarzucać kobietom zostającym w domu braku ambicji.
    Ja ze SWOJEJ j perspektywy uważam, że mam ogromny przywilej móc zostać z dzieckiem w domu przynajmniej do jej drugich urodzin.

    Mas lubi tę wiadomość

    05.2025 🩷
    preg.png
  • zosiaaaa Autorytet
    Postów: 1850 2126

    Wysłany: 11 czerwca 2025, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi_Lusia wrote:
    Ja też chciałam podkreślić, że nie ma tylko jednej i słusznej drogi. I tak jak żłobek nie jest złem, tak też nie można zarzucać kobietom zostającym w domu braku ambicji.
    Ja ze SWOJEJ j perspektywy uważam, że mam ogromny przywilej móc zostać z dzieckiem w domu przynajmniej do jej drugich urodzin.

    Ehhh. Tylko kobieta kobiecie potrafi wmówić coś czego nie powiedziała, ani nawet nie miała na myśli 🙂

    KateM lubi tę wiadomość

    Starania od 2017r.
    01.2022r. pierwsza wizyta Gameta Rzgów
    05.2022r. FET: 4AB beta 0
    06.2022r. FET: 4CC beta 0
    10.2022r. histeroskopia: przewlekły stan zapalny endometrium
    03.2023r. FET: 4CC
    beta 10dpt: 253,8 mlU/ml
    beta 12dpt: 799,7 mlU/ml
    41+2 CC 4180g 60cm 10 pkt ♥️

    age.png
  • Sernik Autorytet
    Postów: 910 1331

    Wysłany: 11 czerwca 2025, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od siebie powiem, że od poniedziałku zaczęłyśmy z maleńką adaptację w żłobku. Na razie przychodzimy na godzinkę. Ja wracam do pracy od września bo po prostu jedna wypłata nie wystarczy. Przez tę godzinkę mała się bawi, nie marudzi. Jestem pozytywnie nastawiona, aczkolwiek dzisiaj mnie naszły wątpliwości. Wciąż karmię piersią i mała domaga się piersi w ciagu dnia. Dzisiaj ciocia ze żłobka zwróciła uwagę że młoda zaczepiała ją za bluzkę. Kurczę nie wiem jak to będzie… nie chcę jej odstawiać od piersi. Docelowo ma zostawać w żłobku od 7:30 do 15:30 i idealnie byłoby dawać jej jeszcze pierś przed żłobkiem i wieczorem… nie wiem jak nam to wyjdzie 😒

    25.05.2024❤️🤱🏻
    age.png
  • Kasiek789 Autorytet
    Postów: 3682 7484

    Wysłany: 11 czerwca 2025, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monita wrote:
    U nas dziś roczek 🥹 nie wiem kiedy to zleciło, siedzę i oglądam zdjęcia z zeszłego roku i oczy zaszkolne 🥰 tak długo na to czekałam, a czas z dzieckiem pędzi jak szalony.

    U nas w piątek, a rok temu o tej porze byłam już w szpitalu 🥹 Dzisiaj natomiast siedzę na wyprzedaży online w H&M i zamawiam jej jeansy, białą bluzkę, ogolnie ciuchy na 92 i się popłakałam, że ona już taka „dorosla” 😭

    Monita, Jenny93, izabelka90, WiosnyFanka lubią tę wiadomość

    🔹Ja 85’
    Endometrioza
    MTHFR C677T hetero, PAI-1 homo
    Mięśniaki, AMH: 1,07 (11/22), 0,54 (25’)
    Cross match - 39%, Allo MLR - 27,9 %, KIR Bx (brakuje 2DS3)
    🔹Mąż 84’: DFI: 38%, morfo 2%
    🔹Kariotypy oboje ✅

    03/2019: 💔 👼

    01/2023 IVF
    20.01. Punkcja - 8 komórek, 6 dojrzałych, 5 zapłodnionych, 4 blastki
    25.01. ET 5.2.2. Clexane, Acard, Encorton, Siofor 500
    03.03. 💔 7tc 💙👼

    03.10 🍁 FET 3.1.2. Clexane, Acard, Prograf 0,5, Accofil, Siofor 500
    5dpt ⏸️bHCG: 7dpt - 61 9dpt - 152, 11dpt - 286 12dpt - 505, 21dpt - 14321 💗
    7+5 CRL: 1,39 cm, FHR: 154 bpm
    11+4 Nifty - ryzyka niskie 🎀 👧🏻

    13.06.2024 39+0, CC, 3660 gr, 58 cm 🩷 Mała na świecie!

    age.png

    ❄️❄️ (5.1.1., 5.2.2.)
‹‹ 1547 1548 1549 1550 1551 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ