Walczymy o rodzeństwo ❤️💪
-
WIADOMOŚĆ
-
Hej dziewczyny, u mnie niestety bez dobrych wieści.
Z 23 oocytów było 12 komórek M2, z tego ruszyło 7 zarodków, w 3 dobie było 6, w 5 dobie były 3 blastki ale CC, CD i zdegenerowały w 7.
Nie mam żadnego zarodka.5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭
02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB
01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
11.2025 9 FET 3AA ❌
03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔
12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB
08.2024 FET 8a❌
06.2024 FET 8a❌
04.2024 FET 4BA ❌
12.2023 FET 3BB ❌
12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔
01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.
25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜
12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b
06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET
cb 😥 💔
Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%
Mąż: MSOME 0%
Walka od 2016 -
🫂🫂 Bardzo mi przykro 😔Ewa89_89 wrote:Hej dziewczyny, u mnie niestety bez dobrych wieści.
Z 23 oocytów było 12 komórek M2, z tego ruszyło 7 zarodków, w 3 dobie było 6, w 5 dobie były 3 blastki ale CC, CD i zdegenerowały w 7.
Nie mam żadnego zarodka.08.2012 26tc💔
06.2026 10 tc💔
"Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."
👩
pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
lewy jajowód niedrożny❌
kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅
👦
azoospermia❌
kariotyp❌

1iui 04.2022-09.05⏸️
Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
24.05-5t3 jest zarodek
07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
09.08 17t2 175g💙
29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g
01.2023-38t6d/3950g/56cm👶
WRACAMY
11.24 iui❌
23🥚➡️MII19➡️9❄️
1FET-cb
2FET-cb
3FET-b-hcg-0
4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔 -
Ewa89_89 wrote:Hej dziewczyny, u mnie niestety bez dobrych wieści.
Z 23 oocytów było 12 komórek M2, z tego ruszyło 7 zarodków, w 3 dobie było 6, w 5 dobie były 3 blastki ale CC, CD i zdegenerowały w 7.
Nie mam żadnego zarodka.
Bardzo mi przykro 😔 -
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W BADANIU RODZICÓW URODZONYCH DZIĘKI METODZIE IN VITRO
Szanowne Forumowiczki,
za zgodą adminek chciałabym serdecznie zaprosić do udziału w moich badaniach. Od kilku lat na Wydziale Psychologii i Kognitywistyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza prowadzę badania poświęcone psychologicznym aspektom leczenia z wykorzystaniem procedury in vitro. Tym razem chciałabym zaprosić do udziału w moich badaniach osoby, którym dzięki tej metodzie udało się zostać rodzicem.
Badanie składa się z WYWIADU ONLINE w dogodnym terminie oraz wypełnienia dwóch krótkich formularzy i jest w pełni poufne.
Dla uczestników, którzy wezmą udział w wywiadzie przewidziany jest upominek: KOD ZAKUPOWY do EMPIK-u o wartości 200 zł.
Biorąc udział w moich badaniach:
pomogą mi Państwo lepiej zrozumieć i wspierać rodziców, których droga do upragnionego dziecka wiązała się z koniecznością leczenia i korzystania z obciążających procedur medycznych
pomogą Państwo upowszechniać wiedzę na temat rodzicielstwa po in vitro
bardzo gorąco zapraszam do udziału w badaniu mężczyzn także jak najbardziej można przekazywać informacje o badaniu ojcom – ich punkt widzenia na sprawy związane z in vitro i rodzicielstwem jest bardzo słabo reprezentowany w badaniach psychologicznych
Osoby zainteresowane udziałem proszę o kontakt na adres mailowy: <[email protected]>
Wystarczy krótka informacja, że jest Pani/Pan zainteresowana i w odpowiedzi wyślę linka do formularza zgłoszeniowego.
Twoja historia ma znaczenie – zapraszam do udziału!
dr Marta Mrozowicz-Wrońska
Wydział Psychologii i Kognitywistyki
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja, 15:30
Jest psycholożką-badaczką. Pracuję na UAM w Poznaniu. Prowadzę projekt naukowy poświęcony psychologicznym aspektom doświadczenia leczenia metodą in vitro. -
Ewa89_89 wrote:Hej dziewczyny, u mnie niestety bez dobrych wieści.
Z 23 oocytów było 12 komórek M2, z tego ruszyło 7 zarodków, w 3 dobie było 6, w 5 dobie były 3 blastki ale CC, CD i zdegenerowały w 7.
Nie mam żadnego zarodka.
Ewa 😢 liczyłam na dobre wieści od Ciebie... nie wiem co Ci powiedzieć, to takie niesprawiedliwe 😢🫂27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Ewa89_89 wrote:Hej dziewczyny, u mnie niestety bez dobrych wieści.
Z 23 oocytów było 12 komórek M2, z tego ruszyło 7 zarodków, w 3 dobie było 6, w 5 dobie były 3 blastki ale CC, CD i zdegenerowały w 7.
Nie mam żadnego zarodka.
Ewcia, tak mi przykro... 😭😭😭❤️
Jakie dalsze plany, nie myślałaś jednak o powrocie do AP?
Myślałam, że nasze starania o rodzeństwo szły jak po grudzie, ale Ty już naprawdę wyczerpałaś limit pecha. ☹️☹️☹️Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka
GC:
2019->3IUI☹️
5.20 1MII
8.20 1MII
10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️
2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
6.21 2.histero (zrosty)
11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️
11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰
11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)
3.24 FET 6AB☹️
10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭
3.25 3MII->3IMSI->1 bl.
3.25 ET 2BA☹️
5.25 mezo
6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️
9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰
-
Agulek24 wrote:Ewcia, tak mi przykro... 😭😭😭❤️
Jakie dalsze plany, nie myślałaś jednak o powrocie do AP?
Myślałam, że nasze starania o rodzeństwo szły jak po grudzie, ale Ty już naprawdę wyczerpałaś limit pecha. ☹️☹️☹️
Nie ma szans logistycznych.
Ja tam jechałam 4h, badania i wizyta bez opóźnień, z powrotem to już 12h. Czeskiej jednak 15h lub nawet 20 jak się trafił korek na A4. A to jeszcze z pracy i do pracy.
A nie mam pomocy przy Izie, mąż pracuje na zmiany.
Nie ogarnę tego życiowo już.
Kochana a gdzie robiłaś mezoterapię? To było jednorazowo?5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭
02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB
01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
11.2025 9 FET 3AA ❌
03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔
12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB
08.2024 FET 8a❌
06.2024 FET 8a❌
04.2024 FET 4BA ❌
12.2023 FET 3BB ❌
12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔
01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.
25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜
12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b
06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET
cb 😥 💔
Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%
Mąż: MSOME 0%
Walka od 2016 -
Bardzo mi przykro , 😭Ewa89_89 wrote:Hej dziewczyny, u mnie niestety bez dobrych wieści.
Z 23 oocytów było 12 komórek M2, z tego ruszyło 7 zarodków, w 3 dobie było 6, w 5 dobie były 3 blastki ale CC, CD i zdegenerowały w 7.
Nie mam żadnego zarodka.02/26 Naturals Beta 1979, 4205
Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷


Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
26dpt USG jest serduszko
20dpt-2mm zarodek
Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
24.08.2024- transfer 4BB
Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
21dpt USG- 2,5mm szczęścia
Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA
Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
23dpt jest serduszko
Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
Niedrożne jajowody ❌ -
Ewa89_89 wrote:Nie ma szans logistycznych.
Ja tam jechałam 4h, badania i wizyta bez opóźnień, z powrotem to już 12h. Czeskiej jednak 15h lub nawet 20 jak się trafił korek na A4. A to jeszcze z pracy i do pracy.
A nie mam pomocy przy Izie, mąż pracuje na zmiany.
Nie ogarnę tego życiowo już.
Kochana a gdzie robiłaś mezoterapię? To było jednorazowo?
Rozumiem Cię doskonale...
Ja miałam dojazdy ponad godzinę a i tak rozwalało to życie i też przez starania w dużej mierze byłam na wychowawczym, bo bym nie ogarnęła ciągłego zrywania się z pracy 🙄🤦♀️
Strasznie to trudne...
Mezoterapię właśnie w AP robiłam u Dr Paligi, sam zabieg jak punkcja, wcześniej pobranie krwi.
U nas nie było spektakularnego efektu jeśli chodzi o ilość oocytów, ale wygląda, że na jakość bardzo to wpłynęło, choć tak naprawdę nigdy nie wiadomo ile w tym mezoterapii a ile innych czynników. Dr MP mówiła, że ma bdb efekty i dużo ciąż po mezo. U nas było to jednorazowo i stymulacja 2 miesiące później.
Trzymaj się Kochana i ja wciąż kciuków nie puszczam. ❤️❤️❤️💪💪💪Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka
GC:
2019->3IUI☹️
5.20 1MII
8.20 1MII
10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️
2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
6.21 2.histero (zrosty)
11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️
11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰
11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)
3.24 FET 6AB☹️
10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭
3.25 3MII->3IMSI->1 bl.
3.25 ET 2BA☹️
5.25 mezo
6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️
9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰
-
Agulek24 wrote:Rozumiem Cię doskonale...
Ja miałam dojazdy ponad godzinę a i tak rozwalało to życie i też przez starania w dużej mierze byłam na wychowawczym, bo bym nie ogarnęła ciągłego zrywania się z pracy 🙄🤦♀️
Strasznie to trudne...
Mezoterapię właśnie w AP robiłam u Dr Paligi, sam zabieg jak punkcja, wcześniej pobranie krwi.
U nas nie było spektakularnego efektu jeśli chodzi o ilość oocytów, ale wygląda, że na jakość bardzo to wpłynęło, choć tak naprawdę nigdy nie wiadomo ile w tym mezoterapii a ile innych czynników. Dr MP mówiła, że ma bdb efekty i dużo ciąż po mezo. U nas było to jednorazowo i stymulacja 2 miesiące później.
Trzymaj się Kochana i ja wciąż kciuków nie puszczam. ❤️❤️❤️💪💪💪
Ja teraz dom kliniki mam takie 2h więc i tak jest ciężko.
Tym bardziej, że tyle lat to trwa, że co roku mam więcej L4 niż urlopu.
A pamiętasz jaki był koszt Mezo?5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭
02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB
01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
11.2025 9 FET 3AA ❌
03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔
12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB
08.2024 FET 8a❌
06.2024 FET 8a❌
04.2024 FET 4BA ❌
12.2023 FET 3BB ❌
12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔
01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.
25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜
12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b
06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET
cb 😥 💔
Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%
Mąż: MSOME 0%
Walka od 2016 -
Widzę,że problemy logistyczne to norma... Ja wróciłam do pracy w styczniu, klinikę mam w tym samym mieście a i tak wiecznie się stresuję,że muszę tam jechac, A. wiecznie chory, mąż średnio może wychodzić z pracy, nikogo do pomocy. Mam wrażenie,ze częściej mnie nie ma w pracy niż jestem... Albo opieka, albo zwolnienie na mnie albo łatam to urlopem.
Ewa, planujesz dalszą walkę?
Ja mam jutro tą histeroskopię i strasznego stresa mam (oczywiście A. kaszle tak,że maskara, od poniedziałku jestem na opiece ale tylko do dziś) -
Malowana87 wrote:Widzę,że problemy logistyczne to norma... Ja wróciłam do pracy w styczniu, klinikę mam w tym samym mieście a i tak wiecznie się stresuję,że muszę tam jechac, A. wiecznie chory, mąż średnio może wychodzić z pracy, nikogo do pomocy. Mam wrażenie,ze częściej mnie nie ma w pracy niż jestem... Albo opieka, albo zwolnienie na mnie albo łatam to urlopem.
Ewa, planujesz dalszą walkę?
Ja mam jutro tą histeroskopię i strasznego stresa mam (oczywiście A. kaszle tak,że maskara, od poniedziałku jestem na opiece ale tylko do dziś)
A na jutro co bierzesz?
Bo też powinnaś l4 już do piątku pociągnąć.
Zdecydowałaś się w końcu na miejscowe znieczulenie?
Ja mam jeszcze ten jeden zarodków który pójdzie do badania pgta. Jest nadzieja w tym, że wróci zdrowy, a wtedy będzie transfer.
Ale może też najpierw histero?
Sama jeszcze nie wiem. Muszę też po prostu odpocząć.
Jestem juz tak długo w trybie przerwania, że ledwo żyje.5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭
02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB
01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
11.2025 9 FET 3AA ❌
03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔
12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB
08.2024 FET 8a❌
06.2024 FET 8a❌
04.2024 FET 4BA ❌
12.2023 FET 3BB ❌
12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔
01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.
25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜
12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b
06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET
cb 😥 💔
Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%
Mąż: MSOME 0%
Walka od 2016 -
Logistyka jest niestety trudna częścią tego "procesu".
Ja mam klinikę blisko, bo od domu pół godziny, ale jak jechałam do pracy przez klinike to były 3 godziny... 🫣 jeszcze pamiętam ile to było kombinacji i wybranego urlopu, bo mlody chory... 🫣, to była niestety najlepsza wymówka...
Malowana, trzymam mocno kciuki za histeroskopia, żeby była bezbolesna i nic tam nie znaleźli ✊️
Ewunia, znam ten tryb przetrwania... zmęczenie staraniami, próbowanie wszystkiego 😔 u nas też miała być jedna procedura, była druga, a decyzja o kolejnej była jeszcze prostsza...zaglądam tu i tak bardzo wierzę, że przeczytam w końcu jakieś pozytywy od Ciebie 😘🫂27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Ewa89_89 wrote:A na jutro co bierzesz?
Bo też powinnaś l4 już do piątku pociągnąć.
Zdecydowałaś się w końcu na miejscowe znieczulenie?
Ja mam jeszcze ten jeden zarodków który pójdzie do badania pgta. Jest nadzieja w tym, że wróci zdrowy, a wtedy będzie transfer.
Ale może też najpierw histero?
Sama jeszcze nie wiem. Muszę też po prostu odpocząć.
Jestem juz tak długo w trybie przerwania, że ledwo żyje.
Tak, będzie w miejscowym. Na jutro wzięłam urlop, bo już mi się nie chce tłumaczyć czemu znowu zwolnienie... Póki co w maju przepracowałam ledwie 8 dni, znowu połowa miesiąca na zwolnieniach moich albo opiece... Dobija mnie to, bo wróciłam do pracy dla pieniędzy a nawet nie wiem ile zarabiam gdybym przepracowała cały miesiąc 🙄
My mieliśmy robić pgta ale rano zarodki były słabe więc się wycofaliśmy, potem mocno się poprawiły,ale bałam się ryzykować. Mąż od początku nie chciał badań genetycznych więc jakoś łatwo poszła ta rezygnacja... Więc lekarz chce trochę diagnostyki, zaczął od tej histeroskopii, rozważa jeszcze rezonans a co jeszcze to nie wiem... Badania krwi mam na bieżąco, wit do ostatnio nawet badałam i wyszedł mi spoko poziom.
Jutro mam histero o 14 więc trzymajcie kciuki żebym tam nie padła...
Ja też mam już dość tego życia w zawieszeniu, najpierw kilka lat leczenia, potem szczęśliwie A. i mała przerwa, a teraz znowu od 1,5 roku z powrotem. Chciałabym bardzo drugie dziecko ale czuję się tak spóźniona z życiem, że nie mogę sobie z tym wszystkim poradzić.
Stokrotka92 lubi tę wiadomość
-
U nas też tak to wyglądało 🫂.
Wydawało się, że skoro pierwszy transfer się udał, mam 2.zarodki, to 2 dziecko będzie formalnością...
Starania trwaly kolejne 1.5roku... 🫣.
Wierzę, że Wam też się uda, ale naprawdę nie rozumiem, czemu to wszystko musi nas tyle kosztować 🫂😔
Malowana87, Agulek24 lubią tę wiadomość
27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Nam też udał się pierwszy transfer, mieliśmy wtedy jeszcze 3 zarodki a i tak lipa... Naturalny cud tez jakoś nie jest nam pisany 🙄 strasznie to trudne wszystko.
-
Malowana87 wrote:Nam też udał się pierwszy transfer, mieliśmy wtedy jeszcze 3 zarodki a i tak lipa... Naturalny cud tez jakoś nie jest nam pisany 🙄 strasznie to trudne wszystko.
Mi paradoksalnie udał się drugi i trzeci... I to chyba było jeszcze gorsze, bo znowu wrocila trauma straty.i wiem, że się tymbardziej zapetlilam.... ale wiem doskonale, jak to jest 😔🫂27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Malowana jak się czujesz?
Malowana87 lubi tę wiadomość
5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭
02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB
01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
11.2025 9 FET 3AA ❌
03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔
12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB
08.2024 FET 8a❌
06.2024 FET 8a❌
04.2024 FET 4BA ❌
12.2023 FET 3BB ❌
12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔
01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.
25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜
12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b
06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET
cb 😥 💔
Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%
Mąż: MSOME 0%
Walka od 2016 -
Ewa89_89 wrote:Ja teraz dom kliniki mam takie 2h więc i tak jest ciężko.
Tym bardziej, że tyle lat to trwa, że co roku mam więcej L4 niż urlopu.
A pamiętasz jaki był koszt Mezo?
Niestety, przyznam szczerze, że nie pamiętam czy bardziej 1,5 czy 2,5 tys. 🤔😬😬😬Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka
GC:
2019->3IUI☹️
5.20 1MII
8.20 1MII
10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️
2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
6.21 2.histero (zrosty)
11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️
11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰
11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)
3.24 FET 6AB☹️
10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭
3.25 3MII->3IMSI->1 bl.
3.25 ET 2BA☹️
5.25 mezo
6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️
9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰
-
Agulek24 wrote:Niestety, przyznam szczerze, że nie pamiętam czy bardziej 1,5 czy 2,5 tys. 🤔😬😬😬
To w sumie nie dużo.
Ale nie wiem.
Ja nie mam problemu z wyhodowaniem komórek.
Agulek24 lubi tę wiadomość
5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭
02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB
01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
11.2025 9 FET 3AA ❌
03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔
12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB
08.2024 FET 8a❌
06.2024 FET 8a❌
04.2024 FET 4BA ❌
12.2023 FET 3BB ❌
12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔
01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.
25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜
12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b
06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET
cb 😥 💔
Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%
Mąż: MSOME 0%
Walka od 2016




