Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Walczymy o rodzeństwo ❤️💪
Odpowiedz

Walczymy o rodzeństwo ❤️💪

Oceń ten wątek:
  • Malowana87 Autorytet
    Postów: 335 211

    Wysłany: 3 czerwca, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula dużo siły i wysyłam dobre myśli!

    2023 1️⃣ IVF
    05.23 punkcja ➡️ 4 ❄️
    07.23 1️⃣ FET 6bb po pgta ➡️ beta 9dpt:278

    age.png

    01.25 powrót po ❄️
    06.25 FET odwołany
    08.25 2️⃣ FET 💔💔
    09.25 3️⃣ FET 💔

    2026 2️⃣ IVF
    05.26 punkcja ➡️ 2❄️
    05.26 histeoskopia ➡️ widoczny stan zapalny ➡️ metronidazol+unidox solutab, hist-pat i cd138 ⏳
  • Malowana87 Autorytet
    Postów: 335 211

    Wysłany: 3 czerwca, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggy88 wrote:
    Dziewczyny, w poniedziałek mam wizytę w klinice, wracamy po rodzeństwo, będziemy podchodzić do stymulacji.
    Ale nie mam z kim zostawić dziecka, wypada wziac do kliniki na wizytę?

    Ja mojego czasem zabierałam, mojemu lekarzowi to nie przeszkadzało generalnie, ale jak mieliśmy być z mężem omawiać jakieś ważniejsze kwestie to prosił żebyśmy przyszło sami (to było chyba 1 raz). Jak syn kiepsko reagował w gabinecie to lekarz mi kazał go wziąć ze sobą na fotel i posadzić sobie na brzuchu jak mi robił USG. Generalnie nie było problemu.

    2023 1️⃣ IVF
    05.23 punkcja ➡️ 4 ❄️
    07.23 1️⃣ FET 6bb po pgta ➡️ beta 9dpt:278

    age.png

    01.25 powrót po ❄️
    06.25 FET odwołany
    08.25 2️⃣ FET 💔💔
    09.25 3️⃣ FET 💔

    2026 2️⃣ IVF
    05.26 punkcja ➡️ 2❄️
    05.26 histeoskopia ➡️ widoczny stan zapalny ➡️ metronidazol+unidox solutab, hist-pat i cd138 ⏳
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 3 czerwca, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Dzięki za wsparcie. Powiedzcie mi proszę jak załatwić formalności by uzyskać macierzyński skrócony. Wiem ,że niektóre z was korzystały z tej możliwości. Czy wystarcza badania genetyczne by poznać płeć i na tej podstawie szpital wystawia kartę zgonu? I dalej w urzędzie? I tylko poinformować kadry czy jak?

    Ja nie podpowiem, bo wtedy były stare przepisy, a my badaliśmy materiał, ale nie udało się zebrać i nie było podstaw do skróconego macierzyńskiego. 🙄🤷‍♀️
    Teraz nie trzeba już badań, ale gdybyś chciała, to moja Dr polecała laboratorium Genesis.

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8184 8057

    Wysłany: 3 czerwca, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa, pytałam - ona wysyłała pracodawcy tylko zaświadczenie że szpitala, to było jakoś pod koniec 2025...
    Pracodawca może chcieć do tego jakieś podane napisane, albo na jakimś druku swoim...
    Ale nie ma teraz już tego ustalania płci itp...

    Jak się czujesz po lekach? 🫂

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1513 1734

    Wysłany: 3 czerwca, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Gonia, ja mam takie miesiączkowe "skurcze" od jakichś 2 tygodni... ok. 37tc szyjka w ciągu tygodnia skróciła się z 37mm do 20mm, ale nadal jest twarda i zamknięta i nic się nie dzieje... te miesiączkowe nie są groźne, moja lekarka mówi, że to nawet dobrze, bo macica ćwiczy i przygotowuje się do porodu, ale to jeszcze czas... to co widzisz to nie wiem , że ten słynny czop śluzowy? ja z młodym nie miałam nic i też każdy taki okresowy skurcz mnie zastanawia... do tego mam jakieś takie trochę kłujące, wydaje mi się że w okolicach szyjki i w pachwinach, ale te to jak zabolą, to ciężko się ruszyć... ale oznak porodu dalej brak... liczę że jutro się czegoś dowiem, albo będą jakieś skurcze na szpitalnym KTG, bo boję się że jak nic nie będzie widać, to przetrzymają przez weekend...

    Pauuula, ja też tam byłam, więc wiem co czujesz... to takie niesprawiedliwe, że po trudach starań jak już się uda, to musisz mierzyć sie jeszcze z tym :(. Pamiętaj, że masz prawo do wszystkiego co czujesz... jeżeli możemy Ci jakoś pomóc, chcesz się wygadać, cokolwiek, co mogłabym zrobić żeby Ci pomóc, to napisz... nic mądrzejszego nie jestem w stanie Ci napisać :(.
    Mam aplikacje i mierze skurcze. W kazdej godzinie jak sprawdzam mam po 4 czasami 6 skurczy trwających z 45 sekund .
    Jezu ile stresu w glowie 🙈
    Gdyby nie to ,ze mam mala w domu to bym sie nie martwiła, ze moze byc wcześniejszy porod i dłuższy pobyt w szpitalu ,a ona taka mamusiowa ,ze masakra .
    Jak ktos przychodzi do nas to dopiero wtedy rozumie co znaczy miec domowa przylepe 🙈🤣

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5635 4525

    Wysłany: 3 czerwca, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Pauuulaa, pytałam - ona wysyłała pracodawcy tylko zaświadczenie że szpitala, to było jakoś pod koniec 2025...
    Pracodawca może chcieć do tego jakieś podane napisane, albo na jakimś druku swoim...
    Ale nie ma teraz już tego ustalania płci itp...

    Jak się czujesz po lekach? 🫂
    Dzięki kochana, już wiem wszystko. Właśnie wystarczy zaświadczenie dać do kadr.
    U mnie jako- tako, jak na zastaną sytuację nawet nieźle. Wczoraj odstawiłam leki i dziś już na IP czułam takie niewielkie pobolewanie, jakby rozpieranie- ale nie skurcze. Przyjęli na oddział, badania, potwierdzenie diagnozy i o 12.00 dostałam gostaglandyny pod język 4 tabletki, jeszcze nie rozpuściły się a już dostałam krwawienia. Od razu z grubej rury poszło, po godzinie skurcze już takie ,że musiałam kontrolować oddech. O 14.45 poprosiłam już o przeciwbolowe- dostałam 2 ibuprofeny. I chwilę po 15.00 poroniłam. Z tym ,że cały czas chodziłam, nie leżałam wcale, spacerowałam, kolysalam miednica ,albo poprostu stałam jak bardzo bolało. Ok 16.00 dostałam kolejną dawkę tabletek i wtedy to już było ostro. Dostałam okropnych dreszczy no i skurcze z mocnych 5-6 skoczyły w okolice 9/10, także o staniu już nie było mowy, wleciał Ketonal dożylnie i jest o niebo lepiej. Właśnie o 18.00 kolejną dawką i jeszcze czeka mnie jedna. Jestem z siebie bardzo dumna,że tak bardzo zadaniowo podeszłam do tego. Boli cholernie,ale jak jutro na USG będzie wszystko oczyszczone to wracam do domu- to bardzo mnie zmotywowało. Jak nie to jutro zabieg aspiracji próżniowej i też kilka godzin po zabiegu wypis. Także bardzo realne szanse ,że jutro będę w domu.
    A w domu to pewnie dopiero puszcza emocje.

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Cynamonka Autorytet
    Postów: 378 591

    Wysłany: 3 czerwca, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteś turbo dzielna!!! 💪🏼

    '89, PCOS, brak jajowodu po cp
    Pierwsza stymulacja, wrzesień 2023: ❄️❄️❄️ (niebadane)
    1 Transfer (4bb) - 10dpt 423 -> 14dpt 1981 -> 16dpt 3721
    USG 29dpt - jest ❤️
    age.png

    2 Transfer (4bb) ❌ beta 0
    3 Transfer (3bb) ❌ biochem

    Druga stymulacja, luty 2026: ❄️❄️❄️ (PGT-A ✔️)
    histero - obraz niejednoznaczny 🤨
    cd138 ✅ eBiom ✅
    4 Transfer (3bb) ❌ beta 0
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 3 czerwca, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Dzięki kochana, już wiem wszystko. Właśnie wystarczy zaświadczenie dać do kadr.
    U mnie jako- tako, jak na zastaną sytuację nawet nieźle. Wczoraj odstawiłam leki i dziś już na IP czułam takie niewielkie pobolewanie, jakby rozpieranie- ale nie skurcze. Przyjęli na oddział, badania, potwierdzenie diagnozy i o 12.00 dostałam gostaglandyny pod język 4 tabletki, jeszcze nie rozpuściły się a już dostałam krwawienia. Od razu z grubej rury poszło, po godzinie skurcze już takie ,że musiałam kontrolować oddech. O 14.45 poprosiłam już o przeciwbolowe- dostałam 2 ibuprofeny. I chwilę po 15.00 poroniłam. Z tym ,że cały czas chodziłam, nie leżałam wcale, spacerowałam, kolysalam miednica ,albo poprostu stałam jak bardzo bolało. Ok 16.00 dostałam kolejną dawkę tabletek i wtedy to już było ostro. Dostałam okropnych dreszczy no i skurcze z mocnych 5-6 skoczyły w okolice 9/10, także o staniu już nie było mowy, wleciał Ketonal dożylnie i jest o niebo lepiej. Właśnie o 18.00 kolejną dawką i jeszcze czeka mnie jedna. Jestem z siebie bardzo dumna,że tak bardzo zadaniowo podeszłam do tego. Boli cholernie,ale jak jutro na USG będzie wszystko oczyszczone to wracam do domu- to bardzo mnie zmotywowało. Jak nie to jutro zabieg aspiracji próżniowej i też kilka godzin po zabiegu wypis. Także bardzo realne szanse ,że jutro będę w domu.
    A w domu to pewnie dopiero puszcza emocje.

    Paula, w tym wszystkim chyba najważniejsze, że szybko ruszyło, to jest naprawdę trudne przeżycie i jesteś mega dzielna.
    Ja też podeszłam zadaniowo, na płacz przestrzeń była wcześniej i później wiele razy...
    Trzymaj się ☹️☹️☹️❤️❤️❤️

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11366 9615

    Wysłany: 3 czerwca, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gonia.. wrote:
    https://zapodaj.net/plik-hUQENjszP3

    Dziewczyny czy w 34+ zapisywały wam sie juz skurcze ?
    Dwa tyg temu mialam takie zapisane których nie czułam za bardzo . Od wczoraj boli bardzo mnie brzuch co chwile vzuje jak na miesiączkę I to mocno plus chwilowe twardnienie brzucha .
    Lekarz mowi ,ze szyjka długa zamknięta i sie nie martwić, ale martwie sie bo we wcześniejszej ciazy nigdy czegos takiego nie mialam .
    Dzis malo co funkcjonowałam bo co jakis czas mocno mnie łapalo:(
    Ciągle czuje jakby silna miesiączkę, a wczoraj wieczorem na papierze mialam duzo gęstego ciągnącego śluzu taki jak na dni płodne i nagle w nocy takie bole co jakis czas .
    Błagam o odp bo strasznie sie martwie 😔

    Dolna kreska to skurcze . Dwa tygodnie temu byla prawie ,ze prosta .
    Ale skurcze przepowiadające też mogą być bolesne, podobno w kolejnych ciążach są bardziej odczuwalne. Ja przynajmniej tak miałam

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11366 9615

    Wysłany: 3 czerwca, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggy88 wrote:
    Dziewczyny, w poniedziałek mam wizytę w klinice, wracamy po rodzeństwo, będziemy podchodzić do stymulacji.
    Ale nie mam z kim zostawić dziecka, wypada wziac do kliniki na wizytę?
    Mi się zdarzyło wziąć kilka razy. Nikt się nie patrzył krzywo 😉

    Meggy88 lubi tę wiadomość

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11366 9615

    Wysłany: 3 czerwca, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gonia.. wrote:
    Mam aplikacje i mierze skurcze. W kazdej godzinie jak sprawdzam mam po 4 czasami 6 skurczy trwających z 45 sekund .
    Jezu ile stresu w glowie 🙈
    Gdyby nie to ,ze mam mala w domu to bym sie nie martwiła, ze moze byc wcześniejszy porod i dłuższy pobyt w szpitalu ,a ona taka mamusiowa ,ze masakra .
    Jak ktos przychodzi do nas to dopiero wtedy rozumie co znaczy miec domowa przylepe 🙈🤣
    Porodowych nie przeoczysz 😉

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11366 9615

    Wysłany: 3 czerwca, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Dzięki kochana, już wiem wszystko. Właśnie wystarczy zaświadczenie dać do kadr.
    U mnie jako- tako, jak na zastaną sytuację nawet nieźle. Wczoraj odstawiłam leki i dziś już na IP czułam takie niewielkie pobolewanie, jakby rozpieranie- ale nie skurcze. Przyjęli na oddział, badania, potwierdzenie diagnozy i o 12.00 dostałam gostaglandyny pod język 4 tabletki, jeszcze nie rozpuściły się a już dostałam krwawienia. Od razu z grubej rury poszło, po godzinie skurcze już takie ,że musiałam kontrolować oddech. O 14.45 poprosiłam już o przeciwbolowe- dostałam 2 ibuprofeny. I chwilę po 15.00 poroniłam. Z tym ,że cały czas chodziłam, nie leżałam wcale, spacerowałam, kolysalam miednica ,albo poprostu stałam jak bardzo bolało. Ok 16.00 dostałam kolejną dawkę tabletek i wtedy to już było ostro. Dostałam okropnych dreszczy no i skurcze z mocnych 5-6 skoczyły w okolice 9/10, także o staniu już nie było mowy, wleciał Ketonal dożylnie i jest o niebo lepiej. Właśnie o 18.00 kolejną dawką i jeszcze czeka mnie jedna. Jestem z siebie bardzo dumna,że tak bardzo zadaniowo podeszłam do tego. Boli cholernie,ale jak jutro na USG będzie wszystko oczyszczone to wracam do domu- to bardzo mnie zmotywowało. Jak nie to jutro zabieg aspiracji próżniowej i też kilka godzin po zabiegu wypis. Także bardzo realne szanse ,że jutro będę w domu.
    A w domu to pewnie dopiero puszcza emocje.
    O nie, bardzo mi przykro 😭😭
    Jesteś bardzo dzielna!

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • kluseczka88 Autorytet
    Postów: 1459 1088

    Wysłany: 4 czerwca, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, tak mi przykro :( jesteś niesamowicie dzielna, i życzę ci żeby jutro już było po wszystkim i żebyś mogła wrócić do domu

    age.png

    age.png

    age.png

    AMH 0.76, LUF
    IVF 04.2019 ❄️❄️❄️ 3.1.1., 3.1.1, 5.1.2 3xPGT-A✅
    05.2019 transfer ❤️ 👱‍♂️
    02.2022 - wracamy po rodzeństwo 🍀
    7dpt - 89,68 mIU/ml
    8dpt - 158,57 mIU/ml
    13dpt - 2250,09 mIU/ml
    28dpt ❤️ 👱‍♀️
    10.2022 SN 40+5 ❤️
    03.2024 - wracamy po ostatniego mrozaka ❄️
    5dpt - 23,39
    8dpt - 81,90
    12dpt - 817
    16dpt - 3778
    27dpt ❤️ 👱‍♂️
    12.2024 SN 40+5 ❤️
    Koniec naszej historii z IVF.🍀🍀🍀
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8184 8057

    Wysłany: 4 czerwca, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Paula, w tym wszystkim chyba najważniejsze, że szybko ruszyło, to jest naprawdę trudne przeżycie i jesteś mega dzielna.
    Ja też podeszłam zadaniowo, na płacz przestrzeń była wcześniej i później wiele razy...
    Trzymaj się ☹️☹️☹️❤️❤️❤️

    U nas też było bardzo zadaniowo, próbowałam się trzymać, bo wiedziałam, że jest "zadanie do wykonania"... tylko u mnie to trwało kilka dni, bo najpierw, jak w poniedziałek wiedziałam że nie ma serduszka na etapie na którym już dawno powinno być, lekarze kazali tydzień brać leki, żeby mieć pewność... sama odstawiłam, ale uważali też, że na moim etapie trzeba poronić w domu, bez leków, poroniłam 6 dni później i to było długie 6 dni... :| a potem "uratował" mnie młody, bo wiedziałam, że muszę się trzymać, bo mam jego... Ty też dasz sobie radę, będzie Ci trudno, ale dzięki temu że masz Piotrusia odrobinę łatwiej... pamiętaj, że wszystkie emocje, które pojawią się w domu, są naturalne i masz do nich pełne prawo...
    Jeszcze odnośnie tego macierzyńskiego - za moich czasów można było go skrócić, ja nawet planowałam, jak poczułam się lepiej myślałam, że właśnie praca mi pomoże... ostatecznie się nie zdecydowałam, ale to dlatego że urodziłam małą w listopadzie i skrócenie tego urlopu sprawiłoby że wracałabym do pracy tuż po lub przed Bożym Narodzeniem, a u nas i tak jest "przymusowy" urlop w tym okresie, więc to się mijało z celem... Teraz podobno nie można go skrócić... ale nie wiem na ile to sprawdzona informacja...

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8184 8057

    Wysłany: 4 czerwca, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aganieszkam wrote:
    Porodowych nie przeoczysz 😉
    Mówisz? ;).
    Ja wczoraj miałam wrażenie że to już to, ale jednak jeszcze nie :|.

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11366 9615

    Wysłany: 4 czerwca, 00:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Mówisz? ;).
    Ja wczoraj miałam wrażenie że to już to, ale jednak jeszcze nie :|.
    Tak, mnie straszyły długo takie skurcze przed porodem 🙈 były niemal co noc pod sam koniec.

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • Makt Autorytet
    Postów: 19508 16225

    Wysłany: 4 czerwca, 01:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Hej dziewczyny. Ja tylko chciałam wam powiedzieć ,że jutro do szpitala idę. U nas niestety czar prysł. Serduszko przestało bić.

    Jezu bardzo mi przykro :(

    age.png
    19.03.2020 (39+0), CC, 13:35, 3335g, 54 cm

    age.png
    24.06.2022 (39+1), SN, 9:55, 2985g, 52 cm

    2 IVF-9.07.19(20dc)-ET(2)-3.1.1
    6dpt beta 12,37, prog 8,6;
    15dpt (4+6)- GS 2,2 mm, YS 1,1 mm;
    23dpt (6+0)- CRL 1,8 mm i ❤️

    13.10.21(21dc)-FET(5)-S-bl2
    +atosiban+encorton 7,5mg+Prograf+accofil
    6 dpt beta 20,51
    15 dpt (5+0)-GS 3,7 mm
    21 dpt (5+6)-CRL 1,8 mm i ❤️

    Pozostałe transfery:
    •19.03.2019
    •31.03.2021
    •15.07.2021
    •5.01.2024
    skuteczności 33,33%

    Amh 2019 1,35->2024 0,58
    Nasza historia

    weight.png
  • Makt Autorytet
    Postów: 19508 16225

    Wysłany: 4 czerwca, 01:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Dzięki kochana, już wiem wszystko. Właśnie wystarczy zaświadczenie dać do kadr.
    U mnie jako- tako, jak na zastaną sytuację nawet nieźle. Wczoraj odstawiłam leki i dziś już na IP czułam takie niewielkie pobolewanie, jakby rozpieranie- ale nie skurcze. Przyjęli na oddział, badania, potwierdzenie diagnozy i o 12.00 dostałam gostaglandyny pod język 4 tabletki, jeszcze nie rozpuściły się a już dostałam krwawienia. Od razu z grubej rury poszło, po godzinie skurcze już takie ,że musiałam kontrolować oddech. O 14.45 poprosiłam już o przeciwbolowe- dostałam 2 ibuprofeny. I chwilę po 15.00 poroniłam. Z tym ,że cały czas chodziłam, nie leżałam wcale, spacerowałam, kolysalam miednica ,albo poprostu stałam jak bardzo bolało. Ok 16.00 dostałam kolejną dawkę tabletek i wtedy to już było ostro. Dostałam okropnych dreszczy no i skurcze z mocnych 5-6 skoczyły w okolice 9/10, także o staniu już nie było mowy, wleciał Ketonal dożylnie i jest o niebo lepiej. Właśnie o 18.00 kolejną dawką i jeszcze czeka mnie jedna. Jestem z siebie bardzo dumna,że tak bardzo zadaniowo podeszłam do tego. Boli cholernie,ale jak jutro na USG będzie wszystko oczyszczone to wracam do domu- to bardzo mnie zmotywowało. Jak nie to jutro zabieg aspiracji próżniowej i też kilka godzin po zabiegu wypis. Także bardzo realne szanse ,że jutro będę w domu.
    A w domu to pewnie dopiero puszcza emocje.

    Jesteś mega silna. Jak każda która musiała się mierzyć z podobną sytuacją.
    Ale mocno wierzę w szczęśliwe zakończenie u was

    age.png
    19.03.2020 (39+0), CC, 13:35, 3335g, 54 cm

    age.png
    24.06.2022 (39+1), SN, 9:55, 2985g, 52 cm

    2 IVF-9.07.19(20dc)-ET(2)-3.1.1
    6dpt beta 12,37, prog 8,6;
    15dpt (4+6)- GS 2,2 mm, YS 1,1 mm;
    23dpt (6+0)- CRL 1,8 mm i ❤️

    13.10.21(21dc)-FET(5)-S-bl2
    +atosiban+encorton 7,5mg+Prograf+accofil
    6 dpt beta 20,51
    15 dpt (5+0)-GS 3,7 mm
    21 dpt (5+6)-CRL 1,8 mm i ❤️

    Pozostałe transfery:
    •19.03.2019
    •31.03.2021
    •15.07.2021
    •5.01.2024
    skuteczności 33,33%

    Amh 2019 1,35->2024 0,58
    Nasza historia

    weight.png
  • Makt Autorytet
    Postów: 19508 16225

    Wysłany: 4 czerwca, 01:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Paula, w tym wszystkim chyba najważniejsze, że szybko ruszyło, to jest naprawdę trudne przeżycie i jesteś mega dzielna.
    Ja też podeszłam zadaniowo, na płacz przestrzeń była wcześniej i później wiele razy...
    Trzymaj się ☹️☹️☹️❤️❤️❤️

    A u Ciebie już sama końcówka. Chwilę tu nie zaglądałam i dopiero po suwaczkach widze jak długo mnie nie było :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca, 01:43

    age.png
    19.03.2020 (39+0), CC, 13:35, 3335g, 54 cm

    age.png
    24.06.2022 (39+1), SN, 9:55, 2985g, 52 cm

    2 IVF-9.07.19(20dc)-ET(2)-3.1.1
    6dpt beta 12,37, prog 8,6;
    15dpt (4+6)- GS 2,2 mm, YS 1,1 mm;
    23dpt (6+0)- CRL 1,8 mm i ❤️

    13.10.21(21dc)-FET(5)-S-bl2
    +atosiban+encorton 7,5mg+Prograf+accofil
    6 dpt beta 20,51
    15 dpt (5+0)-GS 3,7 mm
    21 dpt (5+6)-CRL 1,8 mm i ❤️

    Pozostałe transfery:
    •19.03.2019
    •31.03.2021
    •15.07.2021
    •5.01.2024
    skuteczności 33,33%

    Amh 2019 1,35->2024 0,58
    Nasza historia

    weight.png
  • Makt Autorytet
    Postów: 19508 16225

    Wysłany: 4 czerwca, 01:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Mówisz? ;).
    Ja wczoraj miałam wrażenie że to już to, ale jednak jeszcze nie :|.

    Ja też jestem zdania że jak się zacznie to już będziesz wiedzieć :) u mnie np najpierw przyszło oczyszczanie się organizmu (tzn wizyty w toalecie ;) ) a potem skurcze były takie że spać nie mogłam i zaczęły się zagęszczać :)

    age.png
    19.03.2020 (39+0), CC, 13:35, 3335g, 54 cm

    age.png
    24.06.2022 (39+1), SN, 9:55, 2985g, 52 cm

    2 IVF-9.07.19(20dc)-ET(2)-3.1.1
    6dpt beta 12,37, prog 8,6;
    15dpt (4+6)- GS 2,2 mm, YS 1,1 mm;
    23dpt (6+0)- CRL 1,8 mm i ❤️

    13.10.21(21dc)-FET(5)-S-bl2
    +atosiban+encorton 7,5mg+Prograf+accofil
    6 dpt beta 20,51
    15 dpt (5+0)-GS 3,7 mm
    21 dpt (5+6)-CRL 1,8 mm i ❤️

    Pozostałe transfery:
    •19.03.2019
    •31.03.2021
    •15.07.2021
    •5.01.2024
    skuteczności 33,33%

    Amh 2019 1,35->2024 0,58
    Nasza historia

    weight.png
‹‹ 1112 1113 1114 1115 1116
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ