Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Walczymy o rodzeństwo ❤️💪
Odpowiedz

Walczymy o rodzeństwo ❤️💪

Oceń ten wątek:
  • Malinowa91 Autorytet
    Postów: 1888 3273

    Wysłany: 7 czerwca, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiu moje gratulacje! Cudowne informacje! Jak sie czujesz?
    Jak synek? Jak ma na imie?🥰

    58cs szczęśliwy ❤
    Córcia👨‍👩‍👧

    32 lata👫
    03.2019-pierwsza wizyta-Kriobank Białystok
    04.2019- start I procedura - 4❄
    04.2019 - ET 4/5AA cb 👎
    06.2019- FET (N) 2BB 👎
    09.2019- FET (S) 4AA i 4BB 👍
    21.09 - 6dpt - II kreski❤
    8dpt - beta 99,56😍; 10dpt 286,03😍; 14dpt 1584,58😍; 18dpt 6879,10😍; 28dpt 52066,17😍; 29dpt mamy❤

    11.2022 start II procedura 👎
    04.2023 start III procedura - 6❄
    05.2023 start IV procedura - 11❄

    Badanie genetyczne PGT-M pod kątem choroby jednogenowej.

    12 zdrowych Słoneczek🌞

    09.2023 - FET (S) 5.1.1
    22.10.2023 - 8tc 👼👼
    12.2023 - FET (S) 5.2.2 👎
    01.2024 - FET (S) 6.2.3 👎
    04.2024 - FET (S) 6.2.2 👍


    “In vitro nie jest drogą prostą. Wiadomo jaki jest cel podróży, ale nie wiadomo, dokąd prowadzi droga”.
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8184 8057

    Wysłany: 7 czerwca, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa91 wrote:
    Krysiu moje gratulacje! Cudowne informacje! Jak sie czujesz?
    Jak synek? Jak ma na imie?🥰

    Dzieki 🥹Ja ogólnie nieźle, trochę mi się jeszcze ciężko wstaje, ale staram się odpoczywać ile się da... 😉.
    Mały powoli uczy się jeść, w końcu czuje ze cos zaczyna wyciągać... jak będzie ładnie jadl i jutro będzie dobrze w badaniach to może nawet jutro dom...
    Imię zostawię dla siebie, na wypadek gdyby ktoś mógł mnie rozpoznać, co przy dwójce już łatwiejsze 😉. Niech mlody zostanie Nunusiem 😀 sama nadal tak do niego mówię i nie mogę uwierzyć że już od 2 dni jest na zewnatrz, a jutro, najdalej pojutrze pozna starszego brata 🥹. Jak widziałam dzisiaj strasznego na zdjęciu, to wydaje sie taki duży przy maluchu 😂

    aganieszkam, Malinowa91, lesna lubią tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11366 9615

    Wysłany: 7 czerwca, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Dzieki 🥹Ja ogólnie nieźle, trochę mi się jeszcze ciężko wstaje, ale staram się odpoczywać ile się da... 😉.
    Mały powoli uczy się jeść, w końcu czuje ze cos zaczyna wyciągać... jak będzie ładnie jadl i jutro będzie dobrze w badaniach to może nawet jutro dom...
    Imię zostawię dla siebie, na wypadek gdyby ktoś mógł mnie rozpoznać, co przy dwójce już łatwiejsze 😉. Niech mlody zostanie Nunusiem 😀 sama nadal tak do niego mówię i nie mogę uwierzyć że już od 2 dni jest na zewnatrz, a jutro, najdalej pojutrze pozna starszego brata 🥹. Jak widziałam dzisiaj strasznego na zdjęciu, to wydaje sie taki duży przy maluchu 😂
    Ja przeżyłam szok jak wróciłam do domu i mój maluszek okazał się być ogromny przy noworodku 😅
    Czekają Was piękne chwile 🥰
    Jeszcze raz gratulacje i dużo zdrówka 🍀

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • kluseczka88 Autorytet
    Postów: 1459 1088

    Wysłany: 7 czerwca, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Dzięki dziewczyny...
    Tak, Nunuś już jest ze mną 🥹. Faktycznie spory, bo Antoni miał 3220 w 37+3, a Nunus w 39+0 te 4080 🥹
    Nie dam rady przeczytać co się zadziało u Was, ale liczę że dzisiaj to mi wybaczycie 🥹

    Gratuluje!!:)

    age.png

    age.png

    age.png

    AMH 0.76, LUF
    IVF 04.2019 ❄️❄️❄️ 3.1.1., 3.1.1, 5.1.2 3xPGT-A✅
    05.2019 transfer ❤️ 👱‍♂️
    02.2022 - wracamy po rodzeństwo 🍀
    7dpt - 89,68 mIU/ml
    8dpt - 158,57 mIU/ml
    13dpt - 2250,09 mIU/ml
    28dpt ❤️ 👱‍♀️
    10.2022 SN 40+5 ❤️
    03.2024 - wracamy po ostatniego mrozaka ❄️
    5dpt - 23,39
    8dpt - 81,90
    12dpt - 817
    16dpt - 3778
    27dpt ❤️ 👱‍♂️
    12.2024 SN 40+5 ❤️
    Koniec naszej historii z IVF.🍀🍀🍀
  • Malinowa91 Autorytet
    Postów: 1888 3273

    Wysłany: 8 czerwca, 03:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Dzieki 🥹Ja ogólnie nieźle, trochę mi się jeszcze ciężko wstaje, ale staram się odpoczywać ile się da... 😉.
    Mały powoli uczy się jeść, w końcu czuje ze cos zaczyna wyciągać... jak będzie ładnie jadl i jutro będzie dobrze w badaniach to może nawet jutro dom...
    Imię zostawię dla siebie, na wypadek gdyby ktoś mógł mnie rozpoznać, co przy dwójce już łatwiejsze 😉. Niech mlody zostanie Nunusiem 😀 sama nadal tak do niego mówię i nie mogę uwierzyć że już od 2 dni jest na zewnatrz, a jutro, najdalej pojutrze pozna starszego brata 🥹. Jak widziałam dzisiaj strasznego na zdjęciu, to wydaje sie taki duży przy maluchu 😂

    Trzymam kciuki, zebyscie dzis wrocili do domku i zaczeli nowy rozdzial juz we czworke😊
    Wszystkiego dobrego Krysiu dla Ciebie i maluszka😊

    Taaak to prawda, ze jak ma sie starsze dziecko i wraca sie z noworodkiem do domu to to starsze jest nagle jakies większe!🫣 jakby przez kilka dni urosło kilkanaście centymetrow😄

    58cs szczęśliwy ❤
    Córcia👨‍👩‍👧

    32 lata👫
    03.2019-pierwsza wizyta-Kriobank Białystok
    04.2019- start I procedura - 4❄
    04.2019 - ET 4/5AA cb 👎
    06.2019- FET (N) 2BB 👎
    09.2019- FET (S) 4AA i 4BB 👍
    21.09 - 6dpt - II kreski❤
    8dpt - beta 99,56😍; 10dpt 286,03😍; 14dpt 1584,58😍; 18dpt 6879,10😍; 28dpt 52066,17😍; 29dpt mamy❤

    11.2022 start II procedura 👎
    04.2023 start III procedura - 6❄
    05.2023 start IV procedura - 11❄

    Badanie genetyczne PGT-M pod kątem choroby jednogenowej.

    12 zdrowych Słoneczek🌞

    09.2023 - FET (S) 5.1.1
    22.10.2023 - 8tc 👼👼
    12.2023 - FET (S) 5.2.2 👎
    01.2024 - FET (S) 6.2.3 👎
    04.2024 - FET (S) 6.2.2 👍


    “In vitro nie jest drogą prostą. Wiadomo jaki jest cel podróży, ale nie wiadomo, dokąd prowadzi droga”.
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8184 8057

    Wysłany: 8 czerwca, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe jak przyjmie Nunusia w domu 🥹
    Zaraz powinni ważyć maluchy, zobaczymy czy zacznie przybierać, jeżeli tak, to liczę że zbadamy dzisiaj wszystko i pójdziemy do domu... mam nadzieję że z tego usg nic złego nie wyjdzie i za chwilę ta cała historia będzie tylko wspomnieniem...
    Mój mąż jak go zobaczył to pierwsze co było "już zapomniałem że to takie maleństwo", a jednak ma 860g więcej od brata 🥹

    aganieszkam lubi tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5635 4525

    Wysłany: 9 czerwca, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiu jesteście już w domku?

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8184 8057

    Wysłany: 10 czerwca, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Krysiu jesteście już w domku?
    Tak, od poniedziałku wieczorem... ale próbuje ograniczyć forum, bo chyba mam początki depresji poporodowej 😥

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 10 czerwca, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Tak, od poniedziałku wieczorem... ale próbuje ograniczyć forum, bo chyba mam początki depresji poporodowej 😥

    Krysiu, to najpewniej baby blues... ☹️☹️☹️
    Nagły spadek hormonów...
    Trzymaj się mocno i korzystaj ze wsparcia na maxa, będzie lepiej 🙏🙏🙏

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • Kulka413 Autorytet
    Postów: 1363 1323

    Wysłany: 11 czerwca, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Dzięki dziewczyny...
    Tak, Nunuś już jest ze mną 🥹. Faktycznie spory, bo Antoni miał 3220 w 37+3, a Nunus w 39+0 te 4080 🥹
    Nie dam rady przeczytać co się zadziało u Was, ale liczę że dzisiaj to mi wybaczycie 🥹
    Gratulacje!!!

    🧍🏻‍♀️'97🧍🏽‍♂️'94
    03.2022➡️INVIMED Poznań
    ➡️06.2023 IUI❌
    ➡️07.2023 IUI❌
    08.2023➡️MedART Poznań
    ➡️10.2023 punkcja➡️18🥚➡️10❄️
    ➡️11.2023 FET PGT-A❄️5.1.1 CB 💔
    ➡️12.2023 biopsja+endometrium scan➡️staphylococcus aureus+enetrococcus faecalis➡️3msc probiotykoterapii

    ➡️05.2024 naturalsik(06.05 3+5) beta 159,14 prog 15,9 (07.05 3+6) beta 232,27 (10.05 4+2) beta 1027,69 prog 47,4 (17.05 5+2) beta 15519,62 prog 22,1 (21.05 5+6) mamy❤️ (12) prenatalne będzie🩷 (17+3) pierwszy kopniak ➡️07.01.2025 CC 3320 i 56cm

    event.png

    ➡️02.2026 FET PGT-A❄️5.1.1 8dpt beta 80,96 prog 33,30 9dpt beta 166,31 13dpt beta 1255,71 prog 40 24dpt mamy ❤️ będzie 🩷

    preg.png

    Zostało 8❄️
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8184 8057

    Wysłany: 11 czerwca, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lesna, zaglądasz tu jeszcze?

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Makt Autorytet
    Postów: 19508 16225

    Wysłany: 12 czerwca, 00:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Dzięki dziewczyny...
    Tak, Nunuś już jest ze mną 🥹. Faktycznie spory, bo Antoni miał 3220 w 37+3, a Nunus w 39+0 te 4080 🥹
    Nie dam rady przeczytać co się zadziało u Was, ale liczę że dzisiaj to mi wybaczycie 🥹

    Gratulacje! Faktycznie duży chłopak :)
    Mam nadzieję że po tygodniu już w miarę funkcjonujesz i że jakoś odnalazłaś się w nowej rzeczywistości :)

    age.png
    19.03.2020 (39+0), CC, 13:35, 3335g, 54 cm

    age.png
    24.06.2022 (39+1), SN, 9:55, 2985g, 52 cm

    2 IVF-9.07.19(20dc)-ET(2)-3.1.1
    6dpt beta 12,37, prog 8,6;
    15dpt (4+6)- GS 2,2 mm, YS 1,1 mm;
    23dpt (6+0)- CRL 1,8 mm i ❤️

    13.10.21(21dc)-FET(5)-S-bl2
    +atosiban+encorton 7,5mg+Prograf+accofil
    6 dpt beta 20,51
    15 dpt (5+0)-GS 3,7 mm
    21 dpt (5+6)-CRL 1,8 mm i ❤️

    Pozostałe transfery:
    •19.03.2019
    •31.03.2021
    •15.07.2021
    •5.01.2024
    skuteczności 33,33%

    Amh 2019 1,35->2024 0,58
    Nasza historia

    weight.png
  • Makt Autorytet
    Postów: 19508 16225

    Wysłany: 12 czerwca, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Ciekawe jak przyjmie Nunusia w domu 🥹
    Zaraz powinni ważyć maluchy, zobaczymy czy zacznie przybierać, jeżeli tak, to liczę że zbadamy dzisiaj wszystko i pójdziemy do domu... mam nadzieję że z tego usg nic złego nie wyjdzie i za chwilę ta cała historia będzie tylko wspomnieniem...
    Mój mąż jak go zobaczył to pierwsze co było "już zapomniałem że to takie maleństwo", a jednak ma 860g więcej od brata 🥹

    Ja właśnie miałam trochę na odwrót niż większość osób - w sensie widziałam jaka strasza jest duża w porównaniu do młodszej ale straszą mi nie wydoroślała nagle ani nie urosła ;) bardziej właśnie myślała że boże jakie to małe małe - zwłaszcza że młodsza faktycznie była drobna bo ważyła 2985 g ;) i też w podejściu jakoś bardziej miałam tak że przejmowałam się starsza w sensie że jej emocjami muszę się zaopiekować, że muszę dla niej jakoś to tak zorganizować żeby nie czuła się wykluczona itp :) bo młodsza to wiedziałam że potrzebuje cycka, przytulenia, przewijania i w sumie tyle :p a że młodsza była baaaardzo wymagającym bobasem to tym bardziej miałam ten niedosyt relacji ze starsza :)

    age.png
    19.03.2020 (39+0), CC, 13:35, 3335g, 54 cm

    age.png
    24.06.2022 (39+1), SN, 9:55, 2985g, 52 cm

    2 IVF-9.07.19(20dc)-ET(2)-3.1.1
    6dpt beta 12,37, prog 8,6;
    15dpt (4+6)- GS 2,2 mm, YS 1,1 mm;
    23dpt (6+0)- CRL 1,8 mm i ❤️

    13.10.21(21dc)-FET(5)-S-bl2
    +atosiban+encorton 7,5mg+Prograf+accofil
    6 dpt beta 20,51
    15 dpt (5+0)-GS 3,7 mm
    21 dpt (5+6)-CRL 1,8 mm i ❤️

    Pozostałe transfery:
    •19.03.2019
    •31.03.2021
    •15.07.2021
    •5.01.2024
    skuteczności 33,33%

    Amh 2019 1,35->2024 0,58
    Nasza historia

    weight.png
  • lesna Autorytet
    Postów: 1423 1242

    Wysłany: 12 czerwca, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Lesna, zaglądasz tu jeszcze?
    Krysia gratulacje!!! Cudownie, że wreszcie jesteście wszyscy razem ❤️
    Ja zaglądam bardzo rzadko, Rozalce idą czwórki, więc praktycznie nie śpię, a jakoś trzeba funkcjonować w pracy.

    imgage.png
    🧍‍♀️ '86 🧍‍♂️'87
    Starania od 2017
    oligoasthenozoospermia
    Punkcja 10.21- 24 dojrzałe komórki
    Transfer: 23.11.2021 blastka 4AA
    6dpt ⏸ 7dpt beta 82,28; 13 dpt beta 2179,55, 22 dpt jest pęcherzyk
    29 dpt 22.12. CRL 9,09mm i❤️
    12+2 CRL 6,1cm prenatalne ok
    21+0 połówkowe ok; 422 g synka
    18.08.22 cc Jan 3960g 56 cm❤️
    Transfer: 05.02.2024 blastka 4AA ❌️
    Zostało 4 ❄ 2x3AA, 1x4BA, 1x4AB
    Transfer: 06.03.2024 blastka 4AA 🙏
    5dpt beta 15,4 prog 30,40; 7dpt beta 60,8 plamienie; 14 dpt beta 2734; 20dpt krwotok😭 beta 16923;
    23 dpt usg jest pęcherzyk, brak zarodka 😔
    29dpt 6+5 8,51 mm i ❤️🥹
    9+4 CRL 2,76 cm
    Veracity niskie ryzyka, córcia😍
    20+3 ok, 336g córci
    30+3 usg III 1381g
    36+3 2341g
    18.11.24 vbac Rozalia 2840, 51 cm ❤️
  • lesna Autorytet
    Postów: 1423 1242

    Wysłany: 12 czerwca, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    A ja już w domku jestem 😊 na szczęście obyło się bez zabiegu, sama indukcja farmakologiczna dała radę 💪
    Tak strasznie mi przykro, nawet nie wiem co napisać 😔

    imgage.png
    🧍‍♀️ '86 🧍‍♂️'87
    Starania od 2017
    oligoasthenozoospermia
    Punkcja 10.21- 24 dojrzałe komórki
    Transfer: 23.11.2021 blastka 4AA
    6dpt ⏸ 7dpt beta 82,28; 13 dpt beta 2179,55, 22 dpt jest pęcherzyk
    29 dpt 22.12. CRL 9,09mm i❤️
    12+2 CRL 6,1cm prenatalne ok
    21+0 połówkowe ok; 422 g synka
    18.08.22 cc Jan 3960g 56 cm❤️
    Transfer: 05.02.2024 blastka 4AA ❌️
    Zostało 4 ❄ 2x3AA, 1x4BA, 1x4AB
    Transfer: 06.03.2024 blastka 4AA 🙏
    5dpt beta 15,4 prog 30,40; 7dpt beta 60,8 plamienie; 14 dpt beta 2734; 20dpt krwotok😭 beta 16923;
    23 dpt usg jest pęcherzyk, brak zarodka 😔
    29dpt 6+5 8,51 mm i ❤️🥹
    9+4 CRL 2,76 cm
    Veracity niskie ryzyka, córcia😍
    20+3 ok, 336g córci
    30+3 usg III 1381g
    36+3 2341g
    18.11.24 vbac Rozalia 2840, 51 cm ❤️
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8184 8057

    Wysłany: 12 czerwca, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lesna wrote:
    Krysia gratulacje!!! Cudownie, że wreszcie jesteście wszyscy razem ❤️
    Ja zaglądam bardzo rzadko, Rozalce idą czwórki, więc praktycznie nie śpię, a jakoś trzeba funkcjonować w pracy.

    Wysłałam Ci zaproszenie, jakbyś zajrzała, to chciałam o coś zapytać...

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • lesna Autorytet
    Postów: 1423 1242

    Wysłany: 12 czerwca, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Wysłałam Ci zaproszenie, jakbyś zajrzała, to chciałam o coś zapytać...
    Zaakceptowałam zaproszenie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca, 12:11

    imgage.png
    🧍‍♀️ '86 🧍‍♂️'87
    Starania od 2017
    oligoasthenozoospermia
    Punkcja 10.21- 24 dojrzałe komórki
    Transfer: 23.11.2021 blastka 4AA
    6dpt ⏸ 7dpt beta 82,28; 13 dpt beta 2179,55, 22 dpt jest pęcherzyk
    29 dpt 22.12. CRL 9,09mm i❤️
    12+2 CRL 6,1cm prenatalne ok
    21+0 połówkowe ok; 422 g synka
    18.08.22 cc Jan 3960g 56 cm❤️
    Transfer: 05.02.2024 blastka 4AA ❌️
    Zostało 4 ❄ 2x3AA, 1x4BA, 1x4AB
    Transfer: 06.03.2024 blastka 4AA 🙏
    5dpt beta 15,4 prog 30,40; 7dpt beta 60,8 plamienie; 14 dpt beta 2734; 20dpt krwotok😭 beta 16923;
    23 dpt usg jest pęcherzyk, brak zarodka 😔
    29dpt 6+5 8,51 mm i ❤️🥹
    9+4 CRL 2,76 cm
    Veracity niskie ryzyka, córcia😍
    20+3 ok, 336g córci
    30+3 usg III 1381g
    36+3 2341g
    18.11.24 vbac Rozalia 2840, 51 cm ❤️
  • Makt Autorytet
    Postów: 19508 16225

    Wysłany: 17 czerwca, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lesna wrote:
    Zaakceptowałam zaproszenie

    A wy macie jakiś plan na pozostałe zarodki?

    age.png
    19.03.2020 (39+0), CC, 13:35, 3335g, 54 cm

    age.png
    24.06.2022 (39+1), SN, 9:55, 2985g, 52 cm

    2 IVF-9.07.19(20dc)-ET(2)-3.1.1
    6dpt beta 12,37, prog 8,6;
    15dpt (4+6)- GS 2,2 mm, YS 1,1 mm;
    23dpt (6+0)- CRL 1,8 mm i ❤️

    13.10.21(21dc)-FET(5)-S-bl2
    +atosiban+encorton 7,5mg+Prograf+accofil
    6 dpt beta 20,51
    15 dpt (5+0)-GS 3,7 mm
    21 dpt (5+6)-CRL 1,8 mm i ❤️

    Pozostałe transfery:
    •19.03.2019
    •31.03.2021
    •15.07.2021
    •5.01.2024
    skuteczności 33,33%

    Amh 2019 1,35->2024 0,58
    Nasza historia

    weight.png
‹‹ 1112 1113 1114 1115 1116
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ