Walczymy o rodzeństwo ❤️💪
-
WIADOMOŚĆ
-
Krysiu moje gratulacje! Cudowne informacje! Jak sie czujesz?
Jak synek? Jak ma na imie?🥰58cs szczęśliwy ❤
Córcia👨👩👧
32 lata👫
03.2019-pierwsza wizyta-Kriobank Białystok
04.2019- start I procedura - 4❄
04.2019 - ET 4/5AA cb 👎
06.2019- FET (N) 2BB 👎
09.2019- FET (S) 4AA i 4BB 👍
21.09 - 6dpt - II kreski❤
8dpt - beta 99,56😍; 10dpt 286,03😍; 14dpt 1584,58😍; 18dpt 6879,10😍; 28dpt 52066,17😍; 29dpt mamy❤
11.2022 start II procedura 👎
04.2023 start III procedura - 6❄
05.2023 start IV procedura - 11❄
Badanie genetyczne PGT-M pod kątem choroby jednogenowej.
12 zdrowych Słoneczek🌞
09.2023 - FET (S) 5.1.1
22.10.2023 - 8tc 👼👼
12.2023 - FET (S) 5.2.2 👎
01.2024 - FET (S) 6.2.3 👎
04.2024 - FET (S) 6.2.2 👍
“In vitro nie jest drogą prostą. Wiadomo jaki jest cel podróży, ale nie wiadomo, dokąd prowadzi droga”. -
Malinowa91 wrote:Krysiu moje gratulacje! Cudowne informacje! Jak sie czujesz?
Jak synek? Jak ma na imie?🥰
Dzieki 🥹Ja ogólnie nieźle, trochę mi się jeszcze ciężko wstaje, ale staram się odpoczywać ile się da... 😉.
Mały powoli uczy się jeść, w końcu czuje ze cos zaczyna wyciągać... jak będzie ładnie jadl i jutro będzie dobrze w badaniach to może nawet jutro dom...
Imię zostawię dla siebie, na wypadek gdyby ktoś mógł mnie rozpoznać, co przy dwójce już łatwiejsze 😉. Niech mlody zostanie Nunusiem 😀 sama nadal tak do niego mówię i nie mogę uwierzyć że już od 2 dni jest na zewnatrz, a jutro, najdalej pojutrze pozna starszego brata 🥹. Jak widziałam dzisiaj strasznego na zdjęciu, to wydaje sie taki duży przy maluchu 😂
aganieszkam, Malinowa91, lesna lubią tę wiadomość
27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Ja przeżyłam szok jak wróciłam do domu i mój maluszek okazał się być ogromny przy noworodku 😅Krysia1411 wrote:Dzieki 🥹Ja ogólnie nieźle, trochę mi się jeszcze ciężko wstaje, ale staram się odpoczywać ile się da... 😉.
Mały powoli uczy się jeść, w końcu czuje ze cos zaczyna wyciągać... jak będzie ładnie jadl i jutro będzie dobrze w badaniach to może nawet jutro dom...
Imię zostawię dla siebie, na wypadek gdyby ktoś mógł mnie rozpoznać, co przy dwójce już łatwiejsze 😉. Niech mlody zostanie Nunusiem 😀 sama nadal tak do niego mówię i nie mogę uwierzyć że już od 2 dni jest na zewnatrz, a jutro, najdalej pojutrze pozna starszego brata 🥹. Jak widziałam dzisiaj strasznego na zdjęciu, to wydaje sie taki duży przy maluchu 😂
Czekają Was piękne chwile 🥰
Jeszcze raz gratulacje i dużo zdrówka 🍀02/26 Naturals Beta 1979, 4205
Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷


Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
26dpt USG jest serduszko
20dpt-2mm zarodek
Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
24.08.2024- transfer 4BB
Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
21dpt USG- 2,5mm szczęścia
Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA
Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
23dpt jest serduszko
Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
Niedrożne jajowody ❌ -
Krysia1411 wrote:Dzięki dziewczyny...
Tak, Nunuś już jest ze mną 🥹. Faktycznie spory, bo Antoni miał 3220 w 37+3, a Nunus w 39+0 te 4080 🥹
Nie dam rady przeczytać co się zadziało u Was, ale liczę że dzisiaj to mi wybaczycie 🥹
Gratuluje!!



AMH 0.76, LUF
IVF 04.2019 ❄️❄️❄️ 3.1.1., 3.1.1, 5.1.2 3xPGT-A✅
05.2019 transfer ❤️ 👱♂️
02.2022 - wracamy po rodzeństwo 🍀
7dpt - 89,68 mIU/ml
8dpt - 158,57 mIU/ml
13dpt - 2250,09 mIU/ml
28dpt ❤️ 👱♀️
10.2022 SN 40+5 ❤️
03.2024 - wracamy po ostatniego mrozaka ❄️
5dpt - 23,39
8dpt - 81,90
12dpt - 817
16dpt - 3778
27dpt ❤️ 👱♂️
12.2024 SN 40+5 ❤️
Koniec naszej historii z IVF.🍀🍀🍀 -
Krysia1411 wrote:Dzieki 🥹Ja ogólnie nieźle, trochę mi się jeszcze ciężko wstaje, ale staram się odpoczywać ile się da... 😉.
Mały powoli uczy się jeść, w końcu czuje ze cos zaczyna wyciągać... jak będzie ładnie jadl i jutro będzie dobrze w badaniach to może nawet jutro dom...
Imię zostawię dla siebie, na wypadek gdyby ktoś mógł mnie rozpoznać, co przy dwójce już łatwiejsze 😉. Niech mlody zostanie Nunusiem 😀 sama nadal tak do niego mówię i nie mogę uwierzyć że już od 2 dni jest na zewnatrz, a jutro, najdalej pojutrze pozna starszego brata 🥹. Jak widziałam dzisiaj strasznego na zdjęciu, to wydaje sie taki duży przy maluchu 😂
Trzymam kciuki, zebyscie dzis wrocili do domku i zaczeli nowy rozdzial juz we czworke😊
Wszystkiego dobrego Krysiu dla Ciebie i maluszka😊
Taaak to prawda, ze jak ma sie starsze dziecko i wraca sie z noworodkiem do domu to to starsze jest nagle jakies większe!🫣 jakby przez kilka dni urosło kilkanaście centymetrow😄58cs szczęśliwy ❤
Córcia👨👩👧
32 lata👫
03.2019-pierwsza wizyta-Kriobank Białystok
04.2019- start I procedura - 4❄
04.2019 - ET 4/5AA cb 👎
06.2019- FET (N) 2BB 👎
09.2019- FET (S) 4AA i 4BB 👍
21.09 - 6dpt - II kreski❤
8dpt - beta 99,56😍; 10dpt 286,03😍; 14dpt 1584,58😍; 18dpt 6879,10😍; 28dpt 52066,17😍; 29dpt mamy❤
11.2022 start II procedura 👎
04.2023 start III procedura - 6❄
05.2023 start IV procedura - 11❄
Badanie genetyczne PGT-M pod kątem choroby jednogenowej.
12 zdrowych Słoneczek🌞
09.2023 - FET (S) 5.1.1
22.10.2023 - 8tc 👼👼
12.2023 - FET (S) 5.2.2 👎
01.2024 - FET (S) 6.2.3 👎
04.2024 - FET (S) 6.2.2 👍
“In vitro nie jest drogą prostą. Wiadomo jaki jest cel podróży, ale nie wiadomo, dokąd prowadzi droga”. -
Ciekawe jak przyjmie Nunusia w domu 🥹
Zaraz powinni ważyć maluchy, zobaczymy czy zacznie przybierać, jeżeli tak, to liczę że zbadamy dzisiaj wszystko i pójdziemy do domu... mam nadzieję że z tego usg nic złego nie wyjdzie i za chwilę ta cała historia będzie tylko wspomnieniem...
Mój mąż jak go zobaczył to pierwsze co było "już zapomniałem że to takie maleństwo", a jednak ma 860g więcej od brata 🥹
aganieszkam lubi tę wiadomość
27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Krysiu jesteście już w domku?08.2012 26tc💔
06.2026 10 tc💔
"Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."
👩
pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
lewy jajowód niedrożny❌
kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅
👦
azoospermia❌
kariotyp❌

1iui 04.2022-09.05⏸️
Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
24.05-5t3 jest zarodek
07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
09.08 17t2 175g💙
29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g
01.2023-38t6d/3950g/56cm👶
WRACAMY
11.24 iui❌
23🥚➡️MII19➡️9❄️
1FET-cb
2FET-cb
3FET-b-hcg-0
4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔 -
Tak, od poniedziałku wieczorem... ale próbuje ograniczyć forum, bo chyba mam początki depresji poporodowej 😥Pauuulaa wrote:Krysiu jesteście już w domku?27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Krysia1411 wrote:Tak, od poniedziałku wieczorem... ale próbuje ograniczyć forum, bo chyba mam początki depresji poporodowej 😥
Krysiu, to najpewniej baby blues... ☹️☹️☹️
Nagły spadek hormonów...
Trzymaj się mocno i korzystaj ze wsparcia na maxa, będzie lepiej 🙏🙏🙏Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka
GC:
2019->3IUI☹️
5.20 1MII
8.20 1MII
10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️
2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
6.21 2.histero (zrosty)
11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️
11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰
11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)
3.24 FET 6AB☹️
10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭
3.25 3MII->3IMSI->1 bl.
3.25 ET 2BA☹️
5.25 mezo
6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️
9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰
-
Gratulacje!!!Krysia1411 wrote:Dzięki dziewczyny...
Tak, Nunuś już jest ze mną 🥹. Faktycznie spory, bo Antoni miał 3220 w 37+3, a Nunus w 39+0 te 4080 🥹
Nie dam rady przeczytać co się zadziało u Was, ale liczę że dzisiaj to mi wybaczycie 🥹🧍🏻♀️'97🧍🏽♂️'94
03.2022➡️INVIMED Poznań
➡️06.2023 IUI❌
➡️07.2023 IUI❌
08.2023➡️MedART Poznań
➡️10.2023 punkcja➡️18🥚➡️10❄️
➡️11.2023 FET PGT-A❄️5.1.1 CB 💔
➡️12.2023 biopsja+endometrium scan➡️staphylococcus aureus+enetrococcus faecalis➡️3msc probiotykoterapii
➡️05.2024 naturalsik(06.05 3+5) beta 159,14 prog 15,9 (07.05 3+6) beta 232,27 (10.05 4+2) beta 1027,69 prog 47,4 (17.05 5+2) beta 15519,62 prog 22,1 (21.05 5+6) mamy❤️ (12) prenatalne będzie🩷 (17+3) pierwszy kopniak ➡️07.01.2025 CC 3320 i 56cm

➡️02.2026 FET PGT-A❄️5.1.1 8dpt beta 80,96 prog 33,30 9dpt beta 166,31 13dpt beta 1255,71 prog 40 24dpt mamy ❤️ będzie 🩷

Zostało 8❄️ -
Lesna, zaglądasz tu jeszcze?27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Krysia1411 wrote:Dzięki dziewczyny...
Tak, Nunuś już jest ze mną 🥹. Faktycznie spory, bo Antoni miał 3220 w 37+3, a Nunus w 39+0 te 4080 🥹
Nie dam rady przeczytać co się zadziało u Was, ale liczę że dzisiaj to mi wybaczycie 🥹
Gratulacje! Faktycznie duży chłopak
Mam nadzieję że po tygodniu już w miarę funkcjonujesz i że jakoś odnalazłaś się w nowej rzeczywistości

19.03.2020 (39+0), CC, 13:35, 3335g, 54 cm

24.06.2022 (39+1), SN, 9:55, 2985g, 52 cm
2 IVF-9.07.19(20dc)-ET(2)-3.1.1
6dpt beta 12,37, prog 8,6;
15dpt (4+6)- GS 2,2 mm, YS 1,1 mm;
23dpt (6+0)- CRL 1,8 mm i ❤️
13.10.21(21dc)-FET(5)-S-bl2
+atosiban+encorton 7,5mg+Prograf+accofil
6 dpt beta 20,51
15 dpt (5+0)-GS 3,7 mm
21 dpt (5+6)-CRL 1,8 mm i ❤️
Pozostałe transfery:
•19.03.2019
•31.03.2021
•15.07.2021
•5.01.2024
skuteczności 33,33%
Amh 2019 1,35->2024 0,58
Nasza historia

-
Krysia1411 wrote:Ciekawe jak przyjmie Nunusia w domu 🥹
Zaraz powinni ważyć maluchy, zobaczymy czy zacznie przybierać, jeżeli tak, to liczę że zbadamy dzisiaj wszystko i pójdziemy do domu... mam nadzieję że z tego usg nic złego nie wyjdzie i za chwilę ta cała historia będzie tylko wspomnieniem...
Mój mąż jak go zobaczył to pierwsze co było "już zapomniałem że to takie maleństwo", a jednak ma 860g więcej od brata 🥹
Ja właśnie miałam trochę na odwrót niż większość osób - w sensie widziałam jaka strasza jest duża w porównaniu do młodszej ale straszą mi nie wydoroślała nagle ani nie urosła
bardziej właśnie myślała że boże jakie to małe małe - zwłaszcza że młodsza faktycznie była drobna bo ważyła 2985 g
i też w podejściu jakoś bardziej miałam tak że przejmowałam się starsza w sensie że jej emocjami muszę się zaopiekować, że muszę dla niej jakoś to tak zorganizować żeby nie czuła się wykluczona itp
bo młodsza to wiedziałam że potrzebuje cycka, przytulenia, przewijania i w sumie tyle :p a że młodsza była baaaardzo wymagającym bobasem to tym bardziej miałam ten niedosyt relacji ze starsza

19.03.2020 (39+0), CC, 13:35, 3335g, 54 cm

24.06.2022 (39+1), SN, 9:55, 2985g, 52 cm
2 IVF-9.07.19(20dc)-ET(2)-3.1.1
6dpt beta 12,37, prog 8,6;
15dpt (4+6)- GS 2,2 mm, YS 1,1 mm;
23dpt (6+0)- CRL 1,8 mm i ❤️
13.10.21(21dc)-FET(5)-S-bl2
+atosiban+encorton 7,5mg+Prograf+accofil
6 dpt beta 20,51
15 dpt (5+0)-GS 3,7 mm
21 dpt (5+6)-CRL 1,8 mm i ❤️
Pozostałe transfery:
•19.03.2019
•31.03.2021
•15.07.2021
•5.01.2024
skuteczności 33,33%
Amh 2019 1,35->2024 0,58
Nasza historia

-
Krysia gratulacje!!! Cudownie, że wreszcie jesteście wszyscy razem ❤️Krysia1411 wrote:Lesna, zaglądasz tu jeszcze?
Ja zaglądam bardzo rzadko, Rozalce idą czwórki, więc praktycznie nie śpię, a jakoś trzeba funkcjonować w pracy.


🧍♀️ '86 🧍♂️'87
Starania od 2017
oligoasthenozoospermia
Punkcja 10.21- 24 dojrzałe komórki
Transfer: 23.11.2021 blastka 4AA
6dpt ⏸ 7dpt beta 82,28; 13 dpt beta 2179,55, 22 dpt jest pęcherzyk
29 dpt 22.12. CRL 9,09mm i❤️
12+2 CRL 6,1cm prenatalne ok
21+0 połówkowe ok; 422 g synka
18.08.22 cc Jan 3960g 56 cm❤️
Transfer: 05.02.2024 blastka 4AA ❌️
Zostało 4 ❄ 2x3AA, 1x4BA, 1x4AB
Transfer: 06.03.2024 blastka 4AA 🙏
5dpt beta 15,4 prog 30,40; 7dpt beta 60,8 plamienie; 14 dpt beta 2734; 20dpt krwotok😭 beta 16923;
23 dpt usg jest pęcherzyk, brak zarodka 😔
29dpt 6+5 8,51 mm i ❤️🥹
9+4 CRL 2,76 cm
Veracity niskie ryzyka, córcia😍
20+3 ok, 336g córci
30+3 usg III 1381g
36+3 2341g
18.11.24 vbac Rozalia 2840, 51 cm ❤️ -
Tak strasznie mi przykro, nawet nie wiem co napisać 😔Pauuulaa wrote:A ja już w domku jestem 😊 na szczęście obyło się bez zabiegu, sama indukcja farmakologiczna dała radę 💪


🧍♀️ '86 🧍♂️'87
Starania od 2017
oligoasthenozoospermia
Punkcja 10.21- 24 dojrzałe komórki
Transfer: 23.11.2021 blastka 4AA
6dpt ⏸ 7dpt beta 82,28; 13 dpt beta 2179,55, 22 dpt jest pęcherzyk
29 dpt 22.12. CRL 9,09mm i❤️
12+2 CRL 6,1cm prenatalne ok
21+0 połówkowe ok; 422 g synka
18.08.22 cc Jan 3960g 56 cm❤️
Transfer: 05.02.2024 blastka 4AA ❌️
Zostało 4 ❄ 2x3AA, 1x4BA, 1x4AB
Transfer: 06.03.2024 blastka 4AA 🙏
5dpt beta 15,4 prog 30,40; 7dpt beta 60,8 plamienie; 14 dpt beta 2734; 20dpt krwotok😭 beta 16923;
23 dpt usg jest pęcherzyk, brak zarodka 😔
29dpt 6+5 8,51 mm i ❤️🥹
9+4 CRL 2,76 cm
Veracity niskie ryzyka, córcia😍
20+3 ok, 336g córci
30+3 usg III 1381g
36+3 2341g
18.11.24 vbac Rozalia 2840, 51 cm ❤️ -
lesna wrote:Krysia gratulacje!!! Cudownie, że wreszcie jesteście wszyscy razem ❤️
Ja zaglądam bardzo rzadko, Rozalce idą czwórki, więc praktycznie nie śpię, a jakoś trzeba funkcjonować w pracy.
Wysłałam Ci zaproszenie, jakbyś zajrzała, to chciałam o coś zapytać...27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Zaakceptowałam zaproszenieKrysia1411 wrote:Wysłałam Ci zaproszenie, jakbyś zajrzała, to chciałam o coś zapytać...
Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca, 12:11


🧍♀️ '86 🧍♂️'87
Starania od 2017
oligoasthenozoospermia
Punkcja 10.21- 24 dojrzałe komórki
Transfer: 23.11.2021 blastka 4AA
6dpt ⏸ 7dpt beta 82,28; 13 dpt beta 2179,55, 22 dpt jest pęcherzyk
29 dpt 22.12. CRL 9,09mm i❤️
12+2 CRL 6,1cm prenatalne ok
21+0 połówkowe ok; 422 g synka
18.08.22 cc Jan 3960g 56 cm❤️
Transfer: 05.02.2024 blastka 4AA ❌️
Zostało 4 ❄ 2x3AA, 1x4BA, 1x4AB
Transfer: 06.03.2024 blastka 4AA 🙏
5dpt beta 15,4 prog 30,40; 7dpt beta 60,8 plamienie; 14 dpt beta 2734; 20dpt krwotok😭 beta 16923;
23 dpt usg jest pęcherzyk, brak zarodka 😔
29dpt 6+5 8,51 mm i ❤️🥹
9+4 CRL 2,76 cm
Veracity niskie ryzyka, córcia😍
20+3 ok, 336g córci
30+3 usg III 1381g
36+3 2341g
18.11.24 vbac Rozalia 2840, 51 cm ❤️ -
lesna wrote:Zaakceptowałam zaproszenie
A wy macie jakiś plan na pozostałe zarodki?
19.03.2020 (39+0), CC, 13:35, 3335g, 54 cm

24.06.2022 (39+1), SN, 9:55, 2985g, 52 cm
2 IVF-9.07.19(20dc)-ET(2)-3.1.1
6dpt beta 12,37, prog 8,6;
15dpt (4+6)- GS 2,2 mm, YS 1,1 mm;
23dpt (6+0)- CRL 1,8 mm i ❤️
13.10.21(21dc)-FET(5)-S-bl2
+atosiban+encorton 7,5mg+Prograf+accofil
6 dpt beta 20,51
15 dpt (5+0)-GS 3,7 mm
21 dpt (5+6)-CRL 1,8 mm i ❤️
Pozostałe transfery:
•19.03.2019
•31.03.2021
•15.07.2021
•5.01.2024
skuteczności 33,33%
Amh 2019 1,35->2024 0,58
Nasza historia

-



