Walczymy o rodzeństwo ❤️💪
-
WIADOMOŚĆ
-
U mnie nie wygląda żeby chciało samo, więc ciekawe co powiedzą na oddziale... Bo z drugiej strony fajnie by było jakby były jakiekolwiek większe oznaki że chce wychodzić...Makt wrote:Ja też jestem zdania że jak się zacznie to już będziesz wiedzieć
u mnie np najpierw przyszło oczyszczanie się organizmu (tzn wizyty w toalecie
) a potem skurcze były takie że spać nie mogłam i zaczęły się zagęszczać 
"Oczyszczanie" było, brzuch jest niżej, skurcze okresowe są, ostatnio pojawiły się nawet takie mocniejsze i bardziej kłujące w środku... ale to nadal nic konkretnego...
27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
To ja tak miałam kilka dni przed porodem 😊Krysia1411 wrote:U mnie nie wygląda żeby chciało samo, więc ciekawe co powiedzą na oddziale... Bo z drugiej strony fajnie by było jakby były jakiekolwiek większe oznaki że chce wychodzić...
"Oczyszczanie" było, brzuch jest niżej, skurcze okresowe są, ostatnio pojawiły się nawet takie mocniejsze i bardziej kłujące w środku... ale to nadal nic konkretnego...
Makt lubi tę wiadomość
02/26 Naturals Beta 1979, 4205
Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷


Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
26dpt USG jest serduszko
20dpt-2mm zarodek
Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
24.08.2024- transfer 4BB
Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
21dpt USG- 2,5mm szczęścia
Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA
Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
23dpt jest serduszko
Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
Niedrożne jajowody ❌ -
Krysia1411 wrote:Mówisz?
.
Ja wczoraj miałam wrażenie że to już to, ale jednak jeszcze nie
.
Ja z doświadczenia powiem, że mogłabym przeoczyć (tzn może nie samej końcówki, ale przy 5cm rozwarcia zazwyczaj to mnie lekko tylko bolało okresowo) 😂dlatego zawsze się bałam czy to już 😀


AMH 0.76, LUF
IVF 04.2019 ❄️❄️❄️ 3.1.1., 3.1.1, 5.1.2 3xPGT-A✅
05.2019 transfer ❤️ 👱♂️
02.2022 - wracamy po rodzeństwo 🍀
7dpt - 89,68 mIU/ml
8dpt - 158,57 mIU/ml
13dpt - 2250,09 mIU/ml
28dpt ❤️ 👱♀️
10.2022 SN 40+5 ❤️
03.2024 - wracamy po ostatniego mrozaka ❄️
5dpt - 23,39
8dpt - 81,90
12dpt - 817
16dpt - 3778
27dpt ❤️ 👱♂️
12.2024 SN 40+5 ❤️
Koniec naszej historii z IVF.🍀🍀🍀 -
aganieszkam wrote:To ja tak miałam kilka dni przed porodem 😊
I chyba nic więcej nie bedzie 🤔 jutro cesarka 🥹
Agulek24, Pauuulaa, Paula24, aganieszkam lubią tę wiadomość
27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Powodzenia kochana ✊🍀Krysia1411 wrote:I chyba nic więcej nie bedzie 🤔 jutro cesarka 🥹08.2012 26tc💔
06.2026 10 tc💔
"Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."
👩
pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
lewy jajowód niedrożny❌
kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅
👦
azoospermia❌
kariotyp❌

1iui 04.2022-09.05⏸️
Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
24.05-5t3 jest zarodek
07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
09.08 17t2 175g💙
29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g
01.2023-38t6d/3950g/56cm👶
WRACAMY
11.24 iui❌
23🥚➡️MII19➡️9❄️
1FET-cb
2FET-cb
3FET-b-hcg-0
4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔 -
Krysia1411 wrote:I chyba nic więcej nie bedzie 🤔 jutro cesarka 🥹
Powodzenia! Niech mały zdrowo opuszcza lokum! -
Krysiu już widzę ,że masz zmieniony suwaczek 🤩 tzn ,że słoneczko jest już na świecie 🥰🥳
Gratuluję rodzicom i witam cieplutko kruszynke po tej stronie brzuszka. Tulcie się kochani jak będziesz na siłach to daj znać 😁
Widzę ,że te twoje maleństwo to dość sporych rozmiarów przyszło na świat 🫢 jeszcze raz serdeczne gratulacje kochana 👏Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca, 16:57
08.2012 26tc💔
06.2026 10 tc💔
"Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."
👩
pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
lewy jajowód niedrożny❌
kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅
👦
azoospermia❌
kariotyp❌

1iui 04.2022-09.05⏸️
Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
24.05-5t3 jest zarodek
07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
09.08 17t2 175g💙
29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g
01.2023-38t6d/3950g/56cm👶
WRACAMY
11.24 iui❌
23🥚➡️MII19➡️9❄️
1FET-cb
2FET-cb
3FET-b-hcg-0
4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔 -
A ja już w domku jestem 😊 na szczęście obyło się bez zabiegu, sama indukcja farmakologiczna dała radę 💪
Malowana87, Agulek24, aganieszkam, Paula24, Honorka, kluseczka88, Makt lubią tę wiadomość
08.2012 26tc💔
06.2026 10 tc💔
"Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."
👩
pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
lewy jajowód niedrożny❌
kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅
👦
azoospermia❌
kariotyp❌

1iui 04.2022-09.05⏸️
Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
24.05-5t3 jest zarodek
07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
09.08 17t2 175g💙
29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g
01.2023-38t6d/3950g/56cm👶
WRACAMY
11.24 iui❌
23🥚➡️MII19➡️9❄️
1FET-cb
2FET-cb
3FET-b-hcg-0
4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔 -
Bardzo sie ciesze ,ze obylo sie bez zabiegu 😊Pauuulaa wrote:A ja już w domku jestem 😊 na szczęście obyło się bez zabiegu, sama indukcja farmakologiczna dała radę 💪
Bylam w tej samej sytuacji dwa razy i dzieki Bogu udalo sie również po tabletkach ,ale nie ukrywam bylo bardzo ciężko. Pomimo bolu strachu i tego ,ze zdecydowałam sie poronić w domu bylam dumna z siebie ,ze udalo sie bez zabiegu i za 3 miesiace bylam juz w szczęśliwej ciąży. Tego samego życzę Tobie ! 😊👱♀️34l. 👨🦱41l.start 2021
3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
38+5 córeczka jest na Świecie 🩷
Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
13.10 wizyta monitorująca
20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
26.10 II - cień cienia 🙏
Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
17.11 mamy ❤️
9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷
Niech stanie sie cud 🙏🍀
Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

tickerfactory.com]
[/url] -
Krysiu !ogromne gratulacje ! Witamy Cie duzy Misiaczku❤️Krysia1411 wrote:I chyba nic więcej nie bedzie 🤔 jutro cesarka 🥹
Ja w poniedzialek mam termin w szpitalu odnosnie ustalenia daty cesarki ponieważ druga coreczka również ułożona od 2 miesiecy pośladkowo i nie ma chyba zamiaru sie obrócić.
Podobno jak drugie dziecko przyjmuję ta sama pozycje ,a ona jest ułożona pod skosem bo glowke ma pod prawym żebrem to musi byc to powód byc moze układu mojej macicy.
👱♀️34l. 👨🦱41l.start 2021
3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
38+5 córeczka jest na Świecie 🩷
Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
13.10 wizyta monitorująca
20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
26.10 II - cień cienia 🙏
Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
17.11 mamy ❤️
9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷
Niech stanie sie cud 🙏🍀
Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

tickerfactory.com]
[/url] -
Dzięki dziewczyny...
Tak, Nunuś już jest ze mną 🥹. Faktycznie spory, bo Antoni miał 3220 w 37+3, a Nunus w 39+0 te 4080 🥹
Nie dam rady przeczytać co się zadziało u Was, ale liczę że dzisiaj to mi wybaczycie 🥹
Pauuulaa, Malowana87, kluseczka88, Makt lubią tę wiadomość
27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Wypoczywaj kochana, spisalas się 👏👏👏Krysia1411 wrote:Dzięki dziewczyny...
Tak, Nunuś już jest ze mną 🥹. Faktycznie spory, bo Antoni miał 3220 w 37+3, a Nunus w 39+0 te 4080 🥹
Nie dam rady przeczytać co się zadziało u Was, ale liczę że dzisiaj to mi wybaczycie 🥹08.2012 26tc💔
06.2026 10 tc💔
"Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."
👩
pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
lewy jajowód niedrożny❌
kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅
👦
azoospermia❌
kariotyp❌

1iui 04.2022-09.05⏸️
Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
24.05-5t3 jest zarodek
07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
09.08 17t2 175g💙
29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g
01.2023-38t6d/3950g/56cm👶
WRACAMY
11.24 iui❌
23🥚➡️MII19➡️9❄️
1FET-cb
2FET-cb
3FET-b-hcg-0
4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔 -
Krysia, gratulacje! Faktycznie spory chłopak!
Paula, dobrze,że już w domu
Pauuulaa lubi tę wiadomość
-
Trzymaj się dzielnie 🫂 przykro mi, a wiadomo jaka przyczyna? Robicie badania?Pauuulaa wrote:A ja już w domku jestem 😊 na szczęście obyło się bez zabiegu, sama indukcja farmakologiczna dała radę 💪02/26 Naturals Beta 1979, 4205
Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷


Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
26dpt USG jest serduszko
20dpt-2mm zarodek
Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
24.08.2024- transfer 4BB
Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
21dpt USG- 2,5mm szczęścia
Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA
Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
23dpt jest serduszko
Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
Niedrożne jajowody ❌ -
Gratulacje 🍀 podziwiam za tak długą walkę o ten Mały Wielki cud 😍Krysia1411 wrote:Dzięki dziewczyny...
Tak, Nunuś już jest ze mną 🥹. Faktycznie spory, bo Antoni miał 3220 w 37+3, a Nunus w 39+0 te 4080 🥹
Nie dam rady przeczytać co się zadziało u Was, ale liczę że dzisiaj to mi wybaczycie 🥹
Rzeczywiście duży chłopak 😁 dużo zdrówka dla Was ❤️02/26 Naturals Beta 1979, 4205
Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷


Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
26dpt USG jest serduszko
20dpt-2mm zarodek
Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
24.08.2024- transfer 4BB
Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
21dpt USG- 2,5mm szczęścia
Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA
Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
23dpt jest serduszko
Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
Niedrożne jajowody ❌ -
Tak robimy,ale tylko hist- pat. Udało się pobrać materiał na szczęście. Lekarz obstawia genetykę , bo jednak z mojej strony wszystko trzymało ,nic kompletnie się nie działo. Gdyby nie wizyta i USG to bym nawet nie wiedziała ,że serduszko nie bije. Profesor twierdzi ,że ten czas odpowiada najczęściej poronieniom z trisomami. Szczerze to nawet jakbyśmy sprawdzili i by wyszła trisomia to to nic nie zmienia, bo inny zarodek ma zupełnie inny potencjał genetyczny i po jednym zatrzymanym traktuje się to na zasadzie " ok, jeden to poprostu statystyka/ zdarzyło się" zwłaszcza że moje komórki z wieku 35 są także i wady genetyczne mogą być częstsze. No nic- nie zatrzymujemy się. Po miesiączce mam zielone światło i gdy tylko zdążę to czasowo ogarnąć z klinika to na pewno będziemy podchodzić do kolejnego transferu najszybciej jak się tylko da.aganieszkam wrote:Trzymaj się dzielnie 🫂 przykro mi, a wiadomo jaka przyczyna? Robicie badania?08.2012 26tc💔
06.2026 10 tc💔
"Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."
👩
pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
lewy jajowód niedrożny❌
kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅
👦
azoospermia❌
kariotyp❌

1iui 04.2022-09.05⏸️
Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
24.05-5t3 jest zarodek
07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
09.08 17t2 175g💙
29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g
01.2023-38t6d/3950g/56cm👶
WRACAMY
11.24 iui❌
23🥚➡️MII19➡️9❄️
1FET-cb
2FET-cb
3FET-b-hcg-0
4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔 -
Pauuulaa wrote:Tak robimy,ale tylko hist- pat. Udało się pobrać materiał na szczęście. Lekarz obstawia genetykę , bo jednak z mojej strony wszystko trzymało ,nic kompletnie się nie działo. Gdyby nie wizyta i USG to bym nawet nie wiedziała ,że serduszko nie bije. Profesor twierdzi ,że ten czas odpowiada najczęściej poronieniom z trisomami. Szczerze to nawet jakbyśmy sprawdzili i by wyszła trisomia to to nic nie zmienia, bo inny zarodek ma zupełnie inny potencjał genetyczny i po jednym zatrzymanym traktuje się to na zasadzie " ok, jeden to poprostu statystyka/ zdarzyło się" zwłaszcza że moje komórki z wieku 35 są także i wady genetyczne mogą być częstsze. No nic- nie zatrzymujemy się. Po miesiączce mam zielone światło i gdy tylko zdążę to czasowo ogarnąć z klinika to na pewno będziemy podchodzić do kolejnego transferu najszybciej jak się tylko da.
My robiliśmy badania i wyszlo ,ze byl to chlopiec i w 100% zdrowy . Co sie zadziało? Nikt nie potrafi nam odp na to pytanie.
Juz nawet myslalam ,ze w naszym przypadku tracili sie chłopcy, a dziewczynki zdrowe ciaze bo innego wytłumaczenia nie mam .
Straciliśmy 12 zarodkow I udal sie 13 dopiero w pierwszej ciąży, wiex nie mam zielonego pojęcia co bylo przyczyną. Druga ciaza za pierwszym razem az ciężko w to uwierzyć.
Masz racje ! Działajcie jak najszybciej . Nie wiem co u nas pomoglo ,ale pierwszy transfer po poronieniu i udany i tego samego wam życzę!
Wierze ,ze kazda z nas doczeka sie szczesliwego transferu i porodu 😍
A teraz odpoczywaj i życzę duzo duzo zdrowka .👱♀️34l. 👨🦱41l.start 2021
3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
38+5 córeczka jest na Świecie 🩷
Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
13.10 wizyta monitorująca
20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
26.10 II - cień cienia 🙏
Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
17.11 mamy ❤️
9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷
Niech stanie sie cud 🙏🍀
Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

tickerfactory.com]
[/url] -
🫂🫂 No ogólnie jest to bardzo bolesne doświadczenie jak fizycznie ,tak i psychicznie. Bynajmniej dla mnie, bo jednak o ta ciążę walczyłam 2 lata. No nic ,powoli zaczynam myśleć już o kolejnych transferach. I mam nadzieję ,że już więcej nie będę musiała doświadczać takich sytuacji.Gonia.. wrote:Bardzo sie ciesze ,ze obylo sie bez zabiegu 😊
Bylam w tej samej sytuacji dwa razy i dzieki Bogu udalo sie również po tabletkach ,ale nie ukrywam bylo bardzo ciężko. Pomimo bolu strachu i tego ,ze zdecydowałam sie poronić w domu bylam dumna z siebie ,ze udalo sie bez zabiegu i za 3 miesiace bylam juz w szczęśliwej ciąży. Tego samego życzę Tobie ! 😊08.2012 26tc💔
06.2026 10 tc💔
"Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."
👩
pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
lewy jajowód niedrożny❌
kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅
👦
azoospermia❌
kariotyp❌

1iui 04.2022-09.05⏸️
Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
24.05-5t3 jest zarodek
07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
09.08 17t2 175g💙
29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g
01.2023-38t6d/3950g/56cm👶
WRACAMY
11.24 iui❌
23🥚➡️MII19➡️9❄️
1FET-cb
2FET-cb
3FET-b-hcg-0
4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔 -
Pauuula, wiem co czujesz, bo też tam byłam, udany transfer, mimo moich doswiasczsn uwierzyłam, że skoro się udało to musi być dobrze...
Super, że chcesz walczyć dalej, trzymam ogromne kciuki, bo wiem że gdybym w którymś momencie tak po prostu się poddała, to Nunuś nie leżałby teraz obok mnie...
Wierzę że i Ty niedługo doczekasz sie zdrowego malucha ✊️Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca, 13:08
27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Gratulacje, Krysia! Życzę Ci dobrego połogu, duuuużo zdrówka i spanka 💐'89, PCOS, brak jajowodu po cp
Pierwsza stymulacja, wrzesień 2023: ❄️❄️❄️ (niebadane)
1 Transfer (4bb) - 10dpt 423 -> 14dpt 1981 -> 16dpt 3721
USG 29dpt - jest ❤️

2 Transfer (4bb) ❌ beta 0
3 Transfer (3bb) ❌ biochem
Druga stymulacja, luty 2026: ❄️❄️❄️ (PGT-A ✔️)
histero - obraz niejednoznaczny 🤨
cd138 ✅ eBiom ✅
4 Transfer (3bb) ❌ beta 0




