Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Walczymy o rodzeństwo ❤️💪
Odpowiedz

Walczymy o rodzeństwo ❤️💪

Oceń ten wątek:
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8185 8058

    Wysłany: 4 czerwca, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makt wrote:
    Ja też jestem zdania że jak się zacznie to już będziesz wiedzieć :) u mnie np najpierw przyszło oczyszczanie się organizmu (tzn wizyty w toalecie ;) ) a potem skurcze były takie że spać nie mogłam i zaczęły się zagęszczać :)
    U mnie nie wygląda żeby chciało samo, więc ciekawe co powiedzą na oddziale... Bo z drugiej strony fajnie by było jakby były jakiekolwiek większe oznaki że chce wychodzić...
    "Oczyszczanie" było, brzuch jest niżej, skurcze okresowe są, ostatnio pojawiły się nawet takie mocniejsze i bardziej kłujące w środku... ale to nadal nic konkretnego...

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11366 9615

    Wysłany: 4 czerwca, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    U mnie nie wygląda żeby chciało samo, więc ciekawe co powiedzą na oddziale... Bo z drugiej strony fajnie by było jakby były jakiekolwiek większe oznaki że chce wychodzić...
    "Oczyszczanie" było, brzuch jest niżej, skurcze okresowe są, ostatnio pojawiły się nawet takie mocniejsze i bardziej kłujące w środku... ale to nadal nic konkretnego...
    To ja tak miałam kilka dni przed porodem 😊

    Makt lubi tę wiadomość

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • kluseczka88 Autorytet
    Postów: 1459 1088

    Wysłany: 4 czerwca, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Mówisz? ;).
    Ja wczoraj miałam wrażenie że to już to, ale jednak jeszcze nie :|.

    Ja z doświadczenia powiem, że mogłabym przeoczyć (tzn może nie samej końcówki, ale przy 5cm rozwarcia zazwyczaj to mnie lekko tylko bolało okresowo) 😂dlatego zawsze się bałam czy to już 😀

    age.png

    age.png

    age.png

    AMH 0.76, LUF
    IVF 04.2019 ❄️❄️❄️ 3.1.1., 3.1.1, 5.1.2 3xPGT-A✅
    05.2019 transfer ❤️ 👱‍♂️
    02.2022 - wracamy po rodzeństwo 🍀
    7dpt - 89,68 mIU/ml
    8dpt - 158,57 mIU/ml
    13dpt - 2250,09 mIU/ml
    28dpt ❤️ 👱‍♀️
    10.2022 SN 40+5 ❤️
    03.2024 - wracamy po ostatniego mrozaka ❄️
    5dpt - 23,39
    8dpt - 81,90
    12dpt - 817
    16dpt - 3778
    27dpt ❤️ 👱‍♂️
    12.2024 SN 40+5 ❤️
    Koniec naszej historii z IVF.🍀🍀🍀
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8185 8058

    Wysłany: 4 czerwca, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aganieszkam wrote:
    To ja tak miałam kilka dni przed porodem 😊

    I chyba nic więcej nie bedzie 🤔 jutro cesarka 🥹

    Agulek24, Pauuulaa, Paula24, aganieszkam lubią tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5635 4525

    Wysłany: 5 czerwca, 06:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    I chyba nic więcej nie bedzie 🤔 jutro cesarka 🥹
    Powodzenia kochana ✊🍀

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Malowana87 Autorytet
    Postów: 335 211

    Wysłany: 5 czerwca, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    I chyba nic więcej nie bedzie 🤔 jutro cesarka 🥹

    Powodzenia! Niech mały zdrowo opuszcza lokum!

    2023 1️⃣ IVF
    05.23 punkcja ➡️ 4 ❄️
    07.23 1️⃣ FET 6bb po pgta ➡️ beta 9dpt:278

    age.png

    01.25 powrót po ❄️
    06.25 FET odwołany
    08.25 2️⃣ FET 💔💔
    09.25 3️⃣ FET 💔

    2026 2️⃣ IVF
    05.26 punkcja ➡️ 2❄️
    05.26 histeoskopia ➡️ widoczny stan zapalny ➡️ metronidazol+unidox solutab, hist-pat i cd138 ⏳
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5635 4525

    Wysłany: 5 czerwca, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiu już widzę ,że masz zmieniony suwaczek 🤩 tzn ,że słoneczko jest już na świecie 🥰🥳
    Gratuluję rodzicom i witam cieplutko kruszynke po tej stronie brzuszka. Tulcie się kochani jak będziesz na siłach to daj znać 😁

    Widzę ,że te twoje maleństwo to dość sporych rozmiarów przyszło na świat 🫢 jeszcze raz serdeczne gratulacje kochana 👏

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca, 16:57

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5635 4525

    Wysłany: 5 czerwca, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już w domku jestem 😊 na szczęście obyło się bez zabiegu, sama indukcja farmakologiczna dała radę 💪

    Malowana87, Agulek24, aganieszkam, Paula24, Honorka, kluseczka88, Makt lubią tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1513 1734

    Wysłany: 5 czerwca, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    A ja już w domku jestem 😊 na szczęście obyło się bez zabiegu, sama indukcja farmakologiczna dała radę 💪
    Bardzo sie ciesze ,ze obylo sie bez zabiegu 😊
    Bylam w tej samej sytuacji dwa razy i dzieki Bogu udalo sie również po tabletkach ,ale nie ukrywam bylo bardzo ciężko. Pomimo bolu strachu i tego ,ze zdecydowałam sie poronić w domu bylam dumna z siebie ,ze udalo sie bez zabiegu i za 3 miesiace bylam juz w szczęśliwej ciąży. Tego samego życzę Tobie ! 😊

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1513 1734

    Wysłany: 5 czerwca, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    I chyba nic więcej nie bedzie 🤔 jutro cesarka 🥹
    Krysiu !ogromne gratulacje ! Witamy Cie duzy Misiaczku❤️
    Ja w poniedzialek mam termin w szpitalu odnosnie ustalenia daty cesarki ponieważ druga coreczka również ułożona od 2 miesiecy pośladkowo i nie ma chyba zamiaru sie obrócić.
    Podobno jak drugie dziecko przyjmuję ta sama pozycje ,a ona jest ułożona pod skosem bo glowke ma pod prawym żebrem to musi byc to powód byc moze układu mojej macicy.

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8185 8058

    Wysłany: 5 czerwca, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny...
    Tak, Nunuś już jest ze mną 🥹. Faktycznie spory, bo Antoni miał 3220 w 37+3, a Nunus w 39+0 te 4080 🥹
    Nie dam rady przeczytać co się zadziało u Was, ale liczę że dzisiaj to mi wybaczycie 🥹

    Pauuulaa, Malowana87, kluseczka88, Makt lubią tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5635 4525

    Wysłany: 5 czerwca, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Dzięki dziewczyny...
    Tak, Nunuś już jest ze mną 🥹. Faktycznie spory, bo Antoni miał 3220 w 37+3, a Nunus w 39+0 te 4080 🥹
    Nie dam rady przeczytać co się zadziało u Was, ale liczę że dzisiaj to mi wybaczycie 🥹
    Wypoczywaj kochana, spisalas się 👏👏👏

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Malowana87 Autorytet
    Postów: 335 211

    Wysłany: 5 czerwca, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia, gratulacje! Faktycznie spory chłopak!

    Paula, dobrze,że już w domu

    Pauuulaa lubi tę wiadomość

    2023 1️⃣ IVF
    05.23 punkcja ➡️ 4 ❄️
    07.23 1️⃣ FET 6bb po pgta ➡️ beta 9dpt:278

    age.png

    01.25 powrót po ❄️
    06.25 FET odwołany
    08.25 2️⃣ FET 💔💔
    09.25 3️⃣ FET 💔

    2026 2️⃣ IVF
    05.26 punkcja ➡️ 2❄️
    05.26 histeoskopia ➡️ widoczny stan zapalny ➡️ metronidazol+unidox solutab, hist-pat i cd138 ⏳
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11366 9615

    Wysłany: 5 czerwca, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    A ja już w domku jestem 😊 na szczęście obyło się bez zabiegu, sama indukcja farmakologiczna dała radę 💪
    Trzymaj się dzielnie 🫂 przykro mi, a wiadomo jaka przyczyna? Robicie badania?

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11366 9615

    Wysłany: 5 czerwca, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Dzięki dziewczyny...
    Tak, Nunuś już jest ze mną 🥹. Faktycznie spory, bo Antoni miał 3220 w 37+3, a Nunus w 39+0 te 4080 🥹
    Nie dam rady przeczytać co się zadziało u Was, ale liczę że dzisiaj to mi wybaczycie 🥹
    Gratulacje 🍀 podziwiam za tak długą walkę o ten Mały Wielki cud 😍
    Rzeczywiście duży chłopak 😁 dużo zdrówka dla Was ❤️

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5635 4525

    Wysłany: 5 czerwca, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aganieszkam wrote:
    Trzymaj się dzielnie 🫂 przykro mi, a wiadomo jaka przyczyna? Robicie badania?
    Tak robimy,ale tylko hist- pat. Udało się pobrać materiał na szczęście. Lekarz obstawia genetykę , bo jednak z mojej strony wszystko trzymało ,nic kompletnie się nie działo. Gdyby nie wizyta i USG to bym nawet nie wiedziała ,że serduszko nie bije. Profesor twierdzi ,że ten czas odpowiada najczęściej poronieniom z trisomami. Szczerze to nawet jakbyśmy sprawdzili i by wyszła trisomia to to nic nie zmienia, bo inny zarodek ma zupełnie inny potencjał genetyczny i po jednym zatrzymanym traktuje się to na zasadzie " ok, jeden to poprostu statystyka/ zdarzyło się" zwłaszcza że moje komórki z wieku 35 są także i wady genetyczne mogą być częstsze. No nic- nie zatrzymujemy się. Po miesiączce mam zielone światło i gdy tylko zdążę to czasowo ogarnąć z klinika to na pewno będziemy podchodzić do kolejnego transferu najszybciej jak się tylko da.

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1513 1734

    Wysłany: 5 czerwca, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Tak robimy,ale tylko hist- pat. Udało się pobrać materiał na szczęście. Lekarz obstawia genetykę , bo jednak z mojej strony wszystko trzymało ,nic kompletnie się nie działo. Gdyby nie wizyta i USG to bym nawet nie wiedziała ,że serduszko nie bije. Profesor twierdzi ,że ten czas odpowiada najczęściej poronieniom z trisomami. Szczerze to nawet jakbyśmy sprawdzili i by wyszła trisomia to to nic nie zmienia, bo inny zarodek ma zupełnie inny potencjał genetyczny i po jednym zatrzymanym traktuje się to na zasadzie " ok, jeden to poprostu statystyka/ zdarzyło się" zwłaszcza że moje komórki z wieku 35 są także i wady genetyczne mogą być częstsze. No nic- nie zatrzymujemy się. Po miesiączce mam zielone światło i gdy tylko zdążę to czasowo ogarnąć z klinika to na pewno będziemy podchodzić do kolejnego transferu najszybciej jak się tylko da.

    My robiliśmy badania i wyszlo ,ze byl to chlopiec i w 100% zdrowy . Co sie zadziało? Nikt nie potrafi nam odp na to pytanie.
    Juz nawet myslalam ,ze w naszym przypadku tracili sie chłopcy, a dziewczynki zdrowe ciaze bo innego wytłumaczenia nie mam .
    Straciliśmy 12 zarodkow I udal sie 13 dopiero w pierwszej ciąży, wiex nie mam zielonego pojęcia co bylo przyczyną. Druga ciaza za pierwszym razem az ciężko w to uwierzyć.
    Masz racje ! Działajcie jak najszybciej . Nie wiem co u nas pomoglo ,ale pierwszy transfer po poronieniu i udany i tego samego wam życzę!
    Wierze ,ze kazda z nas doczeka sie szczesliwego transferu i porodu 😍
    A teraz odpoczywaj i życzę duzo duzo zdrowka .

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5635 4525

    Wysłany: 6 czerwca, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gonia.. wrote:
    Bardzo sie ciesze ,ze obylo sie bez zabiegu 😊
    Bylam w tej samej sytuacji dwa razy i dzieki Bogu udalo sie również po tabletkach ,ale nie ukrywam bylo bardzo ciężko. Pomimo bolu strachu i tego ,ze zdecydowałam sie poronić w domu bylam dumna z siebie ,ze udalo sie bez zabiegu i za 3 miesiace bylam juz w szczęśliwej ciąży. Tego samego życzę Tobie ! 😊
    🫂🫂 No ogólnie jest to bardzo bolesne doświadczenie jak fizycznie ,tak i psychicznie. Bynajmniej dla mnie, bo jednak o ta ciążę walczyłam 2 lata. No nic ,powoli zaczynam myśleć już o kolejnych transferach. I mam nadzieję ,że już więcej nie będę musiała doświadczać takich sytuacji.

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8185 8058

    Wysłany: 7 czerwca, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuula, wiem co czujesz, bo też tam byłam, udany transfer, mimo moich doswiasczsn uwierzyłam, że skoro się udało to musi być dobrze...
    Super, że chcesz walczyć dalej, trzymam ogromne kciuki, bo wiem że gdybym w którymś momencie tak po prostu się poddała, to Nunuś nie leżałby teraz obok mnie...
    Wierzę że i Ty niedługo doczekasz sie zdrowego malucha ✊️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca, 13:08

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Cynamonka Autorytet
    Postów: 378 591

    Wysłany: 7 czerwca, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje, Krysia! Życzę Ci dobrego połogu, duuuużo zdrówka i spanka 💐

    '89, PCOS, brak jajowodu po cp
    Pierwsza stymulacja, wrzesień 2023: ❄️❄️❄️ (niebadane)
    1 Transfer (4bb) - 10dpt 423 -> 14dpt 1981 -> 16dpt 3721
    USG 29dpt - jest ❤️
    age.png

    2 Transfer (4bb) ❌ beta 0
    3 Transfer (3bb) ❌ biochem

    Druga stymulacja, luty 2026: ❄️❄️❄️ (PGT-A ✔️)
    histero - obraz niejednoznaczny 🤨
    cd138 ✅ eBiom ✅
    4 Transfer (3bb) ❌ beta 0
‹‹ 1112 1113 1114 1115 1116
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ