Walczymy o rodzeństwo ❤️💪
-
WIADOMOŚĆ
-
Ewa89_89 wrote:Malowana jak się czujesz?
Dzięki, trochę mnie brzuch boli ale jest ok. Nie bolało jakoś bardzo, spokojnie dałam radę w miejscowym znieczuleniu. Ofc czekanie nadal, bo w endo przewlekły stan zapalny także wjadą od dzisiaj antybiotyki... Transfer kolejny raz się przeciągnie, ale lepiej tak niż gdyby przez to miał się nie udać. -
Cholernie mi przykro 🫂Ewa89_89 wrote:Hej dziewczyny, u mnie niestety bez dobrych wieści.
Z 23 oocytów było 12 komórek M2, z tego ruszyło 7 zarodków, w 3 dobie było 6, w 5 dobie były 3 blastki ale CC, CD i zdegenerowały w 7.
Nie mam żadnego zarodka.🧍🏻♀️'97🧍🏽♂️'94
03.2022➡️INVIMED Poznań
➡️06.2023 IUI❌
➡️07.2023 IUI❌
08.2023➡️MedART Poznań
➡️10.2023 punkcja➡️18🥚➡️10❄️
➡️11.2023 FET PGT-A❄️5.1.1 CB 💔
➡️12.2023 biopsja+endometrium scan➡️staphylococcus aureus+enetrococcus faecalis➡️3msc probiotykoterapii
➡️05.2024 naturalsik(06.05 3+5) beta 159,14 prog 15,9 (07.05 3+6) beta 232,27 (10.05 4+2) beta 1027,69 prog 47,4 (17.05 5+2) beta 15519,62 prog 22,1 (21.05 5+6) mamy❤️ (12) prenatalne będzie🩷 (17+3) pierwszy kopniak ➡️07.01.2025 CC 3320 i 56cm

➡️02.2026 FET PGT-A❄️5.1.1 8dpt beta 80,96 prog 33,30 9dpt beta 166,31 13dpt beta 1255,71 prog 40 24dpt mamy ❤️ będzie 🩷

Zostało 8❄️ -
Używacie wkładek antypotowych do fotelików?🧍🏻♀️'97🧍🏽♂️'94
03.2022➡️INVIMED Poznań
➡️06.2023 IUI❌
➡️07.2023 IUI❌
08.2023➡️MedART Poznań
➡️10.2023 punkcja➡️18🥚➡️10❄️
➡️11.2023 FET PGT-A❄️5.1.1 CB 💔
➡️12.2023 biopsja+endometrium scan➡️staphylococcus aureus+enetrococcus faecalis➡️3msc probiotykoterapii
➡️05.2024 naturalsik(06.05 3+5) beta 159,14 prog 15,9 (07.05 3+6) beta 232,27 (10.05 4+2) beta 1027,69 prog 47,4 (17.05 5+2) beta 15519,62 prog 22,1 (21.05 5+6) mamy❤️ (12) prenatalne będzie🩷 (17+3) pierwszy kopniak ➡️07.01.2025 CC 3320 i 56cm

➡️02.2026 FET PGT-A❄️5.1.1 8dpt beta 80,96 prog 33,30 9dpt beta 166,31 13dpt beta 1255,71 prog 40 24dpt mamy ❤️ będzie 🩷

Zostało 8❄️ -
My używaliśmy przy młodym, ale szczerze, to niewiele to pomagało...Kulka413 wrote:Używacie wkładek antypotowych do fotelików?27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Kulka413 wrote:Używacie wkładek antypotowych do fotelików?
My mamy z merino, wydaje mi się, że trochę pomaga,bo A ma suche plecy. Głowa u nas w upale nadal mokra,ale mojemu dziecku jest raczej zawsze gorąco niż zimno -
Ewa89_89 wrote:Hej dziewczyny, u mnie niestety bez dobrych wieści.
Z 23 oocytów było 12 komórek M2, z tego ruszyło 7 zarodków, w 3 dobie było 6, w 5 dobie były 3 blastki ale CC, CD i zdegenerowały w 7.
Nie mam żadnego zarodka.
O matko ivf to jest ciągła loteria… bardzo ci współczuję. Naprawdę życie was nie oszczędza i ciężko mi zrozumieć dlaczego tak jest.
Macie jakiś plan czy musisz sobie dać teraz czas na przemyślenie?
19.03.2020 (39+0), CC, 13:35, 3335g, 54 cm

24.06.2022 (39+1), SN, 9:55, 2985g, 52 cm
2 IVF-9.07.19(20dc)-ET(2)-3.1.1
6dpt beta 12,37, prog 8,6;
15dpt (4+6)- GS 2,2 mm, YS 1,1 mm;
23dpt (6+0)- CRL 1,8 mm i ❤️
13.10.21(21dc)-FET(5)-S-bl2
+atosiban+encorton 7,5mg+Prograf+accofil
6 dpt beta 20,51
15 dpt (5+0)-GS 3,7 mm
21 dpt (5+6)-CRL 1,8 mm i ❤️
Pozostałe transfery:
•19.03.2019
•31.03.2021
•15.07.2021
•5.01.2024
skuteczności 33,33%
Amh 2019 1,35->2024 0,58
Nasza historia

-
Podpinam się - u nas 150 km do kliniki. Pierwsze starania były trudne a każde kolejne, w sensie z każdym dzieckiem na pokładzie, to już totalny rollercoster.
Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja, 11:49

19.03.2020 (39+0), CC, 13:35, 3335g, 54 cm

24.06.2022 (39+1), SN, 9:55, 2985g, 52 cm
2 IVF-9.07.19(20dc)-ET(2)-3.1.1
6dpt beta 12,37, prog 8,6;
15dpt (4+6)- GS 2,2 mm, YS 1,1 mm;
23dpt (6+0)- CRL 1,8 mm i ❤️
13.10.21(21dc)-FET(5)-S-bl2
+atosiban+encorton 7,5mg+Prograf+accofil
6 dpt beta 20,51
15 dpt (5+0)-GS 3,7 mm
21 dpt (5+6)-CRL 1,8 mm i ❤️
Pozostałe transfery:
•19.03.2019
•31.03.2021
•15.07.2021
•5.01.2024
skuteczności 33,33%
Amh 2019 1,35->2024 0,58
Nasza historia

-
Hej dziewczyny. Ja tylko chciałam wam powiedzieć ,że jutro do szpitala idę. U nas niestety czar prysł. Serduszko przestało bić.08.2012 26tc💔
06.2026 10 tc💔
"Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."
👩
pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
lewy jajowód niedrożny❌
kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅
👦
azoospermia❌
kariotyp❌

1iui 04.2022-09.05⏸️
Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
24.05-5t3 jest zarodek
07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
09.08 17t2 175g💙
29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g
01.2023-38t6d/3950g/56cm👶
WRACAMY
11.24 iui❌
23🥚➡️MII19➡️9❄️
1FET-cb
2FET-cb
3FET-b-hcg-0
4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔 -
Pauuulaa wrote:Hej dziewczyny. Ja tylko chciałam wam powiedzieć ,że jutro do szpitala idę. U nas niestety czar prysł. Serduszko przestało bić.
Ojej, strasznie mi przykro! 😔 Trzymasz się jakoś?
To niesprawiedliwe,że świat tak wygląda 🙁 -
https://zapodaj.net/plik-hUQENjszP3
Dziewczyny czy w 34+ zapisywały wam sie juz skurcze ?
Dwa tyg temu mialam takie zapisane których nie czułam za bardzo . Od wczoraj boli bardzo mnie brzuch co chwile vzuje jak na miesiączkę I to mocno plus chwilowe twardnienie brzucha .
Lekarz mowi ,ze szyjka długa zamknięta i sie nie martwić, ale martwie sie bo we wcześniejszej ciazy nigdy czegos takiego nie mialam .
Dzis malo co funkcjonowałam bo co jakis czas mocno mnie łapalo:(
Ciągle czuje jakby silna miesiączkę, a wczoraj wieczorem na papierze mialam duzo gęstego ciągnącego śluzu taki jak na dni płodne i nagle w nocy takie bole co jakis czas .
Błagam o odp bo strasznie sie martwie 😔
Dolna kreska to skurcze . Dwa tygodnie temu byla prawie ,ze prosta .Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca, 20:45
👱♀️34l. 👨🦱41l.start 2021
3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
38+5 córeczka jest na Świecie 🩷
Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
13.10 wizyta monitorująca
20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
26.10 II - cień cienia 🙏
Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
17.11 mamy ❤️
9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷
Niech stanie sie cud 🙏🍀
Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

tickerfactory.com]
[/url] -
Bardzo mi przykroPauuulaa wrote:Hej dziewczyny. Ja tylko chciałam wam powiedzieć ,że jutro do szpitala idę. U nas niestety czar prysł. Serduszko przestało bić.
👱♀️34l. 👨🦱41l.start 2021
3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
38+5 córeczka jest na Świecie 🩷
Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
13.10 wizyta monitorująca
20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
26.10 II - cień cienia 🙏
Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
17.11 mamy ❤️
9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷
Niech stanie sie cud 🙏🍀
Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

tickerfactory.com]
[/url] -
Jakoś się trzymamy, musiałam się zorganizować logistycznie na już.opieke zorganizować dla syna. Narazie zadaniowo do tego podeszłam, oczywiście że jest bardzo źle ,ale chcę się teraz skupić na indukcji żeby szybko ,sprawnie poszło. Na płacz i rozpacz zostawiam miejsce po wszystkim. Oczywiście już u lekarza się popłakałam, ale wiadomo histerii nie robiłam. Docent chciał już dziś mnie wziasc na oddział,ale ubłagałam go ,że jutro z samego rana zgłoszę się. Na szczęście mój lekarz będzie miał jutro dyżur i mam nadzieję,że szybko pójdzie.Malowana87 wrote:Ojej, strasznie mi przykro! 😔 Trzymasz się jakoś?
To niesprawiedliwe,że świat tak wygląda 🙁08.2012 26tc💔
06.2026 10 tc💔
"Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."
👩
pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
lewy jajowód niedrożny❌
kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅
👦
azoospermia❌
kariotyp❌

1iui 04.2022-09.05⏸️
Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
24.05-5t3 jest zarodek
07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
09.08 17t2 175g💙
29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g
01.2023-38t6d/3950g/56cm👶
WRACAMY
11.24 iui❌
23🥚➡️MII19➡️9❄️
1FET-cb
2FET-cb
3FET-b-hcg-0
4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔 -
Paula, tak strasznie mi przykro... 😭😭😭
Byłam tam i wiem, że nie ma tu słów pocieszenia.
Dużo sił dla Ciebie na ten trudny czas... ❤️❤️❤️Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka
GC:
2019->3IUI☹️
5.20 1MII
8.20 1MII
10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️
2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
6.21 2.histero (zrosty)
11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️
11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰
11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)
3.24 FET 6AB☹️
10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭
3.25 3MII->3IMSI->1 bl.
3.25 ET 2BA☹️
5.25 mezo
6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️
9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰
-
Gonia, ja mam takie miesiączkowe "skurcze" od jakichś 2 tygodni... ok. 37tc szyjka w ciągu tygodnia skróciła się z 37mm do 20mm, ale nadal jest twarda i zamknięta i nic się nie dzieje... te miesiączkowe nie są groźne, moja lekarka mówi, że to nawet dobrze, bo macica ćwiczy i przygotowuje się do porodu, ale to jeszcze czas... to co widzisz to nie wiem , że ten słynny czop śluzowy? ja z młodym nie miałam nic i też każdy taki okresowy skurcz mnie zastanawia... do tego mam jakieś takie trochę kłujące, wydaje mi się że w okolicach szyjki i w pachwinach, ale te to jak zabolą, to ciężko się ruszyć... ale oznak porodu dalej brak... liczę że jutro się czegoś dowiem, albo będą jakieś skurcze na szpitalnym KTG, bo boję się że jak nic nie będzie widać, to przetrzymają przez weekend...
Pauuula, ja też tam byłam, więc wiem co czujesz... to takie niesprawiedliwe, że po trudach starań jak już się uda, to musisz mierzyć sie jeszcze z tym
. Pamiętaj, że masz prawo do wszystkiego co czujesz... jeżeli możemy Ci jakoś pomóc, chcesz się wygadać, cokolwiek, co mogłabym zrobić żeby Ci pomóc, to napisz... nic mądrzejszego nie jestem w stanie Ci napisać
.
Pauuulaa lubi tę wiadomość
27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Dzięki za wsparcie. Powiedzcie mi proszę jak załatwić formalności by uzyskać macierzyński skrócony. Wiem ,że niektóre z was korzystały z tej możliwości. Czy wystarcza badania genetyczne by poznać płeć i na tej podstawie szpital wystawia kartę zgonu? I dalej w urzędzie? I tylko poinformować kadry czy jak?08.2012 26tc💔
06.2026 10 tc💔
"Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."
👩
pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
lewy jajowód niedrożny❌
kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅
👦
azoospermia❌
kariotyp❌

1iui 04.2022-09.05⏸️
Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
24.05-5t3 jest zarodek
07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
09.08 17t2 175g💙
29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g
01.2023-38t6d/3950g/56cm👶
WRACAMY
11.24 iui❌
23🥚➡️MII19➡️9❄️
1FET-cb
2FET-cb
3FET-b-hcg-0
4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔 -
Ja byłam z dzieckiem w klinice ze dwa razy, pytanie, jak duże dziecko i czy potrafi spokojnie usiedzieć np. podczas badania.'89, PCOS, brak jajowodu po cp
Pierwsza stymulacja, wrzesień 2023: ❄️❄️❄️ (niebadane)
1 Transfer (4bb) - 10dpt 423 -> 14dpt 1981 -> 16dpt 3721
USG 29dpt - jest ❤️

2 Transfer (4bb) ❌ beta 0
3 Transfer (3bb) ❌ biochem
Druga stymulacja, luty 2026: ❄️❄️❄️ (PGT-A ✔️)
histero - obraz niejednoznaczny 🤨
cd138 ✅ eBiom ✅
4 Transfer (3bb) ❌ beta 0 -
Pauuulaa wrote:Hej dziewczyny. Ja tylko chciałam wam powiedzieć ,że jutro do szpitala idę. U nas niestety czar prysł. Serduszko przestało bić.
Straszna wieść ☹️ bardzo współczuję. Oby życie wynagrodziło Ci ten ból .
Przepraszam za to pytanie, ale jak się indukuje poronienie, metronidazolem? Ja z całej listy staraniowych nieszczęść tego jeszcze nie przechodziłam.'89, PCOS, brak jajowodu po cp
Pierwsza stymulacja, wrzesień 2023: ❄️❄️❄️ (niebadane)
1 Transfer (4bb) - 10dpt 423 -> 14dpt 1981 -> 16dpt 3721
USG 29dpt - jest ❤️

2 Transfer (4bb) ❌ beta 0
3 Transfer (3bb) ❌ biochem
Druga stymulacja, luty 2026: ❄️❄️❄️ (PGT-A ✔️)
histero - obraz niejednoznaczny 🤨
cd138 ✅ eBiom ✅
4 Transfer (3bb) ❌ beta 0 -
Pauuulaa wrote:Dzięki za wsparcie. Powiedzcie mi proszę jak załatwić formalności by uzyskać macierzyński skrócony. Wiem ,że niektóre z was korzystały z tej możliwości. Czy wystarcza badania genetyczne by poznać płeć i na tej podstawie szpital wystawia kartę zgonu? I dalej w urzędzie? I tylko poinformować kadry czy jak?
Teraz podobno nawet nie potrzeba badań genetycznych...
Wtedy jak ja miałam to potrzebne było właśnie do urzędu, żeby dostać w urzędzie "akt urodzenia martwego dziecka" czy jakoś tak to się nazywało...
Jak Ci nikt nie odpisze to zapytam koleżankę, która załatwiała to kilka tygodni temu, więc jest na bieżąco...
U nas w kadrach mieli dodatkowo swój druczek i to były 2 dokumenty które trzeba było mieć, to z urzędu i podpisany ten wniosek "firmowy" co mi kadry wysyłały...
Dużo siły na dzisiaj 🫂27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Teraz stosuje się misoprastanol i/lub mifepriston. Jak to nie zadziała tzn nie będzie całkowitego opróżnienia macicy wtedy aspiracja próżniowa luz łyżeczkowanie.Cynamonka wrote:Straszna wieść ☹️ bardzo współczuję. Oby życie wynagrodziło Ci ten ból .
Przepraszam za to pytanie, ale jak się indukuje poronienie, metronidazolem? Ja z całej listy staraniowych nieszczęść tego jeszcze nie przechodziłam.
Ale myślę ,że pójdzie sprawnie. Od wczoraj odstawiłam leki wszystkie ( mialam cykl sztuczny) ,mam pominięte 2 dawki besins i cycklogestu i już czuję w podbrzuszu takie napięcie, jak chwilę przed okresem.
Dopiero zostałam przyjęta na oddział, czekam jeszcze na USG potwierdzające i pewnie po dostanę leki.08.2012 26tc💔
06.2026 10 tc💔
"Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."
👩
pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
lewy jajowód niedrożny❌
kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅
👦
azoospermia❌
kariotyp❌

1iui 04.2022-09.05⏸️
Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
24.05-5t3 jest zarodek
07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
09.08 17t2 175g💙
29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g
01.2023-38t6d/3950g/56cm👶
WRACAMY
11.24 iui❌
23🥚➡️MII19➡️9❄️
1FET-cb
2FET-cb
3FET-b-hcg-0
4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔




