Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Walczymy o rodzeństwo ❤️💪
Odpowiedz

Walczymy o rodzeństwo ❤️💪

Oceń ten wątek:
  • Malowana87 Autorytet
    Postów: 335 211

    Wysłany: 28 maja, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Malowana jak się czujesz?

    Dzięki, trochę mnie brzuch boli ale jest ok. Nie bolało jakoś bardzo, spokojnie dałam radę w miejscowym znieczuleniu. Ofc czekanie nadal, bo w endo przewlekły stan zapalny także wjadą od dzisiaj antybiotyki... Transfer kolejny raz się przeciągnie, ale lepiej tak niż gdyby przez to miał się nie udać.

    2023 1️⃣ IVF
    05.23 punkcja ➡️ 4 ❄️
    07.23 1️⃣ FET 6bb po pgta ➡️ beta 9dpt:278

    age.png

    01.25 powrót po ❄️
    06.25 FET odwołany
    08.25 2️⃣ FET 💔💔
    09.25 3️⃣ FET 💔

    2026 2️⃣ IVF
    05.26 punkcja ➡️ 2❄️
    05.26 histeoskopia ➡️ widoczny stan zapalny ➡️ metronidazol+unidox solutab, hist-pat i cd138 ⏳
  • Kulka413 Autorytet
    Postów: 1363 1323

    Wysłany: 28 maja, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Hej dziewczyny, u mnie niestety bez dobrych wieści.
    Z 23 oocytów było 12 komórek M2, z tego ruszyło 7 zarodków, w 3 dobie było 6, w 5 dobie były 3 blastki ale CC, CD i zdegenerowały w 7.
    Nie mam żadnego zarodka.
    Cholernie mi przykro 🫂

    🧍🏻‍♀️'97🧍🏽‍♂️'94
    03.2022➡️INVIMED Poznań
    ➡️06.2023 IUI❌
    ➡️07.2023 IUI❌
    08.2023➡️MedART Poznań
    ➡️10.2023 punkcja➡️18🥚➡️10❄️
    ➡️11.2023 FET PGT-A❄️5.1.1 CB 💔
    ➡️12.2023 biopsja+endometrium scan➡️staphylococcus aureus+enetrococcus faecalis➡️3msc probiotykoterapii

    ➡️05.2024 naturalsik(06.05 3+5) beta 159,14 prog 15,9 (07.05 3+6) beta 232,27 (10.05 4+2) beta 1027,69 prog 47,4 (17.05 5+2) beta 15519,62 prog 22,1 (21.05 5+6) mamy❤️ (12) prenatalne będzie🩷 (17+3) pierwszy kopniak ➡️07.01.2025 CC 3320 i 56cm

    event.png

    ➡️02.2026 FET PGT-A❄️5.1.1 8dpt beta 80,96 prog 33,30 9dpt beta 166,31 13dpt beta 1255,71 prog 40 24dpt mamy ❤️ będzie 🩷

    preg.png

    Zostało 8❄️
  • Kulka413 Autorytet
    Postów: 1363 1323

    Wysłany: 28 maja, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Używacie wkładek antypotowych do fotelików?

    🧍🏻‍♀️'97🧍🏽‍♂️'94
    03.2022➡️INVIMED Poznań
    ➡️06.2023 IUI❌
    ➡️07.2023 IUI❌
    08.2023➡️MedART Poznań
    ➡️10.2023 punkcja➡️18🥚➡️10❄️
    ➡️11.2023 FET PGT-A❄️5.1.1 CB 💔
    ➡️12.2023 biopsja+endometrium scan➡️staphylococcus aureus+enetrococcus faecalis➡️3msc probiotykoterapii

    ➡️05.2024 naturalsik(06.05 3+5) beta 159,14 prog 15,9 (07.05 3+6) beta 232,27 (10.05 4+2) beta 1027,69 prog 47,4 (17.05 5+2) beta 15519,62 prog 22,1 (21.05 5+6) mamy❤️ (12) prenatalne będzie🩷 (17+3) pierwszy kopniak ➡️07.01.2025 CC 3320 i 56cm

    event.png

    ➡️02.2026 FET PGT-A❄️5.1.1 8dpt beta 80,96 prog 33,30 9dpt beta 166,31 13dpt beta 1255,71 prog 40 24dpt mamy ❤️ będzie 🩷

    preg.png

    Zostało 8❄️
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8184 8057

    Wysłany: 28 maja, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulka413 wrote:
    Używacie wkładek antypotowych do fotelików?
    My używaliśmy przy młodym, ale szczerze, to niewiele to pomagało...

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Malowana87 Autorytet
    Postów: 335 211

    Wysłany: 28 maja, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulka413 wrote:
    Używacie wkładek antypotowych do fotelików?

    My mamy z merino, wydaje mi się, że trochę pomaga,bo A ma suche plecy. Głowa u nas w upale nadal mokra,ale mojemu dziecku jest raczej zawsze gorąco niż zimno

    2023 1️⃣ IVF
    05.23 punkcja ➡️ 4 ❄️
    07.23 1️⃣ FET 6bb po pgta ➡️ beta 9dpt:278

    age.png

    01.25 powrót po ❄️
    06.25 FET odwołany
    08.25 2️⃣ FET 💔💔
    09.25 3️⃣ FET 💔

    2026 2️⃣ IVF
    05.26 punkcja ➡️ 2❄️
    05.26 histeoskopia ➡️ widoczny stan zapalny ➡️ metronidazol+unidox solutab, hist-pat i cd138 ⏳
  • Makt Autorytet
    Postów: 19508 16225

    Wysłany: 30 maja, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Hej dziewczyny, u mnie niestety bez dobrych wieści.
    Z 23 oocytów było 12 komórek M2, z tego ruszyło 7 zarodków, w 3 dobie było 6, w 5 dobie były 3 blastki ale CC, CD i zdegenerowały w 7.
    Nie mam żadnego zarodka.

    O matko ivf to jest ciągła loteria… bardzo ci współczuję. Naprawdę życie was nie oszczędza i ciężko mi zrozumieć dlaczego tak jest.
    Macie jakiś plan czy musisz sobie dać teraz czas na przemyślenie?

    age.png
    19.03.2020 (39+0), CC, 13:35, 3335g, 54 cm

    age.png
    24.06.2022 (39+1), SN, 9:55, 2985g, 52 cm

    2 IVF-9.07.19(20dc)-ET(2)-3.1.1
    6dpt beta 12,37, prog 8,6;
    15dpt (4+6)- GS 2,2 mm, YS 1,1 mm;
    23dpt (6+0)- CRL 1,8 mm i ❤️

    13.10.21(21dc)-FET(5)-S-bl2
    +atosiban+encorton 7,5mg+Prograf+accofil
    6 dpt beta 20,51
    15 dpt (5+0)-GS 3,7 mm
    21 dpt (5+6)-CRL 1,8 mm i ❤️

    Pozostałe transfery:
    •19.03.2019
    •31.03.2021
    •15.07.2021
    •5.01.2024
    skuteczności 33,33%

    Amh 2019 1,35->2024 0,58
    Nasza historia

    weight.png
  • Makt Autorytet
    Postów: 19508 16225

    Wysłany: 30 maja, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podpinam się - u nas 150 km do kliniki. Pierwsze starania były trudne a każde kolejne, w sensie z każdym dzieckiem na pokładzie, to już totalny rollercoster.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja, 11:49

    age.png
    19.03.2020 (39+0), CC, 13:35, 3335g, 54 cm

    age.png
    24.06.2022 (39+1), SN, 9:55, 2985g, 52 cm

    2 IVF-9.07.19(20dc)-ET(2)-3.1.1
    6dpt beta 12,37, prog 8,6;
    15dpt (4+6)- GS 2,2 mm, YS 1,1 mm;
    23dpt (6+0)- CRL 1,8 mm i ❤️

    13.10.21(21dc)-FET(5)-S-bl2
    +atosiban+encorton 7,5mg+Prograf+accofil
    6 dpt beta 20,51
    15 dpt (5+0)-GS 3,7 mm
    21 dpt (5+6)-CRL 1,8 mm i ❤️

    Pozostałe transfery:
    •19.03.2019
    •31.03.2021
    •15.07.2021
    •5.01.2024
    skuteczności 33,33%

    Amh 2019 1,35->2024 0,58
    Nasza historia

    weight.png
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5635 4525

    Wysłany: 2 czerwca, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja tylko chciałam wam powiedzieć ,że jutro do szpitala idę. U nas niestety czar prysł. Serduszko przestało bić.

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Malowana87 Autorytet
    Postów: 335 211

    Wysłany: 2 czerwca, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Hej dziewczyny. Ja tylko chciałam wam powiedzieć ,że jutro do szpitala idę. U nas niestety czar prysł. Serduszko przestało bić.

    Ojej, strasznie mi przykro! 😔 Trzymasz się jakoś?

    To niesprawiedliwe,że świat tak wygląda 🙁

    2023 1️⃣ IVF
    05.23 punkcja ➡️ 4 ❄️
    07.23 1️⃣ FET 6bb po pgta ➡️ beta 9dpt:278

    age.png

    01.25 powrót po ❄️
    06.25 FET odwołany
    08.25 2️⃣ FET 💔💔
    09.25 3️⃣ FET 💔

    2026 2️⃣ IVF
    05.26 punkcja ➡️ 2❄️
    05.26 histeoskopia ➡️ widoczny stan zapalny ➡️ metronidazol+unidox solutab, hist-pat i cd138 ⏳
  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1513 1734

    Wysłany: 2 czerwca, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/plik-hUQENjszP3

    Dziewczyny czy w 34+ zapisywały wam sie juz skurcze ?
    Dwa tyg temu mialam takie zapisane których nie czułam za bardzo . Od wczoraj boli bardzo mnie brzuch co chwile vzuje jak na miesiączkę I to mocno plus chwilowe twardnienie brzucha .
    Lekarz mowi ,ze szyjka długa zamknięta i sie nie martwić, ale martwie sie bo we wcześniejszej ciazy nigdy czegos takiego nie mialam .
    Dzis malo co funkcjonowałam bo co jakis czas mocno mnie łapalo:(
    Ciągle czuje jakby silna miesiączkę, a wczoraj wieczorem na papierze mialam duzo gęstego ciągnącego śluzu taki jak na dni płodne i nagle w nocy takie bole co jakis czas .
    Błagam o odp bo strasznie sie martwie 😔

    Dolna kreska to skurcze . Dwa tygodnie temu byla prawie ,ze prosta .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca, 20:45

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1513 1734

    Wysłany: 2 czerwca, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Hej dziewczyny. Ja tylko chciałam wam powiedzieć ,że jutro do szpitala idę. U nas niestety czar prysł. Serduszko przestało bić.
    Bardzo mi przykro :(

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5635 4525

    Wysłany: 2 czerwca, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malowana87 wrote:
    Ojej, strasznie mi przykro! 😔 Trzymasz się jakoś?

    To niesprawiedliwe,że świat tak wygląda 🙁
    Jakoś się trzymamy, musiałam się zorganizować logistycznie na już.opieke zorganizować dla syna. Narazie zadaniowo do tego podeszłam, oczywiście że jest bardzo źle ,ale chcę się teraz skupić na indukcji żeby szybko ,sprawnie poszło. Na płacz i rozpacz zostawiam miejsce po wszystkim. Oczywiście już u lekarza się popłakałam, ale wiadomo histerii nie robiłam. Docent chciał już dziś mnie wziasc na oddział,ale ubłagałam go ,że jutro z samego rana zgłoszę się. Na szczęście mój lekarz będzie miał jutro dyżur i mam nadzieję,że szybko pójdzie.

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 2 czerwca, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, tak strasznie mi przykro... 😭😭😭
    Byłam tam i wiem, że nie ma tu słów pocieszenia.
    Dużo sił dla Ciebie na ten trudny czas... ❤️❤️❤️

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8184 8057

    Wysłany: 3 czerwca, 00:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gonia, ja mam takie miesiączkowe "skurcze" od jakichś 2 tygodni... ok. 37tc szyjka w ciągu tygodnia skróciła się z 37mm do 20mm, ale nadal jest twarda i zamknięta i nic się nie dzieje... te miesiączkowe nie są groźne, moja lekarka mówi, że to nawet dobrze, bo macica ćwiczy i przygotowuje się do porodu, ale to jeszcze czas... to co widzisz to nie wiem , że ten słynny czop śluzowy? ja z młodym nie miałam nic i też każdy taki okresowy skurcz mnie zastanawia... do tego mam jakieś takie trochę kłujące, wydaje mi się że w okolicach szyjki i w pachwinach, ale te to jak zabolą, to ciężko się ruszyć... ale oznak porodu dalej brak... liczę że jutro się czegoś dowiem, albo będą jakieś skurcze na szpitalnym KTG, bo boję się że jak nic nie będzie widać, to przetrzymają przez weekend...

    Pauuula, ja też tam byłam, więc wiem co czujesz... to takie niesprawiedliwe, że po trudach starań jak już się uda, to musisz mierzyć sie jeszcze z tym :(. Pamiętaj, że masz prawo do wszystkiego co czujesz... jeżeli możemy Ci jakoś pomóc, chcesz się wygadać, cokolwiek, co mogłabym zrobić żeby Ci pomóc, to napisz... nic mądrzejszego nie jestem w stanie Ci napisać :(.

    Pauuulaa lubi tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5635 4525

    Wysłany: 3 czerwca, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za wsparcie. Powiedzcie mi proszę jak załatwić formalności by uzyskać macierzyński skrócony. Wiem ,że niektóre z was korzystały z tej możliwości. Czy wystarcza badania genetyczne by poznać płeć i na tej podstawie szpital wystawia kartę zgonu? I dalej w urzędzie? I tylko poinformować kadry czy jak?

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Meggy88 Ekspertka
    Postów: 201 457

    Wysłany: 3 czerwca, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, w poniedziałek mam wizytę w klinice, wracamy po rodzeństwo, będziemy podchodzić do stymulacji.
    Ale nie mam z kim zostawić dziecka, wypada wziac do kliniki na wizytę?

    aganieszkam lubi tę wiadomość

  • Cynamonka Autorytet
    Postów: 378 591

    Wysłany: 3 czerwca, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam z dzieckiem w klinice ze dwa razy, pytanie, jak duże dziecko i czy potrafi spokojnie usiedzieć np. podczas badania.

    '89, PCOS, brak jajowodu po cp
    Pierwsza stymulacja, wrzesień 2023: ❄️❄️❄️ (niebadane)
    1 Transfer (4bb) - 10dpt 423 -> 14dpt 1981 -> 16dpt 3721
    USG 29dpt - jest ❤️
    age.png

    2 Transfer (4bb) ❌ beta 0
    3 Transfer (3bb) ❌ biochem

    Druga stymulacja, luty 2026: ❄️❄️❄️ (PGT-A ✔️)
    histero - obraz niejednoznaczny 🤨
    cd138 ✅ eBiom ✅
    4 Transfer (3bb) ❌ beta 0
  • Cynamonka Autorytet
    Postów: 378 591

    Wysłany: 3 czerwca, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Hej dziewczyny. Ja tylko chciałam wam powiedzieć ,że jutro do szpitala idę. U nas niestety czar prysł. Serduszko przestało bić.

    Straszna wieść ☹️ bardzo współczuję. Oby życie wynagrodziło Ci ten ból .

    Przepraszam za to pytanie, ale jak się indukuje poronienie, metronidazolem? Ja z całej listy staraniowych nieszczęść tego jeszcze nie przechodziłam.

    '89, PCOS, brak jajowodu po cp
    Pierwsza stymulacja, wrzesień 2023: ❄️❄️❄️ (niebadane)
    1 Transfer (4bb) - 10dpt 423 -> 14dpt 1981 -> 16dpt 3721
    USG 29dpt - jest ❤️
    age.png

    2 Transfer (4bb) ❌ beta 0
    3 Transfer (3bb) ❌ biochem

    Druga stymulacja, luty 2026: ❄️❄️❄️ (PGT-A ✔️)
    histero - obraz niejednoznaczny 🤨
    cd138 ✅ eBiom ✅
    4 Transfer (3bb) ❌ beta 0
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8184 8057

    Wysłany: 3 czerwca, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Dzięki za wsparcie. Powiedzcie mi proszę jak załatwić formalności by uzyskać macierzyński skrócony. Wiem ,że niektóre z was korzystały z tej możliwości. Czy wystarcza badania genetyczne by poznać płeć i na tej podstawie szpital wystawia kartę zgonu? I dalej w urzędzie? I tylko poinformować kadry czy jak?

    Teraz podobno nawet nie potrzeba badań genetycznych...
    Wtedy jak ja miałam to potrzebne było właśnie do urzędu, żeby dostać w urzędzie "akt urodzenia martwego dziecka" czy jakoś tak to się nazywało...
    Jak Ci nikt nie odpisze to zapytam koleżankę, która załatwiała to kilka tygodni temu, więc jest na bieżąco...
    U nas w kadrach mieli dodatkowo swój druczek i to były 2 dokumenty które trzeba było mieć, to z urzędu i podpisany ten wniosek "firmowy" co mi kadry wysyłały...
    Dużo siły na dzisiaj 🫂

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5635 4525

    Wysłany: 3 czerwca, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonka wrote:
    Straszna wieść ☹️ bardzo współczuję. Oby życie wynagrodziło Ci ten ból .

    Przepraszam za to pytanie, ale jak się indukuje poronienie, metronidazolem? Ja z całej listy staraniowych nieszczęść tego jeszcze nie przechodziłam.
    Teraz stosuje się misoprastanol i/lub mifepriston. Jak to nie zadziała tzn nie będzie całkowitego opróżnienia macicy wtedy aspiracja próżniowa luz łyżeczkowanie.
    Ale myślę ,że pójdzie sprawnie. Od wczoraj odstawiłam leki wszystkie ( mialam cykl sztuczny) ,mam pominięte 2 dawki besins i cycklogestu i już czuję w podbrzuszu takie napięcie, jak chwilę przed okresem.
    Dopiero zostałam przyjęta na oddział, czekam jeszcze na USG potwierdzające i pewnie po dostanę leki.

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
‹‹ 1111 1112 1113 1114 1115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ