X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wrocław- Invimed czy inna klinika
Odpowiedz

Wrocław- Invimed czy inna klinika

Oceń ten wątek:
  • SzewskaPasja Autorytet
    Postów: 320 413

    Wysłany: 17 września 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heja dziewczyny,
    ja wczoraj rozmawiałam z W-O na temat kolejnej procedury i powiedziała mi, że kasa na ten rok się skończyła, że następna będzie w styczniu i jako do pierwszych będą dzownić do tych, którzy podchodzą do 3. stymulacji, potem do tych, co do 2., a na końcu do tych, którzy dopiero się zakwalifikowali. Zapisałam się na listę i było już koło 70 osób wpisanych.

    mysza89 lubi tę wiadomość

    Invicta Wrocław I procedrua -brak komórek, II procedura 4 komórki, 2 zarodki :(, :(
    wrzesień 2016 - Vitrolive Szczecin - krótki protokół, priming estrogenowy, 12 komórek, 5 zarodków

    2qx4tls.png
  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 17 września 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SzewskaPasja wrote:
    heja dziewczyny,
    ja wczoraj rozmawiałam z W-O na temat kolejnej procedury i powiedziała mi, że kasa na ten rok się skończyła, że następna będzie w styczniu i jako do pierwszych będą dzownić do tych, którzy podchodzą do 3. stymulacji, potem do tych, co do 2., a na końcu do tych, którzy dopiero się zakwalifikowali. Zapisałam się na listę i było już koło 70 osób wpisanych.


    to nie jest jakaś tragiczna ta lista no i zrobią zgodnie z regulaminem co do pierszeństwa podejścia co dla mnie i wielu osób jest dobrą informacją...

    aneczka2015 lubi tę wiadomość

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • aneczka2015 Autorytet
    Postów: 659 930

    Wysłany: 17 września 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra wiadomość ☺. Ja mam krio 22 mam nadzieje ze kuz kolejna proba nie bedzie potrzebna. Pozdrawiam i powodzenia laski

    mysza89 lubi tę wiadomość

    5djy9n73ymelpgus.png
    Czekamy na Mikołaja ❤
  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 17 września 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka2015 wrote:
    Dobra wiadomość ☺. Ja mam krio 22 mam nadzieje ze kuz kolejna proba nie bedzie potrzebna. Pozdrawiam i powodzenia laski


    I tego Ci życzę ja czekam na @ i lecę po swojego bąbla :)A swoje miejsce na liście chętnie odstąpie innej parze ,teraz wemzę embrio glue i zrobie wszystko co mogę by się nam udało ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2015, 18:46

    aneczka2015, Anna255 lubią tę wiadomość

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 25 września 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis w invikcie był nowy lekarz, wygląda mi na rowiesnika W-O. Robił mi usg -nie wiem czy on był bardziej zestresowany czy ja ;) Mam nadzieje, ze szybko się wdroży i zacznie odnosić dzidziusiowe sukcesy :)

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszynka wrote:
    Dzis w invikcie był nowy lekarz, wygląda mi na rowiesnika W-O. Robił mi usg -nie wiem czy on był bardziej zestresowany czy ja ;) Mam nadzieje, ze szybko się wdroży i zacznie odnosić dzidziusiowe sukcesy :)

    a mialam dzis wlasnie sie was pytac o nowego lekarza :) znasz nazwisko? <3

  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 25 września 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dr Michał Witkowski
    jest już info na ich stronie .

    Anna255 lubi tę wiadomość

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszynka wrote:
    dr Michał Witkowski
    jest już info na ich stronie .

    zaraz sprawdze, dzieki :)

    muszynka - bedzie dobrze :)

    muszynka lubi tę wiadomość

  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 25 września 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje Aniu <3

    Anna255 lubi tę wiadomość

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 26 września 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez bylam w pt na wizycie...ale jego nie widzialam...:(

    jigt0hs.png
  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 26 września 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdzam, że jest nowy lekarz i całkiem sympatycznie wygląda, młody i widać, że przejęty. Dziewczyny kciuki, za udane pick upy i transfery. My na razie odpoczywamy, w grudniu mąż ma zrobić fragmentacje dna plemnika a ja histeroskopię i trochę badań z immunologii. Ponoć nasze wyniki i to jak wyglądała nasza pierwsza procedura się kupy kompletnie nie trzyma.

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najbardziej wkurzajace jest to, ze mimo tego, ze dostalismy szanse z MZ, cala ta refundacje, to po tym co wyprawiaja lekarze, no i kliniki, nieraz te szanse wydaja mi sie byc po prostu "marnowane". Lekarz zrobi co ma zrobic, albo wlasnie czegos nie zrobi - np dodatkowego USG itd, to ciezko sie nie stresowac <3 A stres tez wplywa na cala procedure...

    Tak samo nie rozumiem kliniki, ktora stosuje tylko 1 rodzaj leku, jakie to podejscie indywidualne do kazdego pacjenta? zadne... bo kazdy ma inny organizm i na kazdego moze zadzialac co innego, lub inny schemat. A tu zwykle zaczyna sie od dluzszego protokolu - nie wiem dlaczego, przeciez rozne dziewczyny mialy AMH, schorzenia... <3

    najgorsze tez jest wstrzymywanie kobiet na antykoncepcji, maronowanie czasu pacjentow - bo daje im sie nadzieje, a potem nagle odpowiedz odmowna z kliniki, bo nie ma pieniedzy, bo nie ma juz wolnych miejsc :/ przeciez kazdy miesiac jest dla osob z problemem nieplodnosci na wage zlota - w tym czasie, dana para moglaby sie jakos lepiej przebadac, cos jeszcze zrobic, ale nie - trzeba wytrwac na antykach, by potem bolesnie zderzyc sie z rzeczywistoscia... :/

    co do infolini - ok pogodzilam sie z tym, ze jest duzo osob, ze lekarze nie chca dawac nr tel, bo by nie mieli zycia przez pacjentow, jakby tak kazdy do nich wydzwanial... ale cholera - dlaczego wielokrotnie zdarza sie, ze infolinia ustala cos innego, podaje inne informacje, a jak przyjezdzamy do kliniki - syutacja okazuje sie byc zupelnie inna... Jak tak mozna? :(

    Smutne te realia w walce o dziecko, a kliniki dodatkowo nas potrafia zdolowac <3

    Mimo zlych doswiadczen dziewczyny, nie poddawajcie sie - kciukam za Was bardzo mocno!!! <3 <3 <3

    SzewskaPasja lubi tę wiadomość

  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 26 września 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ma ktoras z Was numer do invicty bezpośrednio do Wroclawia ?
    Wyslalam, maila, infolinia cos nie działa i nie wiem jak jeszcze się z nimi skontaktować.
    Albo może mail do Pani Kasi Nikuni ?

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszynka oni nie mają swojego nr sa jakos połączeni z centrala bo jak do mnie z naszego oddzialu dzwonilq koordynator to wyswietlal sie nr z Gdańska pomoc z naszymi mozna tylko przez maila sie kontaktować.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z jednej strony to dziekuje Bogu ze tak szybko sie dowiedzialam o tym ze nie rozpoczynamy procedury i ze nie zaczelam anty i ze moge nadal dzialac sama,kupiłam sobie zestawik na poprawę jakości komórek w grudniu planuje histero moze mi sie uda od razu ze scrachtingiem, chce sie maksymalnie przygotowac do tego pierwszego i pewnie jedynego podejścia. Kierowniczka kazala nam dzwonić w 2 połowie grudnia i umawiac sie na 1w,bo podobno jesteśmy w grupie ktora pierwsza wystartuje, no zobaczymy...

  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 2 października 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj punkcje robił już nowy doktorek. Mi się udało, żeby była to W-O, ale dziewczyna, która była po mnie miała już nowego.
    Ja dzis spac w nocy nie mogłam, bo się obawiałam, ze trafie na niego :) Nie wiem jakie on ma w tym doświadczenie wiec się obawiałam, żeby się na mnie czasem nie uczył.
    Teraz jeszcze tylko trzeba przebrnąć przez transfer, żeby nie trafić na dr W.

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2015, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie - tez wole juz tych bardziej doswiadczonych lekarzy, jesli chodzi o punkcje i transfer i w ogole. No chyba, ze bym wiedziala, ze to lekarz z innej kliniki nieplodnosci, ktory zna sie na rzeczy, a wyglada na to, z tego co juz wiemy, ze raczej go wdrazaja we wszystko <3 Choc z drugiej strony, nie mialybysmy pewnie wplywu na to kto przeprowadza na nas jakis zabieg... :/

  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 3 października 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymajcie kciuki dziewczeta za dzisiejszy transfer:) bo kurde pierwszy pech po drodze wlasnie nas spotkal. Wyjechalismy z domu...ujechalismy jakies 50km i stanelismy na stacji... okazalo sie ze cos nam leci ciurkiem z samochodu...plyn od chlodnicy...i dupa...wjechalismy do mechanika i czekamy...eh...czy to na szczescie? Czy to na pech...?

    jigt0hs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alincia - ja mowie, ze to na szczescie!!!! :D <3 Kciukam z calych sil :)

    Alincia lubi tę wiadomość

  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 3 października 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alincia daj znac jak tam się czujesz z maleństwem w brzuszku <3
    hehe niezla przygoda, to musi być na szczęścia tak jak Ania pisala.

    Co do nowego dr to nie chce go oceniac, pewnie jest świetnym specjalista, ale jakos tak wolalabym eby punkcje i transfer robil mi ktoś kto ma większe doświadczenie niż tydzień pracy w klinice. Ale na pewno będzie swietnym lekarzem, jak już się wdroży :)

    Alincia lubi tę wiadomość

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ