X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wrocław- Invimed czy inna klinika
Odpowiedz

Wrocław- Invimed czy inna klinika

Oceń ten wątek:
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 3 października 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No juz po:) w brzuszku mam 4BB.. zamrozony tylko jeden 1BB... dr powiedziala ze nie jest slabszy tylko mniejszy... ale czy ten co mam w brzuszku to silny? Punkcje mialam z nowym lekarzem i teraz transfer tez...

    mysza89 lubi tę wiadomość

    jigt0hs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alincia wrote:
    No juz po:) w brzuszku mam 4BB.. zamrozony tylko jeden 1BB... dr powiedziala ze nie jest slabszy tylko mniejszy... ale czy ten co mam w brzuszku to silny? Punkcje mialam z nowym lekarzem i teraz transfer tez...


    ooo no to teraz czekaaaamy na efekty :P

    no i muszynka na Ciebie tez niedlugo przyjdzie pora! :)

    juz sie nie moge doczekac waszych pozytywnych bet!

    Alincia - a w ktorej dobie mrozili Twoj 1 BB, dzis czyli w 5? Bo jak tak, to nie wiem dlaczego czekali z moim 1BB az do 6 doby...

    Alincia lubi tę wiadomość

  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 3 października 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, ze jest silny! Najsilniejszy! <3 skończy się tak jak w przypadku Ani :)
    Teraz dbaj o siebie, wcinaj wszystko to co najzdrosze i wypoczywaj :)

    Alincia lubi tę wiadomość

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 3 października 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis jest 5 doba...to chyba dzis...

    Anna255 lubi tę wiadomość

    jigt0hs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wy dostałyscie egzemplarz umowy dla siebie?

  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 5 października 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alincia wrote:
    No juz po:) w brzuszku mam 4BB.. zamrozony tylko jeden 1BB... dr powiedziala ze nie jest slabszy tylko mniejszy... ale czy ten co mam w brzuszku to silny? Punkcje mialam z nowym lekarzem i teraz transfer tez...


    trzymam kciuki :)oczywiście ,że jest silny :)

    Alincia lubi tę wiadomość

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 5 października 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania ja nic nie dostałam.

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszynka wrote:
    Ania ja nic nie dostałam.
    To tak jak ja:/ zapytalam bo czytałam ze dziewczyny podostawaly

  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 6 października 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez nie dostalam...

    jigt0hs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was dziewczyny.
    Trzymam kciuki za starajace się :-)aby było wszystko ok :-)
    Cieszę się że znalazłam was bo jesteście widzę obcykane w tym temacie a ja zaczynam kadencję z genetyka itd.
    Dlatego mam prośbę o jakieś info.
    Dostalam skierowanie do kliniki niepłodności na razie na konsultacje na NFZ do Wroclawia. Nie powiem wam jaki adres bo mam podany tylko tel.
    Moja historia wygląda tak:
    2011 r urodziłam zdrowe dziecko córkę zaszłam bezproblemowo i reszta ok
    Marzec 2015 samoistnie poronienie lyzeczkowanie ( 4-5 tc)
    Maj 2015 ciąża pozamaciczna usunięcie jajowodu byłam rozcinana (4-5tc)
    Październik 2015 samoistne poronienie (3tc) samo się wchlonelo albo oczyści jestem w trakcie więc nie wiem.lekarz nic nie widzi w macicy a beta spadła do 9.
    Mam pytanie jak wygląda taka konsultacja? Czy trzeba mieć jakieś badania zrobione czy oni robią? Czy się płaci za badania i wizyty czy są na NFZ?
    Bardzo dziękuję za odzew. Pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabka u nas nie ma kliniki leczenia niepłodności ktora przyjmuje na nfz,wszystko prywatne. Podasz ten nr tel to moze po nim da sie namierzyć co to

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    71 784 12 33.
    Aniu a tak orientacyjnie jakie są koszta na dzień dobry????po konsultacji wiem ze każda z nas jest inna ale nie wiem czego się spodziewać,nie dociera to do mnie ze tam mam wylądować.

  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 7 października 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    71 784 12 33.
    Aniu a tak orientacyjnie jakie są koszta na dzień dobry????po konsultacji wiem ze każda z nas jest inna ale nie wiem czego się spodziewać,nie dociera to do mnie ze tam mam wylądować.
    to nie invicta bo nie ten nr telefonu w invikcie koszt na witamy za wizyte 120 zł ...
    wylądowanie w klinice to nic dobrego ....:(ale dasz rade grunt by odnieść sukces ....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2015, 13:40

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka to jest jedynie poradnia genetyczna i raczej nie ma nic wspólnego z klinika niepłodności

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok dzięki.
    A jeszcze jedno mnie nurtuje pytanie za nim się tam pojawię mianowicie:
    Mam na myśli moja pierwsza ciążę. Zaszłam i urodziłam bez problemu jak z reszta cała ciąża bezproblemowa. Czy myślicie/ uważacie/podejrzewacie że możliwe że teraz mam problem pod katem genetycznym z ciążami które poroniłam????
    Tak się zastanawiam gdzie tkwi problem lekarz który mną się opiekuje (spec.od niepłodności) nawet nie wysłał mnie na badania hormonów nic żadnych badan tylko od razu skierowanie na drożność jajowodów (został mi jeden) i własnie do kliniki jak to powiedział on.
    Przeczytałam cały wątek. Jestem w szoku nie zdawałam sobie sprawy że tak niektórzy cierpią. Współczuje i tulę was dziewczyny.
    Ja to pikuś do was :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    Ok dzięki.
    A jeszcze jedno mnie nurtuje pytanie za nim się tam pojawię mianowicie:
    Mam na myśli moja pierwsza ciążę. Zaszłam i urodziłam bez problemu jak z reszta cała ciąża bezproblemowa. Czy myślicie/ uważacie/podejrzewacie że możliwe że teraz mam problem pod katem genetycznym z ciążami które poroniłam????
    Tak się zastanawiam gdzie tkwi problem lekarz który mną się opiekuje (spec.od niepłodności) nawet nie wysłał mnie na badania hormonów nic żadnych badan tylko od razu skierowanie na drożność jajowodów (został mi jeden) i własnie do kliniki jak to powiedział on.
    Przeczytałam cały wątek. Jestem w szoku nie zdawałam sobie sprawy że tak niektórzy cierpią. Współczuje i tulę was dziewczyny.
    Ja to pikuś do was :-)

    zabka - wiele dziewczyn jest na forum, ktore pierwsza ciaze mialy bez problemow i urodzily normalnie zdrowe dziecko, a przy kolejnych ciazach zdarzaja sie niestety poronienia... :/ ale zeby badanie HSG? przeciez ty zachodzisz w ciaze, ale ja tracisz, wiec mysle na poczatek trzeba zrobic podstawowe badania hormonalne, moze nawet przyda sie zmiana lekarza <3 przyda sie konsultacja u kogos innego, tak mi sie wydaje.

    mysle, ze badania pod katem genetyki lub np immunologi tez beda dobrym rozwiazaniem. Wiecej na ten temat jest na watkach z poronieniem, sa tam tez dziewczyny, ktore np maja zespol antyfosfolipidowy i musza brac zastrzyki z heparyna przez cala ciaze... rozne przypadki <3 trzeba zbadac tarczyce, czy tsh i ft3 i ft4 sa ok... trzeba znalezc przyczyne poronien...

    ja w klinice robilam mutacje, kariotypy, a na zespol antyfosfolipidowy zrobilam sobie na wlasna reke. Wiadomo, wszystko wiaze sie z kosztami :/

    moj partner tez robil mutacje i kariotypy, oraz fragmentacje DNA plemnika. Mysle, ze warto razem sie przebadac.

    powodzenia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2015, 15:48

    żabka04 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-) to już mój drugi lekarz. Ten obecny bardzo ma dobrą opinie i dużo dziewczyn dzięki niemu zaszło w ciąze bo zajmuję się też niepłodnością.
    Co do endokrynologa mam stwierdzoną niedoczynność z hashimoto. Endo przygotowuje mnie od maja do ciąży ale niestety tu teraz wyszła taka smutna niespodzianka. Badania u endo pod kontrolą i są OK.
    Tak właśnie myślałam o badaniu hormonów może tam tkwi problem.
    Fajnie dziękuję wam dziewczyny za rady na pewno się wybiorę na te hormony i poczytam więcej o jakiś innych badaniach na własną rękę ( i zrobię) oczywiście o konsultacji z innym lekarzem albo i jego zmianą również.
    Uspokoiłyście mnie trzeba pierw badania zrobić a potem do kliniki uderzyć jak nic nie wyjdzie.
    Życzę wszystkim udanej, zdrowej i spokojnej albo i nudnej ciąży.
    Trzymam kciuki.
    Pozdrawiam i dziękuję :-) :-)

    Anna255 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widzisz zabka - czyli jakis tam problem z tarczyca jest... no ale, nie wiadomo tak naprawde co bylo przyczyna poronien, wiec po prostu trzeba sie lepiej przebadac.

    Zycze powodzenia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna też tak myślę szkoda tylko że mamy w dzisiejszych czasach takich lekarzy którzy tylko chyba kasę umieją liczyć. Oczywiście są wyjątki. :-)
    Dobrze że trochę poczytałam dopytałam i na własną rękę pójdę zrobić badania potem tylko gina mądrego znaleźć. :-)
    Dzięki :-) i na wzajem :-)

    Anna255 lubi tę wiadomość

  • Evelle Autorytet
    Postów: 318 351

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczny zwracam sie do tych co lecza sie we wroclawskiej invictcie jestem po pierwszej wizycie u W-O, ogolnie jestem zadowolona konkretna i rzeczowa babka dala nam wybor co chcemy i ocenila szanse powodzenia no i mase badan :-) zdecycudejmy sie na in vitro co sadzicie o tej Pani doktor?

    atdc9vvjtiub4xrf.png
‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ