X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wrocław- Invimed czy inna klinika
Odpowiedz

Wrocław- Invimed czy inna klinika

Oceń ten wątek:
  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelle jednak dopięłaś swego :) No nic to czekamy na wyniki badań i do boju !
    P.S. Rozwalił mnie tekst o opanowaniu i spokoju ;) Ciekawe co trzeba zrobić żeby zaburzyć tą jego równowagę :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2015, 18:18

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelle bardzo dobra decyzja. My tez uciekamy z invicty nie dam się już faszerować bez powodu i zrobić transfer w 24dc. Istna komedia.
    A nejlepsze jest to ze dostałam ostatnio tel z kliniki (a wczoraj list z filii z Gdanska w tej samej sprawie), ze mam się PILNIE zglosic na powtórzenie cytologii (na ich koszt oczywiście), bo polozna zle pobrała wymaz i nie ma wyniku!
    No i nie wspomnę już ze przez cytologie wlasnie opóźnił mi się transfer o ponad tydzień bo wynik niezbędny do crio, które jednak się bez niego odbyło.
    Cyrk na kółkach. Nie wspominając już o tym, ze na poczcie az mi się goraco zrobiło jak zobaczyłam ich logo na kopercie przy odbieraniu przesylki bo już Pani z poczty wpisując sobie w gogle, będzie mogla się domyslec z jakimi problemami się borykamy :/

    Ania1986 lubi tę wiadomość

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszynka wrote:
    Evelle bardzo dobra decyzja. My tez uciekamy z invicty nie dam się już faszerować bez powodu i zrobić transfer w 24dc. Istna komedia.
    A nejlepsze jest to ze dostałam ostatnio tel z kliniki (a wczoraj list z filii z Gdanska w tej samej sprawie), ze mam się PILNIE zglosic na powtórzenie cytologii (na ich koszt oczywiście), bo polozna zle pobrała wymaz i nie ma wyniku!
    No i nie wspomnę już ze przez cytologie wlasnie opóźnił mi się transfer o ponad tydzień bo wynik niezbędny do crio, które jednak się bez niego odbyło.
    Cyrk na kółkach. Nie wspominając już o tym, ze na poczcie az mi się goraco zrobiło jak zobaczyłam ich logo na kopercie przy odbieraniu przesylki bo już Pani z poczty wpisując sobie w gogle, będzie mogla się domyslec z jakimi problemami się borykamy :/
    muszynko kiedy sie ewakuujecie? i gdzie?
    przykro mi ze znow sie nie udało:(


    ps. polubilam zebys zobaczyla ze kotos odpisał :P

    muszynka lubi tę wiadomość

  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    muszynko kiedy sie ewakuujecie? i gdzie?
    przykro mi ze znow sie nie udało:(


    ps. polubilam zebys zobaczyla ze kotos odpisał :P

    Aniu myslimy o invimedzie. Przed sylwestrem mam jeszcze wizyte weryfikacyjna wiec zobaczymy co WO powie ale decyzja raczej przesadzona.

    Ania1986 lubi tę wiadomość

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszynka wrote:
    Aniu myslimy o invimedzie. Przed sylwestrem mam jeszcze wizyte weryfikacyjna wiec zobaczymy co WO powie ale decyzja raczej przesadzona.
    ale przeciez macie jeszcze 2 podejscia z rzadówki? nie mysleliscie np o artvimedzie? aby sie przeniesc z kolejnymi procedurami, spora grupkę par z invicty wroc przejeli teraz. Tam podchodza do kazdego przypadku indywidualnie, dobieraja stymulacje pod pacjeta, tak samo progesteron noic standardem jest ze po transferze dostjesz zastrzyki przeciwzakrzepowe o ktorych w invikcie mozesz pomarzyc, my jeszcze chwilka i ruszamy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2015, 19:31

  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja clexane teraz dostałam, nie mam problemów z wyproszeniem dodatkowych lekow. U mnie kwestia dojazdow odpada. A jakie są opinie o tym artvimedzie ? Bo nie zamierzam być po raz kolejny królikiem doświadczalnym. Oni długo są na rynku ? Jaka maja skuteczność w krio?
    Zobaczymy jeszcze jak wyjdzie badanie M bo idzie jutro na posiew nasienia, jesli zle to nie dziwie się ze te trzy transfery nic nie dały. Wtedy zostaniemy, wszystko się okaze na dniach.

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszynka wrote:
    ja clexane teraz dostałam, nie mam problemów z wyproszeniem dodatkowych lekow. U mnie kwestia dojazdow odpada. A jakie są opinie o tym artvimedzie ? Bo nie zamierzam być po raz kolejny królikiem doświadczalnym. Oni długo są na rynku ? Jaka maja skuteczność w krio?
    Zobaczymy jeszcze jak wyjdzie badanie M bo idzie jutro na posiew nasienia, jesli zle to nie dziwie się ze te trzy transfery nic nie dały. Wtedy zostaniemy, wszystko się okaze na dniach.
    od 2010 roku sa na rynku, poczytaj na necie , na forum bociana ogolnie o dr chrostowskim

    mysza89 lubi tę wiadomość

  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Aniu. Pomysle i nad tym.

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszynka wrote:
    Dzieki Aniu. Pomysle i nad tym.
    Ja jak mi w końcu zrobią to ostatnie krio i bedzie miejsce w ardvimedzie sie do nich ulatniam a dr .W-O na pewno bedzie Cie przekonywać do zostania w nich na rządowe bo u nich masz pewność ze podejdzies itd ze w innej klinice wpiszą na koniec listy ...

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza89 wrote:
    Ja jak mi w końcu zrobią to ostatnie krio i bedzie miejsce w ardvimedzie sie do nich ulatniam a dr .W-O na pewno bedzie Cie przekonywać do zostania w nich na rządowe bo u nich masz pewność ze podejdzies itd ze w innej klinice wpiszą na koniec listy ...
    nie ma co wierzyc w takie gatki , bo w artvimedzie nie ma zadnych list wszystko idzie na bieżąco, my dzis dostalismy juz info ze dotarły nasze przenosiny do krakowa i jeszcze chwilka i lecimy z koksem :)

  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 Kraków cudowne miasto uwielbiam <3 Fajnie że będziecie zaczynać :)
    A sprawdzałaś ile macie kilometrów do kliniki ?

    mysza89 lubi tę wiadomość

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    nie ma co wierzyc w takie gatki , bo w artvimedzie nie ma zadnych list wszystko idzie na bieżąco, my dzis dostalismy juz info ze dotarły nasze przenosiny do krakowa i jeszcze chwilka i lecimy z koksem :)
    To super ,że już dokumenty są jeju jak.fajnie że za chwile wizyta :) daj znać konieczie ...

    A co do invikty to ja im nie wierze ,czuje tylko ,że jestem w bagnie z którego nie idzie sie wydostać ...pomijam fakt ,że czuje że szybciej zajde w ciąże naturalną co graniczy z cudem niż oni mi pomogą ...

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jakoś straciłam wiarę w Invictę całkowicie i nie wierzę, że podejdę tam do drugiej procedury i zdaję się, że na początku stycznia też będę dzwonić do Krakowa...A jak czytam, co teraz piszecie, z tymi badaniami, transferami to mam wrażenie, że coraz gorzej tam.

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuszka wrote:
    Ania1986 Kraków cudowne miasto uwielbiam <3 Fajnie że będziecie zaczynać :)
    A sprawdzałaś ile macie kilometrów do kliniki ?
    Kochana dokładnie od mojego domu pod brame kliniki 260 km w jedna stronę ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza89 wrote:
    To super ,że już dokumenty są jeju jak.fajnie że za chwile wizyta :) daj znać konieczie ...

    A co do invikty to ja im nie wierze ,czuje tylko ,że jestem w bagnie z którego nie idzie sie wydostać ...pomijam fakt ,że czuje że szybciej zajde w ciąże naturalną co graniczy z cudem niż oni mi pomogą ...
    Dam napewno i czekam tam na Ciebie :)

    Oby jak najszybciej udało Ci sie wygramolic z tego gow*a zwanym invicta Wrocław.. Ja jestem mega szczesliwa ze ucieklam od nich, a z tego co sie dowiedzialam jestesmy w bardzo dobrych rękach bo i klinika super i doktorek nasz tez :)

    mysza89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margo001 wrote:
    Ja jakoś straciłam wiarę w Invictę całkowicie i nie wierzę, że podejdę tam do drugiej procedury i zdaję się, że na początku stycznia też będę dzwonić do Krakowa...A jak czytam, co teraz piszecie, z tymi badaniami, transferami to mam wrażenie, że coraz gorzej tam.
    Margolku jeśli moge Ci cos poradzic, to jesli juz jestescie zdecydowani na Kraków to czym predzej dzwoncie bo przyjdzie styczen ludzie podostaja info ze trudno bedzie podejsc do procedury i zaczna sie masowe migracje, artvimed tylko w tamtym tyg przyjął 40 nowych par.

  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Dam napewno i czekam tam na Ciebie :)

    Oby jak najszybciej udało Ci sie wygramolic z tego gow*a zwanym invicta Wrocław.. Ja jestem mega szczesliwa ze ucieklam od nich, a z tego co sie dowiedzialam jestesmy w bardzo dobrych rękach bo i klinika super i doktorek nasz tez :)
    To świetnie :)zapowiada sie szybki sukces ...:( ja sie dołamałam zanim ja wyrwe sie z tego syfu to w ardvimedzie miejsc nie będzie...:( no nic miejmy nsdzieje ze w styczniu zaskocze cudem naturalnie ...

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza89 wrote:
    To świetnie :)zapowiada sie szybki sukces ...:( ja sie dołamałam zanim ja wyrwe sie z tego syfu to w ardvimedzie miejsc nie będzie...:( no nic miejmy nsdzieje ze w styczniu zaskocze cudem naturalnie ...
    I tego Ci życzę, aby stal sie cud, a invicta mogla Cie pocałować w 4 litery :)

    mysza89 lubi tę wiadomość

  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniłam, kazali dzwonić po nowym roku, czekają na kasę.

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margo001 wrote:
    Dzwoniłam, kazali dzwonić po nowym roku, czekają na kasę.
    Dzwoń po nowym roku oby udało Wam sie przenieść ,mi w invikcie tez Pani realizator mówiła ze dużo od nich sie do Krakowa przenosi ...
    Jeju dziewczyny jak ja bym chciała z Wami tam uciec takie zbiorowe opuszczenie invicty...

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ