X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wrocław- Invimed czy inna klinika
Odpowiedz

Wrocław- Invimed czy inna klinika

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boje sie ze przez ta kolejke nie podejdziemy nawet do 1 procedury :(

  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 15 września 2015, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Dziewczyny dzis nas odwolali ze stymulacji, mam nie rozpoczynac antykoncepcji tylko czekac na telefon, byc moze dostana troszkę szybciej kase z koncem roku, a jak nie to styczeń, podobno maja wieksza pule kasy dostac, ale co z tego, tak mi źle, nastawilam sie juz i niezle zawiodlam,nie mam planu awaryjnego i chce mi sie wyć!
    tak mi przykro :(musisz sie trzymać a jak nie chcesz czekac to szukaj innej kliniki może opole ?? :(to.wszystko nie fer nakwalifikowali ludzi hurtem a teraz kasy nie ma i czekacie bez sensu skoro w lipcu dostali kase a jest wrzesien to rozwalili środki.szybko :(

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 15 września 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż się wierzyć nie chce jakie numery oni odwalają. Nabrać ludzi ile się tylko da potem odwalać taśmowo po 5 minut na pacjenta a na koniec powiedzieć no sorry kasa się skończyła. Ania naprawdę mi przykro i wkurza mnie coraz bardziej to co oni tam wyrabiają.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2015, 14:41

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bede dzwonic po klinikach innych moze przejdziemy gdzie indziej

  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 15 września 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh Ania wspolczuje. Niepotrzebnie zrobili Wam nadzieje. Może podejdźcie do IUI bo nie macie tez złych paremetrow nasienia i szanse sa duże.
    Powodzenia z szukaniem kliniki.

    Margo trzymam kciuki za testowanie :) Masz jakies "ciążowe objawy" ?

    A ja mam dziś 1dc wiec stymulacja coraz bliżej :) Nie mogę się już doczekać piątku :)
    Termofor i dlugi goracy prysznic przyspieszyly małpiszona.

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszynka wrote:
    Ehh Ania wspolczuje. Niepotrzebnie zrobili Wam nadzieje. Może podejdźcie do IUI bo nie macie tez złych paremetrow nasienia i szanse sa duże.
    Powodzenia z szukaniem kliniki.

    Margo trzymam kciuki za testowanie :) Masz jakies "ciążowe objawy" ?

    A ja mam dziś 1dc wiec stymulacja coraz bliżej :) Nie mogę się już doczekać piątku :)
    Termofor i dlugi goracy prysznic przyspieszyly małpiszona.
    mialas kochana szczescie bo gdybys nie rozpoczela gonapeptylu to tez by was zawiesli, bo moim znajomym kazali przerwac anty :/

  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 15 września 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Ania1986 wrote:
    mialas kochana szczescie bo gdybys nie rozpoczela gonapeptylu to tez by was zawiesli, bo moim znajomym kazali przerwac anty :/
    ja się kwalifikowałam na samym początku lipca wiec mysle, ze to nie miało znaczenia. WO od razu kazala mi brac antyki(a bylam w 9dc) wiec raczej bylam spokojna o swoja sytuacje.
    Nie mniej jednak to co robia jest straszne, tyle par marzy o dziecku a IVF jest ich jedyna szansa zazwyczaj po wielu latach staran. Dobrze jednak ze masz kwalifikacje bo jeśli nie znajdziesz innej kliniki to do ivf podejdziesz tyle, ze w późniejszym terminie.

    Alincia lubi tę wiadomość

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 16 września 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka dziewczynki, czytałyście ranking klinik w gazecie wyborczej?


    jigt0hs.png
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 16 września 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jeszcze pytanie, widzę na str invicty chyba nowego lekaarza? https://www.klinikainvicta.pl/kontakt/invicta-wroclaw/ Skrzypczyński....? Była któraś? jak wrażenia?

    jigt0hs.png
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 16 września 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a Katarzyna Borkowska to kto?

    jigt0hs.png
  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 16 września 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alincia jak naciśniesz na zdjecie to się pokazuje jaką kto pełni funkcję w klinice.
    Skrzypczynski to anestezjolog, a Borkowska jest psychologiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2015, 16:56

    Alincia lubi tę wiadomość

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
  • Nicka1984 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 16 września 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny.Jestem nowa na forum.Znalazłam Was szukając info o invicie,refundacji itd.i jestem bardzo zaniepokojona.Na początku września, po długiej walce,zakwalifikowaliśmy się na redundację,od października mam zacząc dopiero antyki a z tego co czytam może się to bardzo wydłużyć.Na serio kliniki robią sobie z nas jaja.Może możemy coś z tym zrobić,przecież to jakieś żarty.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nicka1984 wrote:
    Cześć Dziewczyny.Jestem nowa na forum.Znalazłam Was szukając info o invicie,refundacji itd.i jestem bardzo zaniepokojona.Na początku września, po długiej walce,zakwalifikowaliśmy się na redundację,od października mam zacząc dopiero antyki a z tego co czytam może się to bardzo wydłużyć.Na serio kliniki robią sobie z nas jaja.Może możemy coś z tym zrobić,przecież to jakieś żarty.
    Dzwon jutro do kliniki i wpisuj sie czym prędzej na liste ja mialam kwalifikacje 1 września, od października mialam brac anty na wizyte 1w bylam umowiona na 16 października i gdyby nie to ze wyczytałam na bocianie ze wstrzymali nowe stymulacje to pewnie do tej pory bym nie wiedziała ze mnie tez odwolali, mozesz byc przygotowania na yo ze jutro jak sie do nich odezwiesz dostsniesz info o odwolaniu i twojej stymulacji bo wszystko stoi i czeka na kase. Ja dzis dzwoniłam do ministerstwa i kazali złożyć skargę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2015, 23:31

  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 17 września 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Dzwon jutro do kliniki i wpisuj sie czym prędzej na liste ja mialam kwalifikacje 1 września, od października mialam brac anty na wizyte 1w bylam umowiona na 16 października i gdyby nie to ze wyczytałam na bocianie ze wstrzymali nowe stymulacje to pewnie do tej pory bym nie wiedziała ze mnie tez odwolali, mozesz byc przygotowania na yo ze jutro jak sie do nich odezwiesz dostsniesz info o odwolaniu i twojej stymulacji bo wszystko stoi i czeka na kase. Ja dzis dzwoniłam do ministerstwa i kazali złożyć skargę.
    nie wiesz czy na 2 procedure ta lista też obowiązuje ?boje sie ze zaraz znów nakwalifikują a ja zostane w czarnej d**** przecież oni tam robią co chcą :(masz nr by zadzwonic i sie wpisac ??? Pisz skargę bo ich zachowanie jest karygodne tylko nie wiem jak później będą do Ciebie podchodzić ...

    margo001 jak beta ??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2015, 08:49

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margo001 - czekamy na wyniki bety - oczywiscie tej pozytywnej!!! :)

    muszynka, Alincia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza89 wrote:
    nie wiesz czy na 2 procedure ta lista też obowiązuje ?boje sie ze zaraz znów nakwalifikują a ja zostane w czarnej d**** przecież oni tam robią co chcą :(masz nr by zadzwonic i sie wpisac ??? Pisz skargę bo ich zachowanie jest karygodne tylko nie wiem jak później będą do Ciebie podchodzić ...

    margo001 jak beta ??
    To jest ogolna lista dla wszystkich procedur, musisz napisać maila z prosba o kontakt albo zadzwonić na infolinie zeby Cie wpisali na kontakt z realizatorka, ale jak masz jeszcze jakies mrozaki to puki ich nie wykorzystasz i nie potwierdzisz negatywnej bety z ostatniego transferu to raczej Cie szybciej nie wpisza

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2015, 12:00

  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 17 września 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    To jest ogolna lista dla wszystkich procedur
    super ,że zawiadamiają dobrze ,że według regulaminu 2 i 3 procedury mają pierszeństwo ....pisze maila do kliniki ...

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza89 wrote:
    super ,że zawiadamiają dobrze ,że według regulaminu 2 i 3 procedury mają pierszeństwo ....pisze maila do kliniki ...
    A skad ten regulamin, z mz czy inviktowy? Mi koordynatorka powiedziala wczoraj ze pierwsze procedury ida w pierwszej turze chyba ze będzie taka możliwość to wszyscy razem wystartuja, pewnie boja sie ze nie zdążą z pierwszymi procedurami i beda bulic kary, za 2-3 kar nie dostana, ja juz w nic nie wierze, a jeśli regulamin jest inviktowy tylko to nie liczyla bym na trzymanie sie go w 100% ale dzwon,dowiaduj sie,najlepiej to dryndnij sobie do mz

  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 17 września 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    A skad ten regulamin, z mz czy inviktowy? Mi koordynatorka powiedziala wczoraj ze pierwsze procedury ida w pierwszej turze chyba ze będzie taka możliwość to wszyscy razem wystartuja, pewnie boja sie ze nie zdążą z pierwszymi procedurami i beda bulic kary, za 2-3 kar nie dostana, ja juz w nic nie wierze, a jeśli regulamin jest inviktowy tylko to nie liczyla bym na trzymanie sie go w 100% ale dzwon,dowiaduj sie,najlepiej to dryndnij sobie do mz
    dziewczyny sie wpisały na liste mimo posiadania mrozaków zawsze można sie z listy wypisać .
    a o pierwszeństwie jest zapis w regulaminie mz .

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 17 września 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie mam jeszcze wyników, uroki małej miejscowości, siknąć miałam rano na test ale przypomniało mi się o tym jak już wodę spuszczałam :/

    Inna sprawa, że od paru dni chodzę nieprzytomna, strach się zabierać za jakąkolwiek pracę.

    Mysza wydaje mi się, że najpierw będą dzwonić do osób, które nie miały nawet pierwszej procedury, bo tak jak Ania pisze, za zakwalifikowanie i niedopuszczenie do chociażby jednej procedury to kary są na 100%. Słusznie z resztą. Wina jest ewidentnie Invicty, mają mega bajzel i panią która nie daje rady żeby to ogarnąć. Jakoś są kliniki, które są w stanie zapewnić parom wszytkie trzy podejścia, bo pewnie prowadzą jakieś statystyki. U nas tego nie ma. Podejrzewam, że kiedy skończy się program skończy się również wrocławska invicta.

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ