X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wrocław- Invimed czy inna klinika
Odpowiedz

Wrocław- Invimed czy inna klinika

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a w jakich dniach cyklu mialyscie wizyte 1w,czy miala któraś z Was tak jak ja w ok 20 dc?

  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 9 września 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo nam milo aniu255 ze nas nie opuszczesz i nas wspierasz:) i nie uciekaj od nas:) a z zastrzykami jakos leci:) wydaje sie jakby szybciej czas ucieka i tuz za rogiem zaraz stymulacja... a wydawalo sie to tak dluuugo... jeszcze dwa dni z obulastanem i koniec wreszcie bo te tabletki zle odbieram... ; ( i mam nadzieje ze nigdy wiecej... a jutro kolejny zastrzyk...

    mysza89, Anna255 lubią tę wiadomość

    jigt0hs.png
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 9 września 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Dziewczyny a w jakich dniach cyklu mialyscie wizyte 1w,czy miala któraś z Was tak jak ja w ok 20 dc?

    Ja bylam w 14 dc. Powinno sie do 18. Ale to i tak nie ma roznicy...bo na tej wizycie rozpisze ci tylko co od kiedy masz zaczynac brac... tzn zastrzyki...bo antyki juz napewno przyjmujesz...

    jigt0hs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alincia wrote:
    Ja bylam w 14 dc. Powinno sie do 18. Ale to i tak nie ma roznicy...bo na tej wizycie rozpisze ci tylko co od kiedy masz zaczynac brac... tzn zastrzyki...bo antyki juz napewno przyjmujesz...
    bede brac anty od nowego cyklu

  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 10 września 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania255 czuję się podejrzanie dobrze :/ czasem tylko coś zakłuje w dole brzucha i tyle. No na razie mam morderczych zapędów jak to zwykle przy luteinie, ale to chyba wina relanium ;)

    Ania1986 moja wizyta 1W była właśnie w dwudziestym którymś dniu i była to pierwsza połowa lipca ale przez bajzel, urlopy i brak terminów stymulację rozpoczęłam 21 sierpnia. Ale ja miałam tutaj chyba wyjątkowego pecha

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margo001 - ja na poczatku tez narzekalam mojemu, ze nie udalo sie na pewno, bo nic nie czuje... ale potem jaka mnie sennosc i zmeczenie ogarnelo - to juz dzien za dniem tak lecial... tym bardziej, ze ciaza kojarzyla mi sie z wymiotami, ja tylko czasem mam mdlosci, a tak to nie... czekamy na bete, wiem ze jeszcze troche czasu zostalo, ale czekam z toba z niecierpliwoscia ;)

  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 10 września 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://kobiecegadzety.pl/24789,9-miesi-cy-ciazy-w-niecale-dwie-minuty-ten-facet-wpadl-na-genialny-pomysl-i-robil-swojej-ci-zarnej-zonie- cos pieknego...

    Anna255 lubi tę wiadomość

    jigt0hs.png
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 10 września 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://kobiecegadzety.pl/24789,9-miesi-cy-ciazy-w-niecale-dwie-minuty-ten-facet-wpadl-na-genialny-pomysl-i-robil-swojej-ci-zarnej-zonie-

    jigt0hs.png
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 11 września 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie w imieniu koleżanki. Czy jest jakaś wrocławska klinika (lub okolice) która kwalifikuje jeszcze nowe pary?

  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 11 września 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    triss z tego co słyszałam, są wstrzymane, Invicta ponoć ma wznowić w październiku ale czy to prawda...

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 11 września 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margo no słyszałam z invicta właśnie ze niezłe zamieszanie. Podobnie jak u nas w wawie, chociaż we Wrocławiu jeszcze niedawno kwalifikowali. A invimed? Jakie kliniki są jeszcze w okolicy. Nie musi być Wrocław, moZe być dalej...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Triss na dolnym slasku tylko Wrocław ma kliniki leczenia niepłodności, invimed juz dawno nie kwalifikuje, polmedis prawdopodobnie juz wcale nie wznowi kwalifikacji, jedynie invicta, ale puki co już nie kwalifikują, ja slyszalam ze kwalifikacje nowych maja wznowic od grudnia /stycznia ale wiem ze jest lista na ktora można sie w kolejkę do kwalifikacji zapisać.

  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 11 września 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak pisze Ania jest Invimed, jest Polmedis które nie kwalifikują, a w naszej cudownej Invikcie czeski film, nikt nic nie wie.

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haloo dziewczyny co u Was?
    muszynka jak tam u Ciebie?

  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 14 września 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Ania, czekam na @, która się cos nie zjawia. ostatnia tab anty wzielam w pt i do dziś cisza. Plamienie mam od 10 dni ale to jednak nie @...
    Troche mnie to stresuje ale mysle, ze będzie dobrze.

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 15 września 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margo001 jak sie czujesz?kiedy bete robisz ?

    Anna225 jak tam u Ciebie ?wizyta jutro dobrze pamiętam ?

    muszynka po anty to ja miałam bardzo słabą @ no ale nie była plamieniem...

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 15 września 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszynka ja miałam bardzo podobną sytuację z tymi plamieniami.

    Mysza, w sumie dobrze się czuję, lekkie bóle małpowe od soboty+zmęczenie i to tyle właściwie. Betę powinnam zrobić w czwartek ale pojawił się przymusowy wyjazd i nie dam rady, więc idę jutro.

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margo001 - wiec jutro sadny dzien dla nas obu :) mam nadzieje, ze beda to same dobre wiesci... <3

    mysza89 - ponoc juz nawet nie pazdziernik wchodzi w gre, a dopiero styczen na rozpoczecie nowych stymulacji, masakra... jakby mi sie teraz nie udalo, to ewentualnie jeszcze 1 podejscie do stymulacji i tyle - przeciez jest wiele par oczekujacych na liscie, no i to bedzie ostatnia pula pieniedzy w programie rzadowym ;/

  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 15 września 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna225 tobie już się udało styczeń Cię nie dotyczy :)gorzej ze mną ale crio najwcześniej październik a i tak juz mam dość tego leczenia psychicznie jestem wrakiem i zadaje sobie pytanie po co mi to i godze z tym ze bede sama bez dziecka prejsa poszła w dal ...a pozatym ta klinika ...:(

    margo001 to jutro będe trzymać mocno kciuki :)

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzis nas odwolali ze stymulacji, mam nie rozpoczynac antykoncepcji tylko czekac na telefon, byc moze dostana troszkę szybciej kase z koncem roku, a jak nie to styczeń, podobno maja wieksza pule kasy dostac, ale co z tego, tak mi źle, nastawilam sie juz i niezle zawiodlam,nie mam planu awaryjnego i chce mi sie wyć!

‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ