X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wrocław- Invimed czy inna klinika
Odpowiedz

Wrocław- Invimed czy inna klinika

Oceń ten wątek:
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 5 września 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to w ogole przez ten ovulastan to nie wiem czy mi wystapi ta @. Dr poprzestawiala mi dziwnie te dawki. Ja mialam odtatnio @ 29 lipca. Wiec zaczelam brac ovulastan od 2dc czyli 30 lipca. A @ co drugi mc mialam a to co 28 dni a to co 31 dni. Teraz w sierpniu powinnam miec 25. A potem we wrzesniu niby 24. A gonapeptyl zaczelam brac 2 wrzesnia. I po 5 zastrzyku (10 wrzesnia ten 5 zastrzyk) na rozpisce od dr powinnam odlozyc ovulastan czyli11 wrzesnia ost ovulast. A 12 wrzesnia powinnam dostac okres? Ale wedlug moich wczesniejszych @ wypadac bedzie dopiero na tego 24...wiec nic z tego nie rozumiem... czy juz nie powinno sie liczyc wedlug wczesniejszych @ ? Tamte maja isc w zapomnienie?

    jigt0hs.png
  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 5 września 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alincia dziewczyny różnie dostają okres po ovulastanie. Na te wcześniejsze nie patrz. @ przychodzi przeważnie między 2 a 5 dni po odstawieniu antyków. Ja miałam na trzeci dzień i to taką pseudo @ wyglądało to jak plamienie tyle, że brzuch mnie bolał. Nic się nie przejmuj będzie dobrze :) Nie ma co za dużo o tym wszystkim myśleć, bo naprawdę można oszaleć.

    Alincia lubi tę wiadomość

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 5 września 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ano to od razu lzej... czas pokaze co bedzie... jestesmy dobrej mysli;)

    jigt0hs.png
  • aneczka2015 Autorytet
    Postów: 659 930

    Wysłany: 5 września 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja jade 11.09 do Invicty wroclaw na wizyte przygotowujaca do drugiego podejscia. Biore estrofem 2*dziennie. Czy ktos ma jakas cudowna diete ktora moze pomic w przygotowaniach? Trzymjcie sie kochane i walczymy

    5djy9n73ymelpgus.png
    Czekamy na Mikołaja ❤
  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 7 września 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka2015 wrote:
    Hej. Ja jade 11.09 do Invicty wroclaw na wizyte przygotowujaca do drugiego podejscia. Biore estrofem 2*dziennie. Czy ktos ma jakas cudowna diete ktora moze pomic w przygotowaniach? Trzymjcie sie kochane i walczymy
    Niestety nie ma takiej cudownej diety nic poza ananasem i białkiem ,ktòre i tak są w zalecenich przed transferem ...

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny co to jest wizyta 2w?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jeszcze jedno pyt, jak chodzilyscie na podgladanie jajek to czy za każdym razem mialyscie oznqaczane hormony? i czy np taki monitoring i pobranie kwi mozna wykonac wieczorem?

  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 7 września 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    i jeszcze jedno pyt, jak chodzilyscie na podgladanie jajek to czy za każdym razem mialyscie oznqaczane hormony? i czy np taki monitoring i pobranie kwi mozna wykonac wieczorem?
    ja zawsze w dniu wizyty robiłam badanie hormonów w klinice 2 h przed wizytą ....

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie mialam takiego symbolu wizyty 2w - dobrze sprawdzilas? no chyba, ze zmienili symbolike w oznaczaniu wizyt, kto wie...

    ja tak jak mysza89 - badanie krwi, zawsze 2 h przed wizyta <3
    wiesz, lekarz mi ustalal potem godzine takiej wizyty, raz mialam z rana, a potem popoludniu, nigdy nie mialam wieczorem, musialabys dopytac...

  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 7 września 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania Ty mialas plamienia po gonapeptylu ? Myslalam, ze to minie a jest coraz gorzej, nie wiem już czy to tak do @ będzie czy minie ?

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mialam plamienia, ale w koncu @ sie rozkrecila, tez nie wiedzialam czy to @ juz czy nie, bo ponoc moze byc tylko skape plamienie po tym wyciszaniu. Wzielam wtedy goraca kapiel, zeby jakos moze rozruszac plamienie - no i faktycznie na drugi dzien @ sie rozkrecila. Ale czy to kapiel pomogla, to nie mam pojecia... Dawno temu odstawilas antyki? U mnie pojawila sie na 2 dzien od odstawienia antykow...

    muszynka lubi tę wiadomość

  • aneczka2015 Autorytet
    Postów: 659 930

    Wysłany: 7 września 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pojawila sie @ po 4 dniach i byla dosc intensywna. Kazdy organizm inaczej ale dlugo nie piwinbas czekac. Pozdrawiam

    muszynka lubi tę wiadomość

    5djy9n73ymelpgus.png
    Czekamy na Mikołaja ❤
  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 7 września 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszynka ja miałam plamienia przy gonapeptylu właściwie do @ którą rozpoznałam głównie po tym że bolał mnie brzuch. Pytałam W-O mówiła, że często tak jest

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2015, 20:51

    muszynka lubi tę wiadomość

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 7 września 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania ja dalej biore antyki i myslalam, ze może to plamienie będzie tylko chwilowe i ustapi a tu widze ze 3 dzień i dalej końca nie widać...
    Margo jak transfer ?

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 wrote:
    ja nie mialam takiego symbolu wizyty 2w - dobrze sprawdzilas? no chyba, ze zmienili symbolike w oznaczaniu wizyt, kto wie...

    ja tak jak mysza89 - badanie krwi, zawsze 2 h przed wizyta <3
    wiesz, lekarz mi ustalal potem godzine takiej wizyty, raz mialam z rana, a potem popoludniu, nigdy nie mialam wieczorem, musialabys dopytac...
    na bocianie laska wpo9mniala ze jej wizyte 2w przeniesli, datego pytam bo ja to puki co w temacie ivf ciemnogrod, a tam zeby Ci ktos odpisal na pyt to graniczy z cudem :/

  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 7 września 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opóźniony i szybki 5 minut to wszytko może trwało i nastepna proszę;) tak się spieszyli że nawet z kibelka na sali mi nie dali skorzystać tylko na korytarzu. A mój mąż nazwał naszego kropka Alicją więc miejmy nadzieję że to faktycznie dziewczynka bo chłopak mógłby się trochę wkurzyć:D
    Ania ale faktycznie jest wizyta 1W i tam dają gonapeptyl a potem już wizyta 1ds czyli start stymulacj chyba ze coś pozmieniali.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2015, 21:27

    muszynka lubi tę wiadomość

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 7 września 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to trzymamy kciuki za Alicje :)
    Wykupilas weryfikacje ? ja się teraz nad tym zastanawiam, boje się, ze poziomy hormonow nie będą takie jak trzeba i przez to się nie uda...
    Transfer wygląda tak jak przy IUI czy to znow cos bolesnego ?

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 7 września 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszynka wrote:
    No to trzymamy kciuki za Alicje :)
    Wykupilas weryfikacje ? ja się teraz nad tym zastanawiam, boje się, ze poziomy hormonow nie będą takie jak trzeba i przez to się nie uda...
    Transfer wygląda tak jak przy IUI czy to znow cos bolesnego ?


    nie jest bolesny chyba obbywa sie tak samo jak iui ...najgorszy ten pełny pęcherz ...


    margo001 trzymam kciuki za Alicje masz mrozaki ??

    muszynka lubi tę wiadomość

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    na bocianie laska wpo9mniala ze jej wizyte 2w przeniesli, datego pytam bo ja to puki co w temacie ivf ciemnogrod, a tam zeby Ci ktos odpisal na pyt to graniczy z cudem :/

    ja juz tyle podejsc robilam do forum bociana, ale jakos nie moge sie przekonac do tej stronki - ok moze czasem cos tam sie mozna dowiedziec, ale to nasze forum o 100 razy ladniejsze i lepiej sie je czyta :) moze ta laska sie pomylila :) raz chyba napisalam pyt do eksperta - to nawet nie odp mi, dlatego wole korzystac z doswiadczenia tutejszych dziewczyn :)

    uuu Alicja :) hihi niech mala Ala was teraz zaskoczy - czekamy na pozytywny wynik bety <3 <3 <3

    po cichu powiem, ze my z moim po burzliwej dyskusji mamy wybrane zenskie i meskie imie dla dziecka - zobaczymy co to bedzie :)

    muszynka - transfer trwa 5 min - wkladaja ci wziernik, potem na ekranie pokazuja ci zarodek, nastepnie wkladaja slomke z zarodkiem do macicy i coz... to tyle. Strasznie to mechaniczne dla mnie bylo, ale to jedyna nadzieja na szczescie dla nas :) nie mialam IUI - ale mysle, ze to podobnie wyglada :)

  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 8 września 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszynka dokładnie tak jak dziewczyny piszą, bezbolesny moim zdaniem, gdyby nie pełny pęcherz byłby nawet przyjemniejszy niż IUI. Lekarz wkłada wziernik, pielęgniarka trzyma głowicę do usg na brzuchu a na telewizorze widac zarodka ;) a potem szybko na siku.


    Mysza niestety nie mam mrozaków, niby dobrze się zapowiadało bo na 5 pobranych wszystkie dojrzałe. Niestety tylko trzy się zapłodniły. Do trzeciej doby rozwijały się prawidłowo, a potem zatrzymał się najpierw jeden, a później następny. Prawdę mówiąc najbardziej martwią mnie te niezapłodnione, pytałam dr J (bo on mi robił transfer) dlaczego tak się dzieje, ale miałam wrażenie, że wykręcił się od odpowiedzi i nic nie wiem :/ 23 września wizyta u niego więc będzie lista pytań.

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ