Forum Starając się z pomocą medyczną Wrocław- Invimed czy inna klinika
Odpowiedz

Wrocław- Invimed czy inna klinika

Oceń ten wątek:
  • margo001 Autorytet

Wysłany: 3 września 2015, 08:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety mam wrażenie, że pick up miałam jednak za wcześnie (wczoraj miałam) na usg osiem komórek pobrali tylko pięć. Więc raczej marnie. W-O zdziwiona dlaczego tak. Szkoda gadać.

2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 września 2015, 10:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    margo001 wrote:
    Ja niestety mam wrażenie, że pick up miałam jednak za wcześnie (wczoraj miałam) na usg osiem komórek pobrali tylko pięć. Więc raczej marnie. W-O zdziwiona dlaczego tak. Szkoda gadać.

Hm... zobaczymy ile bedzie dojrzalych i ile sie zaplodni, nigdy nie wiadomo <3
    Ja mialam widzisz jaka ilosc - 11 dojrzalych, a 2 blastocysty jedynie wytrwaly, z czego ta druga juz nie przezyla w 6 dobie ;( Mnie dziwi fakt, dlaczego, az 4 padly u mnie w 2 dobie - dlaczego tak szybko? Do dzis sie zastanawiam, bo przeciez doszlo do zaplodnienia. Spodziewalam sie chociaz, ze moze bede miec ze 2 mrozaczki, a tu taka lipa wyszla... Jak mi dr wtedy powiedziala, ze slabe zarodki, no i ze tylko 2, to juz mi sie nawet tego transferu odechcialo... Tak sie na wstepie zdolowalam. Jakie Ty AMH masz, no i jak sie czujesz dzien po punkcji? <3

• margo001 Autorytet

Wysłany: 3 września 2015, 12:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amh 1,6 Po punkcji dobrze, całkiem miło było ;) trzeba przyznać, że pielęgniarki w klinice naprawdę w porządku. Właśnie wiem, jak to było u ciebie i też się wtedy dziwiłam dlaczego tak się stało. Ania a Ty pisałaś do nich o kontakt z embriologiem czy sami dzwonili?

2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 września 2015, 12:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nic nie pisalam, nie dzownili nawet, dopeiro jak przyjechalam na transfer, to sie dowiedzialam przed zabiegiem na tej konsultacji embriologicznej - jakie zarodki, ile itd. Wyszlam, z zalozenia, ze jak nie dzwonili wczesniej, to nie jest zle, a super to tez nie bylo :/

bedziesz ich wczesniej meczyc jak sie zarodki rozwijaja czy poczekasz do transferu?

ps pielegniarki sa bardzo mile i w porzadku - to fakt :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2015, 12:23

• margo001 Autorytet

Wysłany: 3 września 2015, 12:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem właśnie, niby w invikcie brak informacji to dobra informacja i to na każdym etapie :/ Chyba też poczekam do poniedziałku, wszystko jedno co ma być to będzie. Już wiem co znaczy bać się dzwoniącego telefonu. A mój niestety dzwoni dość często.

A tak w ogóle to klinka jednak nie prowadzi ciąży w pierwszym trymestrze, że szukasz już nowego lekarza?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2015, 12:32

2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 września 2015, 12:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dr powiedziala mi, ze tu sie przygoda juz z MZ konczy, nie wspomniala nic o kontynuacji u nich, dala zalecenia na kartce, ze mam sie udac do lekarza w swoim regionie...

znalazlam juz lekarza - za ok 2 tyg wizyta ;) boje sieeee <3

wiesz ja bylam wykonczona po punkcji fizycznie, ze mialam wszystko gdzies i zdalam sie tak naprawde na los. Nie dzwonili ok, jakby zadzownili, ze nie ma zarodkow - coz, pewnie bym sie zalamala, ale tez nie moglabym nic wiecej zrobic na tamten czas <3

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2015, 12:35

• margo001 Autorytet

Wysłany: 3 września 2015, 12:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeden stres się skończył to zaczął się następny. Za dwa tygodnie to może serduszko już usłyszysz :)

No właśnie ja też tak myślę, teraz zrobiłam co mogłam, i już nie ode mnie zależy co się będzie działo przez tych kilka dni.

Anna255 lubi tę wiadomość

2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 września 2015, 13:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ... ze tak powiem Gosiu - "zycie sklada sie z roznych etapow, kazdy z nich trzeba jakos przezyc... :) :) :)

Buziaki :* czekam na info <3

• muszynka Autorytet

Wysłany: 4 września 2015, 07:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alincia i jak dziś po zastrzyku? już trochę lepiej ?

Alincia lubi tę wiadomość

I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

8599s65g50azui9s.png
  • Alincia Autorytet

Wysłany: 4 września 2015, 09:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziekuje kochaniutka:) juz inaczej bo na lezaco i zjadlam. A wtedy bylo na pusty zoladek i na stojaco. Maz mi przykryl oczy poduszka zebym tez nie patrzyla...i tylko uklucie poczulam i nic wiecej... a ty jak? Na czczo to mozna czy po sniadaniu wlasnie?

jigt0hs.png
  • muszynka Autorytet

Wysłany: 4 września 2015, 10:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na czczo robiłam i było ok poza tym ze zapomniałam powietrza wypuscic ze strzykawki i musialam wbijać igle dwa razy :/ ale było już calkiem dobrze. idzie się przyzwyczaić.

8599s65g50azui9s.png
  • Alincia Autorytet

Wysłany: 4 września 2015, 11:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to teraz w ndz:( i oby do przodu:)

jigt0hs.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 września 2015, 16:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z tego co widze u nas stosuja jedna i ta sama stymulacje czyli gonapeptyl najpierw a pozniej menopur,czy jednak któraś miala inne stumulanty?

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 września 2015, 16:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tego co wiem, w Invicta stosuja tylko menopur. W niektorych klinikach stosuja tez inne leki stymulujace, jak jakis slabo dziala na pacjentke... <3

• aneczka2015 Autorytet

Wysłany: 4 września 2015, 17:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam gonal i monopur , chyba tak jak większość

5djy9n73ymelpgus.png
    Czekamy na Mikołaja ❤
  • Anuszka Autorytet

Wysłany: 4 września 2015, 18:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam do stymulacji puregon i fostimon no i oczywiście nasz gonapeptyl . A przy zastrzykach nie ma różnicy czy po jedzeniu czy przed, można robić tak i tak.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2015, 18:44

k0kdanlij48n3q4y.png
  • Alincia Autorytet

Wysłany: 4 września 2015, 22:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A anna255 bo ty mialas ovulastan...powiedz kochana...czy przy zastrzykach tez bolaly cie mocno jajniki i dosc mocno krwawilas? Bo przeciez gonapeptyl wycisza jajniki wiec chyba juz nie powinny bolec...?

jigt0hs.png
  • muszynka Autorytet

Wysłany: 4 września 2015, 22:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alincia ja mam bole to chyba po gonapeptylu. Mam takie mocne skurcze jajnikow i macicy zaczelo sie ok 19 stej i juz 4 daz mnue tak zlapalo...
    Dzis wogle mialam lekkie plamienie. Czytalam w ulotce, ze tak moze wlasnie byc...

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2015, 22:45

8599s65g50azui9s.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 5 września 2015, 08:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane - z tydzien plamienia mialam przed @ biorac gonapeptyl co 2 dni - ale myslalam, ze to tylko ja tak mam - jak widac taki skutek uboczny. Dobrze, ze piszecie, bo teraz mi sie to wyjasnilo - ja myslalam wtedy, ze moze to przez moja nadzerke... <3

bole brzucha jak na @ mialam 1 dzien przed @. Dostalam @ dokladnie po 5 zastrzykach, 6 zastrzyk juz bralam w 1 dc. Ale u mnie on dosc szybko przyszedl, wiem, ze dziewczyny nieraz 4 dni czekaly na @. Dlatego potem ja stymulacje mialam od 5 dc, zamiast od 2 dc - nie chcialam juz kombinowac z przekladaniem wizyty. Myslalam, ze to za pozno na stymulacje, ale odp mi z kliniki, ze 5 dc to odpowiedni czas na rozpoczecie stymulacji.

Alincia - jesli chodzi o jajniki - bolaly mnie glownie na ovulastanie, potem juz praktycznie nie, nawet podczas stymulacj byl spokoj z nimi - mimo tylu jajek ile mialam, czulam pod koniec stymulacji jedynie jakby cos mi tam "napecznialo", moze z kilka razy zaklulo, nie pamietam, ale nie byly to jakies bole.

Mam nadzieje, ze chociaz troche wam pomoglam :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2015, 08:03

• margo001 Autorytet

Wysłany: 5 września 2015, 08:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Dziewczyny z tego co widze u nas stosuja jedna i ta sama stymulacje czyli gonapeptyl najpierw a pozniej menopur,czy jednak któraś miala inne stumulanty?

No właśnie to jest takie średnie moim zdaniem, że u wszystkich dziewczyn stosują taki sam schemat ;/ Nawet jeśli dziewczyna nie zareaguje na menopur przy pierwszej próbie to w następnej zwiększają dawkę i tyle. Wiadomo, że każdy organizm inaczej reaguje na leki a do wyboru jest ich kilka, ale niestety nie u nas...

2nn3vfxmqaxhqdgn.png
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego