X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wrocław- Invimed czy inna klinika
Odpowiedz

Wrocław- Invimed czy inna klinika

Oceń ten wątek:
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 2 września 2015, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moze i dlatego... ciekawe czemu mamy rozne...a jeszcze powiedz jaki wy macie wynik nasienia? Bo wy macie czynnik meski tylko?

    jigt0hs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszynka wrote:
    Tak mi Ania pisala ze brala o 7 i o 21.
    Spokojnie wdrożysz się do nich przy gonapeptylu.
    Nie jest tak zle jak myslalam, ze będzie.
    A to chociaz jakies krotkie igly sa? ;)
    A jak to jest z tym Gonapeptylem to sa ampulki 0.1 i to jest tak jaby jeden zastrzyk?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a kiedy robiliscie wirusologie itd? Tzn te badania co sie robi po kwalifikacji? Bo my jeszcze zadnych skierowan nie dostalismy, a widzialam ze niektore dziewczyny robily zaraz po kwalifikacji

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2015, 07:56

  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 2 września 2015, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam gonapeptyl juz w strzykawce. Chociaz ogladalam na you tube ze pobieraja dopiero do strzykawki... a igly krociutkie... nie jest tak zle jak sie wstrzykuje.. bo ja dopiero po wyjeciu strzykawki zaczekam "watowiec"...

    jigt0hs.png
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 2 września 2015, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kariotypy itd to jeszcze przed kwalifikacja nam przepisala...

    jigt0hs.png
  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 2 września 2015, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ania to sa ampułkostrzykawki wiec igly krótkie i cienkie. Jest ok. Potem chyba już się pobiera lek do strzykawki wiec nie wiem czy będzie tak samo wygodnie.
    My wirusologie robiliśmy w tym samym dniu, w którym dostaliśmy kwalifikacje.
    A Ty kiedy masz zrobić ?
    Alincia potem Ci napisze jak z tym nasieniem, ale szalu nie ma.

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszynka wrote:
    Tak ania to sa ampułkostrzykawki wiec igly krótkie i cienkie. Jest ok. Potem chyba już się pobiera lek do strzykawki wiec nie wiem czy będzie tak samo wygodnie.
    My wirusologie robiliśmy w tym samym dniu, w którym dostaliśmy kwalifikacje.
    A Ty kiedy masz zrobić ?
    Alincia potem Ci napisze jak z tym nasieniem, ale szalu nie ma.
    No my właśnie zadnego skierowania ani info nie dostalismy ze mamy wirusologie zrobić

  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 2 września 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    No my właśnie zadnego skierowania ani info nie dostalismy ze mamy wirusologie zrobić
    No to pewnie 20 września dostaniesz wszystkie skierowania itd. ;)

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszynka wrote:
    a to dziwne Ania bo mi WO antyki kazala brac od 9dc.
    Ale najważniejsze, ze macie kwalifikacje bo już się balam, ze nic z tego skoro się nie odzywalas...
    Gratuluje :)

    moze maja za duzo osob na dany termin i dlatego tak powiedziala z tymi antykami. Ja mialam stymulacje rozpoczac pod koniec lipca, a mnie tydzien pozniej przeniesli na sierpien, bo juz za duzo osob mieli... <3

  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 2 września 2015, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dostaniecie nast razem... albo zrob na wlasna reke... to nie zaszkodzi a nawet bedziesz spokojniejsza... kariotypy i mutacje i tak sa bez refundacji... przynajmniej my musielismy placic

    jigt0hs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszynka wrote:
    Tak mi Ania pisala ze brala o 7 i o 21.
    Spokojnie wdrożysz się do nich przy gonapeptylu.
    Nie jest tak zle jak myslalam, ze będzie.

    muszynka - zapomnialam dodac, ze to 2 dziennie podczas stymulacji :)

    poki co bierze sie 1 gonapeptyl co 2 dni, potem jak sie rozpocznie stymulacje to rano bralam gonapeptyl, a wieczorem menopur. Ale spokojnie wszystko macie na rozpisce i tego sie trzymajcie ;)

  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 2 września 2015, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi z mutacji wyszlo ze musze brac febrisan i do tego kwas foliowy 4mg ...bo nie przyswajam kwasu f...

    jigt0hs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alincia wrote:
    A muszynka ciebie tez jajnini caly czas kluja po tych antykach? Wczoraj na plazy myslalam ze mi pekna:(

    mnie na ovulastanie jajniki bardzo bolaly i czesto + bol piersi nie do wytrzymania!

  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 2 września 2015, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dlugo ten menopur?

    jigt0hs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alincia wrote:
    Mi z mutacji wyszlo ze musze brac febrisan i do tego kwas foliowy 4mg ...bo nie przyswajam kwasu f...

    no ja tez mam mutacje MTHFR, ale mialam dawke 5 mg kwasu - a Ty 4 mg? Dzwne :/ a febrisan? na co to jest, w czym to pomaga?

    Alincia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alincia wrote:
    A dlugo ten menopur?

    ja mialam stymulacje menopurem 12 dni az, roznie to bywa, w zaleznosci jak rosna pecherzyki...

    przy menopurze najpierw trzeba zmieszac 2 ampulki - rozpuszczalnik z ta druga ampulka w ktorej znajduje sie tabletka do rozpuszczenia. Potem juz tylko kazdego dnia nabiera sie z jednego pojemnika odpowiednia dawke leku :)

  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 2 września 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania dobrze, ze Cie tu mamy :) Jesteś naszą skarbnicą wiedzy :)

    Anna255, Alincia lubią tę wiadomość

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamietam jeszcze jak ja meczylam dziewczyny na watku IVF, bo nic nie wiedzialam :)
    Takze - czekam na Wasze brzuszki :) Powodzenia kochane :******* <3 <3 <3

    pomagam Wam, bo i Wy mnie strasznie tu wspieralyscie, nawet wtedy gdy "swirowalam" ze strachu za bardzo :) hihi

    muszynka, Alincia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alincia wrote:
    To dostaniecie nast razem... albo zrob na wlasna reke... to nie zaszkodzi a nawet bedziesz spokojniejsza... kariotypy i mutacje i tak sa bez refundacji... przynajmniej my musielismy placic
    My nie będziemy robic kariotypow ani mutacji puki co. Chodzilo mi o te badania co sa niezbedne ;)


  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 2 września 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Anna255 wrote:
    no ja tez mam mutacje MTHFR, ale mialam dawke 5 mg kwasu - a Ty 4 mg? Dzwne :/ a febrisan? na co to jest, w czym to pomaga?

    Kochana pochrzanilam... kwas 5mg a femibion a nie febrisan... femibion kazala mi brac bo ta mutacja nie przyswaja kwasu f a w skladzie femibionu jest jakis skladnik ktory pozwala temu kwasowu sie wchlonoc a nie wydalic...

    jigt0hs.png
‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ