X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wrocław- Invimed czy inna klinika
Odpowiedz

Wrocław- Invimed czy inna klinika

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze 2 potencjalne a zarazem stresujace dni kiedy moga nas odwołać, jak tel mi dzwoni to pierwsze co oblewa mnie zimny pot..... Prosze o mocne trzymanie kciukow!!

  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymamy kciuki trzymamy:)

    jigt0hs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przepraszam jesli sie powtarzam z pytaniem ale zaczynam panikowac
    mam zaswaidczenie o 2 lata leczenia(6 cykli z clo-czynnik jajnikowy) bad. nasienia, fsh, amh

    i czy wymagali od wAS w invikcie potwierdzenia w sensie , wyników badan itd tych lat wpisanych w zaswaidczeniu?

    czy jesli mam czynnik jajnikowy czy musze wszystkie papiery z cykli monitorowanych brac ze soba(zdjacia usg,opisy cyklu) , beda tego wymagac aby przedstawic potwierdzenie?

  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wez ze soba wszystko co masz...to nie zaszkodzi...a jesli chodzi o zaswiadczenie o 2 latach to tylko to...zadnych badan ani nic nie wołali. ..

    Ania1986 lubi tę wiadomość

    jigt0hs.png
  • freya Ekspertka
    Postów: 224 158

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu ja na zaświadczeniu od ginekologa miałam info o czasie starań o ciążę i bardzo krótką informację o cyklach stymulowanych (miesiąc, jaki lek, jaka dawka, cykl reaktywny, albo niereaktywny). Tylko tyle. To wystarczyło :) Dr powiedziała, że porządny ginekolog, że takie zaświadczenie mi wystawił. Żadnych papierów z monitoringów nie potrzebujesz. Oczywiście w razie W możesz je mieć przy sobie.
    Powodzenia!! :)

    Ania1986 lubi tę wiadomość

    nmbem08.png
    Aniołek (24.07.2013r.) 7 tc
    02/03.2015r.- I ICSI- Brak zarodków
    05.2015 r.- II ICSI- P8B :(
    12.02.2016r. III ICSI-ET 3-dniowego zarodka- CB :(
  • SzewskaPasja Autorytet
    Postów: 320 413

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Dziewczyny przepraszam jesli sie powtarzam z pytaniem ale zaczynam panikowac
    mam zaswaidczenie o 2 lata leczenia(6 cykli z clo-czynnik jajnikowy) bad. nasienia, fsh, amh

    i czy wymagali od wAS w invikcie potwierdzenia w sensie , wyników badan itd tych lat wpisanych w zaswaidczeniu?

    czy jesli mam czynnik jajnikowy czy musze wszystkie papiery z cykli monitorowanych brac ze soba(zdjacia usg,opisy cyklu) , beda tego wymagac aby przedstawic potwierdzenie?


    A u kogo masz kwalifikację?

    Invicta Wrocław I procedrua -brak komórek, II procedura 4 komórki, 2 zarodki :(, :(
    wrzesień 2016 - Vitrolive Szczecin - krótki protokół, priming estrogenowy, 12 komórek, 5 zarodków

    2qx4tls.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SzewskaPasja wrote:
    A u kogo masz kwalifikację?
    u W-O :)

    J. omijam szerokim lukiem!:) bo juz mialam z nim do czynienia i on mi gawarantowal jeszcze w marcu ze sie nie zakwalifikujemy z nasza historia , a jesli jutro sie uda to umowie sie specjalnie na ktoras wizyte do niego aby mu dowalic tekstem jakims :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2015, 21:40

    mysza89 lubi tę wiadomość

  • SzewskaPasja Autorytet
    Postów: 320 413

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak u W-O to powinno wystarczyć. Trzymam kciuki :) i daj znać jak poszło. A J. lepiej dalej omijaj szerokim łukiem, szkoda Twoich nerwów :P

    Invicta Wrocław I procedrua -brak komórek, II procedura 4 komórki, 2 zarodki :(, :(
    wrzesień 2016 - Vitrolive Szczecin - krótki protokół, priming estrogenowy, 12 komórek, 5 zarodków

    2qx4tls.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a ile kosztuje wizyta jesli jest sie juz ich pacjentem 100 czy 120 zl?

  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 1 września 2015, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania u W-O nie powinno być problemu, weź wszystko co masz na wszelki wypadek ale obstawiam, że będzie ją interesowało tylko amh, nasienie i zaświadczenie

    hmmm nie pamiętam ile wizyta tam kosztowała, zwykle jakieś badania przy okazji robiłam. Trzymam kciuki za wizytę :)

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • aneczka2015 Autorytet
    Postów: 659 930

    Wysłany: 1 września 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laseczki ja nie mialam problemu z kwalifikacja u W-O. pierwsze podejscie niestety sie nie udalo w sierpniu. teraz mam 2dzien @ i juz biore estrofem i 11. wrzesnia mam wizyte przygotowujaca do krio. pozdrawiam, sciskam

    5djy9n73ymelpgus.png
    Czekamy na Mikołaja ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, zamiast pisac do kazdej z osobna napisze tu :)

    Wyniki z dzis:

    betaHCG 640.08 mIU/ml (po 6 dniach od pierwszej bety)
    estradiol 1376 pg/ml
    progesteron 51.89

    no i... chyba klinika ma dobry sprzet, bo dr wypatrzyla pecherzyk :) ja osobiscie bym go nie dojrzala na tym ekranie, ona mi pokazala malutenka kropeczke. Pecherzyk ma na dzien dzisiejszy 0,18 cm, a endometrium 2 cm.

    Jutro musze umawiac sie na wizyte juz do lekarza prowadzacego, mam nadzieje, ze bedzie ok. Teraz najgorsze bedzie czekanie. No i apropo jajnika lewego, co mnie klul, dr mowi, ze oba jajniki sa ok, wiec tez sie uspokoilam <3

    Pozdrawiam i zycze milego dnia :)

    freya, margo001, mysza89 lubią tę wiadomość

  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 1 września 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania255 życzę ci aby dalej się tak wszystko ładnie układało, dbajcie o siebie.

    Anna255 lubi tę wiadomość

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 1 września 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 wrote:
    Kochane, zamiast pisac do kazdej z osobna napisze tu :)

    Wyniki z dzis:

    betaHCG 640.08 mIU/ml (po 6 dniach od pierwszej bety)
    estradiol 1376 pg/ml
    progesteron 51.89

    no i... chyba klinika ma dobry sprzet, bo dr wypatrzyla pecherzyk :) ja osobiscie bym go nie dojrzala na tym ekranie, ona mi pokazala malutenka kropeczke. Pecherzyk ma na dzien dzisiejszy 0,18 cm, a endometrium 2 cm.

    Jutro musze umawiac sie na wizyte juz do lekarza prowadzacego, mam nadzieje, ze bedzie ok. Teraz najgorsze bedzie czekanie. No i apropo jajnika lewego, co mnie klul, dr mowi, ze oba jajniki sa ok, wiec tez sie uspokoilam <3

    Pozdrawiam i zycze milego dnia :)



    a co dr .W O na to ,że sie udało mimo tego ,że nie dawała szans??i jak z białkiem bierzesz dalej??

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a wy tez umawialyscie się na wizytę taka przed kwalifikacja? Aby leklarz sprawdzil papiery? Czy od razu na kwalifikacje?

  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 1 września 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Dziewczyny a wy tez umawialyscie się na wizytę taka przed kwalifikacja? Aby leklarz sprawdzil papiery? Czy od razu na kwalifikacje?


    ja byłam wcześniej na wizycie u profesora i to on zadecydował .ty dzis masz wizyte ?trzymam kciuki :)

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak,dziś i zastanawiam sie czy nie odmowic prywatnej wizyty bo mamy ja o 19 a o 19:30 kwalifikacje

  • freya Ekspertka
    Postów: 224 158

    Wysłany: 1 września 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Dziewczyny a wy tez umawialyscie się na wizytę taka przed kwalifikacja? Aby leklarz sprawdzil papiery? Czy od razu na kwalifikacje?
    Ja umawiałam się od razu na bezpłatną wizytę kwalifikacyjną. Wiem, że w Inviccie polecają odbyć płatną wizytę przedkwalifikacyjną, żeby sprawdzić wszystkie papiery.

    nmbem08.png
    Aniołek (24.07.2013r.) 7 tc
    02/03.2015r.- I ICSI- Brak zarodków
    05.2015 r.- II ICSI- P8B :(
    12.02.2016r. III ICSI-ET 3-dniowego zarodka- CB :(
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 1 września 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 no i jestem mega szczesliwa ze wszystko jest ok:) dajesz nadzieje naprawde:) napisz jak bedziesz juz po wizycie u gina prowadzacego... a powiesz ze jestes po in vitro? Bo to chyba wazne...

    jigt0hs.png
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 1 września 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania 1986 jak po wizytach?

    jigt0hs.png
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ