X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wrocław- Invimed czy inna klinika
Odpowiedz

Wrocław- Invimed czy inna klinika

Oceń ten wątek:
  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania betę powtórzę jutro wynik będzie w czwartek. Sikańca nie robiłam i całe szczęście bo niska ta moja beta pewnie wyszedłby ujemny.

    margo001 ja też z dnia na dzień miałam większy problem żeby się wkłuć to chyba normalne pod koniec stymulacji musiałam po trzy podejścia robić do jednego zastrzyku a na początku wchodziły jak w masełko. Tym że nie czujesz jajników się nie przejmuj to o niczym nie świadczy ja nie czułam w ogóle a pobrali mi 11 dojrzałych komórek i do tego na jednym mam torbiel endometrialną. A znowu jak brałam CLO to jajniki chciało mi rozsadzić taki ból.

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuszka wrote:
    Ja wcześnie zaczęłam starania i całe szczęście ;) W sumie po prostu się nie zabezpieczaliśmy i czekaliśmy co los nam przyniesie i dopiero po ponad dwóch lata poprosiłam o pomoc lekarza, przechodziłam wszystkie etapy nic nie pomagała udało mi się tylko przeskoczyć IUI. A w tym roku skończyłam 28 lat.

    Ania1986 trzymam kciuki żeby wszystko ułożyło się po Twojej myśli :)

    ja tez duzo etapow przeskoczylam tak naprawde, bo skonczylam clo, a chwile po tym udalismy sie od razu do kliniki i wtedy padla decyzja o IVF. Nie wiem nawet czy mam drozne jajowody, czy mam wrogi sluz... :/ pewnie jak IVF bedzie zawodzic bede szukac innych alternatyw <3 Niekoniecznie to IVF jest koncowym wyjsciem dla staraczek <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margo001 wrote:
    Ania kasa jest bo wiem że na bieżąco kwalifikują tylko na stymulację raczej musisz się nastawić na październik, znajoma wczoraj do nich dzwoniła i pytała jak sytuacja wygląda.

    Anuszka bardzo ci życzę żeby beta rosła, czyli dobrą decyzję podjęłaś z tym Invimedem.

    nie wiem wlasnie ktora wersja prawdziwsza sa dwie: pazdziernik i styczen :/ jak styczen, to wracam na te kilka miesiecy do mojego :) no chyba, ze mnie kropek tu zatrzyma na 9 miesiecy :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2015, 14:31

  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania255 trzymajmy się tego, że kropek jest i szybko nie wyjdzie.

    Ania1986 ja mam amh minimalnie niższe.

    Zobaczymy w piątek jak to u mnie wygląda :/

    Anna255 lubi tę wiadomość

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margo001 wrote:
    Mysza ja się stymuluję i niestety muszę potwierdzić, że z każdym zastrzykiem trudniej się wkłuć :( W piątek wizyta 8ds tak to się chyba nazywa. Póki co jajników prawie nie czuję i to mnie zaczyna martwić.

    Ania u mnie też patrzyli tylko na zaświadczenie i aktualne badania, no i hsg ale dlatego że miałam jeszcze IUI w klinice.
    Ja też jajników nie czułam tylko wkucie co raz gorzej szło no i po pregnylu schylić sie nie mogłam bo jajniki bolały :(


    Moje crio sie nie odbędzie mam wode w macicy zebraną ....juz nawet nie miałam siły pytac o kase i 2 procedure bo ryczeć mi się chciało ....:(musze czekac na @ i dopiero crio czyli koniec września :(

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I przy takich amh jaka procedurę mialyscie? Krotka czy dluga?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    I przy takich amh jaka procedurę mialyscie? Krotka czy dluga?

    ja co prawda mam wysokie AMH, ale przy nizszych ponoc stosuja krotkie protokoly, zobaczymy co dziewczyny jeszcze powiedza... <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie tez slyszalam ze stosuja krótki.

    A wogule u nas w invikcie jak amh sie robi to mialyscie jakas gorna norme podana?? Bo ja mam same dolne normy, a przeciez od jakiejś tam wysokości amh potwierdza sie pcos

  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza przykro mi, wiem, że takie wiadomości podcinają skrzydła ale może trochę odpoczniesz, nabierzesz sił i kropek będzie miał dobre warunki żeby z tobą zostać.

    Ania ja mam długi protokół i jakoś nie pamiętam żeby któraś z dziewczyn pisała o krótkim :/

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem, ze jedna z dziewczyn, ktora ze mna równo miala stymulacje, miala wczesniej dlugi protokol (ale tez i wieksze dawki leku niz ja, bo nie miala PCO), a teraz bedzie miala krotki protokol, tez nie miala wysokiego AMH. Moze to jest tak, ze w kazdej klinice zalezy od przypadku i lekarza (naprawde, przechodzac z rak do rak od lekarzy w jednej klinice idzie sie spotkac z tym, ze jeden chce nami kierowac w inny sposob niz ten drugi lekarz, kazdy moze miec zupelnie inna wizje naszego leczenia, nie wszystko sie pokrywa), a pierwsza stymulacja to tak na zasadzie metody "prób i bledow" Mam nadzieje, ze przy kolejnej stymulacji lekarze beda juz wiedzieli jak dzialac w danym przypadku i znajda na kazda "zloty srodek" :)

  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie, też mi się wydaje, że ta pierwsza stymulacja to na zasadzie prób i błędów i pewnie wszystkiego można się spodziewać. Przy następnej to pewnie już coś więcej wiedzą i lepiej dobierają leki i dawki.

    Anna255 lubi tę wiadomość

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyniki z dzisiaj, prosze dziewczyny o dalsze kciuki, zeby ciaza sie utrzymala, bo ja to straszna panikara jestem, nie wierze w to co sie dzisiaj dzieje...! Tym bardziej, ze nie mam mrozaczkow...

    bega HCG 58,72
    progesteron 47,85
    estradiol 1122,47

    :) :) :)

    Niech ta chwila szczescia trwa wiecznie...! Teraz zaciskam kciuki za was :*

    dzis 7dpt, rano mocne II krechy - gdyby nie test, nie pojechalabym dzis na bete...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2015, 14:45

    Danae, muszynka, mysza89, freya lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 wrote:
    Wyniki z dzisiaj, prosze dziewczyny o dalsze kciuki, zeby ciaza sie utrzymala, bo ja to straszna panikara jestem, nie wierze w to co sie dzisiaj dzieje...! Tym bardziej, ze nie mam mrozaczkow...

    bega HCG 58,72
    progesteron 47,85
    estradiol 1122,47

    :) :) :)

    Niech ta chwila szczescia trwa wiecznie...! Teraz zaciskam kciuki za was :*

    dzis 7dpt, rano mocne II krechy - gdyby nie test, nie pojechalabym dzis na bete...

    Gratulacje!!! :*

    Anna255 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 wrote:
    Wyniki z dzisiaj, prosze dziewczyny o dalsze kciuki, zeby ciaza sie utrzymala, bo ja to straszna panikara jestem, nie wierze w to co sie dzisiaj dzieje...! Tym bardziej, ze nie mam mrozaczkow...

    bega HCG 58,72
    progesteron 47,85
    estradiol 1122,47

    :) :) :)

    Niech ta chwila szczescia trwa wiecznie...! Teraz zaciskam kciuki za was :*

    dzis 7dpt, rano mocne II krechy - gdyby nie test, nie pojechalabym dzis na bete...
    Gratulacje :))) dobrze, dobrze rob dla mnie miejsce :)

    Anna255, mysza89 lubią tę wiadomość

  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania jeszcze raz gratuluję :)

    Anna255 lubi tę wiadomość

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 wrote:
    Wyniki z dzisiaj, prosze dziewczyny o dalsze kciuki, zeby ciaza sie utrzymala, bo ja to straszna panikara jestem, nie wierze w to co sie dzisiaj dzieje...! Tym bardziej, ze nie mam mrozaczkow...

    bega HCG 58,72
    progesteron 47,85
    estradiol 1122,47

    :) :) :)

    Niech ta chwila szczescia trwa wiecznie...! Teraz zaciskam kciuki za was :*

    dzis 7dpt, rano mocne II krechy - gdyby nie test, nie pojechalabym dzis na bete...


    Teraz kochana trzymaj kciuki za mnie by dr w o miała dobrą rękę we wrześniu i się udało ujrzeć 2 krechy :)
    A teraz wypoczywaj :)....Trzymam kciuki za przyrost

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza89 wrote:
    Teraz kochana trzymaj kciuki za mnie by dr w o miała dobrą rękę we wrześniu i się udało ujrzeć 2 krechy :)
    A teraz wypoczywaj :)....Trzymam kciuki za przyrost

    wiruski dla kazdej z Was :*:*:*:* łapcie ile wlezie, nie chce sama z brzuszkiem chodzic - musimy sie razem trzymac dalej :D

    tt10979844fltt.gif

    mysza89, freya lubią tę wiadomość

  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś jest piękny dzień dla Ani255, gratulować jeszcze raz:) teraz czas na dalszedobre rokowania pacjętów dr W-O:)

    Anna255, mysza89 lubią tę wiadomość

    jigt0hs.png
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pacjentów*

    jigt0hs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba zrobilam dr W-O niezla reklame, ma babka "dobra reke" hehe :)

    http://www.extensor.pl/index.php?strona=stan.fizjologiczny

    jedzcie duzo bialka, bo wtedy sa wieksze szanse:

    http://www.akademiadietetyki.pl/prozdrowotne-wlasciwosci-serwatki-niedocenianego-skarbu/
    http://dobrzebozdrowo.blogspot.com/2013/07/odzywianie-przy-ivf-i-nie-tylko.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2015, 06:48

    mysza89 lubi tę wiadomość

‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ