X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wrocław- Invimed czy inna klinika
Odpowiedz

Wrocław- Invimed czy inna klinika

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze i mi sie takie "jajko niespodzianka" trafi :P

    41CMmwH.jpg

    Anuszka lubi tę wiadomość

  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuszka po cichu gratuluje :)

    Anuszka lubi tę wiadomość

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszynka wrote:
    Anuszka po cichu gratuluje :)
    Po cichu dziękuje :) i dziewczyny nie poddawajcie się i walczcie bo warto :) Ja po równo pięciu latach mam pierwszy raz w życiu pozytyw!

    Anna255, mysza89 lubią tę wiadomość

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuszka pieknie:) gratulacje ciche:)

    jigt0hs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuszka wrote:
    Po cichu dziękuje :) i dziewczyny nie poddawajcie się i walczcie bo warto :) Ja po równo pięciu latach mam pierwszy raz w życiu pozytyw!

    po 5 latach? No to niezle. W jakim wieku jestes? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratki Anuszka! Ja z dusza na ramieniu czekam na wtorek, oby tylko kasy starczylo

  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wcześnie zaczęłam starania i całe szczęście ;) W sumie po prostu się nie zabezpieczaliśmy i czekaliśmy co los nam przyniesie i dopiero po ponad dwóch lata poprosiłam o pomoc lekarza, przechodziłam wszystkie etapy nic nie pomagała udało mi się tylko przeskoczyć IUI. A w tym roku skończyłam 28 lat.

    Ania1986 trzymam kciuki żeby wszystko ułożyło się po Twojej myśli :)

    Anna255 lubi tę wiadomość

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Gratki Anuszka! Ja z dusza na ramieniu czekam na wtorek, oby tylko kasy starczylo

    Ania kasa jest bo wiem że na bieżąco kwalifikują tylko na stymulację raczej musisz się nastawić na październik, znajoma wczoraj do nich dzwoniła i pytała jak sytuacja wygląda.

    Anuszka bardzo ci życzę żeby beta rosła, czyli dobrą decyzję podjęłaś z tym Invimedem.

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dobrą i nie żałuje żadnej wydanej złotówki wiedziałam że to dobra inwestycja ;) A pana doktora jak zobaczę to go chyba wycałuje :D

    I w ogóle się dobrałyśmy tutaj trzy Anki ;) Margo mam nadzieje że chociaż ty masz inaczej na imię ;)

    Ania1986, mysza89 lubią tę wiadomość

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuszka wrote:
    Bardzo dobrą i nie żałuje żadnej wydanej złotówki wiedziałam że to dobra inwestycja ;) A pana doktora jak zobaczę to go chyba wycałuje :D

    I w ogóle się dobrałyśmy tutaj trzy Anki ;) Margo mam nadzieje że chociaż ty masz inaczej na imię ;)

    ja w Invicta - poznalam juz chyba z 5 Anek - mam nadzieje, ze to imie nie jest jakies przeklete, ze akurat w takim miejscu przyszlo nam sie poznac :/

    Anuszka - kiedy powtarzasz bete? i czy robilas w ogole sikanca - ciekawe co by wyszlo :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margo001 wrote:
    Ania kasa jest bo wiem że na bieżąco kwalifikują tylko na stymulację raczej musisz się nastawić na październik, znajoma wczoraj do nich dzwoniła i pytała jak sytuacja wygląda.

    Anuszka bardzo ci życzę żeby beta rosła, czyli dobrą decyzję podjęłaś z tym Invimedem.
    To mi nawet na reke ze po kwalifikacji bede musiala poczekac chwile, wazne aby sie tylko zakwalifikować.

  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuszka wrote:
    Po cichu dziękuje :) i dziewczyny nie poddawajcie się i walczcie bo warto :) Ja po równo pięciu latach mam pierwszy raz w życiu pozytyw!



    Aaaa gratulacje :) super ...

    Jestem w klinice a tam pusto ....

    Pani w rejesteacji nie zechciała mi udzielić informacji czy mają kase czy bede z 2 procedurą czekac do stycznia mam pytać doktor ...:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2015, 13:36

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuszka wrote:
    Bardzo dobrą i nie żałuje żadnej wydanej złotówki wiedziałam że to dobra inwestycja ;) A pana doktora jak zobaczę to go chyba wycałuje :D

    I w ogóle się dobrałyśmy tutaj trzy Anki ;) Margo mam nadzieje że chociaż ty masz inaczej na imię ;)


    No ja się trochę wyłamałam aczkolwiek nie tak bardzo bo na drugie mam Anna ;)

    Mysza nie może być ;) chociaż dzisiaj tylko W-O przyjmuje to pewnie dlatego. Powodzenia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2015, 13:37

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo Anki fajne są :)

    Dziewczyny a powiedzcie mi taka rzecz ponieważ ginka na zaświadczeniu wpisala mi 2 lata leczenia i czy będą ode mnie wymagać aby przedstawić im papiery z leczenia z tych 2 lat? Bo my mamy z roku papiery.

  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Bo Anki fajne są :)

    Dziewczyny a powiedzcie mi taka rzecz ponieważ ginka na zaświadczeniu wpisala mi 2 lata leczenia i czy będą ode mnie wymagać aby przedstawić im papiery z leczenia z tych 2 lat? Bo my mamy z roku papiery.


    Odemnie wzieli tylko zaświadczenie od gina ,który lekko im czas naciągnął bo wypisal od początku a nie od straty .....

    Margo001 no może może w szoku jestem :)
    A jak u Ciebie?

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi ginka tez wpisala od początku staran,a tak naprawdę leczymy sie od roku... No ale dobrze ze nie wynagaja nic wiecej tylko to zaświadczenie :)

  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza ja się stymuluję i niestety muszę potwierdzić, że z każdym zastrzykiem trudniej się wkłuć :( W piątek wizyta 8ds tak to się chyba nazywa. Póki co jajników prawie nie czuję i to mnie zaczyna martwić.

    Ania u mnie też patrzyli tylko na zaświadczenie i aktualne badania, no i hsg ale dlatego że miałam jeszcze IUI w klinice.

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy któraś z Was ma podobne amh do mojego(1.73)?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    A czy któraś z Was ma podobne amh do mojego(1.73)?

    Ja miałam 1,4. Nie wiem czy to można uznać za podobne :)

    Anuszka - gratulacje!

    Anuszka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margo001 wrote:
    Mysza ja się stymuluję i niestety muszę potwierdzić, że z każdym zastrzykiem trudniej się wkłuć :( W piątek wizyta 8ds tak to się chyba nazywa. Póki co jajników prawie nie czuję i to mnie zaczyna martwić.

    Ania u mnie też patrzyli tylko na zaświadczenie i aktualne badania, no i hsg ale dlatego że miałam jeszcze IUI w klinice.

    ja praktycznie tez nie czulam jajnikow i sie wkurzalam, potem w drugim tyg stymulacji raz czy 2 mnie zakluly, potem to juz przed koncem stymulacji jedynie czulam, jakby tak "napecznialy" w srodku - ale ja mialam duzo jaj, nie wiem ile Ty masz.

‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ