X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wrocław- Invimed czy inna klinika
Odpowiedz

Wrocław- Invimed czy inna klinika

Oceń ten wątek:
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli my muszyna porównując do Ani255 to tak na koniec września wyjdzie u nas punkcja...

    jigt0hs.png
  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alincia wrote:
    Muszynka,ja wiem,ze masz 18 i 25 ds...bo tak jakja...ale chodzi mi który to dzień toeego cyklu będzie? bo ja mam wpisane 50dc przy 1ds. A jeśli chodzi o punkcję, to Pani w rejestracji owiedziała mi że ok 5 dni po wizycie 2ds...

    Ja mam napisane, ze 1ds to będzie mój 54 dc. Umowilas się już na wizyte u anestezjologa ? Ja dziś dzwoniłam i terminy od wyboru do koloru.

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 wrote:
    zero objawow - w pt chyba bete zrobie juz, ale nastawiam sie na negatyw, serio, bo mysle, ze juz cos bym sie czula inaczej... jedna noga juz jestem przy kolejnej stymulacji. Szkoda tylko, ze sie slyszy o przenoszeniu pacjentow to na pzdziernik, to na styczen, nie wiem jak to jest faktycznie... znow bedzie czekanie... <3

    17 lipca zaczelam brac gonapeptyl co 2 dni, az do @ (27 lipiec) - czyli 1 dc nadal bralam co 2 dni, a od 9 dc bralam juz codziennie (wtedy byl juz moj 5 dzien stymulacji). Musialabys zerknac w kalendarz jak to tam dokladnie wygladalo...

    Punkcje mialam w 19 dc, a gonapeptyl skonczylam w 17 dc (w tym dniu tez wzielam pregnyl).

    Ania zobaczysz jak się zdzwisz w piątek :)

    Anna255 lubi tę wiadomość

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już po wizycie u anestezjologa.... trwalo to 5 minut, a pytała tylko czy jestem na coś tam chora i czy byłam czy jakieś tabletki biorę, czy jestem na coś uczulona itd... taki wywiad zdrowotny...i nic więcej...

    jigt0hs.png
  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alincia wrote:
    czyli my muszyna porównując do Ani255 to tak na koniec września wyjdzie u nas punkcja...
    Jeszcze się okaże, ze razem będziemy na sali ;) Zawsze to raźniej...

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna 255, nie rób wcześniej,po co będziesz się tylko denerwować...będzie na pewno dobrze,a Ty się martwisz niepotrzebni..

    jigt0hs.png
  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania bo w invicie bez 20 tys nie ma co zaczynac stymulacji i nie mam pojecia skad taka roznica w cenach np transfer mrozonego zarodka kosztuje w invimedzie 1750 w novum 1850 a w invicie 4000...nie umiem sobie wytlumaczyc tego

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszynka wrote:
    Jeszcze się okaże, ze razem będziemy na sali ;) Zawsze to raźniej...

    A na którą się zapisałaś? A mówiły Ci w rejestracji, żebys była 2h wcześniej przz wizytami, na pobranie krwi? Bo te dwie h czeka się potem na wynik badań i idzie się z nimi dopiero na wizytę

    jigt0hs.png
  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, wiem, ze najpierw badania a potem wizyta. Wizyte mam chyba na 12. A Ty ?

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wizytę mam na 14 a badania na jakaś 12

    jigt0hs.png
  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to sie miniemy w windzie

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuszka wrote:
    Ania bo w invicie bez 20 tys nie ma co zaczynac stymulacji i nie mam pojecia skad taka roznica w cenach np transfer mrozonego zarodka kosztuje w invimedzie 1750 w novum 1850 a w invicie 4000...nie umiem sobie wytlumaczyc tego

    ciekawa jestem czy w Invicta jak sie podchodzi komercyjnie, to lekarz ma wiecej czasu dla pacjenta. Bo ja mam wrazenia jedynie od strony rzadowki - ze wszystko na szybko, jak na produkcji heh ogolnie Invicta jako klinika - mysle dobry ma sprzet, wszystko ladnie, jedynie moze za malo miejsca, ale czysto i schludnie, nie ma sie do czego przyczepic :P to tyle, bo jesli chodzi o te ceny komercyjne - to istny kosmos!

  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to niezłe jaja z tymi cenami :/ jak przyjdzie podchodzić komercyjnie to trzeba z invicty uciekać. Ja im daje dwie szanse na trzecie podejście (oby nie było potrzebne) wynoszę się stamtąd.

    dziewczyny na badania wystarczy być 1,5 godziny przed wizytą, tym bardziej, że zwykle są opóźnienia.

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny Alincia i muszynka - zycze wam wspolnej punkcji i transferu - pewnie ze zawsze razniej jak sie jest we dwie :) ja poznalam fajna dziewczyne, ale jej jajeczka szybciej ruszyly i potem juz wszystko miala o 2 dni szybciej i sie mijalysmy :/ no ale jestesmy w stalym kontakcie telefonicznym :D

    kochane nie wiem czy to ja od zawsze bylam pesymistka czy to po prostu moj skrajny realizm hehe szczerze, to zwlekam z beta, bo sie boje wyniku :P kto pojdzie za mnie zrobic? :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alincia wrote:
    A na którą się zapisałaś? A mówiły Ci w rejestracji, żebys była 2h wcześniej przz wizytami, na pobranie krwi? Bo te dwie h czeka się potem na wynik badań i idzie się z nimi dopiero na wizytę

    ja zawsze bylam na 2 godziny wczesniej przed wizyta na pobranie krwi, bo tak mi kazali... jakos tyle im schodzi, by byly juz gotowe wyniki badan... <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.invimed.pl/a/44,program-in-vitro-z-sukcesem

    Anuszka, a takie jeszcze pytanie: tam na str Invimedu pisze, ze w cenie programu sa 2 procedury in vitro. Mam rozumiec, ze jedna procedura = 1 stymulacja (i w to wchodzi nawet kilka transferow)? To jest tak liczone jak przy rzadowce? sorki za takie pytania, ale staram sie ogarnac temat :P

    aaa i jak to jest z mrozeniem zarodkow, jaki koszt, orientowalas sie moze?

  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie się miniemy w windzie muszynka:)jakiś znak rozpoznawczy masz?

    jigt0hs.png
  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie ma tak dobrze :/ tam dokładnie jest napisane co zawiera program i wliczone są tylko dwa świeże transfery a za resztę mrożonych trzeba dopłacać.
    A o mrożeniu pisałam w poprzednim poście. To koszt 900zł za zamrożenie i przechowywanie przez rok, później się płaci 400zł rocznie za przechowywanie lub 800zł za trzy lata z góry. No chyba że oddajesz swoje zarodki jak już ich nie "potrzebujesz" no to wtedy oczywiście nie musisz już ponosić kosztów przechowywania. Za samo rozmrażanie do crio się nie płaci to już jest wliczone w cenę a i jak np. się zarodek nie rozmrozi to nie ponosisz żadnych kosztów. Pytaj pytaj jak to się mówi kto pyta nie błądzi ;)

    Anna255, Anna255 lubią tę wiadomość

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wybacz moze roztargnienie, ze nie doczytalam w pierwszym poscie ;P
    jeszcze raz chcialam ci pogratulowac i zyczyc pieknego przyrostu :D

    a mnie zlapal w nocy dopiero dzis bol jak na @, wzielam nospe, no ale to juz od tej luteiny chyba organizm domaga sie @... oby do pt :)

  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie dziękuję :)

    A ja też miałam jednej nocy straszne bóle małpowe myślałam że jak wstanę to że mnie zaleje byłam święcie przekonana że dostanę @ bez odstawiania leków a popatrz jaki psikus ;) Dobry znak jak dla mnie !

    Anna255 lubi tę wiadomość

    k0kdanlij48n3q4y.png
‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ