X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wrocław- Invimed czy inna klinika
Odpowiedz

Wrocław- Invimed czy inna klinika

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa teraz rozumiem :) no tak - bo jest zwykly kwas i jest tez metylowany. Ja przy dawce 5 mg mam straszny nadmiar kwasu w organizmie bo badalam - norma byla do ok 19, a ja mialam 80!!! az na badaniu napisane bylo, ze powtarzali je dwukrotnie - pewnie sie dziwili skad ten nadmiar. Widac wiec jak malo sie wchlania :/ pocieszajace jest to, ze taka mutacje ma 50% spoleczenstwa, a jednak rodza sie zdrowe dzieci :)

    nie wiem czy czytalas watek, jak cos polecam:

    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/genetyka-a-trudnosci-w-zajsciu-w-ciaze,3567.html

    Alincia lubi tę wiadomość

  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 2 września 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nadal bierzesz ten kwas?

    jigt0hs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poki co tak, mimo, ze kazala odstawic. Poczekam jak wypowie sie moj gin prowadzacy - bo jeszcze z tego co pamietam Gruszczynska chyba mowila cos, ze przez cala ciaze mam brac, wiec mam mieszane uczucia <3

  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 2 września 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czytalam tamte watki...takze za bardzo sie tym nie przejmuje...

    Anna255 lubi tę wiadomość

    jigt0hs.png
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 2 września 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to moze zacznij brac mniejsza dawke... bo czytalam gdzies ze przedawkowanie kwasem moze sie skonczyc poronieniem...

    jigt0hs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze juz sama nie wiem :/

    a udalo mi sie umowic na wizyte w tej klinice do lekarza prowadzacego. Termin 16 wrzesnia z rana :) no to teraz bede wyczekiwac <3 Koszt wizyty 250 zl - sie zaczynaja kolejne wydatki... ale jak trzeba to trzeba <3

    EDIT: zmiana planow

    eh, znalazlam inna placowke, i juz zarejestrowalam sie gdzies indziej, tam juz 150 zl... 100 zl droga nie chodzi, troche sie zszokowalam cena, wiec zadzwonilam do mojego - moj mowi, ze nie ma co heh tym bardziej, ze ja nie pracuje. Oki wiec oby do 16 wrzesnia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2015, 09:30

  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 2 września 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko...czy oni zglupieli...mysla ze ludzie spia na pieniadzach bo podchodza do in vitro...?

    jigt0hs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rzez co nie? <3 a ja myslalam, ze wroclaw drozszy niz takie opole - mozna sie zdziwic <3

  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 2 września 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alincia sprawdziłam i u nas przy ostatniej IUI było 6 mln/ml.

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
  • kasieńka_ Koleżanka
    Postów: 39 6

    Wysłany: 2 września 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza89 wrote:
    w invikcie jest tak samo taśmówka aby jak najwięcej i jak najszybciej ....może sie coś zmieni we wrześniu jak bedzie nowy lekarz ...jak na razie mam mieszane uczucia i nie polecam dr J to osoba dla ludzi z mocnymi nerwami ...

    Zobaczysz, przejdziesz do invicty to jest jeszcze gorzej. W invimedzie przyjmuje Cię 1 lekarz, a tam – do kogo akurat trafisz ;/ w moim odczuci to się nazywa taśmówka. Warto porozmawiać z lekarzem, powiedzieć mu o swoich spostrzeżeniach, na pewno będzie Ci lepiej, wyjaśnisz to, lekarz też będzie mógł się odnieść jakoś do tego. Leczę się w invimedzie, co prawda u innego lekarza, ale nigdy nie miałam podobnych odczuć.

    Anuszka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alincia wrote:
    A to moze zacznij brac mniejsza dawke... bo czytalam gdzies ze przedawkowanie kwasem moze sie skonczyc poronieniem...

    Alincia - specjalnie dla Ciebie :)

    przeczytalam raz jeszcze watek z genetyka i tam MisiaMisia, ktora miala duza wiedze z tej materii, napisala tak:

    "Dobry genetyk lub gin prowadzący Twój temat powinien wiedzieć jak postępować. Kwas foliowy 5 mg powinnaś brać co najmniej 3 miesiące przed staraniem i kontynuować w ciąży. Dawka 5 mg jest bezpieczna zarówno przed ciążą, w ciąży jak i w okresie karmienia piersią. Nie wyklucza to jednak faktu, że jest to już lek RX i musi być wypisywana recepta"

    wiec postanowilam, ze nie slucham ginki z kliniki i bede kontynuowac dalej 5 mg <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2015, 14:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny s czy ktoras miała tak ze na wizycie 1w zamiast rozpiski lekow dostalyscie info ze macie anty przedluzone?

  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 2 września 2015, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze i tam...ja wszystkie info czytam sobie na abczdrowie i tam nie ma nic zlego o nadmiarze...nawet jest ze madmiar wydalamy z moczem...takze mozna byc spokojnym...chyba

    jigt0hs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Dziewczyny s czy ktoras miała tak ze na wizycie 1w zamiast rozpiski lekow dostalyscie info ze macie anty przedluzone?

    ja tak mialam, ze przyjechalam na 1W - a gruszczynska oznajmila, ze maja info z dzis, ze zmiana planow i jeszcze miesiac bylam na antykach :/ wtedy sie okropnie wkurzylam <3

    2 dni przed 1W pisalam maila, odp ze wszystko zgodnie z planem u pani, nastepnie w dniu wizyty przyjechalam jedynie po recepte na kolejny miesiac antykow, masakra :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie cos mi światło ze ktoś tak miał, ale wolalam sie upewnic :)

    Anna255 lubi tę wiadomość

  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 2 września 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez tak mialam... ze dostalam przedluzenie antykow bo nie bylo miejsc na wizyty 1ds

    jigt0hs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to teraz Wam powiem numer, dzis kolezanka byla na wizycie prywatnej , 7.09 maja kwalifkacje i dzis ta sama lekarka powiedziala im ze beda mogli ruszyc od stycznia bo kasy juz nie ma, i teraz nie wiem czy my mielismy farta i zalapalismy sie na resztki kasy czy o co chodzi, bo mam nadzieje ze nie okaze sie na wizycie 1w ze mam ciagnac anty do stycznia?!

    w-o nic nam nie wspominala o styczniu tylko ze widzimy sie za max 1,5 miesiaqca

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2015, 20:52

  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 3 września 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero co dostali i juz wyczerpany limit...? O Dwa miesiace tylko przedluzyli...kpiny jakies...

    jigt0hs.png
  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 3 września 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, trochę to dziwne. W lipcu ruszyli i już niby kasy brak? Mają chyba jakaś swoją dziwną politykę, która dla nas jest daleko poza zasięgiem zrozumienia. Po co mówią, że już nie kwalifikują, jak kwalifikują? Ni cholery nie rozumiem tego co oni tam teraz wyrabiają.

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margo001 a jak u Ciebie - kiedy zaczynasz? :)

‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ