X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 28 marca 2014, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Wlasnie zmierzylam tempke...36.6 czyli rano bedzie ok 36.2 :( nie biore lutki, w dupie mam, niech sie ciagnie...zobacze czy owulka sama przyjdzie.
    Hej Weroniko.Napisałaś, że nie bierzesz lutki i zobaczysz czy owulka sama przyjdzie...a nie @ ? :)
    Umieram, brzuch boli jak nie wiem :/ a nie mam żadnych prochów co by ulżyły.

    jeju lubi tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 28 marca 2014, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara_nar wrote:
    Hej Weroniko.Napisałaś, że nie bierzesz lutki i zobaczysz czy owulka sama przyjdzie...a nie @ ? :)
    Umieram, brzuch boli jak nie wiem :/ a nie mam żadnych prochów co by ulżyły.
    Sarus wiele dziewczyn ma @ nawet przy cyklach bezowulacyjnych...jak bez skoku tempki nie mam @ i moze sie ciagnac nawet do nastepnego roku. Na razie czuje jajniki dosyc mocno wiec nadal szansa jest. Jesli nie bedzie zanku od jajcorow przez 3-4 dni to znaczy ze nie bedzie nic...nie wiem sama co mam robic szczerze mowiac. Musze to przemyslec.

    jeju lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wercia ja na Twoim miejscu bym zakonczyla jak naszybciej ten cykl bo bym chyba nie wyrobila z tej bezczynności i czekania nie wiadomo ile na owu...

    sara_nar, jeju, lithe123 lubią tę wiadomość

  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 29 marca 2014, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już rozumiem. Koniecznie muszę zacząć mierzyć tą temperaturę, ale to jak @ pójdzie. Nie lubię babrać się w krwi :D Właśnie ja jestem pewna, że w tym tamtym cyklu nie miałam ovu i @ przylazła, ale z opóźnieniem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2014, 00:11

    jeju lubi tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 29 marca 2014, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Wercia ja na Twoim miejscu bym zakonczyla jak naszybciej ten cykl bo bym chyba nie wyrobila z tej bezczynności i czekania nie wiadomo ile na owu...
    Też tak uważam... jeśli jednak chcesz jeszcze powalczyć to za wszelka ceną postarałabym dostać się na usg.

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 29 marca 2014, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)

    Werka też bym kończyła.


    U mnie lipa. Dziś temp 36.77, a przy 36.6 zawsze mam @. Bardzo nisko :( Test oczywiście negatywny. Już bez złudzeń :(
    Kurcze to moja najniższa temp w 9 dpo

    Jutro córci imieniny, nie wiem w co ręce włożyć = imprezka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2014, 07:43

    staraczka24 lubi tę wiadomość

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 29 marca 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej.
    u mnie ciąży nie będzie- to już wiem test nie pokazal nawet cienia cieniowatego... a był o czulosci 10 wiec dupa :( temp spadla, jedno wielkie gowno !

    aga a może u ciebie to zagniezdzanie ? niepotrzebnie mierzylas tempke dziś ;/ fajnei zej utro macie imprezke :)

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 29 marca 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga będzie dobrze...ja tez lubię zrobić test by się złudzeń pozbyć a później okazuje się, że jednak jestem w ciąży. Może krótko ale jestem. Do czego dążę, takie negatywny test pozwala mi się już wyciszyć i uspokoić. A tu może się okazać niespodzianka będzie. Życzę Wam tego spokoju kochane!

    staraczka24, aga.just lubią tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 29 marca 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w ogole wczoraj napisałam zyczenia koleżance z która nie widzieliśmy się ponad rok... na 7 kwietnia ma termin, spytala czy mogą do nas wpaść. wiec nie miałam wyjścia i powiedziałam ze ok... pokazywala filmiki jak się maja rusza w brzuchu.... maz ogladal ja ogladalam i momentalnie nie wiedziałam co powiedzieć i co zrobić- było mi tak cholernie przykro :(

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie kilka dni temu napisała znajoma, że wie, że u nas to nie tak łatwo, ale że ona jest w ciąży i przeprasza jesli mi przykro... Napisałam, że się cieszę (bo ciesze), a z drugiej strony taki smutek mnie wypełniał - więc wiem co czujesz... :*

    Mówicie owulka.. a my dziś rano taki fight zaliczyliśmy... no nic, trzeba będzie się jakoś pogodzić... 8)

    Dzięki Dziewczyny, że jesteście <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2014, 09:25

    staraczka24 lubi tę wiadomość

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 29 marca 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    hej.
    u mnie ciąży nie będzie- to już wiem test nie pokazal nawet cienia cieniowatego... a był o czulosci 10 wiec dupa :( temp spadla, jedno wielkie gowno !

    aga a może u ciebie to zagniezdzanie ? niepotrzebnie mierzylas tempke dziś ;/ fajnei zej utro macie imprezke :)

    Strażaczka bez złudzeń, proszę Cię bez złudzeń u mnie :)

    Przykro, ale bez załamki. Po @ posiew i działamy dalej :)
    To prawda, że za każdym miesiącem i z każdą porażką ma się więcej pokory i już nawet bez łez. Tylko to też pewnie kwestia czasu. No bo do cholery ileż można?

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 29 marca 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju to prawda - każdy negatyw nas przygotowuje na zalew @, uspokaja.

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 29 marca 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga nie jestem strazaczka tylko staraczka ! CZYTAJ UWAZNIE :P


    powiem wam ze mi z każdym dniem odechciewa się starac o dziecko.
    ja od kilku dni z mezem dre koty... istne pieklo ! dziś tak samo ledwo wstałam z lozka a już zdazylismy się poklocic :(

    aga.just, sara_nar lubią tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 29 marca 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie z taka tempka nie ma szans na ciaze, same góry i doliny mimo brania lutki.
    wczorajszej nie ignoruje... aczkolwiek mysle ze była zaburzona przez to ze było tak goraco w domu

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 29 marca 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczko jeśli to dobra koleżanka, to możęsz jej powiedzieć, że jest Ci smutno i ciężko Ci się ogląda takie filmiki, nie dlatego, że niezdrowo jej zazdrościsz ale dlatego, że to wywołuje u Ciebie emocje z którymi ciężko sobie poradzić. Cieszysz się na pewno to wiem, bo jak można nie cieszyć się z narodzin i oczekiwania na małego człowieka. Kochana masz prawo powiedzieć co czujesz. Koleżanka też powinna mieć trochę taktu i nie zabierać ze sobą tego rodzaju pamiątek do Was. Staraczko jeśli koleżanka nie jest Ci bardzo bliska to możesz powiedzieć jej, że nie masz na to tyle siły i obejrzysz babaska jak już się urodzi. Szkoda, że koleżanka nie umiała postawić się w Waszej sytuacji, bo zapewne widok wielkiego brzucha i tak juz byl dla Ciebie wystarczającym dowodem ciąży. Kochana staraczko powiem Ci tak, weź to za dobrą kartę. Jeśli się innym udaje to i nam się uda. To kwestia czasu ale my jesteśmy już na wyższym poziomie wtajemniczenia, bo wiemy jak sie zachować w stanie błogosławionym przy innych i jak to jest bardzo intymne doświadczenie. Mocno przytulam wszystkie dziewczyny, które to czasem muszą przechodzić. Jesteście heroski!
    Ale wiesz co staraczko, jak już będziesz w ciąży to w razie czego puścisz nam filmik jak będziemy chciały, co?

    aga.just, staraczka24, weronika86 lubią tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 29 marca 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    aga nie jestem strazaczka tylko staraczka ! CZYTAJ UWAZNIE :P


    powiem wam ze mi z każdym dniem odechciewa się starac o dziecko.
    ja od kilku dni z mezem dre koty... istne pieklo ! dziś tak samo ledwo wstałam z lozka a już zdazylismy się poklocic :(

    buhahha :D ZAWSZE MI SIĘ MYLISZ :D

  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 29 marca 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczko kochanie a macie możliwość wyjazdu gdzie w plener, do lasu, nad jezioro pospacerować z dala od domu? Zostawić wszystkie cholerne problemy i wyrwać się i powspominać stare dzieje jak się poznaliście, pierwszy raz, pierwsze zakupy wspólne do domu, zakup głupiego telewizora na który zbieraliście kilka miesięcy...nie wiem czy u Was to działa, mój Wili nie jest szczególnie romantyczny ale nam to duzo daje :-) Uświadamiamy sobie jak bardzo nas życie zmieniło, nasze wspólne sprawy i jak wracamy jest lepiej. Po takich szczerych rozmowach atmosfera sią oczyszcza. Z dala od domu potrafię nie krzyczeć, potrafię się popłakać. Potrafimy się przytulić tak inaczej, tak mocno do szpiku kości wtedy czuję, że to miłość.

    weronika86 lubi tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 29 marca 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeju dziekuje, ona nie wie ze my się staramy, nikt nie wie procz mnie meza i was.. nie mam do niej zalu o to bo milobylo mi to ogladac ale jednak gdzies zostało ukłucie w sercu...

    aga to czytaj uważnie :D

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 29 marca 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju...

    powiedziałam dziś mu jak mnie odwozil do pracy ze pojdziemy z psem do lasu kolo naszego miejsca zamieszkania jest lasek niedawno go odkryliśmy. ale to nic nie da..
    wczoraj tak samo, caly czas gada tylko o psie bo misia to, misia tamto, misia sramto, wkurzylam się i mu powiedziałam pare rzeczy które mnie bola, powiedziałam mu ze jest mi bardzo przykro z tego powodu ze ma mnie centralnie w dupie, nie pyta się mnie jak się czuje, jaka tempka, nic zero zainteresowania, od słowa do słowa zaczal się na mnie drzec. o co taka nasza rozmowa. i tak jest dzień w dzień...
    powiedziałam to co mysle nie przebierałam w słowach i chyba cos do niego dotarlo bo dziś spytal mnie jaka temperatura. wow ale po co mu to skoro nawet nie wie jaka powinna być ?


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2014, 09:53

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 29 marca 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na fb dziś przeczytałam takie cytat...jakoś tak, że najwięszą niepełnosprawnością człowieka jest złe nastawienie...i wiem, że to prawda, bo ja bywam mega źle nastawiona. Odkąd ostatni raz poronilam nie krzyczę na chłopaków, nie tracę energii na zamartwianie się i tylko przecieram oczy ze zdumienia ile mnie codziennie dziwnych rzeczy spotyka.

    weronika86, sara_nar lubią tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
‹‹ 124 125 126 127 128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ