X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 marca 2014, 16:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    WERKA!!!!! jak bedziesz to daj znac czy faktycznie mam brac tylko 4 dni ego donga po 1 tab(jutro 4 dzien) czy pociagnac do owulki? bo bardzo dobrze sie po nim czuje zadnych skutków ubocznych

weronika86 lubi tę wiadomość

• lithe123 Autorytet

Wysłany: 28 marca 2014, 16:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka8828 wrote:
    Bardzo dziękuję :) Jak dla mnie to mogę pić nawet 4 razy dziennie, byle by tylko był rezultat ;) I mam jeszcze jedno pytanko - na I fazę pijemy do owulacji, a w dniu owulacji które? Chodzi mi o dzień skoku temp, wtedy zacząć te na II faze?
    W dzień skoku pijesz już 2 fazę.
    Zastanawiałam się, czy łączyć te 2 zastawy ziół (Sroka + 1 faza). One efekt mają dac oczywiście ten sam, ale działanie jest inne. 1 faza zawiera ziółka "uszyte" na miarę - zwiera roślinne estrogeny, ziółka wzmacniające macicę i poprawiające endo, odpowiadają temu co się rzeczywiście dziele w pierwszej fazie cyklu. Sroka to bardziej zioła regulujące hormony ogólnie. Więc teoretycznie wydaje mi się że można je połączyć - ale poczekaj co powiedzą inne dziewczyny. Szczególnie Werka, Aga - co myślicie?
    Srokę wiele dziewczyn pije przez cały cykl. To też Twoja decyzja czy tylko do owulki, czy przez cały cykl - moim zdaniem ta mieszanka zawiera dość silne zioła jak ruta, dziurawiec i trochę bym się bała. Ale ja to cykor jestem, nawet nie piję 2 fazy - tylko pokrzywę i przywrotnik, bo krwawnik ma od wieków znane właściwości poronne, a przywrtnik i pokrzywa są bezpieczne.
    Prawdopodobnie w dobrze dobranych dawkach i proporcjach te ziółka nie mają jakiekolwiek negatywnego wpływu, w koncu wiele dziewczyn je z powodzeniem stosuje, ale jak ja sobie coś wbiję do łba to koniec :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2014, 16:56

l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • lithe123 Autorytet

Wysłany: 28 marca 2014, 16:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Kochana absolutnie nie mozna ich łaczyc, pijesz albo te albo te

dziewczyny robia tez kombinacje ze zioła o sroki pija do owulacji a po owulacji na II faze
    Anuś, ale właśne - dlaczego nie można ich połączyć. Coś tam sie gryzie w składach?
    Pytam teoretycznie, ja bym nie łączyła żeby nie przedobrzyć. Ale jak się zastanowić to nie moge wymyśleć jakiś przeciwskazań.

l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 marca 2014, 17:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    moim zdaniem moga w polaczeniu tworzyc mieszanke wybuchowa i wiecej szkód niz pozytku moze z tego byc, choćby to ze mogą zamiast regulowac to rozregulowac hormony

aga.just lubi tę wiadomość

• lithe123 Autorytet

Wysłany: 28 marca 2014, 18:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    moim zdaniem moga w polaczeniu tworzyc mieszanke wybuchowa i wiecej szkód niz pozytku moze z tego byc, choćby to ze mogą zamiast regulowac to rozregulowac hormony
    Ale ziółka na pierwsza fazę mają podobne działanie co dong, tyle że pewnie słabsze.

l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 marca 2014, 18:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris-83 wrote:
    Hello! Laseczki lecę na Dongu - pierwszy raz.
    Biorę 3 dzień, a do tego inofolic i powiem Wam,że odczuwam ruch w interesie :-)
    Pobolewa mnie dzisiaj lewy jajnik :-)Ostatnio z tego zaszłam w ciążę :-)
    Od 01.04 jadę na tampony borowinowe :-)Pierwszy tydzień zabiegów jestem z mężem- będą akurat dni płodne więc super się składa :-)

weronika86 dzisiaj poproszę mego lubego o zawiązanie czerwonej muliny na ręce.
    Ale mam pytanko, na którą łapkę to związać? Prawa lewa czy bez znaczenia? A co Jak się zerwie?
    Doris ile dni po okresie zaczelas brac donga?

• jeju Autorytet

Wysłany: 28 marca 2014, 19:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest prawie 20-ta :-) Staraczko odbiór! :-D
    Czarownice czuwacie?

weronika86, staraczka24 lubią tę wiadomość

21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • jeju Autorytet

Wysłany: 28 marca 2014, 20:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka donga zaczynasz brać w momencie gdy zakończysz całkowicie plamienia i krwawienia. Jak już nic nie będzie. Dong powoduje większe ukrwienie macicy i reszty, może spowodować krwawienie.

aszka lubi tę wiadomość

• aneczka8828 Znajoma

Wysłany: 28 marca 2014, 20:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lithe123 wrote:
    W dzień skoku pijesz już 2 fazę.
    Zastanawiałam się, czy łączyć te 2 zastawy ziół (Sroka + 1 faza). One efekt mają dac oczywiście ten sam, ale działanie jest inne. 1 faza zawiera ziółka "uszyte" na miarę - zwiera roślinne estrogeny, ziółka wzmacniające macicę i poprawiające endo, odpowiadają temu co się rzeczywiście dziele w pierwszej fazie cyklu. Sroka to bardziej zioła regulujące hormony ogólnie. Więc teoretycznie wydaje mi się że można je połączyć - ale poczekaj co powiedzą inne dziewczyny. Szczególnie Werka, Aga - co myślicie?
    Srokę wiele dziewczyn pije przez cały cykl. To też Twoja decyzja czy tylko do owulki, czy przez cały cykl - moim zdaniem ta mieszanka zawiera dość silne zioła jak ruta, dziurawiec i trochę bym się bała. Ale ja to cykor jestem, nawet nie piję 2 fazy - tylko pokrzywę i przywrotnik, bo krwawnik ma od wieków znane właściwości poronne, a przywrtnik i pokrzywa są bezpieczne.
    Prawdopodobnie w dobrze dobranych dawkach i proporcjach te ziółka nie mają jakiekolwiek negatywnego wpływu, w koncu wiele dziewczyn je z powodzeniem stosuje, ale jak ja sobie coś wbiję do łba to koniec :)

Dziękuję bardzo za poradę :)
    Kurczę, teraz to już sama nie wiem co robić... Podejrzewam, że mogę mieć trochę podwyższoną prolaktynę. Co prawda jakiś czas temu robiłam badania i wyszły ok, ale mam stresującą pracę i m.in.dlatego chciałam te zioła pic.

444df14fd39e04a6adff15db079bfdd7.png
  • sara_nar Autorytet

Wysłany: 28 marca 2014, 20:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jeju, podczytuję od 19, ale cisza tu.
    Z nudów pożeram batonika. Chyba 8 mi rosną. Masakra jakaś. Potrzebne to mi jak nie wiadomo co :/

relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • jeju Autorytet

Wysłany: 28 marca 2014, 20:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak to juz jest...kup dentosept, smaruj te miejsca trzy razy dziennie, zdezynfekujesz, znieczulisz itp :-) Warto :-) Ja chyba zasuwam do łóżka :-)

U mnie ostatnio nie jest nudno ale wolałabym tę nudę zamiast takich atrakcji.

sara_nar lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 marca 2014, 20:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dziś ciągnie podbrzusze :( Leci ze mnie od wczoraj.. dawno tak mokro nie było :O

• jeju Autorytet

Wysłany: 28 marca 2014, 20:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania nie wiem jak Cię pocieszyć....ja też już chciałabym skończyć te plamienia.

A kysz @ a kysz!

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 marca 2014, 20:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to sluz taki rzadki jakiś, masakra! A podbrzusze boli.. a nie wezmę nic p/bólowego bo staram się nie brać.

A kysz wstręciuchy!

• jeju Autorytet

Wysłany: 28 marca 2014, 20:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach no tak....a u mnie mega rozciągliwy sluz z krwią....to dopiero zagadka....tego nie rozumiem....nigdy w cyklu takiego sluzu nie miałam!
    To jest szok dla mnie.
    Idę do łóżeczka :-D
    Dobrej nocki :-*
    <3

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 marca 2014, 20:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju dzieki, a po owulce nadal sie to stosuje do miesiaczki?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2014, 20:42

weronika86 lubi tę wiadomość

• sara_nar Autorytet

Wysłany: 28 marca 2014, 20:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu a który to dzień cyklu, kiedy @ się spodziewasz ? Może ten śluz i ból to akurat dobry znak ;)
    Kurdę, gafa . @ masz. A u mnie wyjątkowo jakaś skąpa ta @ w dodatku właśnie więcej śluzu niż krwi :/
    jeju dobrej nocy !

Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2014, 20:45

relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • jeju Autorytet

Wysłany: 28 marca 2014, 20:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odpiszę jeszcze na to pytanie i spadam dziewczynki...nie bierze się dong quaia po owulacji, tylko do owulacji jeśli masz zamiar wspomóc endo i jajeczka.

Niektóre kobiety biorą donga na zmniejszenie krwawienia przed miesiączką ale to inna bajka kochana.
    Jak chcesz zajść w ciążę to tylko w pierwszej fazie, bo po owulce może spowodować kłopoty z zagnieżdżeniem zarodka itp.

aga.just, weronika86 lubią tę wiadomość

• jeju Autorytet

Wysłany: 28 marca 2014, 20:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gafę strzeliłam ja ale to dlatego, że nie zajrzałam na wykres. Dlatego prosilam o to, by wykresy udostępniac do stopki. Poprawię się ale Ania się nie gniewa, bo wie jaka jestem zakręcona ostatnio :-P
    Czołem i pozdrówcie ode mnie Werę, staraczkę, Agę i każdą czarownicę co tu sie pojawi jak sobie pójdę :-*

aga.just, weronika86 lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 marca 2014, 20:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leć, leć :) magicznych snów!!

Od pustego jaja cykle mi się wydłużyły z 28 dni do 30-31 dni, więc @ 5-6.04, dziś 23 dc także jeszcze tydzień...

Też zaraz uciekam, jutro rano trzeba wstać do pracy :(

‹‹ 122 123 124 125 126 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ