X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WERKA!!!!! jak bedziesz to daj znac czy faktycznie mam brac tylko 4 dni ego donga po 1 tab(jutro 4 dzien) czy pociagnac do owulki? bo bardzo dobrze sie po nim czuje zadnych skutków ubocznych

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 28 marca 2014, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka8828 wrote:
    Bardzo dziękuję :) Jak dla mnie to mogę pić nawet 4 razy dziennie, byle by tylko był rezultat ;) I mam jeszcze jedno pytanko - na I fazę pijemy do owulacji, a w dniu owulacji które? Chodzi mi o dzień skoku temp, wtedy zacząć te na II faze?
    W dzień skoku pijesz już 2 fazę.
    Zastanawiałam się, czy łączyć te 2 zastawy ziół (Sroka + 1 faza). One efekt mają dac oczywiście ten sam, ale działanie jest inne. 1 faza zawiera ziółka "uszyte" na miarę - zwiera roślinne estrogeny, ziółka wzmacniające macicę i poprawiające endo, odpowiadają temu co się rzeczywiście dziele w pierwszej fazie cyklu. Sroka to bardziej zioła regulujące hormony ogólnie. Więc teoretycznie wydaje mi się że można je połączyć - ale poczekaj co powiedzą inne dziewczyny. Szczególnie Werka, Aga - co myślicie?
    Srokę wiele dziewczyn pije przez cały cykl. To też Twoja decyzja czy tylko do owulki, czy przez cały cykl - moim zdaniem ta mieszanka zawiera dość silne zioła jak ruta, dziurawiec i trochę bym się bała. Ale ja to cykor jestem, nawet nie piję 2 fazy - tylko pokrzywę i przywrotnik, bo krwawnik ma od wieków znane właściwości poronne, a przywrtnik i pokrzywa są bezpieczne.
    Prawdopodobnie w dobrze dobranych dawkach i proporcjach te ziółka nie mają jakiekolwiek negatywnego wpływu, w koncu wiele dziewczyn je z powodzeniem stosuje, ale jak ja sobie coś wbiję do łba to koniec :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2014, 16:56

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 28 marca 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Kochana absolutnie nie mozna ich łaczyc, pijesz albo te albo te

    dziewczyny robia tez kombinacje ze zioła o sroki pija do owulacji a po owulacji na II faze
    Anuś, ale właśne - dlaczego nie można ich połączyć. Coś tam sie gryzie w składach?
    Pytam teoretycznie, ja bym nie łączyła żeby nie przedobrzyć. Ale jak się zastanowić to nie moge wymyśleć jakiś przeciwskazań.

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moim zdaniem moga w polaczeniu tworzyc mieszanke wybuchowa i wiecej szkód niz pozytku moze z tego byc, choćby to ze mogą zamiast regulowac to rozregulowac hormony

    aga.just lubi tę wiadomość

  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 28 marca 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    moim zdaniem moga w polaczeniu tworzyc mieszanke wybuchowa i wiecej szkód niz pozytku moze z tego byc, choćby to ze mogą zamiast regulowac to rozregulowac hormony
    Ale ziółka na pierwsza fazę mają podobne działanie co dong, tyle że pewnie słabsze.

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris-83 wrote:
    Hello! Laseczki lecę na Dongu - pierwszy raz.
    Biorę 3 dzień, a do tego inofolic i powiem Wam,że odczuwam ruch w interesie :-)
    Pobolewa mnie dzisiaj lewy jajnik :-)Ostatnio z tego zaszłam w ciążę :-)
    Od 01.04 jadę na tampony borowinowe :-)Pierwszy tydzień zabiegów jestem z mężem- będą akurat dni płodne więc super się składa :-)

    weronika86 dzisiaj poproszę mego lubego o zawiązanie czerwonej muliny na ręce.
    Ale mam pytanko, na którą łapkę to związać? Prawa lewa czy bez znaczenia? A co Jak się zerwie?
    Doris ile dni po okresie zaczelas brac donga?

  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 28 marca 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest prawie 20-ta :-) Staraczko odbiór! :-D
    Czarownice czuwacie?

    weronika86, staraczka24 lubią tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 28 marca 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka donga zaczynasz brać w momencie gdy zakończysz całkowicie plamienia i krwawienia. Jak już nic nie będzie. Dong powoduje większe ukrwienie macicy i reszty, może spowodować krwawienie.

    aszka lubi tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • aneczka8828 Znajoma
    Postów: 19 6

    Wysłany: 28 marca 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lithe123 wrote:
    W dzień skoku pijesz już 2 fazę.
    Zastanawiałam się, czy łączyć te 2 zastawy ziół (Sroka + 1 faza). One efekt mają dac oczywiście ten sam, ale działanie jest inne. 1 faza zawiera ziółka "uszyte" na miarę - zwiera roślinne estrogeny, ziółka wzmacniające macicę i poprawiające endo, odpowiadają temu co się rzeczywiście dziele w pierwszej fazie cyklu. Sroka to bardziej zioła regulujące hormony ogólnie. Więc teoretycznie wydaje mi się że można je połączyć - ale poczekaj co powiedzą inne dziewczyny. Szczególnie Werka, Aga - co myślicie?
    Srokę wiele dziewczyn pije przez cały cykl. To też Twoja decyzja czy tylko do owulki, czy przez cały cykl - moim zdaniem ta mieszanka zawiera dość silne zioła jak ruta, dziurawiec i trochę bym się bała. Ale ja to cykor jestem, nawet nie piję 2 fazy - tylko pokrzywę i przywrotnik, bo krwawnik ma od wieków znane właściwości poronne, a przywrtnik i pokrzywa są bezpieczne.
    Prawdopodobnie w dobrze dobranych dawkach i proporcjach te ziółka nie mają jakiekolwiek negatywnego wpływu, w koncu wiele dziewczyn je z powodzeniem stosuje, ale jak ja sobie coś wbiję do łba to koniec :)

    Dziękuję bardzo za poradę :)
    Kurczę, teraz to już sama nie wiem co robić... Podejrzewam, że mogę mieć trochę podwyższoną prolaktynę. Co prawda jakiś czas temu robiłam badania i wyszły ok, ale mam stresującą pracę i m.in.dlatego chciałam te zioła pic.

    444df14fd39e04a6adff15db079bfdd7.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 28 marca 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jeju, podczytuję od 19, ale cisza tu.
    Z nudów pożeram batonika. Chyba 8 mi rosną. Masakra jakaś. Potrzebne to mi jak nie wiadomo co :/

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 28 marca 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak to juz jest...kup dentosept, smaruj te miejsca trzy razy dziennie, zdezynfekujesz, znieczulisz itp :-) Warto :-) Ja chyba zasuwam do łóżka :-)

    U mnie ostatnio nie jest nudno ale wolałabym tę nudę zamiast takich atrakcji.


    sara_nar lubi tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dziś ciągnie podbrzusze :( Leci ze mnie od wczoraj.. dawno tak mokro nie było :O

  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 28 marca 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania nie wiem jak Cię pocieszyć....ja też już chciałabym skończyć te plamienia.

    A kysz @ a kysz!

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to sluz taki rzadki jakiś, masakra! A podbrzusze boli.. a nie wezmę nic p/bólowego bo staram się nie brać.

    A kysz wstręciuchy!

  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 28 marca 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach no tak....a u mnie mega rozciągliwy sluz z krwią....to dopiero zagadka....tego nie rozumiem....nigdy w cyklu takiego sluzu nie miałam!
    To jest szok dla mnie.
    Idę do łóżeczka :-D
    Dobrej nocki :-*
    <3

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju dzieki, a po owulce nadal sie to stosuje do miesiaczki?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2014, 20:42

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 28 marca 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu a który to dzień cyklu, kiedy @ się spodziewasz ? Może ten śluz i ból to akurat dobry znak ;)
    Kurdę, gafa . @ masz. A u mnie wyjątkowo jakaś skąpa ta @ w dodatku właśnie więcej śluzu niż krwi :/
    jeju dobrej nocy !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2014, 20:45

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 28 marca 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odpiszę jeszcze na to pytanie i spadam dziewczynki...nie bierze się dong quaia po owulacji, tylko do owulacji jeśli masz zamiar wspomóc endo i jajeczka.

    Niektóre kobiety biorą donga na zmniejszenie krwawienia przed miesiączką ale to inna bajka kochana.
    Jak chcesz zajść w ciążę to tylko w pierwszej fazie, bo po owulce może spowodować kłopoty z zagnieżdżeniem zarodka itp.

    aga.just, weronika86 lubią tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 28 marca 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gafę strzeliłam ja ale to dlatego, że nie zajrzałam na wykres. Dlatego prosilam o to, by wykresy udostępniac do stopki. Poprawię się ale Ania się nie gniewa, bo wie jaka jestem zakręcona ostatnio :-P
    Czołem i pozdrówcie ode mnie Werę, staraczkę, Agę i każdą czarownicę co tu sie pojawi jak sobie pójdę :-*

    aga.just, weronika86 lubią tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leć, leć :) magicznych snów!!

    Od pustego jaja cykle mi się wydłużyły z 28 dni do 30-31 dni, więc @ 5-6.04, dziś 23 dc także jeszcze tydzień...

    Też zaraz uciekam, jutro rano trzeba wstać do pracy :(

‹‹ 122 123 124 125 126 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ