X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 28 marca 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakiego ja mam leniucha w tylku :P a gdzie tu do 19 :(

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 28 marca 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka Macę zjadam rozpuszczona w wodzie, trzy razy dziennie po łyżeczce. Ohydztwo, ale czuję sie po niej lepiej, mąż też chleje, on jakoś lepiej znosi picie tego paskudztwa.
    No to nie wiem, sama musisz spróbować z castagnusem, staraczka też mówi, że xle się działo po nim.
    Pierwszy raz słyszę o zwiększaniu laktacji, jego działanie jest wręcz przeciwne. U mnie znacznie zwieksza śluz, nie słyszałam też o zmniejszaniu estrogenów, po castagnusie znacznie mocniej pracowały u mnie jajniki, miałam kiedys usg w okolicach owulacji w czasie brania casta, gin mówił, że mam 7 dojrzewających jajeczek w każdym jajniku w tym przynajmniej dwa dominujące(!!!) mąż się wystraszył i nie chciał się miziać po tej informacji, nawet gumki go nie przekonywały :D :D :D
    To całkiem sprzeczne informacje, nie wiem co ci doradzić, chyba jesli samemu się nie spróbuje to się nie będzie widziało :D jak ze wszystkim ;)
    Zainteresowała mnie informacja o Mastodynonie, on ma większą zawartość Agnus Castus niz Castagnus?

    FITop1.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 28 marca 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara_nar wrote:
    staraczka, na noc mam do pracy od 19-7 więc czasami sobie pozwalam na takie szaleństwo łóżowe :) brzuch boli nic mi się nie chce, ale szkoda dnia. Trzeba ruszyć dupkę.
    Wczoraj pytałam o Donga czy mogę dać go mojemu M. też, ale ne uzyskałam odpowiedzi. Może dzisiaj.
    Miłego dnia :)

    Raczej nie kochana, pewnie inne substancje które zawiera byłby by ok, ale estrogeny - NIE!! Kup mu zeń szenia albo macę.

    sara_nar lubi tę wiadomość

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 28 marca 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielarka wrote:
    Myszka Macę zjadam rozpuszczona w wodzie, trzy razy dziennie po łyżeczce. Ohydztwo, ale czuję sie po niej lepiej, mąż też chleje, on jakoś lepiej znosi picie tego paskudztwa.
    No to nie wiem, sama musisz spróbować z castagnusem, staraczka też mówi, że xle się działo po nim.
    Pierwszy raz słyszę o zwiększaniu laktacji, jego działanie jest wręcz przeciwne. U mnie znacznie zwieksza śluz, nie słyszałam też o zmniejszaniu estrogenów, po castagnusie znacznie mocniej pracowały u mnie jajniki, miałam kiedys usg w okolicach owulacji w czasie brania casta, gin mówił, że mam 7 dojrzewających jajeczek w każdym jajniku w tym przynajmniej dwa dominujące(!!!) mąż się wystraszył i nie chciał się miziać po tej informacji, nawet gumki go nie przekonywały :D :D :D
    To całkiem sprzeczne informacje, nie wiem co ci doradzić, chyba jesli samemu się nie spróbuje to się nie będzie widziało :D jak ze wszystkim ;)
    Zainteresowała mnie informacja o Mastodynonie, on ma większą zawartość Agnus Castus niz Castagnus?
    Tak:
    Quote:
    1 tabletka zawiera: 162 mg Vitax agnus-castus TM, 81 mg Caulophyllum thalictroides D4, 81 mg Cyclamen purpurascens D4, 81 mg Strychnos ignatii D6, 162 mg Iris versicolor D2, 81 mg Lilium lancifolium D3.
    Zrodlo:
    http://www.doz.pl/apteka/p49124-Mastodynon_tabletki_120_szt
    Bierze się 2 tabletki, czyli o iile dobrze liczbę 324mg dziennie. Castagnus z Herbapolu ma 45mg w tabletce, a bierze się 1 lub 2 w zależnosci od wagi.
    Tylko że drogi jest!! Teoretycznie mozna by brać 7-8 tabletek z herbapolu. Powinno dać to podobny efekt, bo te wyciagi musza być jakoś standaryzowane... ale ja się na pewno nie odważę :D

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 28 marca 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lithe123 wrote:
    Raczej nie kochana, pewnie inne substancje które zawiera byłby by ok, ale estrogeny - NIE!! Kup mu zeń szenia albo macę.
    tez mysle ze nie i jestme tego pewna tak na 90 %

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 28 marca 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od teog nieróbstwa papa mi się drze i ziewam :D

    Doris-83 lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • aneczka8828 Znajoma
    Postów: 19 6

    Wysłany: 28 marca 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny,
    zamówiłam na allegro zioła Ojca Sroki oraz na I i II faze cyklu. Z.O.S. wiem, że trzeba pić przed snem, parzyć pół godziny. Ale czy można je słodzić ? ;) I jeszcze mam pytanie odnośnie tych drugich ziół, wiecie może ile razy dziennie je pić, ile parzyć? Szukałam w wątku ale nie mogłam znaleźć. Dzisiaj przyszły, więc chciałabym zacząć działać ;) I jeszcze się chce upewnic - można łączyć Z.O.S z ziołami na I i II faze cyklu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2014, 14:44

    weronika86 lubi tę wiadomość

    444df14fd39e04a6adff15db079bfdd7.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 28 marca 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka8828 wrote:
    Witam dziewczyny,
    zamówiłam na allegro zioła Ojca Sroki oraz na I i II faze cyklu. Z.O.S. wiem, że trzeba pić przed snem, parzyć pół godziny. Ale czy można je słodzić ? ;) I jeszcze mam pytanie odnośnie tych drugich ziół, wiecie może ile razy dziennie je pić, ile parzyć? Szukałam w wątku ale nie mogłam znaleźć. Dzisiaj przyszły, więc chciałabym zacząć działać ;)
    ja niesety nie mam pojęcia co do ziol o sroki

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 28 marca 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka8828 wrote:
    Witam dziewczyny,
    zamówiłam na allegro zioła Ojca Sroki oraz na I i II faze cyklu. Z.O.S. wiem, że trzeba pić przed snem, parzyć pół godziny. Ale czy można je słodzić ? ;) I jeszcze mam pytanie odnośnie tych drugich ziół, wiecie może ile razy dziennie je pić, ile parzyć? Szukałam w wątku ale nie mogłam znaleźć. Dzisiaj przyszły, więc chciałabym zacząć działać ;) I jeszcze się chce upewnic - można łączyć Z.O.S z ziołami na I i II faze cyklu?
    Ja bym nie łączyła, nie wiem czy są przeciwskazania medyczne ale musiałabyś 4 razy dziennie pić w sumie :)
    1/2 fazę pije się 3 razy dziennie, parzysz łyżkę stołową ziół długo - przez pół godzinki conajmniej. 1 faza smakuje szałwią, 2 - pokrzywą. da isę wypić. Sroki są smaczniejsze, rumiankowe takie.

    aneczka8828 lubi tę wiadomość

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • aneczka8828 Znajoma
    Postów: 19 6

    Wysłany: 28 marca 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lithe123 wrote:
    Ja bym nie łączyła, nie wiem czy są przeciwskazania medyczne ale musiałabyś 4 razy dziennie pić w sumie :)
    1/2 fazę pije się 3 razy dziennie, parzysz łyżkę stołową ziół długo - przez pół godzinki conajmniej. 1 faza smakuje szałwią, 2 - pokrzywą. da isę wypić. Sroki są smaczniejsze, rumiankowe takie.
    Bardzo dziękuję :) Jak dla mnie to mogę pić nawet 4 razy dziennie, byle by tylko był rezultat ;) I mam jeszcze jedno pytanko - na I fazę pijemy do owulacji, a w dniu owulacji które? Chodzi mi o dzień skoku temp, wtedy zacząć te na II faze?

    444df14fd39e04a6adff15db079bfdd7.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 28 marca 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak tak sobie nieraz was czytam to wiecie co >? mam wrazenie ze to naprawdę zlot czarownic hahahahahahaha
    ej ja chce dzidzie :(

    aga.just, jeju, sara_nar, Doris-83, weronika86, ANDI87 lubią tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie raczej stracony cykl :(

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 28 marca 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ~Ania~ wrote:
    u mnie raczej stracony cykl :(
    a nie chcesz wziąć donga ?

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet nie mam, biorę bromka i piję te zioła nr 3 o. sroki... Poczekam do końca cyklu, sprawdzę prolaktynę i pójdę do gin po skierowanie na badania hormonów.. :)

    staraczka24 lubi tę wiadomość

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 28 marca 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i bardzo dobrze :)

    ~Ania~ lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 28 marca 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ja uciekam mezu przyjedzie do mnie do pracy posiedzieć ze mna, a nie wiem jak długo będzie :P może dam rade jeszcze wejść a jak nie to postaram się być kolo 20. chyba ze znowu internet mi nawali ! modlcie się żeby nie padl :P

    ~Ania~, jeju lubią tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki :)

    liloe, ANDI87 lubią tę wiadomość

  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 28 marca 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielarka wrote:
    Myszka Macę zjadam rozpuszczona w wodzie, trzy razy dziennie po łyżeczce. Ohydztwo, ale czuję sie po niej lepiej, mąż też chleje, on jakoś lepiej znosi picie tego paskudztwa.

    * Oj nie z woda bym nie dała rady ich wypic. Na pierwszy rzut oka w watku o MACY napisłaś , ze to krzyzówka toffi z czyms to tez tak stwierdziłam, ale za drugim razem juz mi to nie podchodziło. Nie wiem do czego to porównać. Mi na opakowaniu pisze, ze mozna to dodawac do herbaty, ale mi nie smakuje. Zabija smak. I mozna do koktajli oddawać. Jedynie to w miare mozliwości smakuje mi z gorącym mlekiem.

    No to nie wiem, sama musisz spróbować z castagnusem, staraczka też mówi, że xle się działo po nim.
    Pierwszy raz słyszę o zwiększaniu laktacji, jego działanie jest wręcz przeciwne. U mnie znacznie zwieksza śluz, nie słyszałam też o zmniejszaniu estrogenów, po castagnusie znacznie mocniej pracowały u mnie jajniki, miałam kiedys usg w okolicach owulacji w czasie brania casta, gin mówił, że mam 7 dojrzewających jajeczek w każdym jajniku w tym przynajmniej dwa dominujące(!!!) mąż się wystraszył i nie chciał się miziać po tej informacji, nawet gumki go nie przekonywały :D :D :D
    To całkiem sprzeczne informacje, nie wiem co ci doradzić, chyba jesli samemu się nie spróbuje to się nie będzie widziało :D jak ze wszystkim ;)

    * Jedynie co po Castagnusie to zauwazyłam, TO że Od kilkunastu dni jestem senna, ale nie wiem czy to jego zasługa, czy ziół Sroki <chociaz tu to malo prawdopodobne>. Jest to dla mnie uciązliwe. Chociaz by dzis,piekna słoneczna pogoda, pełne słonko, wkoncu mozna sie cieszyc, ze snieg stopniał i oczekiwac tej wiosny, a Ja padam na ryj i zeluzje sie zamykaja :-(. Po połrocznej szarówie człowiek juz oczekuje produkcji witaminki D. Z Tym sluzem to tez sie zastanawiam sie. Zazywałam w tym cyklu wiesiołek, jest jakas poprawa, ale na nogi mnie to nie powaliło. I tak sie zastanawiam, czy to wlasnie Castagnus popsuł cala sprawe jezeli obniza estrogeny. Zreszta co organizm to inna para kaloszy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2014, 16:28

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka8828 wrote:
    Witam dziewczyny,
    zamówiłam na allegro zioła Ojca Sroki oraz na I i II faze cyklu. Z.O.S. wiem, że trzeba pić przed snem, parzyć pół godziny. Ale czy można je słodzić ? ;) I jeszcze mam pytanie odnośnie tych drugich ziół, wiecie może ile razy dziennie je pić, ile parzyć? Szukałam w wątku ale nie mogłam znaleźć. Dzisiaj przyszły, więc chciałabym zacząć działać ;) I jeszcze się chce upewnic - można łączyć Z.O.S z ziołami na I i II faze cyklu?
    Kochana absolutnie nie mozna ich łaczyc, pijesz albo te albo te

    dziewczyny robia tez kombinacje ze zioła o sroki pija do owulacji a po owulacji na II faze

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ~Ania~ wrote:
    u mnie raczej stracony cykl :(
    Aniu moze ziolka o sroki sa za słabe na Twoj problem, moze potrzebujesz clo aby rozchulac jajniki?

‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ