X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 28 marca 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lithe123 wrote:
    Ja właśnie tak się czuję jak mi tempka skacze, jak mi gorąco w nocy to wiem że rano będzie 37 lub więcej.
    ja mysle ze u mnei to mialo zwiazek z tym ze mezus tak napalil w piecu ze ponad 20 stopni mielismy w sypialni :D

    jeju lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 28 marca 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello! Laseczki lecę na Dongu - pierwszy raz.
    Biorę 3 dzień, a do tego inofolic i powiem Wam,że odczuwam ruch w interesie :-)
    Pobolewa mnie dzisiaj lewy jajnik :-)Ostatnio z tego zaszłam w ciążę :-)
    Od 01.04 jadę na tampony borowinowe :-)Pierwszy tydzień zabiegów jestem z mężem- będą akurat dni płodne więc super się składa :-)

    weronika86 dzisiaj poproszę mego lubego o zawiązanie czerwonej muliny na ręce.
    Ale mam pytanko, na którą łapkę to związać? Prawa lewa czy bez znaczenia? A co Jak się zerwie?

    staraczka24, jeju, weronika86 lubią tę wiadomość

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 28 marca 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris-83 wrote:
    Hello! Laseczki lecę na Dongu - pierwszy raz.
    Biorę 3 dzień, a do tego inofolic i powiem Wam,że odczuwam ruch w interesie :-)
    Pobolewa mnie dzisiaj lewy jajnik :-)Ostatnio z tego zaszłam w ciążę :-)
    Od 01.04 jadę na tampony borowinowe :-)Pierwszy tydzień zabiegów jestem z mężem- będą akurat dni płodne więc super się składa :-)

    weronika86 dzisiaj poproszę mego lubego o zawiązanie czerwonej muliny na ręce.
    Ale mam pytanko, na którą łapkę to związać? Prawa lewa czy bez znaczenia? A co Jak się zerwie?
    tampony borowinowe ? co to takiego ? :)

    aga.just lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 28 marca 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aplikuje się tampon z leczniczej borowiny, wkłada :-)I na dodatek zawija się jeszcze w borowinę odcinek lędźwiowo- krzyżowy kręgosłupa. Udrażnia jajowody,oczyszcza, pobudza jajniki, pomaga przy moim nieszczęsnym PCOS.

    Ja jadę do Sanatorium "Jan Kazimierz" w Dusznikach Zdrój, a słynne na całą Europę z leczenia niepłodności są borowiny z Połczyna Zdrój(dla mnie za daleko. Jest nawet takie powiedzonko:"Chcesz mieć córkę albo syna wyślij żonę do Połczyna"

    Myszka-Minnie, weronika86 lubią tę wiadomość

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 28 marca 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris słuszne pytania dotyczące talizmanu....hmmm....

    No więc Aga jak się wszystko wycofa, to nie wiem ale Cię ozłocę! Mam pytanie, bo któraś chciała bromergon, proszę mi przypomnieć, bo wydaje mi się, że Aguś Ty ale jak coś to adres na priv i w pn wyślę. Nawet chyba mam kopertę i pójdę z gotowym paczko-listem :-) Także czekam.

    Znajdę coś w kolorze czerwieni....mam fajne błyszczące sznurki w kolorze soczystej czerwieni...ściełam makarony i zostawiłam.

    Jak dla mnie to już za dużo :-) Mam prośbę jak możecie to pomyślcie wieczorem przed snem coś pozytywnego dla mnie na kolejny nadchodzący, może to pomoże :-)

    aga.just, weronika86 lubią tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 28 marca 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeju na mnie możesz liczyć :-)
    Ja się codziennie modlę za Nas Wszystkie starające się :-)
    Ale w moc talizmanu też wierzę :-)

    weronika86 lubi tę wiadomość

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 28 marca 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeju ok to ja juz wiem o czym sobie pomysle dla ciebie przed snem ;-)

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 28 marca 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju no oby zadziałało, trzymam kciuki <3

    Tak, o bromka ja się upominałam :) Dostałam teraz 2 opakowania od gina, więc mogę przygarnąć mimo to. Chyba, że jest bardziej potrzebująca to mogę odstąpić :) ALe jak żadna Jeju nie będzie chcieć to możesz słać do mnie :)

  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 28 marca 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeju wrote:
    No więc Aga jak się wszystko wycofa, to nie wiem ale Cię ozłocę! Mam pytanie, bo któraś chciała bromergon, proszę mi przypomnieć, bo wydaje mi się, że Aguś Ty ale jak coś to adres na priv i w pn wyślę. Nawet chyba mam kopertę i pójdę z gotowym paczko-listem :-) Także czekam.
    Aga chciała. Ja też chciałam, ale Agula ma zalecone przez lekarza, a ja mam zakazane jeszcze przez 2 mce :P także lepiej wyslij szybko Adze zanim zacznę Cie błagać zebyś wysłała mi :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2014, 10:34

    jeju, weronika86 lubią tę wiadomość

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 28 marca 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris-83 wrote:
    jeju na mnie możesz liczyć :-)
    Ja się codziennie modlę za Nas Wszystkie starające się :-)
    Ale w moc talizmanu też wierzę :-)
    Ja również modlę się za Nas.
    W talizmany nie wierzę, ale szanuję przekonania innych.

    Doris-83 lubi tę wiadomość

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 28 marca 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lith albo możemy się jakoś podzielić, co?

    Jeju masz całe opakowanie? To może pół dla mnie, pół dla Lith :)

    Dora88, weronika86 lubią tę wiadomość

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 28 marca 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zmierzylam wlasnie tempke 37,47 ! lutka dziala :D

    Doris-83, weronika86 lubią tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 28 marca 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    zmierzylam wlasnie tempke 37,47 ! lutka dziala :D

    i wsio gra :)

    staraczka24 lubi tę wiadomość

  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 28 marca 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lithe123 wrote:
    Ja również modlę się za Nas.
    W talizmany nie wierzę, ale szanuję przekonania innych.

    Lithe123 mam pytanko czy do listy "Moich Świętych" dodałabyś jeszcze innych:
    Św.Dominik de Guzman
    Matka Boska Śnieżna
    Św.Rita

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 28 marca 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kobitki po dłuższym czasie. Nadrobiłam 60 stron, uff duzo tego naprodukowałyscie.

    Momentami czytajac wasze komentarze padłam ze smiechu i to ostro. Staraczka to ma dobrze wykrecony beret ;-).

    Jeju, zycze Ci szybkiego powrotu do zdowia, a przede wszystkim samopoczucia.

    Weronika, możesz cos wiecej napisac na temat Castagnusa. Napisalas, ze castagnus moze duzo namieszac w organizmie. Ja wlasnie biore w tym cyklu Castagnusa + Ziółka Sroki. Od kilku dni czuje się senna, tak w oklicach godziny 16 i do 18 urzadzam sobie lekka drzemke zeby lepiej sie czuc. Nie wiem, czy to Castagnus tak na mnie działa, czy tez zióka Sroki.

    staraczka24, weronika86 lubią tę wiadomość

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 28 marca 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris,

    Podoba mi się to powiedzonko :-)

    "Chcesz mieć córkę albo syna wyślij żonę do Połczyna"

    iwcia77, weronika86 lubią tę wiadomość

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 28 marca 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie widać twojego wykresu.
    Castagnus jest naprawdę dobry, znam tylko Werę, która mówi, że cos namieszał. Mi zawsze reguluje cykle, zanikają plamienia, owulacja jest mocniejsza, zmniejsza bardzo pms. Ten cykl mam właśnie z castagnusem.

    FITop1.png
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 28 marca 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narazie nie udostepniam cyklu, bo to mój 1 cykl z naturalnymi specyfiakmi. I chce sama zobaczyc jaki bedzie tego skutek.

    Któras z dziewczyn równiez napisałam ze Castagnus obniza estrogeny co moze powodowac mała produkcje sluzu, wydaje mi sie, ze to Lithie. Wczoraj i dzisiejsza dawke pominełam. Wprawdzie zazywam w tym cyklu wiesiołek i jest poprawa w moim sluzie, ale jednoczesnie mam tez problem z jego interpretowaniem. Mam nadzieje, ze w kolejnym cyklu juz nie bedzie takiego problemu.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 28 marca 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielarko,

    Przypomniało mi sie, ze zazywasz równiez MACĘ? Jak ją aplikujesz? Codziennie ja zazywasz po 2-3 łyzeczek, czy co 2 dzien? Oraz czy juz jakies zmiany zauwazyłaś po jej zazywaniu?

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 28 marca 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka-Minnie wrote:
    Narazie nie udostepniam cyklu, bo to mój 1 cykl z naturalnymi specyfiakmi. I chce sama zobaczyc jaki bedzie tego skutek.

    Któras z dziewczyn równiez napisałam ze Castagnus obniza estrogeny co moze powodowac mała produkcje sluzu, wydaje mi sie, ze to Lithie. Wczoraj i dzisiejsza dawke pominełam. Wprawdzie zazywam w tym cyklu wiesiołek i jest poprawa w moim sluzie, ale jednoczesnie mam tez problem z jego interpretowaniem. Mam nadzieje, ze w kolejnym cyklu juz nie bedzie takiego problemu.
    Tak, to ja napisałam. Nie mam pojęcia jak działa casta, bo nie stosowałam i opieram się na tym co wyczytam w necie, ale szukam zawsze wyników badań. Z forum mogę wziąć pomysł na jakiś srodek, ale zawsze dokładnie czytam o jego działaniu.
    Tutaj jest dużo o mechanizmie działania casta
    http://www.aafp.org/afp/2005/0901/p821.html
    http://www.naturalalternativeremedy.com/chasteberry-benefits-and-side-effects/
    http://www.diagnose-me.com/treatment/vitex-chasteberry.html
    Przyznam, że po przecyztaniu, że małe dawki (<120mg dziennie) pobudzają laktację odpuściłam sobie zgłębianie działania castagnusa bo ja chcę właśnie wygasić laktację. A jakkolwiek nieprawdopodobnie to brzwi w kontekscie tego, że wiekszosc dziewczyn stosuje go na obniżenie prl - wszystkie trzy źródła opisują casta jako tradycyjny środek POPRAWIAJACY laktację. Wydaje mi się, że nie jest dla mnie.
    Castagnus herbapolu ma w 1 tabletce 45mg. Mastodynon w tablektach wydaje się leszy bo dzienna dawka to sporo ponad 300mg ale znowu on ma w składzie inne ziółka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2014, 12:49

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ