X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 27 marca 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lithe123 wrote:
    Ale macie fajne psiaki dziewczyny!! Ja też psiara jestem (kotow nie lubie i mam silną alergię). Sama mam goldena, ale ze schroniska. Trochę mamy z nim zabawy, jest strasznym alergikiem, karme toleruje tylko rybną. Liniał zawsze strasznie, ale od jakiegoś czasu sypię mu do jedzenia zmielone siemię lniane i jest lepiej (pancia je siemię na śluz, psiur na sierść ;) ;) ) Do kąpieli sama mu musze robić szampon - gotuję indyjskie orzechy piorące, i w tym go myjemy bo po wszystkim innym drapie się do krwi.
    Macie jakieś jakieś domowe sposoby na kleszcze u psa? Bo mój niestety po kropelkach drapie się trochę, a po obroży - bardzo :) Testuję teraz czosnek - na jego 40kg wagi dostaje 1 łyżeczkę czosnku suszonego dziennie... ale poki co pojedyncze, ale przynosi kleszcze. Zastanawiam się, czy mogę dać mu b complex.

    Noo, to idę spać dobranoc dziewczęta <3

    Moja mala tez ze schroniska, cholera wie czym karmia tam psy..pewnie drugimi psami. Sprobuje te siemie lniane, ze o tym nie pomyslalam...na kleszcze nie mam pojecia, w anglii chyba nie ma kleszczy :D nigdy nie widzialam :) zreszta tu nie ma nawet bezpanskich psow czy kotow.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 27 marca 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc lithe, ja tez sie chyba zmywam, bo chyba juz sama jestem co? a gdzie nasz JEJU JEST?

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 27 marca 2014, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem i ja. Zaliczyłam bzykanko. Hehe zaczęło się od zrobienia mi dobrze, ale mój M. jak mu już stanie, to musi wsadzić i trochę się przedłużyło. Taki spontan,hehe pokrzyczałam trochę, dobrze, że w domku jednorodzinnym mieszkamy :) prysznic i jestem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2014, 22:59

    iwcia77, weronika86, Doris-83, staraczka24, aszka lubią tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 27 marca 2014, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asz to czarownice, uciekły. Swoją drogą. Dzisiaj początek @ raczej lekkie plamienie i bzykanie na spontanie. A jak jest już po @ to niby też jest ta spontaniczność, ale wiadomo jak się człowiek stara, to jakaś taka spinka jest. Gdzieś tam podświadomie jednak to siedzi w głowie, czy tym razem się uda.
    Werka mięśnie też ważą szwagier wziął się za siebie już jakiś rok temu, bo brzuch od piwa miał ogromny i waga nie drgnęła, ale brzuch prawie zniknął i wreszcie widać, że ma mięśnie ;)

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 28 marca 2014, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10zyrafa.gif

    hejo, troszke was dzis zaniedbalam, ale zdradzalam was z 35+

    Wera, a kto tam Ci podpadl? 0shoot.gif

    i kill him !

    lithe123 lubi tę wiadomość

  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 28 marca 2014, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    10zyrafa.gif

    hejo, troszke was dzis zaniedbalam, ale zdradzalam was z 35+

    Wera, a kto tam Ci podpadl? 0shoot.gif

    i kill him !
    O chociaż jedna po 30 się znalazła !!!
    <3

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 28 marca 2014, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej no ja w tym roku w jezuskowe lata wchodzę...jej, to już niedługo...Wczoraj do kompletu rozbolał mnie ząb z drugiej strony, skończyło się Betonalem, ale, że już mi wszystko jedno teraz co biorę, to wzięłam. Przeszło na 8 godzin, poczułam w nocy znowu, przeszło do teraz...Wili kupił mi juz "IbuX" mini kaps i jak poczuje w dzień, to wezmę zamiast ketonalu....normalnie czuję po dwóch dwakach dokładnie dwie dziury w żołądku. Na tym kończę ratowanie się tym cudem. W domu nic innego nie było niestety...po ostatnich przeziębieniach chłopaków i zapaleniu zatok wyczyścili moje ibu prrrrrrrrr off eny na receptę :-(

    Ale oczywiście jak brałam ketonal to od obiadu już nie wzięłam tego Hemori coś tam, bo on zagęszcza krew a ketonal może prowadzić do zakrzepów, udarów i zawałów itp.

    Trafiło mi się jakieś straszne zaklęcie ale się nie dam. No i zaczynam poszukiwania czarownicy albo czarownika co to na mnie te nieszczęścia nasłali.

    lithe123 lubi tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 28 marca 2014, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i miłego dnia dziewczyny. Dziś jest nowy dzień, po odczynianiu uroku powinno być lepiej. Jak nie to zrobię to raz jeszcze. Acha i na pewno schudnę troszkę, bo nie zamierzam jeść chleba na ten zbolały kieł. Stomatolog zarobi na mnie ale to nic. Ma być dobrze.

    aga.just, sara_nar lubią tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • ANDI87 Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 28 marca 2014, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ja też wstałam i nadciąga @ NOWY CYKL ;) OD ŚRODY KUPUJE PAKIET PREMIUM a co mi tam:)

  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 28 marca 2014, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się mgliście ;) Jakieś mam takie przeczucie, że nic z tego cyklu nie będzie.

    FITop1.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 28 marca 2014, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej.
    kurcze temp dzis mi poszla w gore ale moze byc zaburzona, obudzilam sie godzine przed mierzeniem tempki bylo mi bardzo goraco nie moglam spac jakies 10 minut usnelam i potem sie obudzilam i bylo 37,00

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 28 marca 2014, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeju wrote:
    Ej no ja w tym roku w jezuskowe lata wchodzę...jej, to już niedługo...Wczoraj do kompletu rozbolał mnie ząb z drugiej strony, skończyło się Betonalem, ale, że już mi wszystko jedno teraz co biorę, to wzięłam. Przeszło na 8 godzin, poczułam w nocy znowu, przeszło do teraz...Wili kupił mi juz "IbuX" mini kaps i jak poczuje w dzień, to wezmę zamiast ketonalu....normalnie czuję po dwóch dwakach dokładnie dwie dziury w żołądku. Na tym kończę ratowanie się tym cudem. W domu nic innego nie było niestety...po ostatnich przeziębieniach chłopaków i zapaleniu zatok wyczyścili moje ibu prrrrrrrrr off eny na receptę :-(

    Ale oczywiście jak brałam ketonal to od obiadu już nie wzięłam tego Hemori coś tam, bo on zagęszcza krew a ketonal może prowadzić do zakrzepów, udarów i zawałów itp.

    Trafiło mi się jakieś straszne zaklęcie ale się nie dam. No i zaczynam poszukiwania czarownicy albo czarownika co to na mnie te nieszczęścia nasłali.
    Oczywiście nie lubię Twojego wczorajszego peszka - tylko że nie jestem jedyną gorącą trzydziestką <3

    weronika86, jeju lubią tę wiadomość

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 28 marca 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeju wrote:
    Ej no ja w tym roku w jezuskowe lata wchodzę...jej, to już niedługo...Wczoraj do kompletu rozbolał mnie ząb z drugiej strony, skończyło się Betonalem, ale, że już mi wszystko jedno teraz co biorę, to wzięłam. Przeszło na 8 godzin, poczułam w nocy znowu, przeszło do teraz...Wili kupił mi juz "IbuX" mini kaps i jak poczuje w dzień, to wezmę zamiast ketonalu....normalnie czuję po dwóch dwakach dokładnie dwie dziury w żołądku. Na tym kończę ratowanie się tym cudem. W domu nic innego nie było niestety...po ostatnich przeziębieniach chłopaków i zapaleniu zatok wyczyścili moje ibu prrrrrrrrr off eny na receptę :-(

    Ale oczywiście jak brałam ketonal to od obiadu już nie wzięłam tego Hemori coś tam, bo on zagęszcza krew a ketonal może prowadzić do zakrzepów, udarów i zawałów itp.

    Trafiło mi się jakieś straszne zaklęcie ale się nie dam. No i zaczynam poszukiwania czarownicy albo czarownika co to na mnie te nieszczęścia nasłali.

    Wez kilka czerwonych nitek albo muline wloczke ( na opaske na reke) czerwona...daj osobie ktora cie bardzo kochan np Twojemu Williemu, zeby zawiazal na tym 7 supelkow. Chroni przed urokami :D sama taki nosze i wszystko mi sie zajebiscie uklada oprocz dzidziusia :D ale i na to przyjdzie czas...musi zawiazac 6 supelkow, bo siodmy zawiaze jak bedzie zawiazywal na reke, to z zydowksiej kabaly.

    jeju lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 28 marca 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielarka wrote:
    Witam się mgliście ;) Jakieś mam takie przeczucie, że nic z tego cyklu nie będzie.
    U nas też mgliście, zimno i wilgotno. Marzę już o wiośnie pełną parą.

    jeju lubi tę wiadomość

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 28 marca 2014, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    hej.
    kurcze temp dzis mi poszla w gore ale moze byc zaburzona, obudzilam sie godzine przed mierzeniem tempki bylo mi bardzo goraco nie moglam spac jakies 10 minut usnelam i potem sie obudzilam i bylo 37,00
    Ja właśnie tak się czuję jak mi tempka skacze, jak mi gorąco w nocy to wiem że rano będzie 37 lub więcej.

    staraczka24, jeju lubią tę wiadomość

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 28 marca 2014, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    hej.
    kurcze temp dzis mi poszla w gore ale moze byc zaburzona, obudzilam sie godzine przed mierzeniem tempki bylo mi bardzo goraco nie moglam spac jakies 10 minut usnelam i potem sie obudzilam i bylo 37,00

    Czarownice chyba cos sietu nam kroi :D

    staraczka24, jeju, sara_nar lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 28 marca 2014, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laski zaraz wracam ide szybko umyc glowe i mezowi kanapki do pracy bo jak wroci ze sklepu to mnei zabije ze juz na kompie siedze a ledwo co wstalam hahaha

    test oczywiscie negatywny ;]

    jeju lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 28 marca 2014, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Czarownice chyba cos sietu nam kroi :D
    a ja mysle ze jest zaburzona, co do tempki nei zwracam za bardzo na nia uwagi bo lutka mi zawsze podnosila wysoko tempke

    jeju lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 28 marca 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem, net mi padl wczesniej nie moglam wejsc;/

    jest tu ktos ?

    jeju lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 28 marca 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i fajnie, staraczka przyszla wszystkie czarownice poszly. ja to mam szczescie :(
    jak myslicie zignorowac dzisiejsza tempke ? bo naprawde mysle ze moze byc zaburzona, normalnie mierze o 5 rano i byla 37,00 potem poszlam spac i o 8 rano tez byla 37,00

    jeju lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ