X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    andi w prawym rogu nadp ostem masz "lubie"

    ania w auchan ! pepino czulosc 10 !
    o a ja jutro jade na zakupki:P no ale w sumie 30 testow owu + 6 ciazowych w gratisie lezy na poczcie do odebrania :P
    jutro musze ruszyc dupe na poczte:P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2014, 21:49

    ANDI87 lubi tę wiadomość

  • ANDI87 Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 27 marca 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Ania1986 Nawet nie żartuj że zlikwidują tyle kłódek normalnie ->>> PAŁĄ ich za to

  • ANDI87 Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 27 marca 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 na allegro kupiłaś ? u kogo też myślę o tym żeby kupić bo w rossmanie dużo za dużo to wychodzi 5 testów 22zł...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANDI87 wrote:
    Ania1986 Nawet nie żartuj że zlikwidują tyle kłódek normalnie ->>> PAŁĄ ich za to
    no niestety konstrukcja jest naruszona podobno przez ciężar kłódek ;P

  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 27 marca 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANDI bo przyśpiewka, jak to przyśpiewka, taka bardziej ludowa.
    U mnie testy pepino czułość 10 w tesco są po 5,19zł. W kauflandzie też ok. 5zł. ale gdzieś czytałam, że ponoć jakieś wadliwe.Hehe ale myślę, że jak jest ciąża to pokażą dwie kreski, a jak nie to nie - a wiadomo, jak się pragnie tej ciąży, to człowiek doszukuję się wszystkiego, nawet tego, że test trefny i źle pokazuje ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2014, 21:54

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 27 marca 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara_nar wrote:
    Werka z przyjemnością zrobię sobie u was takie `maleństwo` :) teraz na początku kwietnia córka ma im się urodzić, tak więc kto wie, może matką chrzestną zostanę. Do Bradford już trzy lata tak się wybieram, może teraz będę miała większą motywację. Oczywiście także z przyjemnością osobiście bym Cię poznała.
    Swoją drogą faktycznie jaki ten świat mały ;)
    Wkleić zdjęcie na forum trzeba kombinować przez strony,bezpośrednio z kompa się nie da.
    Ja korzystam z fotoo.pl

    Zapraszam, rowniez chetnie cie poznam osobiscie ;D

    sara_nar lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • ANDI87 Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 27 marca 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    no niestety konstrukcja jest naruszona podobno przez ciężar kłódek ;P
    Do D*PY z takimi inżynierami

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANDI87 wrote:
    Ania1986 na allegro kupiłaś ? u kogo też myślę o tym żeby kupić bo w rossmanie dużo za dużo to wychodzi 5 testów 22zł...
    tak na allegro juz Ci link przesyłam za 27 zł 30 testow owu + 6 ciazowych

    http://allegro.pl/testy-owulacyjne-owulacyjny-30-6-ciazowe-gratis-i4048657165.html tu jest sprzedaz juz zzkonczona ale pewnie jutro wystawi znow ja juz 2 miesiac kupuje u niej

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 27 marca 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANDI87 wrote:
    WERA czyli odżywiasz się zdrowo no a jak tam ciałko twoje zareagowało ? bo 25 kg to naprawde mega... cwiczyłaś coś?
    tylko basen 2 razy w tygodniu ( tylko przez 3 tyg i seksy :D widac ze schudnelam ale nie wisi mi skora ani nic...ja przy moich 98kg nie bylam rozlana taka..mam zbite wszystko umiesione, za nastolatki gralam w siatke pol-profesjonalnie i pluwalam bardzo duzo.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 27 marca 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Wlasnie tez o tym czytam, czy jak sie ma cykle 45-50 dni, to trzeba brac po okresie czy w jakims konkretnym dniu np 7 dc, chodzi mi o dong quai.
    Aszka po okresie, jak juz ustapia plamienia. Witamy w naszym gronie czarownic :D zaczyna nam sie tu niezly sabat zbierac :D

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 27 marca 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANDI87 wrote:
    Ale fajnie ze się na odnalzałyscie :) ciekawe historie na tym OVU OMG :P

    A wera a to prawda że początkujący tatuażystach na skórze świni się ucz?:) gdzies tak czytałam,
    Prawda, ale to gowno daje..dla mojego Patryka to ja bylam swinia cwiczebna i teraz wygladam jak brudnopis przedszkolaka :)

    sara_nar lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • ANDI87 Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 27 marca 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania a dużo Ci tych testów schodzi ? bo 30 to dużo?

    Mówisz że jesteś zadowolona;)

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 27 marca 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    andi normalnie w auchan u mnie kosztuja 3,17 bodajze. wiec dla mnei to sie bardzo oplaca.

    ania co d owadliwosci testow powiem tak rozmawialam zk olezanka farmaceutka i oni w aptekach placa 1 zl za test ! bo test jest test nie ma roznicy czy jest paskowy czy plytkowy bo kazdy po rozlozeniu wyglada tak samo :) a co do wadliwosci to pojawia sie na pepino jedynie odczynnik wk olorze szarym a nie rozowym, jak jest roz to jest ciaza i tyle.

    aga.just lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • ANDI87 Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 27 marca 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Prawda, ale to gowno daje..dla mojego Patryka to ja bylam swinia cwiczebna i teraz wygladam jak brudnopis przedszkolaka :)

    To pewnie masz dużo dziar :) ile procent ciała masz pokryte?
    A ty u ukochanego pracujesz? i gdzie boli naj?

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 27 marca 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok ja uciekam sie polozyc. dobranoc :)

    sara_nar lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • ANDI87 Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 27 marca 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    andi normalnie w auchan u mnie kosztuja 3,17 bodajze. wiec dla mnei to sie bardzo oplaca.

    A to polece jutro zobaczyć...albo na allegro zamówie;)

  • ANDI87 Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 27 marca 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    ok ja uciekam sie polozyc. dobranoc :)

    Kolorowych snów:)

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 27 marca 2014, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz postaram sie wrzucic zdjecie mnie z 5 miesiecy do tylu jak warzylam 98kg i bardzo zle sie czulam...zreszta widac po workach pod oczami :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 27 marca 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dong Quai zawiera fitoestrogeny zaś Maca fitohormny, tak ? I Macę może brać i kobieta i mężczyzna, a dong quai? Też ? Czy dong bardziej dla kobiet i stosowanie go u mężcyzny nic nie da ? Bo tak się zastanawiam, czy i mój M.mógłby też brać donga.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2014, 22:06

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • ANDI87 Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 27 marca 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra bo ja zaraz też mykam spać;) te 5 min mnie nie zbawi czkekam cierpliwie;)

‹‹ 116 117 118 119 120 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ