X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wera przytulam, nie wiem co tam kto pisał ale nie fajnie gdy ktoś bździ pod nie swoim wykresem :/

    Ania super pieski :) my mamy długowłosa owczarkę niemiecką ;) strasznie charakterną :)

    weronika86 lubi tę wiadomość

    FITop1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara_nar wrote:
    Weronika kojażysz ten tatuaż http://fotoo.pl/show.php?img=763439_283100-196729053713874-4806121-n-2.jpg.html ?? trochę słaba jakość.
    Ania super Hasky o ile się nie mylę. Ja swego czasu miałam kundelka, ale zaginął :(
    słodki http://fotoo.pl/show.php?img=763752_img-20130621-173613.jpg.html
    tak jeden to husky -Luna
    a drugi po matce husky a ojciec nieznany, ma niebieskie oczysk i zwie sie Diler :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2014, 20:44

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Ej Wera bo ja nie widziałam tego wpisu. Ktoś Ci napisał, że wkurwiają go Twoje notki? OMG ZABIŁABYM!!!!!!!!!!!!!!

    Tak napisala, ze wkurwiaja ja moje notatki i ze sie nie dziwi ze nie moge zajsc w ciaze jak przez wyliczanie seksu co do godziny nie ma spontanu i ze sama sobie owulke blokuje! jak ktos moze pisac cos takiego nie znajac wogole mojej historii? jesli jej mierzenie tempki zle wplywa na pozycie to moze powinna partnera zmienic...mialam skopiowac jej wypowiedz tutaj przed skasowaniem ale sie za mocno podniecilam tym i skasowalam zanim pomyslalam.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara_nar wrote:
    Weronika kojażysz ten tatuaż http://fotoo.pl/show.php?img=763439_283100-196729053713874-4806121-n-2.jpg.html ?? trochę słaba jakość.
    Ania super Hasky o ile się nie mylę. Ja swego czasu miałam kundelka, ale zaginął :(
    słodki http://fotoo.pl/show.php?img=763752_img-20130621-173613.jpg.html

    Pewnie, ze kojarze! to przez nas robiony, ajk jeszcze Patryk sie uczyl...jak sie nie myle jakies 2 lata temu :) to ona musi byc z tego samego miasta co ja albo niedaleko.

    sara_nar lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielarka wrote:
    Wera przytulam, nie wiem co tam kto pisał ale nie fajnie gdy ktoś bździ pod nie swoim wykresem :/

    Ania super pieski :) my mamy długowłosa owczarkę niemiecką ;) strasznie charakterną :)

    Uwielbiam dlugowlose owczarki :) Chcielismy najpierw owczarka, ale za malo miejsca...choc teraz mysle, ze owczarek zajal by mniej piejsca niz ta krowka :) Ania tak myslalam, ze musi miec cos z huskiego bo ma oczy jak huski, sliczne zwierzaczki :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • ANDI87 Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Ania1986 ale psiaki czy to hasky czy malamuty?

    Wera a nie bierzesz nic, jak tyle schudłaś nie wpadłaś w anemie?
    Chyba że stosujesz jakaś super diete? ja nie jestem zwolenniczką supli ale witamina C :) i czasami biore żurawinkę\\


    sara_nar Fajna ta dziara;) tylko jedną masz?

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara_nar wrote:
    Weronika kojażysz ten tatuaż http://fotoo.pl/show.php?img=763439_283100-196729053713874-4806121-n-2.jpg.html ?? trochę słaba jakość.
    Ania super Hasky o ile się nie mylę. Ja swego czasu miałam kundelka, ale zaginął :(
    słodki http://fotoo.pl/show.php?img=763752_img-20130621-173613.jpg.html

    oj jaki slodziutki :) zaginal jako szczeniaczek? ja moje od razu chipuje.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Piekne psy! to huski? a ten drugi? przepiekne oczka ma ten kudlaczek :) Aniu to prawda ze huskim bardzo sierc wypada w cieplejszym klimacie? pewnie to bajka, ale pytam cie jako wlasciciela tego pieknego czworonoga :) w rasie psow, ktore mam niby one sie nie lenia bo nie maja podszerstka, ale w praktyce- Brutal sie nie leni ( on byl bardzo dobrze karmiony od maluszka, mamy go od szczeniaka) a PITI wzieta ze schroniska, w oplakanym stanie...do tej pory starszne jej siersc leci, a ze jest biala to wszedzie widac.
    Kochana nasza tylko leni sie raz w roku jak gubi zimowa siersc, ale w tym roku dramatu nie ma w tamtym to sie strasznie lenila no ale pewnie to jeszcze szczeniacka siersciucha byla bo miala rok:)

    a ten cudak to po mamie husky a ojciec nieznany ;)

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANDI87 wrote:
    Ania1986 ale psiaki czy to hasky czy malamuty?

    Wera a nie bierzesz nic, jak tyle schudłaś nie wpadłaś w anemie?
    Chyba że stosujesz jakaś super diete? ja nie jestem zwolenniczką supli ale witamina C :) i czasami biore żurawinkę\\


    sara_nar Fajna ta dziara;) tylko jedną masz?

    Andi nie, nie wpadla kochana. U mnie to sama woda chyba zeszla wiesz, bo przy pcos zawsze sie taka podpuchnieta czulam. Jem bardzo dobrze, nie mam rygorystycznej kalorycznie diety, bo to nie o taka diete chodzi..nazwalam to DIETA ale to bardziej styl odzywiania sie. Ok 2500kcal tyle co powinnam przy moim stylu zycia, 5 posilkow dziennie i bardzo zroznicowanych...warzywa i owoce aby pokryc zapotzrebowanie na witaminy i mineraly, mieso czerwone gotowane, szpinak itd.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANDI87 wrote:
    Ania1986 ale psiaki czy to hasky czy malamuty?

    Wera a nie bierzesz nic, jak tyle schudłaś nie wpadłaś w anemie?
    Chyba że stosujesz jakaś super diete? ja nie jestem zwolenniczką supli ale witamina C :) i czasami biore żurawinkę\\


    sara_nar Fajna ta dziara;) tylko jedną masz?
    husky ta wieksza a ten kudlaty to podróba :D

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • ANDI87 Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wera ajj różne są dziewczyny aaa zdradzę sekret jak tyle schudłaś?

    ANIA a psiaki wyją ? bo ta rasa tak ma

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Kochana nasza tylko leni sie raz w roku jak gubi zimowa siersc, ale w tym roku dramatu nie ma w tamtym to sie strasznie lenila no ale pewnie to jeszcze szczeniacka siersciucha byla bo miala rok:)

    a ten cudak to po mamie husky a ojciec nieznany ;)
    U mojej malej to raczej wina zlego odzywiania w schroisku. Moj Brutula jest karmiony bardzo dobrze i nie jedzie mu z pyska a jak ja wzielismy to nie moglam dac sie jej polizac tak smierdzialo! dopiero po 9 miesiacach udalo sie ten smrod zlikwidowac...musieli zaniedbac jej zoladeczek biedulce...a jej paznokcie wygladaly do niedawna jak spruchniale drewienko-polamane...musielismy to wyrywac u weta i dopiero za 3 wyrwaniem zaczely rosnac normalne. Duzo ludzi kupujac te psy od razy probuje je wieszac na jakisch debilskich galeziach...oczywiscie one to uwielbiaja ale takie zabawy powinny miec miejsce dopiero po 2 roku zycia, jak kosci i szczeka jest wystarczajaco silna...a ja ktos tarmosil bardzo wczesnie i tak narobil ze biedulka ma szceke wysuniete dolna d przodu...jak ja wzielismy to tak sie bala, ze nawet jak glosno rozmawialam to sie kulila...niektore kulenia jeszcze jej zostaly.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wera oni w bradford mieszkają.Tatuaż robiony oj chyba z 4 lata temu, bo 3 lata po ślubie już siostra jest, a wtedy jeszcze planowali wesele.
    Andi to nie mój tatuaż tylko kuzynki. Ale marzy mi się coś w tym stylu :)
    Gala uciekła miesiąc temu, miała już ok 9 msc. Szkoda, myślę, że ktoś ją przygarnął, bo ona do wszystkich się cieszyła i ogólnie pocieszny piesek.

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 27 marca 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANDI87 wrote:
    Wera ajj różne są dziewczyny aaa zdradzę sekret jak tyle schudłaś?

    ANIA a psiaki wyją ? bo ta rasa tak ma

    Mi sie wydaje ze moje kilogramy braly sie z jedzenia jednego posilku dziennie- obiadu plus mnostwo koli i slodyczy na noc...teraz mnie juz wogole nie ciagnie...jeszcze kilka dni temu mialam dziesiatki jadlospisow w moim pamietniku ale tylko kilka dziewczyn ich uzywalo wiec zrezygnowalam z wpisywania ich...ogolnie wazna zasada to wysoko weglowodanowe sniadanie- platki owsiane z mlekiem, banan, kawa inka na mleku...trzeba jesc co 3 godziny...na poczatku musialam w siebie wmuszac bo nigdy sniadan nie jadlam. O 11 sniadanie 2..jakis owoc, jogurty naturalne...miedzy 2gim sniadanie a obiadem owoc jak bylam glodna lub orzechu, slonecznik...na obiad bardzo duzo miesa..smazone, gotowane ( tylko nie sosy) i duzo salatki, kasze ( bez makaronow i ziemniakow)...zero chleba bialego, ciast, slodyczy, napojow slodzonych czy zywnosci wysoko przetworzonej...na podwieczorek np tunczyka i pomidorka a na kolacje bialy ser z warzywami. Do tego mnostwo wody z octem jablkowym...kilka razy poszlam na basen i wsio :) no i duzo rypanka :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANDI87 wrote:
    Wera ajj różne są dziewczyny aaa zdradzę sekret jak tyle schudłaś?

    ANIA a psiaki wyją ? bo ta rasa tak ma
    nie nasza nie wyje;)

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 27 marca 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara_nar wrote:
    Wera oni w bradford mieszkają.Tatuaż robiony oj chyba z 4 lata temu, bo 3 lata po ślubie już siostra jest, a wtedy jeszcze planowali wesele.
    Andi to nie mój tatuaż tylko kuzynki. Ale marzy mi się coś w tym stylu :)
    Gala uciekła miesiąc temu, miała już ok 9 msc. Szkoda, myślę, że ktoś ją przygarnął, bo ona do wszystkich się cieszyła i ogólnie pocieszny piesek.
    No bradford to pol godzinki od nas...pamietam ten tatuaz to ona jeszcze robila na starym studiu albo jeszcze jak patryk sie uczyl w domu...ale ten swiat maly co? hahahaha teraz zrobilby sto razy lepiej, wtedy sie jeszcze uczyl, ale kazdy byl o tym poinformowany, dlatego dawalismy nizutkie ceny...choc sie uczyl i tak wygladaly bardzo dobrze :) teraz to sa najlepsze w okolicy, tylko on jeden jest w stanie zrobic tatu ze zdjecia...jestem z niego bardzo dumna...ja nic nie potrafie narysowac...pamietam jak Stas byl malutki i podeszedl do nie z kartka i olowkiem : MAMUSIU NALYSUJES MI PIESKA? narysowalam a stasiu na to : MAMO ALE PIESKA A NIE KROWKE :) hahahah skonczylam z rysowaniem po tym epizodzie :D

    sara_nar lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 27 marca 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    nie nasza nie wyje;)
    Moj wyje jak walniety...najczesciej o 7 rano :) jak mu sie lac chce :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 27 marca 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara_nar wrote:
    Wera oni w bradford mieszkają.Tatuaż robiony oj chyba z 4 lata temu, bo 3 lata po ślubie już siostra jest, a wtedy jeszcze planowali wesele.
    Andi to nie mój tatuaż tylko kuzynki. Ale marzy mi się coś w tym stylu :)
    Gala uciekła miesiąc temu, miała już ok 9 msc. Szkoda, myślę, że ktoś ją przygarnął, bo ona do wszystkich się cieszyła i ogólnie pocieszny piesek.

    To jak kiedy wpadniesz do kuzynki to wstap do nas to ci za friko takiego maluszka zrobimy :D

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 27 marca 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny da rade prosto z kompa wkleic zdejcia w poscie czy trzeba na jaks stronke to wrzucic najpierw?

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 27 marca 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka z przyjemnością zrobię sobie u was takie `maleństwo` :) teraz na początku kwietnia córka ma im się urodzić, tak więc kto wie, może matką chrzestną zostanę. Do Bradford już trzy lata tak się wybieram, może teraz będę miała większą motywację. Oczywiście także z przyjemnością osobiście bym Cię poznała.
    Swoją drogą faktycznie jaki ten świat mały ;)
    Wkleić zdjęcie na forum trzeba kombinować przez strony,bezpośrednio z kompa się nie da.
    Ja korzystam z fotoo.pl

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2014, 21:18

    weronika86 lubi tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ