X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 29 marca 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ha ha ha no weź przestań....niech dziewczyna poczeka te kilka dni, bo gotowa jeszcze faktycznie fekaliutaśnie mierzyć. Sara spokojnie czekaj do plamień :-P Wera wariacie! <3

    weronika86, sara_nar lubią tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 29 marca 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i spadam....do zobaczyska!

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 29 marca 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeju wrote:
    ha ha ha no weź przestań....niech dziewczyna poczeka te kilka dni, bo gotowa jeszcze faktycznie fekaliutaśnie mierzyć. Sara spokojnie czekaj do plamień :-P Wera wariacie! <3
    ja mierze w tylku ;D

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 29 marca 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a czy przy PCO wskazany jest dong lub zioła sroki??? właśnie się wczoraj dowiedziałam że mam PCO:( nic o nim nie wiem dopiero się wdrażam....

    weronika86 lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 29 marca 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    dziewczyny a czy przy PCO wskazany jest dong lub zioła sroki??? właśnie się wczoraj dowiedziałam że mam PCO:( nic o nim nie wiem dopiero się wdrażam....

    Robotka tutaj prawie kazda z nas ma pcos. Ja mam bardzo zaawansowane lacznie z broda :D hahaha Dong jest mozniejszy

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 29 marca 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wera !!!!!!!!!! :* tesknilam :D

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 29 marca 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    wera !!!!!!!!!! :* tesknilam :D
    Ja tez martus, ja tez :D ledwo mi sie oczy rozklily i juz jestm :D

    staraczka24 lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 29 marca 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero dzisiaj zauwazylma ze jestem calkiem zielona jesli chodzi o miekosc szyjki...dopiero dzisiaj jest miekka jak gabka, wczesniej byla srednia...masakra jakas...nie chce skonczyc tego cyklu bo iwme ze bedzie owulka.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 29 marca 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki Werka:) będe tu zaglądać, donga mam w domu więc czekam na koniec plamień i będę go brała, zamówiłam sobie dodatkowo inozytol w aptece, bo polecono mi inofolic ale to skurczybycko drogie. znalazłam odpowiednik inofolicu-inofem ale ciężko go dostać. więc na inozytol się zdecydowałam
    podobno przy PCO trzeba dietkę trzymać tak?

    weronika86 lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 29 marca 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka no to czekamy, ja z miekkoscia szyjki tez mam problem ;/

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 29 marca 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka widzialas mój wykres? dupny nie ? :(

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 29 marca 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i werka wpadla napisala co chciała i poszla :( nie dobra ty !! :P

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 29 marca 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    dzięki Werka:) będe tu zaglądać, donga mam w domu więc czekam na koniec plamień i będę go brała, zamówiłam sobie dodatkowo inozytol w aptece, bo polecono mi inofolic ale to skurczybycko drogie. znalazłam odpowiednik inofolicu-inofem ale ciężko go dostać. więc na inozytol się zdecydowałam
    podobno przy PCO trzeba dietkę trzymać tak?

    Robotka to nie ze dietke to trzeba zmienic ogolnie zywienie do konca zycia moim zdaniem. Jest dosyc rygorystyczne, ale mozesz wprowadzac powoli zmiany..zaraz ci wkleje wiadomosc ktora napisalam do jednej z babek :

    No to tak:
    1) przymusowe jedzenie sniadan, chocbys miala pawiowac :D max do 30min po przebudzeniu. Na sniadanie najlpiej platki owsiane z mlekiem ( pij tluste, nie kupuj produktow light), kawa inka oczywiscie wszystko bez cukru, jakiegos owoca do tego. Musisz jesc co 3-4 godziny, to bardzo wazne, zeby utrzymywac cukier w ryzach. Ja jem tak 7rano sniadanie- 2 sniadanie ok 11, obiad o 14-15.00. podwieczorek ok 16/17.00, kolacja dwie godziny przed snem. Jesli kladziesz sie o 22, jedz o 20 kolacje.

    Na drugie sniadania owoce, jajka, jogurty naturalne, soki samodzielnie wyciskane

    jesli nadala bedziesz glodna pomiedz posilkami to: slonecznik, dynia, orzechy ( dynia ma mnostwo witaminy a i e waznej w plodnosci, orzechy za to mnostwo cynku, rowniez bardzo potrzebnego). Do jogurtow mozesz wsypywac platki owsiane, siemie lniane, rodzynki, owoce, otreby, zarodki pszenne.

    Na obiad duuzo miesia, najlepiej gotowanego lub z piekarnika ( kazde mieso), duzo salatki, ale nie wolno ziemniorow ani makaronow. Najlepiej kasze. Mozesz ugotowac sobie kasze na 2 dni, spokojnie postoi. Mi bylo bardzo ciezko zachowac sie do tych wskazowek ale dalam rady i bez zbytnich cwiczen bardzo duzo schudlam. z angielskiego numeru 22 na 12! Nie mozesz ucinac na kaloriach! za malo kalorii i duzo wysilku organizm przestawi sie na odkladanie. Nie wolno bialej maki pod rzadna postacia, zadnych chrupek, slodyczy- czyli zadnej przetworzonej zywnosci. Nie patrz na kalorie- jedz zdrowo. Jak bedziesz co 3-4 godziny dostarczac cos do jedzenie to szybko zaczniesz gubic wage. Pij ocet nadal, 3 razy dziennie przed glownymi posilkami. Sam ocet nic nie da jesli jesz chleb bialy czy slodycze. zero napoi slodzonych.
    Mozesz jesc kazdy nabial, kazde mieso, warzywa, owoce...chleb musi byc ciemny, ja kupuje pakowany ze slonecznikiem. A anjwazniejsze! jesli bierzesz wapno lub multiwitaminy sztuczne to je odstaw...nie wiem czy czytalas najnowsze newsy WHO ale one powoduja tycie. Nie wiem czy napisalam juz wszystko?

    PRZYKLADOWY JADLOSPIS:

    SNIADANIE- 4 lyzki musli lub platkow owsianych, kawa lub kawa inka ( zdrowsza), owoc ( banan, jablko, gruszka- cokoliwke coznajdziesz w sklepie)

    SNIADANIE 2: ( PO 3-4HRS) OK 150ML JOGURTY naturalnego ( mozesz wrzucic cos do niego- owoce, slonecznik) owoc

    OBIAD_ 200gr miesa np gotowanej piersi, 100gr kaszy jeczmiennej, gotowana marchew lub salata ( wcinaj warzywa ile dusza zapragnie)

    PODWIECZOREK: kanapka ciemnego pieczywa, ogorek, pomidorek lub tunczyk, makrela ( mozesz kombinowac)

    Kolacja_ twarozek z szczypiorkiem i rzodiewka, jogurcik, herbata

    Kombinuj z produktami jak sobie chcesz tylko omijaj slodkie, cukier, przetworzone-gotowe produkty, ryz, maki, ciasta, makarony, ziemniaki ( mozna tylko czerwone- slodkie)

    Przyzwyczaja sie pomalu ale od razu jak wolisz, ale przy tej diecie inozytol i dong quai beda dzialaly duzo mocniej.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 29 marca 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    werka widzialas mój wykres? dupny nie ? :(
    Nie koniecznie jest zly, bo jesli wczorajsza tempka byla zaburzona ( a najprawdopodobniej byla) to tempka jest wporadku. ktory masz dpo dzisiaj? 10 chyba? jeszcze wczesnie na test

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 29 marca 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no 10, wiem ze wcześnie :P ale mam jeszcze 4 testy na jutro poniedziałek wtorek i srode :D heeeeee:P
    pobolewa mnie lewy jajnik :(

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 29 marca 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra zignoruje wczorajsza tempke będzie lepiej wygladac :)

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 29 marca 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    dobra zignoruje wczorajsza tempke będzie lepiej wygladac :)

    no zuch dziewczyna, nie ma to jak korekta :D hahaha a ja sie zastanawiam jak przyatakowac spiacego mezula, bo mi sie nudzi :(

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 29 marca 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wera to wpadaj do mnie na kawke an ie mezula atakować jak spi hahahahaha :D

    mój to w ogole się nie kwapi do <3 , pewnei dlatego ze biore luteinę. irytuje mnie to !

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 29 marca 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    wera to wpadaj do mnie na kawke an ie mezula atakować jak spi hahahahaha :D

    mój to w ogole się nie kwapi do <3 , pewnei dlatego ze biore luteinę. irytuje mnie to !

    wpadlabym, szkoda ze tak daleko jestesmy :( ide mu zrobic kawke :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 29 marca 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    wera to wpadaj do mnie na kawke an ie mezula atakować jak spi hahahahaha :D

    mój to w ogole się nie kwapi do <3 , pewnei dlatego ze biore luteinę. irytuje mnie to !

    Czasmi chcialabym zeby sie NIE kwapil :) jemu nawet satje jak samochodem po wybojach jezdzimy :D hahhahaha

    staraczka24 lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
‹‹ 126 127 128 129 130 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ