X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 29 marca 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeju hahaha przeczytałam proszę prani ten twój komentarz proszę pani :D jeblam ! hahahahaha ! az se chyba rozane piankowe bąki zafunduje hhahahahahahaha nie no zartuje :D
    kurde jest taka piekna pogoda a ja do 16 w pracy ;( zrobcie cos !

    jeju lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 29 marca 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczko ja też jestem sama z tym wszystkim ale jak znajdę chwilkę to pogadamy na priv albo na fb, bo będzie latwiej i płynniej. Niektórzy faceci są z betonu. Twardo stąpają po ziemi ale głowę zaprzątają sobie innymi sprawami. Nakrzyczałaś i wystarczy. Nic więcej już tym sposobem nie osiągniesz. Mój W. uważą, że ja jestem i powinnam być jak on, twarda i dawać sobie radę z problemami ale tak nie jest. Dopiero ostatnio jak się rozpłakałam, że mam dość, że nie mam siły, że jemu się wydaje co innego, że tak nie jest, że go kocham i dlatego próbuję być taką jak on chce, że ja myślę inaczej, że potrzebuję przytulenia, że mam prawo popłakać. Chyba dopiero dotarło do niego tak naprawdę, że krzyczę, bo nie umiem sobie dać z tym rady, bo nie chcę pokazać, że jestem słaba.

    Teraz po ponad miesiącu wiem, że krzyk jest oznaką słabości i problemów wewnętrznych, bezsilności. Niby miałam to na wykładach, niby wiem o tym ale dopiero jak na własnej skórze przekonuję się o tym, dopiero to do mnie tak na prawdę dociera.

    Chcę wyjechać do centrum na zakupy a później do ogródka popracować polecę.

    Psycha nasza jest dziwna....

    choćby to....

    Muszę jechać po zakupy.
    Chciałabym jechać po zakupy.
    Chcę jechać po zakupy.

    Każdy zwrot informuje nas samych jak go sobie powiemy głośno, że przydałyby się zakupy ale jak różnie można do tego podejść :-)

    Buziaki dziewczynki.

    "Chciejcie" dziś zrobić coś dla siebie, dla Was. Nie musicie. Chciałybyście? To chciejcie.

    PEELING Z KAWY I CYNAMONU, TANI, ŁATWY I JAK DZIAŁA.

    Troszkę kawy plujki, zwykłej fusiatej. dosypujemu do żelu pod prysznic i mieszamy. Jak nie jesteśmy uczulone na cynamon to go dodajemy do tej mieszanki w ilości dowolnej ale raczej niewielkiej, dla zapachu i rozgrzania. Włazimy pod prysznic, delikatnie masujemy tym peelingiem ciało. Niech to nawet trwa kilka minutek. Wyjdziemy z lekko różową skórą, rozgrzane, pachnące i zadowolone. Gładkie i jędrne.

    Pozdrawiam cynamonowe czarownice! <3

    weronika86 lubi tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 29 marca 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo się cieszę, że Cię to rozśmieszyło:-) Miłego dnia. hmm....zadzwoniłabym, że podłożyli Wam ładunek wybuchowy ale bez przesady....dasz radę. U mnie pogoda chyba od Werci naszej kochanej tu przyfruneła :-) Najgorzej nie jest ale słonka nie uświadczysz na razie :-)

    staraczka24, weronika86 lubią tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 29 marca 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeju dziś sobie zrobie peeling i nawet powiem malzowi ze ma mi plecy nim wyszorować, chyba ze się poklocimy, to będzie miał ciche dni az do @ i przez 2 tyg po ! o !

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 29 marca 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JADĘ PO ZAKUPY JUPI !!!!!!!!!!! CHOĆ TO TYLKO PUDEŁKA DLA MŁODEGO :-p

    staraczka24, ~Ania~ lubią tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 29 marca 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie slonce wali drzwiami i oknami na szczęście ! dziś już zdjelam zimowa kurtke ;)

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 29 marca 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nie było ani jednego cichego dnia :-) hahahahah nie wolno sę tym szorować tylko delikatnie masować. Kawa sama w sobie nieźle ściera. Polecam :-)

    staraczka24 lubi tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 29 marca 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeju wrote:
    JADĘ PO ZAKUPY JUPI !!!!!!!!!!! CHOĆ TO TYLKO PUDEŁKA DLA MŁODEGO :-p
    i 30 roznych innych atrykulow które po wejściu do sklepu będą ciebie wolac " weź mnie weź mnie" :D

    jeju, ~Ania~, weronika86 lubią tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 29 marca 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tej zimy cały czas popylam w balerinkach i bosych stopach :-)
    Zimowej kurtki ani razu nie miałam ubrane :-)
    No no lecę....bo się nie wyrobię na autobus. W mopliku muszę gaźnik wymienić a tak ciężko go zamówić. Dziś to zrobię :-)

    staraczka24 lubi tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 29 marca 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie!!!!!!!!! Polać tej pani! Jeden plus z tego, że pić toasty nam wolno!!!!!!

    staraczka24 lubi tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 29 marca 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeju wrote:
    U nas nie było ani jednego cichego dnia :-) hahahahah nie wolno sę tym szorować tylko delikatnie masować. Kawa sama w sobie nieźle ściera. Polecam :-)
    będzie mnie szorowal i dostałam zje...ki za to ze tak mocno :D a co musze się na kims wyzyc :P seksu nie będzie bo mamy ciche dni...

    nie wiem czemu ale jak on wie ze biore lutke to nie chce w ogole się kochac ;/ nie to nie mi się nei chce wiec mi to na reke :D

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 29 marca 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeju wrote:
    Dokładnie!!!!!!!!! Polać tej pani! Jeden plus z tego, że pić toasty nam wolno!!!!!!
    ale co z tego jak ja nie pije ? bo nie chce zaburzać tempki rano haha a alkohol mi zawsze tempke podnosi..

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 29 marca 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wariatka! Chyba musimy przeprowadzić terapię wstrząsową. Jak daleko amy do siebie? Załóżmy, że ja mieszkam w Opolu a Ty w jakim większym mieście?

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 29 marca 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Qrde mam 9 minut do wyjścia :-/

    A MOŻE TO IBUPROM MI POMAGA Z TYM PLAMIENIEM?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2014, 10:22

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 29 marca 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem :D w koncy was dopadlam :D

    ~Ania~, jeju, sara_nar lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie piję przy bromku :( A tak bym winka się napiła... :P

    Udanych zakupów! ja tez gniję w pracy - na szczęście do 15 :)

    jeju lubi tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 29 marca 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    hej :)

    Werka też bym kończyła.


    U mnie lipa. Dziś temp 36.77, a przy 36.6 zawsze mam @. Bardzo nisko :( Test oczywiście negatywny. Już bez złudzeń :(
    Kurcze to moja najniższa temp w 9 dpo

    Jutro córci imieniny, nie wiem w co ręce włożyć = imprezka :)

    Dzieczyny dopoki u mnie szyjka jest wysoko i czuje jajniki to bedzie owulka predzej czy pozniej, jestem tego pewna. Przy bezowulacyjnych nie czulam jajnikow np tydzien z rzedu, poki je czuje to walcze :)

    ~Ania~, jeju, aga.just lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 29 marca 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ~Ania~ wrote:
    A ja nie piję przy bromku :( A tak bym winka się napiła... :P

    Udanych zakupów! ja tez gniję w pracy - na szczęście do 15 :)

    a ja dzisiaj wolne mam :D

    jeju lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 29 marca 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no ja teraz nic nie łykam to mogę sobie lampeczkę dziś łyknać za Wasze zdrówko. Winko dobrze wspomaga endo. Ale przy bromku nie mam odwagi ani przy metforminie. Czekam aż się skończą plamienia i zacznę brać metforminę. My ze staraczką tak symbolicznie i wirtualnie wypijemy :-) Wercia witaj!

    weronika86 lubi tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 29 marca 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara_nar wrote:
    Już rozumiem. Koniecznie muszę zacząć mierzyć tą temperaturę, ale to jak @ pójdzie. Nie lubię babrać się w krwi :D Właśnie ja jestem pewna, że w tym tamtym cyklu nie miałam ovu i @ przylazła, ale z opóźnieniem.
    to mierz w tylku :D

    ~Ania~ lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ