X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wpadam tu, bo z moim tata jest źle. Długo by opowiadać. Generalnie odcieli mu nogę powyżej kolana, następna operacja miała już być ostateczna i mieli odciąć całość plus biodro ale się powstrzymali, tylko teraz bardzo go boli, bo wkładają mu gaziki, i inne cuda do środka do rany. Jeśłi mój tato płacze, tato, który zszywał sobie na żywca skórę na ręach, to musi go boleć. Jestem przy rodzicach i do tego zbliżają się ich urodziny w przyszły weekend. To nie będą szczęśliwe urodziny, bo w bólu i zmęczeniu tą sytuacją. Lekarze ratują ojca i nie dlatego tak właśnie uznali, że będą działać. Dostaje leki przeciwbólowe ale, że używał silnych leków na słaby ból, bo miał zapisane od lekarza to teraz leki nie chcą tak działać jak powinny. :-( Sam jest sobie winien trochę ale mu to powiedzieć. Pamiętam o Was kochane. Pamiętam i jak tylko znajdę czas to poczytam.

    Lithe, Aniu nie wiem jak z tym dongiem. Nie mam bladego pojęcia. Wiecie, że to eksperyment częściowo. Trzymajcie się kochane i niech Was kłopoty i problemy omijają :-)

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • Dora88 Przyjaciółka
    Postów: 149 47

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Rozumie ze sama musze sobie radzic z dongiem, nikt mi nie pomoze:(
    Oj Ania ja ci nie pomoge bo sama g....o wiem. Chcialabym pomoc ale nie wiem jak.....
    :/

    Kiedyś to się stanie... i się stało.... Kocham
    d5f2d2ef3d.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Rozumie ze sama musze sobie radzic z dongiem, nikt mi nie pomoze:(
    Ania kazda z nas bierze w sumie na wlasna reke, ciezko tak doradzic naprawde. Ty masz wogole owulki bez wspomagaczy?

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Kochana ja Ci nie pomoge bo sama nie wiem co robic, bo owulacji nie miałam i nie wiem czy to nie przez donga..
    no i tu jest problem, musisz zdecydowac sama kochana.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu znasz swoj organizm i wiesz co sie dzialo na dongu, jeli sie nic nie dzialo tzn ze bylo za malo.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora88 wrote:
    Śliczny chlopak ile teraz ma....
    11 lat :) pasja do tatuazy? w sumie dla niego to norma, chyba ze bedzie leniwy jak tato i zacznie tatuowac :D hahah

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka śliczny ten Twój synek, pewnie rośnie z niego kawaler :) u mnie pierwszy ma być syn. Gdyby jednak córka, to akurat miedzy mną a moim M. jest 12 lat różnicy :) Z ciekawości otworzyłam Donga fuuj ale śmierdzący on. Ale lenia mam dziś. W dodatku z M. ostatnio na szlaku wojennym jesteśmy dogadać się nie możemy :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2014, 12:25

    weronika86 lubi tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś łyknęłam czwarty dzien donga i dalej pojadę na ziółkach na 1 fazę. Jakiś rewelacji nie poczułam po dongu, trochę wcześniej i mocniej niż zazwyczaj poczułam jajniki i wczoraj pojawił się naprawę ładny śluz (tylko te nitki krwi... co prawda jednorazowo, ale były nie wiadomo skąd).
    Ja nie wiem jak Anula, ale ja raczej mam owulki bez wspomagaczy, nawet karmiąc piersią i nie biorąc nic miałam, tylko że ok 18-20dc. W pierwszym cyklu po odstawieniu córci pijąc ziołka na 1 fazę miałam w 15dc. Przynajmniej taką mam nadzieję, że są owulki - bo wykres na to wskazuje. Dongiem chcę się podobnie jak nasza Zielarka troszkę "podkręcić" :)
    Wercia, powiedz mi jaki jest mechanizm działa donga, zę te 4-5dni wystarczy? Do owulki mam jeszcze minimum te 3-4dni, nic się nie poprzestawia jeśli teraz zabiorę dodatkowe estrogeny? Czy to ochodzi o wywołanie sztucznie tego efektu spadku estrogenów przed samą owulką?
    Wercia, Twój synuś fajowy chłopaczek. Moja córcia jest teraz niewiele większa, też jest jeszcze takim małym pysiulkiem co to dopiero z niemowlaczka wyrósł Trochę szkoda, że to tak szybko leci... w tej chwili 11 lat wydaje mi się tak odległe <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2014, 14:52

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis bylam u gina, pierwszy spotkany ginekolog ktory w sposob konkretny wszystko powiedział. Powiedział ze po 33 r.zycia w ciagu 10 miesiecy powinno sie robic inseminacje jezeli kobieta nie zaszła w ciaze, sa wszystkie badania ok i np jest problem z miesiaczkowaniem, np cykl bezowulacyjny itd, leki wprowadza sie od razu. Ja dostałam dupka i juz mam brac :) zobaczymy co to dalej bedzie. Odradzil branie jakichkolwiek preparatow, wiec w sumie mam Donq Quai ale nie bede uzywac, itd, powiedzial ze czasami gorzej jest bo zachodza zmiany hormonalne itd wiec jezeli sie cos bierze nalezy zrobic wszystkie badania c0o m-c. Mi zalecił cała kartke badan ale z wywiadu ocenił tak ze w sumie jestem zadowolona. Takze zycze Wam powodzenia :) i trzymam kciuki za zielarki :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mialam owulki ale bardzo pozno .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania ja mam cykle ok 50 dniowe nawet wiec dlatego od razu dupek na uregulowanie, sie zapytalam o ten Donq Quai a on ze po co tyle ladowac, no moze w sumie facet ma racje. Tym bardziej ze sie juz na jednym przejechałam preparacie, tzw herbacie plodnosci ziolowej kupionej w aptece. Takze na razie z tym odpuszcze, ale jakby co to o tym pamietam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju trzymaj sie, moj tato juz nie zyje, wspolczuje tego co przechodzisz, zdrowia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzis wzielam znow 3 x 1 zobacze moze cos sie ruszy, w tym cyklu juz nie mam nic do stracenia

    aszka, weronika86 lubią tę wiadomość

  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello!!!
    Kochane nadrobiłam zaległości i już Wam odpisuję :-)

    Z borowinami to żaden chwyt marketingowy! Nie będę Wam sugerować żadnych storn ale zapytajcie wujka googla i poczytajcie od ilu lat stosuje się borowinę w leczeniu niepłodności.

    Jak borowina udrażnia jajowody?
    Pani położna z 35 letnim doświadczeniem, która aplikuje mi tampony, opowiedział o tym tak: podgrzana borowina uwalnia zawarte w niej składniki, przenika przez śluzówkę do macicy, jajowodów i jajników, polepsza ukrwienie, odżywia, i rozmiękcza rożnego rodzaje zrosty, blizny np.po zabiegach czy operacjach ginekologicznych. Nie usunie ich!Ale sprawi,że zacznie w ich rejonie lepiej krążyć krew przez co nie będą już twarde i dokuczliwe. Aby polepszyć działanie w przypadku problemów z zajściem w ciążę, oprócz tamponów stosuje się zawijania w borowinę podbrzusza i odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa(l-s) - i ja tak właśnie teraz mam.

    Cena:
    Zależy od sanatorium. Ja płacę 18 zł za tampon borowinowy i 35 zł za zawijanie wyżej wymienionych okolic. Trzeba minimum 10 zabiegów wziąć.

    Jak to wygląda?
    Położna za pomocą specjalnego "podajnika" wprowadza do pochwy borowinę.
    Zawijasz się swoim ręcznikiem i idziesz na super leżankę na 20 min i dodatkowo opatulasz się kocykiem.Po upływie tego czasu idziesz na płukanie - do kranu podłączona rurka, położna zakłada specjalną końcówkę(każda wyjmowana z opakowania przy tobie)włącza wodę i płucze.

    Ja mam tak zgrane zabiegi,że jak mam tampon to od razu idę na zawijania. Co do tych drugich to idziesz na swoje stanowisko - łóżko. Jest tam koc na kocyk folia siadasz i pod sam tyłek wykłada się borowinę. Kładziesz się i teraz borowinka na podbrzusze. Zawijają w folię, potem kocykiem i kolejne 20 min relaksu.

    Co jeszcze Was interesuje moje drogie Zielary ?
    Piszcie!

    sara_nar lubi tę wiadomość

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • strumyk Ekspertka
    Postów: 128 110

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie Panie

    A czy po piciu tych wszystkich herbatek , i to pierwszy cykl, to może się on tak znowu wydłużyć od razu? Ostatni miałam 27 dni trwający a obecnie 31 dni , 2 testy negatywne, delikatnie zabarwiony papier na brązowo po wc ? o co kaman?

    czekamy na Henia :)
    Bąbelek 13.10.2013 (14tc)
    Maluszek 19.11.2014 (8tc)
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strumyk.
    Jakie herbatki piła?

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • strumyk Ekspertka
    Postów: 128 110

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przywrotnik, pokrzywa, i taką z domieszką dziurawca
    i rożne ziołowe, innych nie mogę pić (bo juz mi nie smakują np. zielona i czarna lub owocowe), tylko ze zwykłych czerwoną

    weronika86 lubi tę wiadomość

    czekamy na Henia :)
    Bąbelek 13.10.2013 (14tc)
    Maluszek 19.11.2014 (8tc)
  • strumyk Ekspertka
    Postów: 128 110

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ogólnie mam jeszcze problem ze swoim smakiem-posmakiem w buzi, gardle nie wiem, muli mnie już odkąd byłam w ciąży (tak pod koniec września się zaczęło).
    Nie wiem od czego to jest. Odstawiłam całkiem słodycze i cukier, bo po nich najgorzej, Na początku czułam taki kwaśny posmak, teraz to co bym nie zjadła mam takie uczucie kluchy w gardle, zamulenia i sama nie wiem jak to określić.

    Chętnie posłucham co miałybyście do powiedzenia w tym temacie.

    czekamy na Henia :)
    Bąbelek 13.10.2013 (14tc)
    Maluszek 19.11.2014 (8tc)
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strumyk.
    Moja rada pij np po dwa dni tylko pokrzywę i takim sposobem zobaczysz co ci "szkodzi" przeszkadza.
    Mnie się nie wydaje aby mogły Ci tak te herbatki namieszać w cyklu.
    Prędzej stawiam na przesilenie wiosenne, zmianę czasu, stres albo cosik takiego.

    Możesz też na chwilę przerwać picie ziół i zobaczysz czy miały znaczący wpływ na Ciebie.


    PS.Mnie odrzuciło od mięsa jak byłam w ciąży i trwa to do dziś :-)
    Chciałabym zeby mnie tak jak Ciebie od słodkiego odrzuciło.

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    strumyk wrote:
    przywrotnik, pokrzywa, i taką z domieszką dziurawca
    i rożne ziołowe, innych nie mogę pić (bo juz mi nie smakują np. zielona i czarna lub owocowe), tylko ze zwykłych czerwoną
    i tu popełniasz bład, poniewaz mimo ze nie pijesz tych ziol razem to i tak w twoim organizmie sie mieszaja i moga Ci narobic niezła rozpierduche, pij tylko 1 zioło badz specjalne mieszanki

    aga.just, Doris-83 lubią tę wiadomość

‹‹ 155 156 157 158 159 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ