X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 05:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak nie występuje ovulka i cykle długie to donga wtedy jak się bierze ?
    Jeju dużo siły życzę :*
    A gdzie staraczka ??

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sis twierdzi, że na kilometr widać, że jestem w ciąży po moim marudzeniu 035.gif

    No i co niektóre z Was o tym wiedzą :D

    Zielarka jak teścior?

    Staraczka? halo halo :)

    Sara wtedy dong po @ albo jak masz pewność, że owulki nie było to możesz w dowolnym dniu cyklu. I dawki zależy jakie będzie się dobrze znosić. Staraczka łykała po 8 dziennie, ja po 4 :D

    weronika86, ~Ania~ lubią tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    strumyk wrote:
    przywrotnik, pokrzywa, i taką z domieszką dziurawca
    i rożne ziołowe, innych nie mogę pić (bo juz mi nie smakują np. zielona i czarna lub owocowe), tylko ze zwykłych czerwoną

    te ROZNE ZIOLOWE to jakie? nie pije sie setek herbat jesli nie wiesz jak ich laczyc :) polecam encyklopedie ziol.

    strumyk lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeju wrote:
    Nie wpadam tu, bo z moim tata jest źle. Długo by opowiadać. Generalnie odcieli mu nogę powyżej kolana, następna operacja miała już być ostateczna i mieli odciąć całość plus biodro ale się powstrzymali, tylko teraz bardzo go boli, bo wkładają mu gaziki, i inne cuda do środka do rany. Jeśłi mój tato płacze, tato, który zszywał sobie na żywca skórę na ręach, to musi go boleć. Jestem przy rodzicach i do tego zbliżają się ich urodziny w przyszły weekend. To nie będą szczęśliwe urodziny, bo w bólu i zmęczeniu tą sytuacją. Lekarze ratują ojca i nie dlatego tak właśnie uznali, że będą działać. Dostaje leki przeciwbólowe ale, że używał silnych leków na słaby ból, bo miał zapisane od lekarza to teraz leki nie chcą tak działać jak powinny. :-( Sam jest sobie winien trochę ale mu to powiedzieć. Pamiętam o Was kochane. Pamiętam i jak tylko znajdę czas to poczytam.

    Lithe, Aniu nie wiem jak z tym dongiem. Nie mam bladego pojęcia. Wiecie, że to eksperyment częściowo. Trzymajcie się kochane i niech Was kłopoty i problemy omijają :-)

    Bardzo mi przykro...ja stracilam tate jak mialam 17 lat a on 43, strasznie ci wspolczuje. Ojciec byl dla mnie wszytskim. Pewnie dlatego tak kocham mojego pysia bo z charakteru to caly moj tato :) tylko wlosow na klacie nie ma jak ojciec :) hahahah

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lithe123 wrote:
    Ja dziś łyknęłam czwarty dzien donga i dalej pojadę na ziółkach na 1 fazę. Jakiś rewelacji nie poczułam po dongu, trochę wcześniej i mocniej niż zazwyczaj poczułam jajniki i wczoraj pojawił się naprawę ładny śluz (tylko te nitki krwi... co prawda jednorazowo, ale były nie wiadomo skąd).
    Ja nie wiem jak Anula, ale ja raczej mam owulki bez wspomagaczy, nawet karmiąc piersią i nie biorąc nic miałam, tylko że ok 18-20dc. W pierwszym cyklu po odstawieniu córci pijąc ziołka na 1 fazę miałam w 15dc. Przynajmniej taką mam nadzieję, że są owulki - bo wykres na to wskazuje. Dongiem chcę się podobnie jak nasza Zielarka troszkę "podkręcić" :)
    Wercia, powiedz mi jaki jest mechanizm działa donga, zę te 4-5dni wystarczy? Do owulki mam jeszcze minimum te 3-4dni, nic się nie poprzestawia jeśli teraz zabiorę dodatkowe estrogeny? Czy to ochodzi o wywołanie sztucznie tego efektu spadku estrogenów przed samą owulką?
    Wercia, Twój synuś fajowy chłopaczek. Moja córcia jest teraz niewiele większa, też jest jeszcze takim małym pysiulkiem co to dopiero z niemowlaczka wyrósł Trochę szkoda, że to tak szybko leci... w tej chwili 11 lat wydaje mi się tak odległe <3
    Musze dokladnie przeanalizowac tego donga, lithe nie wiem kochana jaki jest mechanizm tego, wydaje mi sie ze tyle estrgenu wystarcza do wzrostu jajeczka i jego pekniecia. Przy izoflawonach sojowych wiem wszystko, bo mialam dostep do wielu badan etc ale dongiem malo kto sie interesuje i ciezko cokolwiek znalezc.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju... przykro mi, trzymaj się mocno :* <3

    U mnie temp ciągle wysoko.. oby się utrzymała...

    Zostawiam niedzielne buziaki dla każdej :*:*:*

    Doris-83, weronika86 lubią tę wiadomość

  • strumyk Ekspertka
    Postów: 128 110

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    te ROZNE ZIOLOWE to jakie? nie pije sie setek herbat jesli nie wiesz jak ich laczyc :) polecam encyklopedie ziol.

    hej, różne ziołowe to takie zwykłe mieszanki, które piję sobie bo lubię np. meliska, ziołowa kompozycja 7 ziół z Biedronki, bukiet ziół z Bastek, to są chyba niegroźne mieszanki, w składzie są: rooibos, koper, melisa, jeżyna, rumianek, mięta, trawa cytrynowa.
    Jak ich nie mogę pić, to co ja będę piła? i tak już czasem to tylko wodę piję np. w pracy lub po posiłku :( albo sobie sok wycisnę z cytrusów.

    czekamy na Henia :)
    Bąbelek 13.10.2013 (14tc)
    Maluszek 19.11.2014 (8tc)
  • strumyk Ekspertka
    Postów: 128 110

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak sobie poczytałam i wydedukowałam myśl: czy to, że mam problem ze stawami, który przez wielkich lekarzy przez male w jest nadal niezdiagnozowany, w sensie nie wiedzą co to jest i jak to leczyć , może mieć coś wspólnego z immunologią?

    czekamy na Henia :)
    Bąbelek 13.10.2013 (14tc)
    Maluszek 19.11.2014 (8tc)
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strumyk...ja mam też problem ze stawami. Wyniki ok. A kolano jak bolało tak boli....

    strumyk lubi tę wiadomość

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STARACZKA? Gdzie jesteś?
    Pewnie zaciążyłaś i cichutko siedzisz :-)

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika jak sadzisz czy sam dong moze wywolac owulacje? bo nie weim czy jest sens brac teraz

  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 bierz donga nie zaszkodzi tak mi się wydaje. Ale Weronika niech potwierdzi.

    weronika86 lubi tę wiadomość

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    strumyk wrote:
    hej, różne ziołowe to takie zwykłe mieszanki, które piję sobie bo lubię np. meliska, ziołowa kompozycja 7 ziół z Biedronki, bukiet ziół z Bastek, to są chyba niegroźne mieszanki, w składzie są: rooibos, koper, melisa, jeżyna, rumianek, mięta, trawa cytrynowa.
    Jak ich nie mogę pić, to co ja będę piła? i tak już czasem to tylko wodę piję np. w pracy lub po posiłku :( albo sobie sok wycisnę z cytrusów.

    Strumyk pij je normalnie, ale staraj sie nie mieszac, np pic je w odstepie 2 godzin bynajmniej, zeby sie w zoladku nie zmieszaly..np kazda ze skladnikow miezanki na pierwsza faze cyklu to ziola , ktore kazde z nich dziala tylko i wylacznie na trawienie, ae juz ich pomieszanie dziala na jajniki...mogl ci sie cykl wydluzyc przez krwawnik i pokrzywe bo one ladnie wydluzaja faze lutealna.

    strumyk lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris-83 wrote:
    STARACZKA? Gdzie jesteś? zieje, ze nic sie nie stalo?
    Pewnie zaciążyłaś i cichutko siedzisz :-)
    No ja tez wlasnie sie dziwie, ze jej nie ma, mam nad

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Weronika jak sadzisz czy sam dong moze wywolac owulacje? bo nie weim czy jest sens brac teraz
    Tak, sam dong wywola owulacji, bynajmniej zawsze u mnie wywolywaj, moze faktycznie potrzebujesz wiekszej dawki...moze wez 2 rano 2 wieczorem przez 2 dn i zbaczymy czy cos sie ruszy.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Weronika jak sadzisz czy sam dong moze wywolac owulacje? bo nie weim czy jest sens brac teraz
    Widze, ze juz wzielas :D

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ~Ania~ wrote:
    Jeju... przykro mi, trzymaj się mocno :* <3

    U mnie temp ciągle wysoko.. oby się utrzymała...

    Zostawiam niedzielne buziaki dla każdej :*:*:*

    Piekna tempka :D

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris-83 wrote:
    Ania1986 bierz donga nie zaszkodzi tak mi się wydaje. Ale Weronika niech potwierdzi.
    u ciebie bedzie dzidzia zobaczysz ze mam racje.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe ta nic nie mam do stracenia tylko ze wzielam 4 na raz:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to co mam brac 2 rano 2 wieczorem?po ostatniej dawce ile dni miej wiecej musi minac aby cos bylo?

‹‹ 156 157 158 159 160 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ