X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 8 września 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka wrote:
    Hmm nie wiem, bo pyłku nie jadłam i nie wąchałam (na szczęscie w takim razie);) pierzgę mam w miodzie uffff :)
    a w miodzie to ja juz z rok taki miod jadlam! ale musialam miod odstawic bo mam diete:/


    u5cvp2.png
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 8 września 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    olej cabana,przeciez wiesz,ze masz szanse :*****

    :** <3

    olencja lubi tę wiadomość

  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 8 września 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kis, miej gdzieś tego dziada :-) Niech spada na bambus.
    Też tak kiedyś miałam, że trafiałam na tego pokroju ginów. Szkoda czasu i zachodu. Jeszcze humor potrafią zepsuć.
    Rozumiem Cię z tym chodzeniem i szukaniem gina, bo miałam podobnie.
    Na razie odpuszczam, w tym miesiącu nici ze starań. Do tego własnie wkurzył mnie mąż- za karę zero seksu jak przyjedzie. Październik może będzie lepszy :-)
    Dobrej nocki!!!

    kis lubi tę wiadomość

  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 9 września 2014, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    Dziewczyny nie karajcie mężów brakiem seksu...to najgorsze co może być.Buziaki :-* Lepiej wymyślić karę w stylu, godzinę gra wstępna hahahahha albo przed seksem kolacja przy świecach :-P wiem, wiem, czasem równo wkurzają ale odmawianiem sexu facetowi odetniemy mu tlen :-) A jak tlen odcięty, to się kiedyś przyssa do jakiegoś atrakcyjnego ciała. Nie dziś nie jutro ale kłopoty murowane.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2014, 07:11

    kis, aga.just, Florka lubią tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 9 września 2014, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam sie z jeju. Moja babcia zawsze mowila, ze kobieta moze sie dasac na faceta ile wlezie, ale od pasa w gore, bo inaczej beda z tego klopoty. Troche to zartobliwie zawsze mowila, ale cos w tym chyba jest...

    kis lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 9 września 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj podobnie jak ja nie uwaza ze seks jest niezbedny do zycia...


    u5cvp2.png
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 9 września 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella wrote:
    Kis, miej gdzieś tego dziada :-) Niech spada na bambus.
    Też tak kiedyś miałam, że trafiałam na tego pokroju ginów. Szkoda czasu i zachodu. Jeszcze humor potrafią zepsuć.
    Rozumiem Cię z tym chodzeniem i szukaniem gina, bo miałam podobnie.
    Na razie odpuszczam, w tym miesiącu nici ze starań. Do tego własnie wkurzył mnie mąż- za karę zero seksu jak przyjedzie. Październik może będzie lepszy :-)
    Dobrej nocki!!!

    no ja już swego gina mam w klinice, ale chciałam żeby mi taki inny na nfz dał skiero na jakieś badania hormonów, bo mam trochę ich zrobić ale jednak lżej nie będzie :/ prosto z mostu usłyszałam, że nie ma w tym interesu bo by musiał do tego jeszcze dopłacać, także no...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2014, 12:01

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 9 września 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka wrote:
    Zgadzam sie z jeju. Moja babcia zawsze mowila, ze kobieta moze sie dasac na faceta ile wlezie, ale od pasa w gore, bo inaczej beda z tego klopoty. Troche to zartobliwie zawsze mowila, ale cos w tym chyba jest...

    hehe a to dobre :D

  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 9 września 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No proszę, tego nie znałam...od pasa w górę :-)

    Co za dzień, co za tydzień, co za miesiąc....

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 9 września 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nogi mam jak sarna...nie nie nie....nie zgrabne...takie owłosione :-P

    agawa, KisSzilva, Agnella, Yousee lubią tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 9 września 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeju wrote:
    Nogi mam jak sarna...nie nie nie....nie zgrabne...takie owłosione :-P

    haha :D
    to maszyna i jedziesz z koksem ;) chyba, że czekasz do soboty hihih :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2014, 14:08

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 9 września 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeju wrote:
    No proszę, tego nie znałam...od pasa w górę :-)

    Co za dzień, co za tydzień, co za miesiąc....
    sprzecznosc interesow i pozniejsze niepowazne traktowanie zony przez meza- kompletnie nietrafiony sposob


    u5cvp2.png
  • Florka Koleżanka
    Postów: 51 14

    Wysłany: 9 września 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a props seksu to bylam kiedys na warsztatach jogi i dowiedzialam sie o czym takim: tantryczny seks. Kupilam ksiazke (lezy sobie grzecznie na szafce nocnej i czeka na odpowiedni moment :)) Duzo wam o tym powiedziec nie moge bo sama tylko intuicyjnie czaje o co chodzi ale wydaje mi sie ze dwa razy przekroczylam pewna bariere i musze wam powiedziec ze bylo woooooooow. Na sama mysl mam ciarki ;) Tak w ogole to tez mialam wzloty i updaki jezeli chodzi o kochanie sie, szczegolnie jak w gre wchodzi dzidzia na ktora sie czeka i czeka... Z waszych wpisow widze ze wszystkie przez to samo przechodzilysmy :) Glupi banal, ale to wszystko siedzi w glowie, czasami mozna sobie samemu pomoc i poukladac rozne rzeczy, czasami moze warto sie zwrocic do specjalisty... generalnie kazdy musi znalesc wlasny sposob... no to tyle z zyciowych madrosci na dzisiaj :) pozdrwiam i zachecam do lektury :)

    kis lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/57aef9fd1fb9096d9105e0590a2805a6
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 9 września 2014, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja hormony też robiłam za własną kasę bo giń powiedział że tego nie refundują. A ktoś się orientuje czy można zrobić na NFZ?

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 9 września 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee wrote:
    Ja hormony też robiłam za własną kasę bo giń powiedział że tego nie refundują. A ktoś się orientuje czy można zrobić na NFZ?

    Mi kiedyś wypisał gin piękne skierowanie, poszłam do pani pielęgniarki cała happy, że tym razem nie będę wywalać kilkuset zł a miła pani powiedziała, że to i tak wszystko prywatnie... Lekarz POZ dał mi ostatnio na tsh bezpłatne (przy czym nie był zadowolony, że je wyciągam - jakbym co miesiąc nie płaciła składki na ubezpieczenie zdrowotne naszemu państwu :/ ), więc chyba za to po prostu się płaci zawsze...

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 9 września 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak jak pisałam tu wcześniej, bylam wczoraj u gina na nfz na wsi bo chciałam chociaż na kilka badań na nfz (bo mam komplet zrobic badan) po prostu powiedział mi prosto z mostu, że oni nie maja w tym interesu, że do tego interesu nie będzie dokladał bo tu 15 tu 80zł ...

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 9 września 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kis wrote:
    tak jak pisałam tu wcześniej, bylam wczoraj u gina na nfz na wsi bo chciałam chociaż na kilka badań na nfz (bo mam komplet zrobic badan) po prostu powiedział mi prosto z mostu, że oni nie maja w tym interesu, że do tego interesu nie będzie dokladał bo tu 15 tu 80zł ...

    Co najmniej jakby wyciągał tę kasę z włąsnej kieszeni! Buraki! Patrzcie co znalazłam: http://www.nfz-lodz.pl/index.php/dlapacjentow/najczesciej-zadawane-pytania/specjalistyka/5520-badania-hormonalne-platne-2

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2014, 16:21

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 9 września 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu to na edno tak jak pisałam - weź 1-2 nie więcej

    Czarnula87 po @ zacznij od 2 dziennie donga. Jak będziesz czuła się ok, możesz zwiększyć do maks 4. Donga bierze się tylko do owulki.

    Angella ciężko gdybać czy to plamienie to była @ czy krwawienie śródcykliczne. Ja chyba udałabym się na wizytę do gina, żeby jeszcze więcej nie narozrabiać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego nie wiecej?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,

    poszłam dziś do sklepu zielarskiego z myślą kupienia "zestawu" ziół, które ewentualnie wspomogą moją płodność. Niestety nic takiego w nim nie dostałam. Pani sprzedała mi ziele macierzanki, ziele krwawnika i koszyczek nagietka.
    Potrzebuję się upewnić czy mogę je zmieszać razem??

‹‹ 325 326 327 328 329 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ