X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 23 marca 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozumiem że przed snem to piłaś ta mieszanke na owulację,tak? tą nr III?
    a tak wogóle to gratulacje..:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2016, 18:13

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 24 marca 2016, 01:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti powiedz za ile i jakie to dokładnie zioła i na ile mniej więcej dni wystarczą pijąc we dwójkę- byłbym zainteresowana :)
    Od następnego cyklu zaczynam brać bromek na wysoką prolaktynę oprócz tego piję inofem i biorę vitaminer prenatal mogłabym pić też te zioła? Cykle mam regularne co 32 dni

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 24 marca 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam na zbyciu donga ;) chętne na priv ;)

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • marti_88 Autorytet
    Postów: 289 206

    Wysłany: 24 marca 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allmita wrote:
    rozumiem że przed snem to piłaś ta mieszanke na owulację,tak? tą nr III?
    a tak wogóle to gratulacje..:)

    tak III. Parzyłam wg zaleceń czyli godzinę przed snem. Czasami do łózka robiłam ziółka i ja i tż piliśmy sobie ;)

    dzięki

    Allmita lubi tę wiadomość

    l22n6iyetayj1i0f.png
    24 cykle starań i sukces :)
  • marti_88 Autorytet
    Postów: 289 206

    Wysłany: 24 marca 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baranosia wrote:
    Marti powiedz za ile i jakie to dokładnie zioła i na ile mniej więcej dni wystarczą pijąc we dwójkę- byłbym zainteresowana :)
    Od następnego cyklu zaczynam brać bromek na wysoką prolaktynę oprócz tego piję inofem i biorę vitaminer prenatal mogłabym pić też te zioła? Cykle mam regularne co 32 dni


    tego jest bardzo dużo, jak zaczęłam mieszać to w wielkiej misce na sałatkę :) spokojnie starczy na 3 miesiące albo i więcej.

    Zobacz sobie na skład mieszanki ziół ojca sroki nr 3. Można pić albo do owulacji i wtedy w nieograniczonym czasie (tą opcje wybraliśmy), albo 3 miesiące codzienne później przerwa i znowu.

    Ja też miałam regularne cykle, potwierdzoną owulację temperaturą. Ziółka wypływają dobrze też na endometrium, na nasienie. Ja się już nie wgłębiałam jakoś specjalnie w temat tylko spróbowałam.

    Ja w zielarskim za mieszankę zapłaciłam około 36 zł za wszystkie zioła. Mogę sprzedać za 25 na przykład bo piliśmy tylko niecałe 2 tygodnie :)

    l22n6iyetayj1i0f.png
    24 cykle starań i sukces :)
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 24 marca 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti utargujemy na 25zł z przesyłką? ;) masz ten skład? :

    Ziele lebiodki
    Koszyczekrumianku
    Ziele macierzanki
    Liść pokrzywy
    Ziele dziurawca
    Ziele rdestu ptasiego
    Ziele ruty
    Kwiat nagietka
    Ziele nostrzyka
    (Hb. Origani)
    (Anth. Chamomillae)
    (Hb. Serpylli)
    (Fol. Urticae)
    (Hb. Hyperici)
    (Hb. Polygoni avic.)
    (Hb. Rutae)
    (Fl. Calendulae)
    (Hb. Meliloti)

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • marti_88 Autorytet
    Postów: 289 206

    Wysłany: 24 marca 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak dokładnie ten sam skład. Byłam w zielarskim z listą z 1 strony, która tutaj była. Ok może być 25 :) zaprosiłam Cie do znajomych uzgodnimy szczegóły.

    l22n6iyetayj1i0f.png
    24 cykle starań i sukces :)
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 29 marca 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaber skoro prl masz ok czemu piłasz castangusa?
    podaj wyniki tsh i prl
    zanim zaczniesz łykać Clo spróbuj dong quai, pomógł mi, i naprawdę dużej gromadce dzieczewczyn

    edit. Poobserwuj szyjkę, zacznij prowadzić wykres, to duzo pomoga i wyjaśnia. Hormony to ostateczność

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2016, 11:29

  • Gaba_er Debiutantka
    Postów: 13 4

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TSH- 0,76 mg/dl, prolaktyna 15,01 po 60 min 159,2, dzisiaj robiłam jeszcze progesteron w 23 dc 2,36 ng/ml nie wiem czy to w normie czy nie bo znalazłam różne informacje. A castagnus piłam bo według 2 lekarzy poziom prolaktyny po obciążeniu jest za wysoki. Szyjkę próbowałam obserwować, ale w ciągu całego cyklu nie bardzo zauważyłam jakąś zmianę. Niby wiem , że przy tyłozgięciu to jakoś inaczej, ale nie wyczuwam różnic.Czekam na 1 dc żeby zacżąc pomiary temperatury.

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tsh ok
    prolaktyna- mogłaby być ciut niższa, ja osobiście castangusowi nie ufam i nigdy go nie brałam. Prl podstawową miałam ok, po obciążeniu za wysoką, brałam bromka
    Szyjka - też mam tyłozgięcie, poćwicz, widać różnicę przy owulacji i w trakcie cyklu naparwdę. Mi pomogło jak podczas badania jedną nogę zginałam i opierałam na wannie, na drugiej stałam i badanie :D
    progesteron - wynik 2,36 oznacza, że nie było owulacji. Pamiętaj, że progesteron powinno badać się pomiedzy 7-8 dniem PO owualcji, wtedy hormon ten osiąga max poziom.

    Rada ode mnie - monitoring cyklu, wykres, szyjka
    A jak badania lh? Fsh?
    Długo się staracie? Partner robił badania?

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy ktos sie orientuje, czy moge wykorzystac ponizsze ziola przy ENDOMETRIOZIE? Chodzi o to, aby wspomoc plodnosc bez pogarszania sytuacji przy torbielach, jestem po laparo.

    FAZA 1: liść maliny właściwej/Rubus idaeus (1,0 g)*, liść melisy lekarskiej/Melissa officinalis (0,8 g)*, liść palczatki cytrynowej/Cymbopogon citratus (0,6 g)*, liść damiany/Turnera diffusa (0,4 g), kłącze dzikiego pochrzynu/Dioscorea villosa (0,4 g), owoc niepokalanka pospolitego/Vitex agnus castus (0,4 g), kłącze szparaga lekarskiego/Asparagus racemosus (0,4 g),

    FAZA 2: owoc dzikiej róży/Rosa canina (1,6 g)*, kwiat lipy drobnolistnej/Tilia cordata mill. (1,2 g)*, owoc ostropestu plamistego/Silybum marianum (0,6 g), owoc niepokalanka pospolitego/Vitex agnus castus (0,4 g), kłącze lukrecji gładkiej/Glycyrrhiza glabra (0,2 g).

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipisiatko - bardziej skłaniam się do ziołowych mieszanek jak kuracji hormonalnej, ale wiem że niektóre zioła mogą pobudzać estrogeny. Chyba musze przestudiować każdy składnik osobno ;)

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dolączam do wspomagajacych sie ziółkami :) Piję ziola Sroki od kilku dni. Pokladam w nich ogromne nadzieje ! Staramy sie od kilku miesiecy o dzidziusia! Trzymajcie kciuki ! Zdam relacje.
    Zastanawiam sie dziewczyny czy po owulce zamienic ziola nr 3 na ziola na proge.... ? Bo plamie przed okresem i po okresie. Moze to byc spowodowane niskim proge ? Jak bym zaszla to moge pic ziola na proge do czasu az sie zorientuje o ciazy ??

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • Gaba_er Debiutantka
    Postów: 13 4

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 00:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just męża na razie nie badałam- tak tak wiem lepiej od razu, ale póki ja nie mam owulacji to nie widzę sensu dopatrywania się problemu gdzieś indziej. Pojawił się nowy problem dziś 35 dc przy moich 28 dniowych beta 32dc 0,00 boli mnie od tygodnia głowa, brzuch jak na okres, piersi (persi nigdy przed okresem nie bolały) i co teraz czekać aż się pojawi czy jechać 20 na wizytę czy tak czy tak?? 20 miał być monitoring, ale nici z tego. Kupiłam termomrte chciałam zacząć obserwacje a tu psikus okresu brak

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bierzesz cos? Jakies leki albo ziola? A moze mialas jakas infekcje w organizmie? Mi sie spoznia okres jak przejde zapalenie pęcherza. ...

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • Gaba_er Debiutantka
    Postów: 13 4

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brałam gynalgin w tym cyklu, ale nie miałam jako tako żadnej infekcji, dostałam go w związku ze zmianami na szyjce, bo próbują to podleczyć przed następną biopsją.

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co to za lek, ale moze on mial wplyw na zaburzenia? :( Jak wyglada monitoring owulacji? Czy to jest pojedyncze badanie USG ??

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • Stiffi Autorytet
    Postów: 1611 617

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a ma któraś na zbyciu Duphaston? albo wie jak można wyregulować cykl?

    mam cykle 31 dniowe a potrzebuje skrocic cykl do zabiegu a nie mam mozliwosci isc do lekarza ... :(

    f2w3dqk3max66qq4.png

    allo mrl 0%
    KIR BX
    PAI 1 hetero
    MTHFR homo
    7trf 2 ❄❄05.08.19 3BB i 4BB (10dpt 402,000 ;12dpt 1073,000;16dpt 7081,000;18dpt 17835,000)
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaber pomyśl na badaniem partnera, koniecznie z posiewem. Wiem, że póki Ty nie masz owu to wydaje sie, ze to niepotrzebne, ale podleczenie faceta gdyby coś było nie tak to trochę trwa, wiec można wtedy połączyć leczenie jednocześnie.
    Piszesz, że nie masz owu, a mimo to masz regularne 28dniowe cykle. Dziwne, bo przy braku owu naparwdę rzadkością są regularne cykle.
    Brak @ możesz sprawdzić jeśli nie pojawi się nadal przez najbliżesz kilka dni.

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Wszystkie koleżanki zielary :)
    Jak myślicie można brać Castangusa i zioła ojca sroki 3 jednocześnie?
    :)
    Z góry dziękuje za odpowiedź i pomoc :)

    3500 g 54 cm <3
‹‹ 425 426 427 428 429 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ