Z okazji Dnia Matki

Wszystkim Mamom - tym przyszłym i teraźniejszym - dużo dobrych, pozytywnych chwil 😊
Specjalnie dla Ciebie: aż 50% zniżki na pierwszą wizytę i badania w jednej z najlepszych Klinik!
Odbierz zniżkę
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • NataliaGie Autorytet

Wysłany: 16 listopada 2020, 20:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, podzielę się swoją opinia o Ziołach ojca sroki nr 3 po 1 miesiącu. Piłam od 1 dnia cyklu razem
    Z mężem , jednocześnie zaczęłam niepokalanek ale chyba przesadziłam z dawka bo brałam 2x400g tak jak było na opakowaniu. Raz rano raz wieczorem. Zazwyczaj od owu
    Mam bardzo wrażliwe piersi , w tym cyklu piersi w ogóle nie dokuczały :) zastanawiałam się czy zioła ojca sroki nie spowodowany ze nie miałam owulacji. Nie było jakiegoś takiego jednoznacznego skoku temperatury, testy pokazały pick już 11 albo 12 dc , ze śluzem mam problem bo tego rozciagliwego to już dawno nie widziałam , liczyłam na to ze ziółka coś zmienia bo czytałam pozytywne opinie właśnie pod względem śluzu. Także u mnie bez rewelacji, zobaczymy jaki będzie następny cykl. Dziś w 28dc dostałam plamien wiec za chwile będzie okres. To jest drugi cykl kiedy mam plamienia przed okresem. Zazwyczaj od razu pojawia się u mnie krew a teraz coś się zmieniło.

👩🏼Ja 33🧔 On prawie 38
    Dieta od początku grudnia, mimo ze oboje jesteśmy szczupli
    Suple:aspiryna75, kwas foliowy, b12, koenzym q10+plastry borowinowe przed owulacja
  • MagdamagdaK Debiutantka

Wysłany: 11 lutego 2021, 17:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIEPOKALANEK - Dziewczyny jak to w końcu jest z tym ziołem, stosujemy cały cykl czy tylko do owulacji? Odstawiamy po pozytywnym teście ciążowym czy wcześniej? Czy odstawienie nie spowoduje spadku progesteronu?

• KisSzilva Ekspertka

Wysłany: 14 lutego 2021, 17:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdamagdaK wrote:
    NIEPOKALANEK - Dziewczyny jak to w końcu jest z tym ziołem, stosujemy cały cykl czy tylko do owulacji? Odstawiamy po pozytywnym teście ciążowym czy wcześniej? Czy odstawienie nie spowoduje spadku progesteronu?
    Hej, ja stosowałam cały cykl, w sumie przez 2 miesiące. Przestałam brać gdy miesiączka spóźniała mi się jakieś 3-4 dni. Wolałam nie ryzykować, bo podobno w ciąży nie można go brać. Na teście wyszły 2 kreski :D

km5sio4p3vm4xhh4.png
    Jeśli chcesz oglądać tęczę, musisz dzielnie znosić deszcz...
    Starania od czerwca 2013r
    17.09.2014r - Laparoskopia + cystektomia jajnika lewego + HSG
    11.10.2018r - sHSG Lublin - udrożnione obydwa jajowody
    01.11.2019r - dwie krechy na teście :D
    19.02.2020r - To DZIEWCZYNKA!
    09.06.2020r - Natalia jest już z nami! (36tc)
  • Abilify05 Autorytet

Wysłany: 21 lutego 2021, 11:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdamagdaK wrote:
    Stosowałam łącznie 3 miesiące, przez cały miesiąc (Swanson), potem przerwa jakiś czas i znowu 3 miesiące. I za drugim razem odniosłam wrażenie, że coś popsuł. Krótkie cykle, brak owulacji, plamienia w środku cyklu. Odstawiłam go po tym i do dziś nie biorę (ponad pół roku). Owulacje bywały samoistne jak i po lekach.

Czy któraś z was bierze donga? Czy miałyście w trakcie brania, w połowie cyklu ciągnięcie jajnika i taki delikatny ból a'la miesiączkowy? Myślałam, że pęcherzyk ładnie rośnie ale w 12 dc ani jednego dużego.

mhsvtrd81v0gpu28.png
    Starania od 09.2018
    💗28 lat, PCOS, nietolerancja glukozy, cykle bezowulacyjne
    mutacja PAI-1 4G heterozygotyczny i MTHFR_677C>T homozygotyczny
    stymulacja Lamettą i Clo ❌
    06.2019 Jajowody drożne ✔
    06.2019 Histeroskopia zwiadowcza - bez patologii✔
    🧬02.2020 Gameta Gdynia
    10.2020-1 IUI❌| 11.2020-2 IUI💪 10 t.c.-<3 przestało bić | 03.2021-3 IUI❌| 04.2021-4 IUI💪
  • Gosiak123 Autorytet

Wysłany: 19 kwietnia 2021, 22:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) chcialabym w tym cyklu zacząć stosować zioła na II fazę ponieważ liczę że wydłuża mi one fazę lutealna która aktualnie wynosi 11 dni. Jednak mam pewne wątpliwości. W instrukcji jest napisane żeby pic mieszankę od owulacji do miesiączki. A co w przypadku gdy zajde w tym cyklu w ciążę? Po zobaczeniu dwóch kresek należy te zioła odstawić czy można pić dalej?

Dopiero zaczynam przygodę z ziołami i jestem zielona w tym temacie więc proszę i pomoc bardziej doświadczone staraczki ☺️

👩‍🦰 25 l.
    👨‍🦰 29 l.
    👶 2018

Starania o rodzeństwo od styczeń 2021

[*] luty 2021 - ciąża biochemiczna 💔

Naturalne wspomaganie:
    Pregna Start
    Witamina B6 50mg
    Witamina C
    Zioła ojca Sroki nr 3
    Olej lniany
    MACA
    Magnez

Mój cykl:
    >35 dni
    Owulacja 24 dc
    Krótka faza lutealna (11dni)
  • ADRIANNA Przyjaciółka

Wysłany: 3 września 2021, 13:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, stosowała ktoraś z Was trawę gruszynki jednostronnej (borową matkę)? Właśnie kupiłam, zaczęłam pić ale od nowego cyklu wjeżdża stymulacja i trochę się boję to łączyć...

Po prawie 5 latach starań jesteś 🥰
    Czekamy na Ciebie Synku💙
    termin wg OM 4.08.2022
    termin wg USG 30.07.2022
  • Esperanza05 Autorytet

Wysłany: 13 września 2021, 15:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi niepokalanek pomógł obniżyć za wysokie FSH.
    Wynik z połowy sierpnia 19.34, wynik z dzisiaj 10.3 (a wartość referencyjna to max 12.5 dla fazy folikularnej). Oba badania robione w 2-5 dniu cyklu.
    Plus zdrowa dieta ( dużo warzyw i owoców, codziennie łyżka oleju lnianego i witaminy (D, C, E, koenzym Q10 i tran).

starania od 01.2021, w klinice od 07.2021

👱‍♀️'89 / AMH 1,46 (07.2021), FSH 16,5
    cykle: 25-27 dni, owulacje
    💊Euthyrox 50, siofor, metylowana B12, B9, DHEA, Q10, NAC, Astaksantyna, inozytol, melatonina
    kariotyp ✅
    Frax ✅
    przeciwciała przeciwjajnikowe ✅
    Homocysteina: 6,84 ✅
    mutacje: MTHFR_C677/PAI-1 4G hetero
    diagnoza: DOR

👱'88
    kariotyp ✅
    MSOME ❌ I- 0%, II- 4%
    SCD✅
    FSH ⬇
    testosteron✅

Grudzień '21 - 1 IVF (IMSI) 💉Gonal F300/ Menopur 300, Orgalutran
    6 🥚, 4 zarodki, 0 ❄️transfer 2-dniowca 😞

Marzec '22 - 2 IVF (IMSI) + fertilchip/ accofil, encorton, heparyna, atosiban, metformina
    5 🥚, 4 zarodki, 1 ❄️ 4AA
    18.03. transfer 2-dniowego zarodka 🤩😍

sDiKp2.png
  • Auricomka Autorytet

Wysłany: 17 września 2021, 23:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ziola na zrosty macicy?

hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • EwelaKrk86 Koleżanka

Wysłany: 20 grudnia 2021, 17:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktos tu zaglada jeszcze?
    Moje pytanko dotyczy ziolek ojca Sroki nr 3. Pije pierwszy cykl i mam wrazenie ze wydluzyly mi cykl. Czy to mozliwe?

• Miphuhiz Autorytet

Wysłany: 13 marca, 10:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.
    Dlaczego Donga popija się mlekiem? Ja mleka nie pijam :/

Od stycznia pije pregnabonisan z Bonimedu (na podstawie ziół ojca Sroki nr 3) i zioła na fazę cyklu :)
    Mam owulację, coraz lepsze endometrium i proga po owu. Teraz chce dołączyć Donga :)

Masz tylko jedno życie,
    ale jeśli przeżyjesz je właściwie,
    to jedno życie w zupełności wystarcza.

👩‍🦱38 - niewydolnosc przysadki (wtórna niewydolność tarczycy, nadnerczy, gonad), choroba watroby, stan po resekcji żołądka
    👨‍🦱37 wyniki super (poza morfologia 2% ale ogólnie plemników dużo więc mamy się nie przejowac. Kupiłam Fertistim MEN i luźne gatki)

Żelazo: 24,89 norma od 50 ☹️
    Ferrytyna 5 ☹️
    Kwas foliowy 👍
    Wit. B12 👍

12.2021 cb
  • Anka1312 Ekspertka

Wysłany: 15 marca, 17:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miphuhiz wrote:
    Dzień dobry.
    Dlaczego Donga popija się mlekiem? Ja mleka nie pijam :/

Od stycznia pije pregnabonisan z Bonimedu (na podstawie ziół ojca Sroki nr 3) i zioła na fazę cyklu :)
    Mam owulację, coraz lepsze endometrium i proga po owu. Teraz chce dołączyć Donga :)
    Bo się niby odbija ziołami i żeby to zniwelować to pije się mleko aczkolwiek ja wolę sok pomidorowy.

12.09.2013 - pierwszy skarb
    24.06.2020 - drugi skarb
    walka o trzeci skarb

euthyrox 100
    kwas foliowy
    Olej lniany
    Olej z wiesiołka
  • calistas Koleżanka

Wysłany: 31 marca, 20:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :),
    przygotowuję pracę badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
    Twoją pomoc w tym badaniu będzie dla mnie bardzo cenna. Dziękuję.

https://forms.gle/quP93Gt7csuce1HU6

‹‹ 459 460 461 462 463
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

CZYTAJ WIĘCEJ