Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • NataliaGie Ekspertka

Wysłany: 16 listopada 2020, 20:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, podzielę się swoją opinia o Ziołach ojca sroki nr 3 po 1 miesiącu. Piłam od 1 dnia cyklu razem
    Z mężem , jednocześnie zaczęłam niepokalanek ale chyba przesadziłam z dawka bo brałam 2x400g tak jak było na opakowaniu. Raz rano raz wieczorem. Zazwyczaj od owu
    Mam bardzo wrażliwe piersi , w tym cyklu piersi w ogóle nie dokuczały :) zastanawiałam się czy zioła ojca sroki nie spowodowany ze nie miałam owulacji. Nie było jakiegoś takiego jednoznacznego skoku temperatury, testy pokazały pick już 11 albo 12 dc , ze śluzem mam problem bo tego rozciagliwego to już dawno nie widziałam , liczyłam na to ze ziółka coś zmienia bo czytałam pozytywne opinie właśnie pod względem śluzu. Także u mnie bez rewelacji, zobaczymy jaki będzie następny cykl. Dziś w 28dc dostałam plamien wiec za chwile będzie okres. To jest drugi cykl kiedy mam plamienia przed okresem. Zazwyczaj od razu pojawia się u mnie krew a teraz coś się zmieniło.

🇲🇹 🧍🏼‍♀️32,❤️🧍🏼‍♂️37

Ten cykl: opozniona owulacja. Następny cykl na Clomid

On: FertilMan
  • MagdamagdaK Debiutantka

Wysłany: 11 lutego, 17:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIEPOKALANEK - Dziewczyny jak to w końcu jest z tym ziołem, stosujemy cały cykl czy tylko do owulacji? Odstawiamy po pozytywnym teście ciążowym czy wcześniej? Czy odstawienie nie spowoduje spadku progesteronu?

• KisSzilva Ekspertka

Wysłany: 14 lutego, 17:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdamagdaK wrote:
    NIEPOKALANEK - Dziewczyny jak to w końcu jest z tym ziołem, stosujemy cały cykl czy tylko do owulacji? Odstawiamy po pozytywnym teście ciążowym czy wcześniej? Czy odstawienie nie spowoduje spadku progesteronu?
    Hej, ja stosowałam cały cykl, w sumie przez 2 miesiące. Przestałam brać gdy miesiączka spóźniała mi się jakieś 3-4 dni. Wolałam nie ryzykować, bo podobno w ciąży nie można go brać. Na teście wyszły 2 kreski :D

km5sio4p3vm4xhh4.png
    Jeśli chcesz oglądać tęczę, musisz dzielnie znosić deszcz...
    Starania od czerwca 2013r
    17.09.2014r - Laparoskopia + cystektomia jajnika lewego + HSG
    11.10.2018r - sHSG Lublin - udrożnione obydwa jajowody
    01.11.2019r - dwie krechy na teście :D
    19.02.2020r - To DZIEWCZYNKA!
    09.06.2020r - Natalia jest już z nami! (36tc)
  • Abilify05 Autorytet

Wysłany: 21 lutego, 11:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdamagdaK wrote:
    Stosowałam łącznie 3 miesiące, przez cały miesiąc (Swanson), potem przerwa jakiś czas i znowu 3 miesiące. I za drugim razem odniosłam wrażenie, że coś popsuł. Krótkie cykle, brak owulacji, plamienia w środku cyklu. Odstawiłam go po tym i do dziś nie biorę (ponad pół roku). Owulacje bywały samoistne jak i po lekach.

Czy któraś z was bierze donga? Czy miałyście w trakcie brania, w połowie cyklu ciągnięcie jajnika i taki delikatny ból a'la miesiączkowy? Myślałam, że pęcherzyk ładnie rośnie ale w 12 dc ani jednego dużego.

f2w33e3konxm6dog.png
    Starania od 09.2018
    💗28 lat, PCOS, nietolerancja glukozy, cykle bezowulacyjne
    mutacja PAI-1 4G heterozygotyczny i MTHFR_677C>T homozygotyczny
    stymulacja Lamettą i Clo ❌
    06.2019 Jajowody drożne ✔
    06.2019 Histeroskopia zwiadowcza - bez patologii✔
    🧬02.2020 Gameta Gdynia
    10.2020 - 1 IUI❌| 11.2020 - 2 IUI💪 10 t.c. - <3 przestało bić | 03.2021 - 3 IUI❌| 04.2021 - 4 IUI💪
  • Gosiak123 Autorytet

Wysłany: 19 kwietnia, 22:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) chcialabym w tym cyklu zacząć stosować zioła na II fazę ponieważ liczę że wydłuża mi one fazę lutealna która aktualnie wynosi 11 dni. Jednak mam pewne wątpliwości. W instrukcji jest napisane żeby pic mieszankę od owulacji do miesiączki. A co w przypadku gdy zajde w tym cyklu w ciążę? Po zobaczeniu dwóch kresek należy te zioła odstawić czy można pić dalej?

Dopiero zaczynam przygodę z ziołami i jestem zielona w tym temacie więc proszę i pomoc bardziej doświadczone staraczki ☺️

👩‍🦰 25 l.
    👨‍🦰 29 l.
    👶 2018

Starania o rodzeństwo od styczeń 2021

[*] luty 2021 - ciąża biochemiczna 💔

Naturalne wspomaganie:
    Pregna Start
    Witamina B6 50mg
    Witamina C
    Zioła ojca Sroki nr 3
    Olej lniany
    MACA
    Magnez

Mój cykl:
    >35 dni
    Owulacja 24 dc
    Krótka faza lutealna (11dni)
‹‹ 459 460 461 462 463
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego