Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • NataliaGie Ekspertka

Wysłany: 16 listopada 2020, 20:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, podzielę się swoją opinia o Ziołach ojca sroki nr 3 po 1 miesiącu. Piłam od 1 dnia cyklu razem
    Z mężem , jednocześnie zaczęłam niepokalanek ale chyba przesadziłam z dawka bo brałam 2x400g tak jak było na opakowaniu. Raz rano raz wieczorem. Zazwyczaj od owu
    Mam bardzo wrażliwe piersi , w tym cyklu piersi w ogóle nie dokuczały :) zastanawiałam się czy zioła ojca sroki nie spowodowany ze nie miałam owulacji. Nie było jakiegoś takiego jednoznacznego skoku temperatury, testy pokazały pick już 11 albo 12 dc , ze śluzem mam problem bo tego rozciagliwego to już dawno nie widziałam , liczyłam na to ze ziółka coś zmienia bo czytałam pozytywne opinie właśnie pod względem śluzu. Także u mnie bez rewelacji, zobaczymy jaki będzie następny cykl. Dziś w 28dc dostałam plamien wiec za chwile będzie okres. To jest drugi cykl kiedy mam plamienia przed okresem. Zazwyczaj od razu pojawia się u mnie krew a teraz coś się zmieniło.

🇲🇹 🧍🏼‍♀️32,❤️🧍🏼‍♂️37

Ten cykl: opozniona owulacja. Następny cykl na Clomid

On: FertilMan
  • MagdamagdaK Debiutantka

Wysłany: 11 lutego, 17:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIEPOKALANEK - Dziewczyny jak to w końcu jest z tym ziołem, stosujemy cały cykl czy tylko do owulacji? Odstawiamy po pozytywnym teście ciążowym czy wcześniej? Czy odstawienie nie spowoduje spadku progesteronu?

• KisSzilva Ekspertka

Wysłany: 14 lutego, 17:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdamagdaK wrote:
    NIEPOKALANEK - Dziewczyny jak to w końcu jest z tym ziołem, stosujemy cały cykl czy tylko do owulacji? Odstawiamy po pozytywnym teście ciążowym czy wcześniej? Czy odstawienie nie spowoduje spadku progesteronu?
    Hej, ja stosowałam cały cykl, w sumie przez 2 miesiące. Przestałam brać gdy miesiączka spóźniała mi się jakieś 3-4 dni. Wolałam nie ryzykować, bo podobno w ciąży nie można go brać. Na teście wyszły 2 kreski :D

km5sio4p3vm4xhh4.png
    Jeśli chcesz oglądać tęczę, musisz dzielnie znosić deszcz...
    Starania od czerwca 2013r
    17.09.2014r - Laparoskopia + cystektomia jajnika lewego + HSG
    11.10.2018r - sHSG Lublin - udrożnione obydwa jajowody
    01.11.2019r - dwie krechy na teście :D
    19.02.2020r - To DZIEWCZYNKA!
    09.06.2020r - Natalia jest już z nami! (36tc)
  • Abilify05 Autorytet

Wysłany: 21 lutego, 11:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdamagdaK wrote:
    Stosowałam łącznie 3 miesiące, przez cały miesiąc (Swanson), potem przerwa jakiś czas i znowu 3 miesiące. I za drugim razem odniosłam wrażenie, że coś popsuł. Krótkie cykle, brak owulacji, plamienia w środku cyklu. Odstawiłam go po tym i do dziś nie biorę (ponad pół roku). Owulacje bywały samoistne jak i po lekach.

Czy któraś z was bierze donga? Czy miałyście w trakcie brania, w połowie cyklu ciągnięcie jajnika i taki delikatny ból a'la miesiączkowy? Myślałam, że pęcherzyk ładnie rośnie ale w 12 dc ani jednego dużego.

Starania 09.2018
    💗28 lat, PCOS, nietolerancja glukozy, cykle bezowulacyjne
    mutacja PAI-1 4G, układ heterozygotyczny, mutacja MTHFR_677C>T, układ homozygotyczny
    stymulacja Lamettą i Clo ❌
    06.2019 Jajowody drożne ✔
    06.2019 Histeroskopia zwiadowcza - bez patologii✔
    🧬02.2020 Gameta Gdynia
    10.2020 - 1 IUI ❌
    11.2020 - 2 IUI 💪 Beta HCG 15 dpo -172, 18 dpo - 607, 23.12 - jest <3 --- 10 t.c. - <3 przestało bić
    03.2021 - 3 IUI ❌
    04.2021 - 4 IUI 💪 Beta HCG 11 dpo - 12,4, 14 dpo - 109,5, 16 dpo - 264,6
  • Gosiak123 Przyjaciółka

Wysłany: 19 kwietnia, 22:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) chcialabym w tym cyklu zacząć stosować zioła na II fazę ponieważ liczę że wydłuża mi one fazę lutealna która aktualnie wynosi 11 dni. Jednak mam pewne wątpliwości. W instrukcji jest napisane żeby pic mieszankę od owulacji do miesiączki. A co w przypadku gdy zajde w tym cyklu w ciążę? Po zobaczeniu dwóch kresek należy te zioła odstawić czy można pić dalej?

Dopiero zaczynam przygodę z ziołami i jestem zielona w tym temacie więc proszę i pomoc bardziej doświadczone staraczki ☺️

‹‹ 459 460 461 462 463
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego