Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
Odpowiedz

🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀

Oceń ten wątek:
  • brilka Autorytet
    Postów: 2657 5024

    Wysłany: 25 kwietnia, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Merci, mam nadzieję że beta cię zaskoczy, do czterech razy sztuka 🤪 🍀 Ale rozumiem podejście z nietestowaniem, też przestałam to robić, bo nie chciałam się niepotrzebnie i przedwcześnie dołować.

    merci, Cień, Mary27 lubią tę wiadomość

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 25 kwietnia, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    A dołek już trochę łapie. Nie pomaga na samopoczucie fakt że jesteśmy na rodzinnym spotkaniu bo jutro chrzciny u brata męża.
    Nie chce dywagować na temat objawów lub ich braku bo to i tak nie ma znaczenia na tak wczesnym etapie.
    Robię betę 9 dpt w środę i czuję że to bedzie pierwsza i ostatnia. Testów domowych nie robię
    Chciałabym być w błędzie



    Współczuję emocjonalnego rollercoastera.
    Trzymam za Ciebie mocno kciuki ✊ i mam nadzieję, że jednak będziesz w tym błędzie 🤍

    merci lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Szopka Autorytet
    Postów: 351 265

    Wysłany: 26 kwietnia, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Merci, trzymam mocno kciuki! I żebyś się pozytywnie zaskoczyła 💚

    merci, Cień lubią tę wiadomość

    Starania od 2024
    AMH 0,4; adenomioza obraz graniczny, do obserwacji, tylko prawy jajnik

    I IVF 08/25 - 9🥚→❄️
    10/25 FET 4BC 💔
    II IVF 01/26 - 6🥚→👎
    III IVF zmiana kliniki na nOvum, stymulacja TBC, leczenie czynnika męskiego
  • Hope85 Autorytet
    Postów: 282 887

    Wysłany: 27 kwietnia, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim

    Miałam się odezwać tuz po punkcji bo lepiej porażki znosić w ciszy. Dzisiaj zrobiłam badanie estradiolu, wyszlo 2477. To chyba dużo. Ostatnio mialam 1500 i pobrali 7 komórek w tym 2 dojrzałe.
    Chat mówi że tym razem liczba komórek może być podobna ale jest szansa na więcej dojrzałych. Nie zapeszam.
    Dość mnie ten wynik zszokowal, bo oczekiwalam na jakies marne 400-800 bo na podglądzie było też mniej pęcherzyków niz poprzednio. Ciąg dalszy nastąpi.

    Mary27 lubi tę wiadomość

    '85 👩
    Endometrioza, adenomioza, torbiel jajnika, plus naczyniak, niedoczynność tarczycy, laparo (2013)
    Cross match 12%, Allo MLR 25%, KIR Bx
    AMH 1,7 (2021), 1,18 (01/2026), 0,8 (03/2026)

    Pierwsza era:
    IUI x 3
    0 IVF => (2015) 1 zarodek ❌
    Druga era: 2021-obecnie
    1 IVF => (2021) 6MII/6, 3 zarodki
    1 ET 4/2024 4AA ❌
    2 FET 06/2024 3AA ❌
    07/24 Histero = CD138+ 25/10
    3 FET 10/2024 4BB ❌

    2 IVF => (2022) 8MII/7, 3 zarodki
    4 ET 12/2024 3AA ⏸️
    5dpt 8,7; 9dpt 140; 17 dpt 5422; 22 dpt 16643;
    29 dpt CRL 3 mm, brak serduszka, 9tc 💔
    04/25 Histero (bez cd138) ✅
    5 FET 05/2025 3AA❌
    06-08/25 Zoladex
    6/25 Biopsja - CD138+ 50/10
    7/25 Biopsja - CD138- ✅
    6 FET 11/2025 4BB ❌

    3 IFV 02/26 10/7/2MII/1, 1 x 3AA (5), PGT-A ?
    4 IVF 04/26 8/4/3MII/2, 1 x 3AB (6), PGT-A?
    5 IVF 05/26 8/5/4MII/4, 0
  • merci Autorytet
    Postów: 1283 2291

    Wysłany: 27 kwietnia, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope85 nie mam pojęcia jak estradiol przekłada się na ilość komórek, ale może faktycznie jak czat sugeruje - im wyższy tym więcej dojrzałych. Ma to w sumie sens. Na kiedy planowana punkcja?
    Kibicuje mocno żeby wynik był jak najlepszy 🍀

    Hope85, Mary27 lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • eithela Przyjaciółka
    Postów: 112 28

    Wysłany: 27 kwietnia, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jeśli mogę tutaj wpaść, to prosiłabym o opinię :) jestem po dwóch punkcjach (X 2025 i III 2026, aktualnie 2 cykl po punkcji). Moje AMH - 0,119 ale na AFC zawsze 4-5. Dzisiaj na wizycie (4dc) 1 AFC.. czy miałyście tak, że ilość pęcherzyków się zmniejszyła po punkcjach? Lekarz mnie uspokaja, ale wiecie jak jest, psychicznie już średnio się trzymam zwłaszcza że ta 2 punkcja była nieudana, tylko 1 MII. Bardzo obawiam się, czy ta liczba pęcherzyków wzrośnie.. :(

    👩🏻28
    ❌AMH 1,90 2023 rok
    ❌AMH 0,119 VII 2025
    ❌FSH 14,72 VII 2025 praktycznie od 2,4 do 14,72 wahające się co miesiąc
    ❌wit. D3 26->38
    ❌TSH 2,207
    ❌09.2025 - wyszło lekkie Hashimoto, anty-TPO: 8,67; anty-TG: 6,22
    ❌Ferrytyna: 151 - do powtórzenia
    ✅Insulina: 5,6
    ✅ANA - ujemne

    👨🏻 37
    Wszystko 👌, dwójka dzieci

    ✅05.2023 histeroskopia diagnostyczna - wszystko ok

    💊D3 na receptę (Dekristol, Solderol); Mio-inozytol; Q10 - ubichinol; Omega 3; Kwas foliowy; Selen; kwas ALA

    💉Punkcje (bez transferu)
    📆10.2025 - 4🥚, 4 MII
    📆03.2026 - 1🥚, 1 MII
    📆08.2026 - ?
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2531 4664

    Wysłany: 27 kwietnia, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eithela wrote:
    Dziewczyny, jeśli mogę tutaj wpaść, to prosiłabym o opinię :) jestem po dwóch punkcjach (X 2025 i III 2026, aktualnie 2 cykl po punkcji). Moje AMH - 0,119 ale na AFC zawsze 4-5. Dzisiaj na wizycie (4dc) 1 AFC.. czy miałyście tak, że ilość pęcherzyków się zmniejszyła po punkcjach? Lekarz mnie uspokaja, ale wiecie jak jest, psychicznie już średnio się trzymam zwłaszcza że ta 2 punkcja była nieudana, tylko 1 MII. Bardzo obawiam się, czy ta liczba pęcherzyków wzrośnie.. :(
    Nie pamiętam, jak to było bezpośrednio po punkcjach w moim przypadku, ale przy AMH 0.4 u mnie były AFC 2-3/jajnik.

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2531 4664

    Wysłany: 27 kwietnia, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope85 wrote:
    Hej wszystkim

    Miałam się odezwać tuz po punkcji bo lepiej porażki znosić w ciszy. Dzisiaj zrobiłam badanie estradiolu, wyszlo 2477. To chyba dużo. Ostatnio mialam 1500 i pobrali 7 komórek w tym 2 dojrzałe.
    Chat mówi że tym razem liczba komórek może być podobna ale jest szansa na więcej dojrzałych. Nie zapeszam.
    Dość mnie ten wynik zszokowal, bo oczekiwalam na jakies marne 400-800 bo na podglądzie było też mniej pęcherzyków niz poprzednio. Ciąg dalszy nastąpi.
    Hope trzymam kciuki🤞🏻🤞🏻

    Hope85 lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Szopka Autorytet
    Postów: 351 265

    Wysłany: 27 kwietnia, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope85 wrote:
    Hej wszystkim

    Miałam się odezwać tuz po punkcji bo lepiej porażki znosić w ciszy. Dzisiaj zrobiłam badanie estradiolu, wyszlo 2477. To chyba dużo. Ostatnio mialam 1500 i pobrali 7 komórek w tym 2 dojrzałe.
    Chat mówi że tym razem liczba komórek może być podobna ale jest szansa na więcej dojrzałych. Nie zapeszam.
    Dość mnie ten wynik zszokowal, bo oczekiwalam na jakies marne 400-800 bo na podglądzie było też mniej pęcherzyków niz poprzednio. Ciąg dalszy nastąpi.

    Trzymam kciuki!

    Hope85 lubi tę wiadomość

    Starania od 2024
    AMH 0,4; adenomioza obraz graniczny, do obserwacji, tylko prawy jajnik

    I IVF 08/25 - 9🥚→❄️
    10/25 FET 4BC 💔
    II IVF 01/26 - 6🥚→👎
    III IVF zmiana kliniki na nOvum, stymulacja TBC, leczenie czynnika męskiego
  • Lunkaaway Autorytet
    Postów: 933 4126

    Wysłany: 27 kwietnia, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope85 wrote:
    Hej wszystkim

    Miałam się odezwać tuz po punkcji bo lepiej porażki znosić w ciszy. Dzisiaj zrobiłam badanie estradiolu, wyszlo 2477. To chyba dużo. Ostatnio mialam 1500 i pobrali 7 komórek w tym 2 dojrzałe.
    Chat mówi że tym razem liczba komórek może być podobna ale jest szansa na więcej dojrzałych. Nie zapeszam.
    Dość mnie ten wynik zszokowal, bo oczekiwalam na jakies marne 400-800 bo na podglądzie było też mniej pęcherzyków niz poprzednio. Ciąg dalszy nastąpi.
    Mi kiedyś lekarz mówił , że tak 400 na jedną komórkę.

    Hope85 lubi tę wiadomość

    01.2012 13tc💔
    🙍‍♀️'84 🙍‍♂️'77
    2018 - usunięcie guza lewego jajnika
    09.2024 I IVF / 9🥚→4xMII→ 1❄️(5 doba)✔️
    6.11.2024- I transfer 4BB ❌ beta HCG< 3,2
    11.2024 II IVF / 7🥚→4xMII→ brak zarodków❌
    📆 10.01.2025 histeroskopia i usunięcie polipa
    📆 31.01.2025 zmiana kliniki. Start III Procedury.
    Długi protokół - 💉💉Gonapeptyl/ Omnitrope 2,5 j./GonalF330 + 150 Menopur/450 Menopur
    03.2025 III IVF / 17🥚→14xMII→ 6❄️(5 doba)✔️
    03.2025- II transfer 8A/ 🍀17.03.2025 10dpt Bhcg 25, 12 dpt 43, 14 dpt 35 cb💔
    🍀12.05.2025 III FET 4.2.2
    29.07.2025 14tc💔/Franuś/ Zespół Edwardsa
    02.2026 IV IVF ⏳4MII/VII ET 1 ❄️/10 dpt 149/12 dpt 400/14 dpt 906
    9+0 test Panorama/ zdrowa dziewczynka
    13+6 I Prenatalne
    19+ 6 II Prenatalne
    preg.png
  • Kakali12 Autorytet
    Postów: 662 733

    Wysłany: 27 kwietnia, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, dziś robilam bete w 9dpt i jest 13,3 szału niema. I raczej nic z tego nie będzie

    02.2011- Angelius, PJ
    01.2012- zdrowy syn-2980g👶
    07.2017- cn. 7tc💔
    10.2023- powrót Angelius
    01.2024- laparohistereskopia
    03.2024- IUI❌️
    06.2024-Start IVF, Stymulacja
    27.06- punkcja, pobrano 7 🥚, 5 doba, ❄️❄️❄️ 3AA, 3BB,2AB
    24.08- Transfer 3AA
    9dpt - 208, 12dpt-718 19 dpt-8350
    30 dpt- jest ❤️
    04.11- I prenat, 12t+5d, 😭😭😭, uogólniony obrzęk
    05.11- amniopunkcji,
    08.11- Dziewczynka, Zespół Edwardsa, 😓💔
    14.11 - 14t+3d- brak serduszka 💔👼
    15.11- poronienie chybione, Zuzia
    02.2025- ponowne starania
    03.05. 2025- transfer, beta 0 ❌️
    05.2025 Histeroskopia OK
    24.07 transfer , cb😥
    06.09 -II PROCEDURA 2dc
    20.09 Punkcja 🥚🥚, mamy 5❄️
    25 09. Transfer 4AA 😪
    5 .12 transfer
    15.12 - 10dpt beta 243, 12dpt 741 17dpt -krwawienie ze skrzepami- beta 5521😔 22dpt- już po wszystkim😢
    16.02- transfer, ❌️
    Teraz czas dla siebie, koniec przygody i marzeń, życie toczy się dalej ❤️
  • Hope85 Autorytet
    Postów: 282 887

    Wysłany: 27 kwietnia, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Hope85 nie mam pojęcia jak estradiol przekłada się na ilość komórek, ale może faktycznie jak czat sugeruje - im wyższy tym więcej dojrzałych. Ma to w sumie sens. Na kiedy planowana punkcja?
    Kibicuje mocno żeby wynik był jak najlepszy 🍀

    Dziękuję. Punkcja w czwartek. Dam znać 🙂

    Pi cichu trzymam też kciuki za Ciebie 😊

    sylstaa, merci, MalenaMi lubią tę wiadomość

    '85 👩
    Endometrioza, adenomioza, torbiel jajnika, plus naczyniak, niedoczynność tarczycy, laparo (2013)
    Cross match 12%, Allo MLR 25%, KIR Bx
    AMH 1,7 (2021), 1,18 (01/2026), 0,8 (03/2026)

    Pierwsza era:
    IUI x 3
    0 IVF => (2015) 1 zarodek ❌
    Druga era: 2021-obecnie
    1 IVF => (2021) 6MII/6, 3 zarodki
    1 ET 4/2024 4AA ❌
    2 FET 06/2024 3AA ❌
    07/24 Histero = CD138+ 25/10
    3 FET 10/2024 4BB ❌

    2 IVF => (2022) 8MII/7, 3 zarodki
    4 ET 12/2024 3AA ⏸️
    5dpt 8,7; 9dpt 140; 17 dpt 5422; 22 dpt 16643;
    29 dpt CRL 3 mm, brak serduszka, 9tc 💔
    04/25 Histero (bez cd138) ✅
    5 FET 05/2025 3AA❌
    06-08/25 Zoladex
    6/25 Biopsja - CD138+ 50/10
    7/25 Biopsja - CD138- ✅
    6 FET 11/2025 4BB ❌

    3 IFV 02/26 10/7/2MII/1, 1 x 3AA (5), PGT-A ?
    4 IVF 04/26 8/4/3MII/2, 1 x 3AB (6), PGT-A?
    5 IVF 05/26 8/5/4MII/4, 0
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 27 kwietnia, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakali12 wrote:
    Witam, dziś robilam bete w 9dpt i jest 13,3 szału niema. I raczej nic z tego nie będzie



    🫂❤️‍🩹 Przykro mi.
    Powtarzasz za dwa dni?
    Na forum już były pozytywne historie z poczatkowymi niskimi betami. Nie poddawaj się.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia, 17:55

    MalenaMi, Ishildur lubią tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Anika1983 Autorytet
    Postów: 492 400

    Wysłany: 27 kwietnia, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w piatek mialam transfer
    Zrobilam dzisiaj proga wg zalecen kliniki i wyszedl 63
    Jestem na cyklu sztucznym

    Nie jest za wysoki ten progesteron.

    Mary27 lubi tę wiadomość

  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1687 2416

    Wysłany: 27 kwietnia, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika1983 wrote:
    Dziewczyny w piatek mialam transfer
    Zrobilam dzisiaj proga wg zalecen kliniki i wyszedl 63
    Jestem na cyklu sztucznym

    Nie jest za wysoki ten progesteron.
    Bardzo ładny poziom. Im więcej tym lepiej. Ja miałam ostatnio 45 przed transferem.

    Anika1983 lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Anika1983 Autorytet
    Postów: 492 400

    Wysłany: 27 kwietnia, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka w piatek mialas transfer?
    Trzymam kciuki🍀👌

  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1687 2416

    Wysłany: 27 kwietnia, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika1983 wrote:
    Malutka w piatek mialas transfer?
    Trzymam kciuki🍀👌
    Tak w piątek. W czwartek robię morfologię to zrobię od razu progesteron i betę.

    Anika1983, MalenaMi, Yahu lubią tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Hope85 Autorytet
    Postów: 282 887

    Wysłany: 27 kwietnia, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej ale się zestresowalam. Dzisiaj dostałam informację z kliniki że podczas punkcji nie będzie anestezjologa i że będzie znieczulenie nie ogólne ale krótkotrwałe - analgosedacja.

    Wszysystkie 4 punkcje do tej pory mialam w znieczuleniu ogólnym, zasypialam, nic nie czulam.
    Rok temu miałam w klinice histeroskopie gdzie nie bylo anestezjologa, dostałam coś dożylnie ale efekt był taki że tylko krecilo mo się w głowie a czułam dosłownie wszystko czyli bardzo duży bol. Bardzo się zestresowalam że punkcja tez tak będzie wyglądać jak ta histeroskopia 😞 a jak czytam wątki forum dla tej kliniki to niestety wygląda że będzie podobnie.
    Jestem dość wytrzymała ale po prostu już mam dość ciągłego bólu..
    Punkcja byla do tej pory moim ulubionym zabiegiem, teraz jestem prawdziwe zestresowana 😕

    '85 👩
    Endometrioza, adenomioza, torbiel jajnika, plus naczyniak, niedoczynność tarczycy, laparo (2013)
    Cross match 12%, Allo MLR 25%, KIR Bx
    AMH 1,7 (2021), 1,18 (01/2026), 0,8 (03/2026)

    Pierwsza era:
    IUI x 3
    0 IVF => (2015) 1 zarodek ❌
    Druga era: 2021-obecnie
    1 IVF => (2021) 6MII/6, 3 zarodki
    1 ET 4/2024 4AA ❌
    2 FET 06/2024 3AA ❌
    07/24 Histero = CD138+ 25/10
    3 FET 10/2024 4BB ❌

    2 IVF => (2022) 8MII/7, 3 zarodki
    4 ET 12/2024 3AA ⏸️
    5dpt 8,7; 9dpt 140; 17 dpt 5422; 22 dpt 16643;
    29 dpt CRL 3 mm, brak serduszka, 9tc 💔
    04/25 Histero (bez cd138) ✅
    5 FET 05/2025 3AA❌
    06-08/25 Zoladex
    6/25 Biopsja - CD138+ 50/10
    7/25 Biopsja - CD138- ✅
    6 FET 11/2025 4BB ❌

    3 IFV 02/26 10/7/2MII/1, 1 x 3AA (5), PGT-A ?
    4 IVF 04/26 8/4/3MII/2, 1 x 3AB (6), PGT-A?
    5 IVF 05/26 8/5/4MII/4, 0
  • MalenaMi Ekspertka
    Postów: 141 208

    Wysłany: 27 kwietnia, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, które adoptowały komórki… na jakim etapie procedury i jakie informacje uzyskałyście o dawczyni? Jestem przed transferem, a nie dostałam żadnych informacji co do zgodności fenotypowej, etc.

    preg.png
  • Marz91 Autorytet
    Postów: 1350 1778

    Wysłany: 27 kwietnia, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope85 współczuję, będę trzymać kciuki żeby było łagodnie. Też lubię sobie pospać przy tym 🫣
    Na pewno jest to "do przeżycia", kojarzę że przy mojej pierwszej punkcji kobieta zapomniałam że ma być na czczo i zdecydowali, że po prostu jej nie uśpią.
    Mają jakieś braki kadrowe w tej klinice, skoro często się to zdarza?

    🧑‍🦱 31 👱 34🐈‍⬛
    AMH 1,68 -> 2,89 -> 1,56 -> 2,44
    12.08.24 - 3 ❄️❄️❄️
    17.08.24 - I ❄️ beta 0 ❌
    14.10.24 II ❄️beta 0 ❌
    18.06.2025 ❄️ beta 0 ❌
    brak kirow: 2DS1, 3DS1, 2DS5 ⛔
    Hla-c 👧 C1, 🧔 C1/C2
    Homocysteina, Białko s, Białko c, krzywa
    cukrowa i insulinowa, ANA2, Cytokiny, Trombofilia Immunofenotyp, komórki NK, biopsja endometrium, witaminy, kariotypy ✅

    Accofil, Hydroxychloroquine, Acard, Equoral,
    Encorton
    Cross Match 29,7%
    Allo Mlr 0%
    Adenomioza 🚨
    Zmiana kliniki 10.25

    IVF II - 22.01.26 -> 02.02.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.1.2, 6.3.2 (1 zdrowy)
    IVF III - 03.04.2026 -> 14.04.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.2.2, 5.2.1 (2 zdrowe)
    Razem 3 zdrowe po PGT-A
    Immunosupresja 🔜
‹‹ 188 189 190 191 192 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ