Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
Odpowiedz

🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀

Oceń ten wątek:
  • Cara Autorytet
    Postów: 694 417

    Wysłany: 16 maja, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoola wrote:
    A badałaś zarodki ? Ja już też nie mam pomysłu na siebie … moje bety rosną pięknie … a co z tego jak i tak poronienie …
    No właśnie nie badalam... Najpierw bylam w klinice, która tego nie uznawała 🫠 A od 2 lat walczę juz na KD, 5 nieudanych transferów. Lekarze mówili, że przy młodych KD nie ma sensu basać zarodków. Tetaz oczywiscie zaluję, ze nie badalismy. Ale w sumie na 13 zarodkow moich i KD niemożliwe, żeby wszystkie były chore. Więc obstawiam, że to nie to jest u nas problemem.

  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2565 2115

    Wysłany: 16 maja, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Mocno będę trzymać kciuki za Twój transfer 🤞Nie wiem co u nas zagrało tym razem, czy to że zarodek był od młodych dawców, czy zestaw leków od immuno, czy moje negocjacje co do godziny włączenia progesteronu, czy doktorek od transferu (podobno najskuteczniejszy). Póki co siedzimy zaskoczeni, ale też z taką dozą niepewności czy czasem nie doszło do podziału blastki 😬

    Tego nigdy się nie dowiesz co miało wpływ na to, że beta zaczęła rosnąć. Najważniejsze, że w końcu ruszyło.
    Co do podziału blastki 😂. Gdy zobaczyłam Twoją betę to też mi to przez chwilę przeszło przez myśl, ale różne wartości mają.

    Jeśli los daje, to przyjmujcie wszystko to co dobre. 😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja, 19:23

    Cień, domi_, Milagro ❤️‍🩹, Szopka, Yahu lubią tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Linka89 Autorytet
    Postów: 798 1261

    Wysłany: 16 maja, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro gratuluję 🥰 piękna beta!

    Milagro ❤️‍🩹, Cień lubią tę wiadomość

    Start 2017
    2018 clo - puste jajo [*] x2
    06.2020 - IUI :(
    08.2020 - IUI :(
    01.2021 - start IVF
    23.01.21 transfer 4.1.1
    7 dpt beta 52,4
    9 dpt beta 97,7
    12 dpt beta 330
    14 dpt beta 978
    18 dpt beta 3823
    25 dpt jest ❤️ 3,5 mm!
    7t3d 1,3 cm ❤️
    9t6d 3 cm ❤️
    12t6d 7 cm ❤️
    20t0d 350g ❤️♀️

    02.24 transfer 4.1.2 ❌️ 😞
    07.24 transfer 3.1.1 ❌️ 😞
    04.25 3.2.2 -> encorton, intralipid, neoparin, prolutex, accofil ❌️😞
    05.2025 -> j.w. ❌️ 😞
    07.25 -> nowa procedura (7 MII, 2 zarodki)
    ET 2.2.2 ❌️ 😞
    Diphereline 💉💉💉
    10.25 transfer 3.2.2❌️😞
    11.25 ->Diphereline 💉& nowa procedura🍀 długi protokół (5 MII, 1 zarodek 😞)
    12.25 ET 1.2.2 ❌️😞
    02.26 nowa procedura, AO, PICSI, 6MII (❄️5.2.2)
    04.26 Minihistero, leczenie stanu zapalnego

    ______________________
    Endometrioza, adenomioza
    KIR bx, brak 3/5 DS
    PAI, MTHFR - hetero
    NK⬆️
    Cross - 13% - ok
    Kariotypy - ok
    Nasienie - ok
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1413 2002

    Wysłany: 16 maja, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Tego nigdy się nie dowiesz co miało wpływ na to, że beta zaczęła rosnąć. Najważniejsze, że w końcu ruszyło.
    Co do podziału blastki 😂. Gdy zobaczyłam Twoją betę to też mi to przez chwilę przeszło przez myśl, ale różne wartości mają.

    Jeśli los daje to przyjmujcie wszystko to co dobre. 😍
    Jeśli się podzieliła blastka i to będą twinsy to my będziemy przeszczęśliwi. Oby zdrowe, nic więcej nie pragniemy.
    Cara wrote:
    Milagro piękna beta 👌 Gratulacje!
    A zdradzisz, ile godzin przed włączyłaś proga? Równo 120 h czy mniej/więcej?
    Mam przesunięte okno implantacyjne i miałam różne kombinacje włączania proga, 120-144h. Do tego transferu pierwszego proga włączyłyśmy w piątek o 18, transfer był w czwartek o 14.30, co dało nam ok 140h. Postawiłam wszystko na jedną kartę w rozmowie z dr, bo prześledziłam poprzednie transfery i godziny, absolutnie nie po to żeby negować decyzję dr a żeby przeprowadzić merytoryczną rozmowę, rozwiać swoje wątpliwości itp.

    Mq1991, Woczekiwaniu, merci, Cień, Cara lubią tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Lajla87_87 Autorytet
    Postów: 1141 2730

    Wysłany: 17 maja, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro❤️‍🩹 piękna beta 🥹🚀 gratulacje 😍

    Milagro ❤️‍🩹, Cień lubią tę wiadomość

    👧 ’87 🐈
    AMH: 1,31
    Kariotyp 🆗
    KIR Bx, brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 ❌
    CD56 ❌
    cross match 51,7% & negatywny 🤷‍♀️
    MTHFR C677T (C/T) ❌ PAI-1 4G/5G ❌
    Podejrzenie adenomiozy

    👦 ’85 🐕‍🦺
    Kariotyp 🆗
    morfologia 1%❌
    HBA 75% MSOME 2% ➡️ 0%❌
    SCSA 🆗

    I IVF
    🍀Invimed Wrocław🍀
    3AA cb💔 3x4AA, 4BB❌

    II IVF
    🍀FERTILITA Ruda Śląska🍀
    diphereline x 2
    07.01 punkcja 8 oocytów, 🥚6MII IMSI ➡️ ❄️ 3AA
    09.01 ET 2x4A (2dn) (Prograf, Accofil, SMOFlipid, Duphaston, Neoparin, Utrogestan)
    ✨12dpt 319,78 ✨14dpt 760,13 ✨17dpt 1919,75 ✨20dpt 6168,61✨26dpt 29843,34
    28dpt CRL 0,37 ♥️ CRL 0,45 ♥️
    7w1d CRL 0,98 CRL 1,02
    9w0d CRL 2,34 CRL 2,48
    12w1d prenatalne ryzyka niskie 🩷🩵 CRL 5,77 CRL 5,83
    21w0d 🩵 498g 🩷 474g
    24w0d 🩵 702g 🩷 657g

    preg.png
  • MalenaMi Ekspertka
    Postów: 145 208

    Wysłany: 17 maja, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Dziękuję 🥹 naprawdę nie wiem co tu się wydarzyło, pół nocy nie spałam z nerwów. Za to jak dotarłam rano do kliniki to od rejestracji po labo panie nasze kochane mi gratulowały wyniku z 6dpt, to było mega miłe bo wiedzą ile czasu i z jakimi efektami trwa nasza walka.
    Teraz spokój i chill, aż do pierwszego usg pęcherzykowego.

    WOW! Super! Gratuluję i życzę pięknych przyrostów!!! 🥰

    Cień, Milagro ❤️‍🩹 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • MalenaMi Ekspertka
    Postów: 145 208

    Wysłany: 17 maja, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie przez chwilę nie było i nawet nie miałam jak napisać o naszych postępach. W piątek robiłam betę dla kliniki. W 10 dpt. beta wynosiła 358,96. Jutro kolejna a w czwartek beta + prog.

    Cień, Loraa, Milagro ❤️‍🩹, merci, Lajla87_87, sylstaa, just_a_girl, Linka89, Hope85, Rafiki, Yahu, Cara, Mary27 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 17 maja, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalenaMi wrote:
    Mnie przez chwilę nie było i nawet nie miałam jak napisać o naszych postępach. W piątek robiłam betę dla kliniki. W 10 dpt. beta wynosiła 358,96. Jutro kolejna a w czwartek beta + prog.


    O super, trzymam kciuki za śliczne przyrosty.
    W takim tępię szybko wskoczysz na udany wątek ciążowy.
    ✊️😘🌷❤️
    Lubię takie pozytywne historie.

    MalenaMi lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1413 2002

    Wysłany: 17 maja, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalenaMi wrote:
    Mnie przez chwilę nie było i nawet nie miałam jak napisać o naszych postępach. W piątek robiłam betę dla kliniki. W 10 dpt. beta wynosiła 358,96. Jutro kolejna a w czwartek beta + prog.
    Piękna beta 😍 gratuluję :)

    Cień, MalenaMi lubią tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Lunkaaway Autorytet
    Postów: 934 4134

    Wysłany: 17 maja, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    O super, trzymam kciuki za śliczne przyrosty.
    W takim tępię szybko wskoczysz na udany wątek ciążowy.
    ✊️😘🌷❤️
    Lubię takie pozytywne historie.
    A jak Ty się czujesz? Kiedy pierwsza beta?

    Cień lubi tę wiadomość

    01.2012 13tc💔
    🙍‍♀️'84 🙍‍♂️'77
    2018 - usunięcie guza lewego jajnika
    09.2024 I IVF / 9🥚→4xMII→ 1❄️(5 doba)✔️
    6.11.2024- I transfer 4BB ❌ beta HCG< 3,2
    11.2024 II IVF / 7🥚→4xMII→ brak zarodków❌
    📆 10.01.2025 histeroskopia i usunięcie polipa
    📆 31.01.2025 zmiana kliniki. Start III Procedury.
    Długi protokół - 💉💉Gonapeptyl/ Omnitrope 2,5 j./GonalF330 + 150 Menopur/450 Menopur
    03.2025 III IVF / 17🥚→14xMII→ 6❄️(5 doba)✔️
    03.2025- II transfer 8A/ 🍀17.03.2025 10dpt Bhcg 25, 12 dpt 43, 14 dpt 35 cb💔
    🍀12.05.2025 III FET 4.2.2
    29.07.2025 14tc💔/Franuś/ Zespół Edwardsa
    02.2026 IV IVF ⏳4MII/VII ET 1 ❄️/10 dpt 149/12 dpt 400/14 dpt 906
    9+0 test Panorama/ zdrowa dziewczynka
    13+6 I Prenatalne
    19+ 6 II Prenatalne
    preg.png
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 17 maja, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunkaaway wrote:
    A jak Ty się czujesz? Kiedy pierwsza beta?


    Czuję się dobrze 😊 Trochę senna po lekach i lekko obolała po Accofilu. Brzuch chwilami ciągnie jak przed okresem, ale to też już ten czas.
    Testowanie śni mi się po nocach 🙈 Z betą chcę wytrzymać do piątku, do 9 dpt, bo testy tylko bardziej mieszają mi w głowie.

    MalenaMi, Mandi41 lubią tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 17 maja, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Lunkaaway

    A co u Ciebie? To już ten bezpieczny etap? Jak samopoczucie?

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Lunkaaway Autorytet
    Postów: 934 4134

    Wysłany: 17 maja, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Czuję się dobrze 😊 Trochę senna po lekach i lekko obolała po Accofilu. Brzuch chwilami ciągnie jak przed okresem, ale to też już ten czas.
    Testowanie śni mi się po nocach 🙈 Z betą chcę wytrzymać do piątku, do 9 dpt, bo testy tylko bardziej mieszają mi w głowie.
    W pełni rozumiem! Ciągnięcie dobry znak. Ja test zrobiłam dopiero przy becie 400 by zobaczyć dwie kreski. Ja też jestem team beta. Testy to są dla ludzi o mocnych nerwach. Będę trzymać kciuki!

    Cień, MalenaMi lubią tę wiadomość

    01.2012 13tc💔
    🙍‍♀️'84 🙍‍♂️'77
    2018 - usunięcie guza lewego jajnika
    09.2024 I IVF / 9🥚→4xMII→ 1❄️(5 doba)✔️
    6.11.2024- I transfer 4BB ❌ beta HCG< 3,2
    11.2024 II IVF / 7🥚→4xMII→ brak zarodków❌
    📆 10.01.2025 histeroskopia i usunięcie polipa
    📆 31.01.2025 zmiana kliniki. Start III Procedury.
    Długi protokół - 💉💉Gonapeptyl/ Omnitrope 2,5 j./GonalF330 + 150 Menopur/450 Menopur
    03.2025 III IVF / 17🥚→14xMII→ 6❄️(5 doba)✔️
    03.2025- II transfer 8A/ 🍀17.03.2025 10dpt Bhcg 25, 12 dpt 43, 14 dpt 35 cb💔
    🍀12.05.2025 III FET 4.2.2
    29.07.2025 14tc💔/Franuś/ Zespół Edwardsa
    02.2026 IV IVF ⏳4MII/VII ET 1 ❄️/10 dpt 149/12 dpt 400/14 dpt 906
    9+0 test Panorama/ zdrowa dziewczynka
    13+6 I Prenatalne
    19+ 6 II Prenatalne
    preg.png
  • Anika1983 Autorytet
    Postów: 492 400

    Wysłany: 17 maja, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my chyba wrocimy do czech po AZ. Maz stwierdzil, ze jak mam faszerowac sie lekami to dla zarodkow od zdrowych? dawcow....

    Musze pogadac z lekarzem....

    MalenaMi lubi tę wiadomość

  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 17 maja, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika1983 wrote:
    A my chyba wrocimy do czech po AZ. Maz stwierdzil, ze jak mam faszerowac sie lekami to dla zarodkow od zdrowych? dawcow....

    Musze pogadac z lekarzem....


    To w pełni zrozumiałe. Trzymam kciuki ✊️❤️

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Lunkaaway Autorytet
    Postów: 934 4134

    Wysłany: 17 maja, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    @Lunkaaway

    A co u Ciebie? To już ten bezpieczny etap? Jak samopoczucie?
    Jestem już w drugim trymestrze. Lekarz mówi ,ze wszystko wyglada i przebiega książkowo. W środę będę już zupełnie bez wsparcia lekami. Powiedział,że czas zacząć się cieszyć,ale wiesz jak jest… głowa swoje… na szczęście mam wizyty co dwa tygodnie…. Póki co. Będę też pod opieką szpitala MSWIA. Także zrobiłam co mogalam. Odetchnę jak przytulę dziecko. Na wątku udanym dziewczyny już kupują wózki. Dla mnie to abstrakcja. Jakiekolwiek zakupy zrobię po 30tc kiedy jest szansa by dziecko przeżyło.

    Anika1983, MalenaMi, Mary27 lubią tę wiadomość

    01.2012 13tc💔
    🙍‍♀️'84 🙍‍♂️'77
    2018 - usunięcie guza lewego jajnika
    09.2024 I IVF / 9🥚→4xMII→ 1❄️(5 doba)✔️
    6.11.2024- I transfer 4BB ❌ beta HCG< 3,2
    11.2024 II IVF / 7🥚→4xMII→ brak zarodków❌
    📆 10.01.2025 histeroskopia i usunięcie polipa
    📆 31.01.2025 zmiana kliniki. Start III Procedury.
    Długi protokół - 💉💉Gonapeptyl/ Omnitrope 2,5 j./GonalF330 + 150 Menopur/450 Menopur
    03.2025 III IVF / 17🥚→14xMII→ 6❄️(5 doba)✔️
    03.2025- II transfer 8A/ 🍀17.03.2025 10dpt Bhcg 25, 12 dpt 43, 14 dpt 35 cb💔
    🍀12.05.2025 III FET 4.2.2
    29.07.2025 14tc💔/Franuś/ Zespół Edwardsa
    02.2026 IV IVF ⏳4MII/VII ET 1 ❄️/10 dpt 149/12 dpt 400/14 dpt 906
    9+0 test Panorama/ zdrowa dziewczynka
    13+6 I Prenatalne
    19+ 6 II Prenatalne
    preg.png
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 17 maja, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunkaaway wrote:
    Jestem już w drugim trymestrze. Lekarz mówi ,ze wszystko wyglada i przebiega książkowo. W środę będę już zupełnie bez wsparcia lekami. Powiedział,że czas zacząć się cieszyć,ale wiesz jak jest… głowa swoje… na szczęście mam wizyty co dwa tygodnie…. Póki co. Będę też pod opieką szpitala MSWIA. Także zrobiłam co mogalam. Odetchnę jak przytulę dziecko. Na wątku udanym dziewczyny już kupują wózki. Dla mnie to abstrakcja. Jakiekolwiek zakupy zrobię po 30tc kiedy jest szansa by dziecko przeżyło.



    Wszystko będzie dobrze. Już jesteś tak daleko — z każdym dniem coraz bliżej przytulenia swojego maleństwa.❤️🌈

    Totalnie_pogubiona, Lunkaaway, Szopka, merci, MalenaMi, krakowiankq lubią tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2062 3564

    Wysłany: 17 maja, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunkaaway wrote:
    Jestem już w drugim trymestrze. Lekarz mówi ,ze wszystko wyglada i przebiega książkowo. W środę będę już zupełnie bez wsparcia lekami. Powiedział,że czas zacząć się cieszyć,ale wiesz jak jest… głowa swoje… na szczęście mam wizyty co dwa tygodnie…. Póki co. Będę też pod opieką szpitala MSWIA. Także zrobiłam co mogalam. Odetchnę jak przytulę dziecko. Na wątku udanym dziewczyny już kupują wózki. Dla mnie to abstrakcja. Jakiekolwiek zakupy zrobię po 30tc kiedy jest szansa by dziecko przeżyło.

    Znamy ten strach..
    Natomiast jak poczujesz gotowość, to uwierz mi każda rzecz zakupiona będzie małym świętem 🩷
    Ja też bardzo zwlekałam z zakupami, ciężko było odpuścić kontrolę i żyło się od wizyty do wizyty..
    Natomiast napięcie będzie z czasem maleć, zacznie się oczekiwanie do porodu 💛

    Cień, MalenaMi lubią tę wiadomość

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
  • Lunkaaway Autorytet
    Postów: 934 4134

    Wysłany: 17 maja, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valletta wrote:
    Znamy ten strach..
    Natomiast jak poczujesz gotowość, to uwierz mi każda rzecz zakupiona będzie małym świętem 🩷
    Ja też bardzo zwlekałam z zakupami, ciężko było odpuścić kontrolę i żyło się od wizyty do wizyty..
    Natomiast napięcie będzie z czasem maleć, zacznie się oczekiwanie do porodu 💛
    Może masz rację …może po prostu jeszcze jest dla mnie za wcześnie. Głowa nie zdążyła wszystkiego przeprocesować jeszcze i przestawić się z trybu przetrwania. Może bez tych budzików na leki poczuje trochę normalności..nie będą mi one przypominać o tych ciemnych stronach. Kolejna wizytę mam już w środę w szpitalu. Ostatnio przeżyłam lekki szok tam na prenatalnych 😅 jestem rozpuszczona i przyzwyczajona do standardu kliniki ,gdzie każdy jest mega empatyczny i delikatny a tu na wstępie pani z recepcji żując ostentacyjnie gumę krzyczy „ siada i wypełnia „😂🫣 no inny świat.

    Cień, Yahu, MalenaMi lubią tę wiadomość

    01.2012 13tc💔
    🙍‍♀️'84 🙍‍♂️'77
    2018 - usunięcie guza lewego jajnika
    09.2024 I IVF / 9🥚→4xMII→ 1❄️(5 doba)✔️
    6.11.2024- I transfer 4BB ❌ beta HCG< 3,2
    11.2024 II IVF / 7🥚→4xMII→ brak zarodków❌
    📆 10.01.2025 histeroskopia i usunięcie polipa
    📆 31.01.2025 zmiana kliniki. Start III Procedury.
    Długi protokół - 💉💉Gonapeptyl/ Omnitrope 2,5 j./GonalF330 + 150 Menopur/450 Menopur
    03.2025 III IVF / 17🥚→14xMII→ 6❄️(5 doba)✔️
    03.2025- II transfer 8A/ 🍀17.03.2025 10dpt Bhcg 25, 12 dpt 43, 14 dpt 35 cb💔
    🍀12.05.2025 III FET 4.2.2
    29.07.2025 14tc💔/Franuś/ Zespół Edwardsa
    02.2026 IV IVF ⏳4MII/VII ET 1 ❄️/10 dpt 149/12 dpt 400/14 dpt 906
    9+0 test Panorama/ zdrowa dziewczynka
    13+6 I Prenatalne
    19+ 6 II Prenatalne
    preg.png
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2062 3564

    Wysłany: 17 maja, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunkaaway wrote:
    Może masz rację …może po prostu jeszcze jest dla mnie za wcześnie. Głowa nie zdążyła wszystkiego przeprocesować jeszcze i przestawić się z trybu przetrwania. Może bez tych budzików na leki poczuje trochę normalności..nie będą mi one przypominać o tych ciemnych stronach. Kolejna wizytę mam już w środę w szpitalu. Ostatnio przeżyłam lekki szok tam na prenatalnych 😅 jestem rozpuszczona i przyzwyczajona do standardu kliniki ,gdzie każdy jest mega empatyczny i delikatny a tu na wstępie pani z recepcji żując ostentacyjnie gumę krzyczy „ siada i wypełnia „😂🫣 no inny świat.

    Jak odbieralam wózek to czuliśmy się jakbyśmy wyjeżdżali najbardziej wymarzoną fura z salonu 😂 tyle lat czekania na ciążę 😂💛 na wszystko przyjdzie czas, niepłodna głowa zawsze będzie nam podpowiadać najgorsze scenariusze, ale zmieniające się ciało, malutka będzie powoli wzbudzać w Tobie chęć wicia gniazda :)

    merci, Woczekiwaniu, MalenaMi, Mary27 lubią tę wiadomość

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
‹‹ 221 222 223 224 225 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ