Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
Odpowiedz

🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀

Oceń ten wątek:
  • Karoola Autorytet
    Postów: 937 386

    Wysłany: 18 maja, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do mówienia o ciąży , to mnie osobiście bardzo to stresuje , jak tylko zachodzę w ciążę to puchnę w oczach 🫣 ostatnio powiedziałam najbliższym osób w pracy - 2 , po poronieniu powiedziałam przełożonej .
    Mój partner powiedział kilku znajomym i żałował …
    Nie wiem jak się zachowam teraz .. szczerze to jestem przetyrana . W pracy powiedziałam że będę miała więcej l4 bo będę podchodziła na invitro … ale chyba już o szczegółach nie powiem . U mnie sukcesem nie jest zajście w ciążę tylko dotrwanie :(
    Więc do 12 tyg zawsze chcę żeby wiedziało jak najmniej osób . Co jest smutne , bo ani nie potrafię się cieszyć z tego ani doceniać .. chyba przed kolejną próbą muszę poćwiczyć docenianie każdego dnia w ciąży .

    MalenaMi lubi tę wiadomość

    Córka w 2013 r
    2021- 2024 ciąże biochemiczne
    Sierpień 2021 poronienie zatrzymane w 6 tyg 😥
    Luty 2022 poronienie zatrzymane w 12 tyg/14tyg 😥 Antoś💔
    Kir-AA
    Accofil, heparyna, acard,
    Zmiana leczenia
    Szczepienia limfocytami !
    Ciąża
    Biochemiczna 2025
    Marzec 2026 -doszczepienia , acard, heparyn— poronienie 6 tyg
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2433 4289

    Wysłany: 18 maja, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Milagro ❤️‍🩹, ale krecha! 🥹

    Milagro ❤️‍🩹 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • MalenaMi Ekspertka
    Postów: 145 208

    Wysłany: 18 maja, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Ostatnią ciążę, tę zakończoną poronieniem, trzymałam w tajemnicy.
    Nie mówiłam nikomu — ani w pracy, ani rodzinie. Wtedy nawet nie znałam jeszcze forum.
    Nie chciałam zapeszyć, bo nigdy wcześniej nie miałam tak wysokiej bety i tak ładnych przyrostów.
    Bałam się powiedzieć głośno, a nawet wyszeptać, że jestem w ciąży, żeby tego nie stracić.
    A mimo to wszystko skończyło się niepowodzeniem.
    Twoje obawy są więc całkowicie normalne. Piszesz, że nie masz długiej historii IVF, ale masz za sobą długą historię starań.
    Lęk o to, jak będzie dalej, jest naturalny. I mam nadzieję, że z czasem będzie coraz mniejszy — z każdym małym krokiem: ładnymi przyrostami bety, pierwszym pęcherzykiem, a później wreszcie serduszkiem ❤️
    MalenaMi, na forum dostaniesz mnóstwo wsparcia.
    Zachęcam Cię też do wątku miesięcznego — tam również są dziewczyny świeżo po IVF i wiele z nich ma takie same albo bardzo podobne obawy jak Ty.
    Oczywiście nasze „weteranowe” forum też stoi dla Ciebie otworem 😊
    Ale coś czuję, że u Ciebie wszystko będzie dobrze i już niedługo trafisz do tego szczęśliwego, udanego wątku ciążowego ✨


    Edit.


    Teraz staram się trochę inaczej podejść do tego transferu.Próbuję się nim cieszyć, choć nadal jestem ostrożna. W pracy nie jestem zbyt wylewna, w rodzinie też niewiele mówię. Wiedzą tylko, że jestem w procedurze, ale bez szczegółów.Nadal boję się zapeszyć, ale jednocześnie chcę sobie pozwolić choć trochę się cieszyć, bo tak długo na to czekałam ❤️

    Dziękuję bardzo za polecajkę, zajrzę napewno. ☺️ Uspokoilas mnie, bo wydawało mi się, że jestem jakimś dzikusem. 🙄
    A Tobie z całego serca życzę, żebyś mogła cieszyć się przez całą ciążę by wreszcie przytulić to maleństwo. 🥰 Trzymam kciuki za pomyślność. ✊🏼🥰

    Cień lubi tę wiadomość

    preg.png
  • MalenaMi Ekspertka
    Postów: 145 208

    Wysłany: 18 maja, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ifka wrote:
    My też nikomu nie mówimy. Rodzice tylko wiedzą o procedurze ale nie są wtajemniczeni w az. Przy ciąży pozamacicznej od początku czułam, że coś niestety jest nie tak dlatego szybko się wszyscy dowiedzieli 😔 w pracy nie mówię nikomu. W ogóle to nikomu nic nie mówię, boję się zapeszyć. Jutro powtórka bety. Boję się cieszyć ….

    Wysokich wyników! ✊🏼🥰
    Ja już po pobraniu… czekam 😉

    Ifka lubi tę wiadomość

    preg.png
  • MalenaMi Ekspertka
    Postów: 145 208

    Wysłany: 18 maja, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Dziewczyny,
    Dziś mam 11dpt, zużyłam rano ostatni test, kreska taka że aż mam świeczki w oczach. Chyba powoli dociera do mnie, że się ten mały wojownik tam mocno zainstalował.
    Mimo obaw, lęków, czuję wdzięczność, zwłaszcza w stosunku do dawców bo bez ich decyzji nie miałabym szansy na spełnienie naszego małego marzenia. W środę idę na morfo i dorzuciłam betę, nie wiem tylko skąd pobiorą mi krew bo mam krwiaki już na rękach 😅, a w czwartek mam intralipid (3 wlew).

    Kochane weteranki, życzę Wam żeby każdej się udało, a jeśli poczujecie że nie dacie rady już dłużej walczyć to pamiętajcie, że to nie porażka, nie odpuszczenie, a zadbanie o siebie, o relację z mężem/partnerem (oni też to przeżywają, nawet jeśli tego nie pokazują).

    Domi mocne kciuki za dzisiejszą wizytę. Oby lekarz podszedł do tematu merytorycznie i żebyś otrzymała pełen plan działania. Jest nas tu trochę i masz wirtualną grupę wsparcia pod gabinetem :)

    Życzę Wam miłego dnia :)

    Trzymam kciuki za Waszą betę!!! ✊🏼🥰
    U mnie z żyłami podobnie… nigdy wcześniej nie miałam takich wylewów. Ale wydaje mi się, że odpowidzialny jest za to Acard 😐

    Milagro ❤️‍🩹, Ifka lubią tę wiadomość

    preg.png
  • MalenaMi Ekspertka
    Postów: 145 208

    Wysłany: 18 maja, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Mam nadzieję, że nikogo nie urażę tym zdjęciem 🥹🍀

    https://zapodaj.net/plik-AQIL1maQ8w

    GRUBO!!! 😁🥰 Super❣️

    Milagro ❤️‍🩹, Cień lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1692 2418

    Wysłany: 18 maja, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Mam nadzieję, że nikogo nie urażę tym zdjęciem 🥹🍀

    https://zapodaj.net/plik-AQIL1maQ8w
    Piękne tłuściutkie kreseczki. Kropek mocno się wgryzł. Rośnijcie zdrowo

    Milagro ❤️‍🩹 lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1692 2418

    Wysłany: 18 maja, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziewczyny strach. Od kiedy transferujemy to mam cały czas poczucie że czegoś się boję. Dziś mam drugi podgląd po letrazole. W 8 dc nie było widać pęcherzyków w jajnikach. W niedzielę miałam silny ból jak na owulację a dziś jakaś cisza. I zachodzę w głowę czy mogę w ciągu 5 dni wychodować tak duże pęcherzyki żeby doszło do owulacji. Pierwszy cykl na tym leku więc nie wiem co o tym myśleć

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1692 2418

    Wysłany: 18 maja, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O naszych staraniach wie wąska grupa osób. Mój tato i moja przyjaciółka. W pracy w związku z częstym zwalnianiem się na badania już zaczęli współpracownicy węszyć o co chodzi i jakoś tak naturalnie uznali że pewnie jestem chora poważnie bo przecież w tym wieku ciąży nikt nie zakłada 😂 nie wyprowadzałam z błędu towarzystwo ale też nigdy nie potwierdziłam że mają rację

    MalenaMi lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Peceoeska Znajoma
    Postów: 18 3

    Wysłany: 18 maja, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Szukałam na forum, ale nie mogłam znaleźć. Czy jest tu może ktoś, kto miał po ivf ciążę biochemiczną?czy od razu podchodziłyście do następnego transferu czy robiłyście przerwę? Nasz pierwszy transfer zakończył się biochemem, beta urosła do 470 i spadła, lekarz proponuje od razu drugi transfer a ja nie wiem co robić, czy nie odczekać miesiąca jednak.

  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1413 2002

    Wysłany: 18 maja, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    U mnie dziewczyny strach. Od kiedy transferujemy to mam cały czas poczucie że czegoś się boję. Dziś mam drugi podgląd po letrazole. W 8 dc nie było widać pęcherzyków w jajnikach. W niedzielę miałam silny ból jak na owulację a dziś jakaś cisza. I zachodzę w głowę czy mogę w ciągu 5 dni wychodować tak duże pęcherzyki żeby doszło do owulacji. Pierwszy cykl na tym leku więc nie wiem co o tym myśleć
    U mnie po 5 dniach aromka na usg bylo widac ze szykuje sie owulacja i tego samego dnia mialam ovitrelle jeszcze. :) kciuki za wizytę 🤞

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Hope85 Autorytet
    Postów: 282 887

    Wysłany: 18 maja, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Mam nadzieję, że nikogo nie urażę tym zdjęciem 🥹🍀

    https://zapodaj.net/plik-AQIL1maQ8w

    Wow 😍 co za krecha! jest moc 💪😎

    Milagro ❤️‍🩹 lubi tę wiadomość

    '85 👩
    Endometrioza, adenomioza, torbiel jajnika, plus naczyniak, niedoczynność tarczycy, laparo (2013)
    Cross match 12%, Allo MLR 25%, KIR Bx
    AMH 1,7 (2021), 1,18 (01/2026), 0,8 (03/2026)

    Pierwsza era:
    IUI x 3
    0 IVF => (2015) 1 zarodek ❌
    Druga era: 2021-obecnie
    1 IVF => (2021) 6MII/6, 3 zarodki
    1 ET 4/2024 4AA ❌
    2 FET 06/2024 3AA ❌
    07/24 Histero = CD138+ 25/10
    3 FET 10/2024 4BB ❌

    2 IVF => (2022) 8MII/7, 3 zarodki
    4 ET 12/2024 3AA ⏸️
    5dpt 8,7; 9dpt 140; 17 dpt 5422; 22 dpt 16643;
    29 dpt CRL 3 mm, brak serduszka, 9tc 💔
    04/25 Histero (bez cd138) ✅
    5 FET 05/2025 3AA❌
    06-08/25 Zoladex
    6/25 Biopsja - CD138+ 50/10
    7/25 Biopsja - CD138- ✅
    6 FET 11/2025 4BB ❌

    3 IFV 02/26 10/7/2MII/1, 1 x 3AA (5), PGT-A ?
    4 IVF 04/26 8/4/3MII/2, 1 x 3AB (6), PGT-A?
    5 IVF 05/26 8/5/4MII/4, 0
  • MalenaMi Ekspertka
    Postów: 145 208

    Wysłany: 18 maja, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hi dziewczyny, mam wyniki dzisiejszej bety. 13 dpt. 975,87 🥹

    Milagro ❤️‍🩹, merci, Szopka, Malutka_111, Karo_27, Hope85, Cień, Ewa89_89, Nessie, Karoola, Yahu, Mary27 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1413 2002

    Wysłany: 18 maja, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalenaMi wrote:
    Hi dziewczyny, mam wyniki dzisiejszej bety. 13 dpt. 975,87 🥹
    Wow, piękna 🥰🍀

    MalenaMi, Cień lubią tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • merci Autorytet
    Postów: 1288 2301

    Wysłany: 18 maja, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalenaMi Super rośnie 🍀❤️

    MalenaMi, Cień lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • Ifka Przyjaciółka
    Postów: 97 55

    Wysłany: 18 maja, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalenaMi wrote:
    Hi dziewczyny, mam wyniki dzisiejszej bety. 13 dpt. 975,87 🥹
    Wow. Super ❤️

    MalenaMi, Cień lubią tę wiadomość

  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1692 2418

    Wysłany: 18 maja, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalenaMi wrote:
    Hi dziewczyny, mam wyniki dzisiejszej bety. 13 dpt. 975,87 🥹
    Piękna beta

    MalenaMi lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2433 4289

    Wysłany: 18 maja, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    U mnie po 5 dniach aromka na usg bylo widac ze szykuje sie owulacja i tego samego dnia mialam ovitrelle jeszcze. :) kciuki za wizytę 🤞

    Nie strasz :p
    Ja dziś jestem 7 dc i wieczorem biorę ostatni Letrozol. Monitoring dopiero w pt.
    Stresuje mnie to. Nie jestem happy z naturalnego cyklu.

    Myślicie, że powinnam pójść wcześniej np.w czwartek?
    Dziś popołudniu zacznę robić testy owulacyjne.

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Ifka Przyjaciółka
    Postów: 97 55

    Wysłany: 18 maja, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    13 dpt beta 1553

    Milagro ❤️‍🩹, MalenaMi, Cień, Nessie, Mary27 lubią tę wiadomość

  • MalenaMi Ekspertka
    Postów: 145 208

    Wysłany: 18 maja, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ifka wrote:
    13 dpt beta 1553

    WOW! Mega!!! 🤩🤩🤩

    Ifka, Cień lubią tę wiadomość

    preg.png
‹‹ 223 224 225 226 227 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ